چرا دانستن در مورد استراتژی های سئو برای سال 2020 مهم است؟ خوب ، زیرا همیشه در حال تحول است. به روزرسانی های SEO می توانند به طور مستقیم با به روزرسانی های الگوریتم Google مرتبط شوند که موتورهای جستجو دنبال می کنند.

بهترین استراتژی ها و تکنیک های سئو

امسال همه چیز در جریان است

 • اهمیت ماندگاری محتوا و نیاز به محتوای با کیفیت بالا.
 • وب سایتهای سازگار با موبایل
 • تجربه کاربری اهمیت زیادی خواهد داشت
 • به دست آوردن پیوندهای طبیعی

این به طور کلی است و البته بازاریابان باید بیشتر بدانند.

از زمان شروع موتورهای جستجو ، ارائه پاسخهای مشروع به جستجوها بود. بنابراین ، با گذشت زمان ، به روزرسانی هایی برای بهبود و ارائه گزینه های بیشتر و بهتر در اختیار آنها قرار می گیرد.

وب سایت ها همیشه به دنبال پیوندهایی هستند که به تبدیل تبدیل شوند.

این تنها در صورتی اتفاق می افتد که در جستجوها نیز در نتایج برتر ظاهر شوند.

این انگیزه اصلی برای ایجاد یک وب سایت است و بنابراین بازاریابان همیشه به دنبال به روزرسانی های Google هستند تا بدانند چه چیز جدیدی است و چگونگی دیدار با استانداردهای کیفیت Google.

(کلمه احتیاط: از هرگونه تاکتیک SEO SEO کلاه سیاه استفاده نکنید و از طعمه های کلیک یا عناوین و مطالب گمراه کننده اجتناب کنید ؛ مجازات می شوید)

ما در اینجا در مورد 7 استراتژی نهایی SEO و تکنیک های بهینه سازی وب سایت برای تماشای سال 2020 صحبت خواهیم کرد.

1. محتوای ذهنی از نظر ویژگی در قطعه های غنی را ایجاد کنید

محتوای ذهنی از نظر ویژگی در قطعه های غنی را ایجاد کنید

محتوا پادشاه است و برای به روزرسانی منظم در وب سایت به محتوای با کیفیت خوب نیاز دارید. این یک واقعیت شناخته شده است ، اما اکنون در سال 2020 ، شما باید بیشتر هزینه های خود را تهیه کنید.

این بار تمرکز بر روی قطعات برجسته است.

خوب ، در اوایل تمرکز این بود که در SERP به مقام اول برسیم که اکنون به GO FOR # 0 برسد. این معمولاً “قطعه برجسته” یا توصیه مستقیم Google است.

قطعه های ثروتمند در واقع مردم را به جستجوی سایت تحریک می کنند ، بلکه مردم را وسوسه می کند که روی این توصیه کلیک کنند. بنابراین ، با تمرکز بر مطالب موجود در وب سایت که شامل وبلاگ ها ، مقالات ، درباره ما و سایر موارد است ، برای یک قطعه برجسته تلاش کنید.

نمی دانم چگونه؟ ما به شما می گوییم در مورد استراتژی های مربوط به آن ، در ادامه بخوانید.

 • آن را کوتاه کنید ، و سریع به نقطه بروید – موضوعات را طولانی نکنید. سریع به این نکته بیایید و اطلاعات خواننده خود را در اختیار خوانندگان خود قرار دهید.
 • به آنها بلوکی از مطالب خسته کننده ندهید ، در عوض خاص باشید و آنچه را که باید بدانند بنویسید.
 • تحقیقات کلمات کلیدی – کلمات کلیدی منحصر به فرد را پیدا کنید که هنوز خام است ، منظور من این است که توسط رقبای شما استفاده نمی شود. برخی از مطالب عالی را بهینه کرده و از آن کلمات کلیدی استفاده کنید. این یک دستور پنهانی برای یک قطعه برجسته است.
 • نمونه ای از لیست های خود را به Google بدهید – Google تحسین می کند که لیست هایی را در قطعه دارای مشخصات برجسته درج کند. بنابراین ، مطمئن شوید که مطالب شما دارای لیست هایی از پست های معمولی شما باشد.
 • سؤالات متداول بهترین کارهاست – این سؤالات متداول اغلب برای قطعه ویژه انتخاب می شوند ، به همین دلیل در Q آسان هستند&یک فرم و به همین ترتیب می تواند سریع و مختصر باشد تا در جعبه قطعه قطعه شود.

اما باز هم ، آنها باید اطلاعاتی و مرتبط باشند. برای ایجاد یک نوع صفحه پرسش و پاسخ جهانی که برای بازدید کننده شما مفید خواهد بود ، سخت تلاش کنید.

همچنین بخوانید:

 • نحوه نوشتن پست کامل وبلاگ?
 • 11 بهترین ابزار تحقیق برای کلمات کلیدی برای SEO (رایگان و پرداخت شده)

2. پیوند ساختمان هنوز قوی است

ساختمان پیوند

محتوا شماره 1 است و لینک شماره 2 برای رتبه بندی گوگل است. بنابراین ، برای بهینه سازی وب سایت ، به ترکیب کاملی از هر دو نیاز دارید. از این رو ، این دو نوع اصلی پیوندها هستند – کلاه سفید پیوندهای به دست آمده یا پیوندهای محتوا یا سرمقاله ، شما باید روی هر دوی آنها کار کنید.

پیوندهای سرمقاله واقعاً با مطالب باکیفیت بهتر کار می کنند و از آنجا که لینک های وب سایت شما را نیز ارائه می دهند ، در واقع شگفت آور هستند.

برای شگفت انگیز کردن وب سایت خود ، برای ساختن پیوندهای قابل اعتماد سخت تلاش کنید.

پیوندها هوشمندانه ترین راه ارتباط برقرار کردن وب سایت با دنیای وب هستند.

حتی نگه داشتن یک برگه در بک لینک های قدیمی برای سئو وب سایت بسیار مفید است. قدیمی ها به شما می گویند کدام پیوند برای شما کار کرده است و کدام یک شکست خورده است. این به نقشه راه آینده هدایت می کند و به طراحی متناسب وب سایت کمک می کند.

همچنین بخوانید:

 • 9 راه برای دریافت بک لینک های با کیفیت بالا به صورت رایگان در سال 2020
 • هرگز از این 10 راه برای ایجاد بک لینک استفاده نکنید

3. شما نمی توانید خانم Rankbrain

این الگوریتم گوگل است که در واقع با پرس و جوهای جستجوی شما مطابقت دارد و نتایج مطابق با محتوا را می دهد. بنابراین ، وب سایت “wow” باید محتوا باشد که بتواند کلمات کلیدی را با این الگوریتم بسیار مهم مطابقت دهد.

اما نگه دارید ، این بدان معنی نیست که محتوای خود را با کلمات کلیدی بی فایده پر می کنید ، این بد است. این می تواند وب سایت شما را مجازات کند. در عوض ، از تغییرات استفاده کنید. سعی کنید از کلمات مشابه دیگر استفاده کنید و از مطالب ارسال کنید. باید محتویات کلمات کلیدی در محتوا وجود داشته باشد اما پر کردن آن نباشد.

نکته مهم – برای RankBrain ، محتوا تنها معیاری نیست که تصمیم به رتبه بندی می گیرد.

کل وب سایت برای رتبه بندی ارزیابی می شود و برای ساختن یک سایت خوب باید سایر معیارها را نیز بررسی کنید.

4- سعی کنید زمان دویدن را افزایش دهید

زمان خواب را افزایش دهید

چه مدت بازدید کنندگان در وب سایت شما باقی می مانند؟ چقدر وقت خود را صرف جستجوی جزئیات کردند؟ آیا آنها چیزهای جالبی پیدا کردند و بیشتر از حد معمول ماندند؟ توجه داشته باشید ، اگر جواب مثبت است ، شما به jackpot ضربه زده اید.

آیا آن را دریافت نکرد ، صبر کنید من به شما بگویم چگونه. این بار زمان ساکن یا مدت زمان بازدید کننده در سایت بسیار مهم است.

واقعیت این است که این روزها میزان توجه کمتر است و بنابراین زمان بیشتر برای بازدید کننده بدان معنی است که شما یک سایت اختصاصی دارید. برای افزایش زمان سپری شده توسط بازدید کنندگان ، سعی کنید موارد جالب مانند فیلم ، vlog های کوتاه و سایر حقایق و به روزرسانی ها را که جالب به نظر آنها می رسد ارسال کنید..

می توانید خلاقیت کسب کرده و مطالب منحصر به فردی را ارسال کنید که همیشه مورد استقبال مخاطبان قرار می گیرد.

5. استراتژی اول موبایل

مهمترین عامل اصلی استراتژی موبایل

وب سایت بهینه شده ای است که مناسب همه اسباب بازی ها است و محبوب ترین دستگاه این روزها است؟ خوب ، هیچ جایزه ای برای حدس زدن آن موبایل نیست. این دستگاه اکنون نجات هزاره است. هیچ کس نمی تواند به زندگی فراتر از آن فکر کند. و باهوش ترین وب سایت با آن سازگار خواهد بود.

فرض کنید جستجو برای “بهترین فروشگاه کیک نزدیک من” از طریق موبایل انجام شده است. اگر وب سایتی دارید که تمام جزئیات مربوط به جستجوی خاص را دارد اما با سیستم عامل موبایل سازگار نیست. خوب ، هدف از وب سایت برآورده نشده است.

شما نمی توانید تقاضا را برآورده کنید و به دلیل ناسازگاری دستگاه ، در نتیجه جستجو ظاهر نمی شوید.

پس چه کاری انجام می دهی؟ کمی سخت کار کنید و بهترین برنامه نویسان را استخدام کنید که بتوانند بهترین سایت سازگار را برای شما طراحی کنند. طراحی باید به هر صفحه ای پاسخگو باشد و وب سایت با هوشمندانه در هر اندازه از صفحه نمایش متناسب باشد و در انواع سیستم عامل به خوبی عمل کند..

6. سایت خود را HTTPS کنید

سایت خود را HTTPS کنید

اکنون بیش از HTTP ، HTTPS خود را حرکت دهید. چه مفهومی داره؟ این بدان معنی است که علاوه بر S وجود دارد که امن است. اکنون Google شروع به علامت گذاری سایت ها با HTTP به عنوان امن نکرده است.

اولا ، به نظر خوب نمی رسد و برای کسانی که چندان از ژاربون فنی آگاهی ندارند ، معتقد است که این سایت به نوعی تهدید بالقوه دارد. اما جنبه های دیگری نیز دارد. نشانه گذاری اطلاعاتی راجع به محتوایی که هنوز با الگوریتم خزیدن استاندارد ساده نیست ، به Google می دهد.

بنابراین ، هر دو روش بد است؛ همه شما به آن مخاطب و همچنین Google نیاز دارید تا با وب سایت شما سازگار باشد.

7. ساختار سایت

شما یک سایت افسانه درست کرده اید اما ساختار آن خوب نیست. این پیوند صفحه ای ندارد ، صفحه اصلی به طور کامل به صفحات دیگر هدایت نمی شود و به طور خلاصه ، ستون فقرات به سایت وجود ندارد. به درستی تقسیم نمی شود و پیوندها همه پراکنده هستند.

Googlebot باید مسیری آسان برای عبور از سایت شما داشته باشد. این فهرست باید دارای فهرست بندی و جهت صحیح برای هر صفحه باشد.

چگونه این کار را می کنید ، خوب ما نکاتی را در این زمینه داریم:

 • صفحه اصلی باید با صفحات مهم مرتبط باشد.
 • ترتیب صفحات شما مانند یک ساختار درختی مبتنی بر گروه ها و دسته ها برای Google Crawlers مرتب و مرتب به نظر می رسد.
 • اطمینان حاصل کنید که پیوندهای داخلی به درستی پیوند خورده اند. آنها در صورت لزوم نسبت به آنها بسیار حساس هستند. فقط در جایی پیوند دهید که بسیار مهم و مرتبط باشد.

خوب ، این 7 نکته ای هستند که طراح خبره می تواند هنگام طراحی وب سایت برای سال 2020 بررسی کند. SEO هنوز هم قوی است و شما نمی توانید آن را رد کنید. در استراتژی ها تغییراتی وجود دارد و اکنون همه چیز شفاف تر است. رفته اند روزهایی که ساختمان پیوند برای انجام این کار استفاده می کرد.

اکنون سئو کار سختی است و یک وب سایت هوشمند عامل مهمی برای گرفتن رتبه مناسب است.

سایر عوامل مهم برای یک وب سایت خوب نیز شامل ترجمه ، سرعت صفحه ، توضیحات متا ، برچسب های عنوان و حتی Favicons می باشد. اینها نشانگرهای کوچکی هستند اما در حضور نتایج جستجو نیز تأثیر بسیار خوبی دارند.

اکنون از آنجا که شما نیاز به یک وب سایت هوشمند برای سال 2020 را می دانید ، هنوز هم باید به روزرسانی ها و اطلاعات منظم را بررسی کنید زیرا هیچ چیز در جهان سئو ثابت و برای همیشه باقی نمی ماند..

اما بله ، اشاره گرهای بالا دارای کلیه معیارهای اساسی برای یک وب سایت خوب است.

نویسنده بیوگرافی:

جاستین کمپ به عنوان نویسنده و وبلاگ نویس با محتوای جونیور مشغول به کار است رتبه بندی توسط SEO. وی را می توان در مورد وبلاگ نویسی در مورد بازاریابی دیجیتال ، SEO ، SMO ، PPC و غیره مشاهده کرد.

همچنین بخوانید:

 • 10 نرم افزار برتر تجزیه و تحلیل SEO برای تجزیه و تحلیل وب سایت شما
 • آخرین روند سئو 2020
 • 30 اشتباه SEO برای جلوگیری از سال 2020
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me