موتورهای جستجو همچنان به عنوان یکی از مهمترین منابع ترافیکی برای سایت ها و صفحات وب قرار دارند. به همین دلیل بسیار مهم است که با استفاده از راهکارهای مناسب ، نرخ کلیک آلی ارگانیک (CTR) خود را بهبود بخشید.

به یاد داشته باشید ، این فقط مربوط به رتبه شما در موتورهای جستجو نیست ، این همان چیزی است که صاحبان وب سایت همیشه روی آن تمرکز می کنند. پس از همه ، اگر در صفحه اول موتورهای جستجو قرار دارید ، بلافاصله ترافیک به راه خود ادامه خواهد داد ، درست است؟ متأسفانه ، اینگونه کار نمی کند!

اگر کسی روی محتوای شما کلیک نکند و از محتوای شما بازدید نکند ، حتی در صفحات رتبه بندی موتورهای جستجو حتی رسیدن به بالاترین رتبه نیز کمک نمی کند. اگر این اتفاق بیفتد ، آنگاه رتبه بندی جستجوی شما فقط به عنوان نمایشگر نمایش داده می شود.

این جایی است که CTR شما را بهبود می بخشد ، که با رتبه بندی جستجوی شما دست به دست هم می دهد. زیرا مخاطبان شما موتور جستجوگر نیستند ، اما این افراد واقعی هستند که محتوای شما را مرتبط می دانند.

اما شما چهطور این را انجام میدهید؟ در حالی که روش های مختلف برای بهبود وب سایت وردپرس CTR خود را به شما نشان می دهم ، ادامه دهید!

راه های بهبود CTR وب سایت وردپرس شما

کار بر روی CTR شما یک روش عالی برای بهبود رتبه جستجو است. این در واقع می تواند وب سایت شما را برای هر 3٪ بهبود CTR ارگانیک شما در صفحات موتور جستجو قرار دهد!

با این گفته ، برای افزایش CTR ارگانیک خود ، این هفت نکته را دنبال کنید.

1. CTR فعلی خود را بررسی کنید

اولین کاری که من به شما توصیه می کنم بررسی کنید که نرخ کلیک فعلی شما چیست. بهتر است یاد بگیرید که وضعیت چگونه است ، با استفاده از ابزارهای مناسب هنگام انجام این کار.

شما می توانید استفاده کنید تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل برای نظارت و بهبود CTR خود را. وقتی در Google Analytics هستید ، به Acquisition بروید>کنسول جستجو>نمایش داده شد سپس سؤالات جستجوی مختلفی را مشاهده خواهید کرد که افراد را به وب سایت شما وارد می کند.

در صفحه ، همچنین می توانید کلیک های پرس و جو ، دقیق CTR ، برداشت ها و موقعیت جستجوی متوسط ​​خود را بررسی کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد صفحات موجود در وب سایت خود می توانید در مورد منوی Landing Pages اطلاعات بیشتری کسب کنید.

به این ترتیب ، خواهید دانست که چه اقداماتی برای بهبود CTR ارگانیک خود انجام دهید.

2. عناوین همه سایت خود را بهبود بخشید

عنوان یکی از مهمترین قسمت های نتایج جستجوی شما است. قبل از مراجعه به یک جستجوگر صفحه ، آنرا تصور کنید که اولین وب سایت است. به همین دلیل ، شما باید روی ساخت عنوان خود تا آنجا که ممکن است تأکید کنید. می توانید این نکات را دنبال کنید:

  • عناوین مختلف را امتحان کنید و فقط به یک انتخاب نچسبید. گزینه های مختلف عنوان را داشته باشید و ببینید کدام یک بهتر است.
  • روی احساسات متمرکز شوید ، زیرا تصمیم گیری در مورد کلیک بر اساس احساس مردم ایجاد می شود.
  • عناوین مبتنی بر لیست را امتحان کنید ، چیزی که مردم بیشتر دوست دارند. متوجه شدید که چرا مردم لیستهای top-X را دوست دارند ، بنابراین سعی کنید از آنها در محتوای و عنوان خود استفاده کنید.
  • با توجه به اهمیت ظاهر ، از قالب بندی صحیح استفاده کنید. برای دستیابی به جلوگیری از قطع آن از SERP ها ، باید به صورت گرامری درست و در طول مناسب استفاده شود.

3. عناوین را آزمایش کنید

در حالی که باید عناوین خوبی داشته باشید ، باید این عناوین را قبل از ارسال آن تست کنید. شما نمی توانید برای اطمینان از بهبود عناوین محتوا به کارهای حدس و گمان اعتماد کنید. این نکات را امتحان کنید:

  • از ابزارهای صحیح برای اندازه گیری نمرات عنوان خود استفاده کنید ، مانند آنالایزر سرفصل CoSchedule. همچنین می توانید از افزونه های وردپرس ، با ابزارهایی برای آزمایش A / B استفاده کنید
  • عناوین را در شبکه های رسانه های اجتماعی امتحان کنید. می توانید مطالب مشابه را با عناوین مختلف ارسال کنید تا ببینید چه عنوانی بهتر عمل می کند
  • برای آزمایش عناوین خود ، از تبلیغات PPC استفاده کنید ، برای صفحاتی که می خواهید CTR خود را بهبود ببخشید و از آن استفاده کنید ، عناوین مختلف را امتحان کنید.

4- URL ها را توصیف کنید

علاوه بر عناوین و عناوین ، نکته بعدی که باید انجام دهید اینست که شما را بررسی کنید آدرس های اینترنتی. شما همچنین باید کلمه کلیدی خود را در اینجا قرار دهید ، که این برای Google بسیار مهم است و بازدید کنندگان بالقوه شما را به سمت کلیک بر روی علاقه خود مجذوب خود خواهد کرد. در حقیقت ، یک مطالعه نشان می دهد که URL های توصیفی در مقایسه با URL های عمومی 25٪ بهتر عمل می کنند!

علاوه بر اضافه کردن URL های کوتاه و مرتبط ، می توانید با قرار دادن آن در دسته ها و زیر شاخه ها در ساختار پیوند خود ، آن را بهبود بخشید. به این ترتیب ، زمینه گسترده تری وجود دارد و بازدید کنندگان می توانند محتوای محتوای شما را بدانند.

5. توضیحات متا را دو برابر کنید

مردم ایده ای راجع به آنچه می خواهند بخوانند ، می خواهند و شما می خواهید با توضیحی کوتاه درباره مطالب خود ، آنها را مجذوب خود کنید. اینجاست که توصیفات متر همراه است ، قطعاتی از محتوای شما برای بازدید کنندگان احتمالی به بازدید کنندگان بالقوه است که از صفحه وب شما انتظار دارند.

توضیحات سفارشی فریبنده ای را در هر پست داشته باشید ، وگرنه موتورهای جستجو جملات تصادفی را شامل می شوند که شامل کلمه کلیدی اصلی شما هستند درست مانند ساخت عناوین ، اطمینان حاصل کنید که از قدرت و احساسات استفاده می کنید ، اما آن را طولانی نکنید و یا قطع می شود.

حتما بخوانید: 7 نکته برای نوشتن توضیحات متا قدرتمند که تبدیل می شوند

6. تنظیم داده های ساختاری Schema.org

اگر با داده های ساختار یافته آشنا نیستید ، اینها قطعه های غنی را ایجاد می کنند که اطلاعات بیشتری برای محتوای شما دارند. این تصاویر ، رتبه بندی ها ، زمان آماده سازی (استفاده شده برای دستور العمل ها) یا پیمایش های سوخاری است. با استفاده از این موارد ممکن است CTR ارگانیک را در صورت انجام درست 30٪ افزایش دهد!

علاوه بر این موتورهای جستجو معمولاً قبل از نتایج جستجوی ارگانیک از داده های ساختاری برای نمایش اطلاعات در صفحه نتایج استفاده می کنند. به همین دلیل وقت آن است که از آن استفاده کنیم و داده های ساختاری را به سایت وردپرس خود اضافه کنید.

7. سرعت وب سایت خود را بهبود بخشید

این نکته نهایی و مطلق مهم برای کمک به شما است CTR آلی. با داشتن صفحه بارگیری سریع ، افراد تمایل بیشتری به ماندن می کنند و خطر خروج و نرخ گزاف را کاهش می دهد.

پس از همه ، چه کسی می خواهد در یک صفحه وب که بارگذاری نمی شود حتی بعد از چند دقیقه بماند؟ البته آنها می خواهند سایتی دیگر را انتخاب کنند که سریع بارگیری شود!

حتما بخوانید: 15 راه کارآمد برای سرعت بخشیدن به وب سایت وردپرس شما

بسته بندی کردن آن

امیدوارم این مقاله در مورد چگونگی بهبود CTR وب سایت شما به شما کمک کند! بنابراین دیگر صبر نکنید و از این نکات برای شروع ترافیک بیشتر استفاده کنید.

اگر سوالی دارید یا می خواهید نکات و تخصص خود را برای CTR خود به اشتراک بگذارید ، در زیر نظر دهید. افکار شما بسیار قدردانی می شود!

همچنین بخوانید:

  • 25 راه برای افزایش ترافیک وب سایت در سال 2020

نویسنده بیوگرافی:

جوئل هاوس بنیانگذار آن است رسانه جستجوی خانه جوئل و کارشناس بازاریابی دیجیتال. طی 10 سال گذشته ، جوئل استراتژی های مختلف بازاریابی دیجیتال را برای مشاغل با اندازه های مختلف پیاده سازی کرده است. اشتیاق او به سئو ارگانیک و گوگل ادوارد او را خاص تر می کند.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me