توضیحات متا به بهترین وجه می تواند به عنوان یک پیش نمایش دزدکی در وب سایت شما توصیف شود. آنها به یک بازدید کننده کمک می کنند تا تصمیم بگیرد و روی پیوند کلیک کند و در نهایت می توانید تبدیل کنید. به همین دلیل ، این مهم است که شما بهترین پا را به جلو بکشید ، خود را به عنوان سازنده فیلم تصور کنید که سعی در ایجاد پیش نمایش یا پیش پرده ای برای مخاطبان خود دارد.

توضیحات متاتوضیحات متا

حتی اگر این فقط یک توضیحات کوتاه باشد ، برای اطمینان از ضربه زدن به این مارا باید موارد زیادی را در نظر گرفت.

گفته شد ، در اینجا 7 نکته برای نوشتن توضیحات متا قدرتمند که تبدیل شده است ، آورده شده است.

7 نکته برای نوشتن توضیحات متا قدرتمند که تبدیل می شوند

شماره 1 آن را کوتاه نگه دارید

ممکن است پیشنهادات زیادی درباره تعداد کاراکترهایی که باید استفاده کنید پیدا کنید. نکته اساسی این است که شما باید مختصر و مختصر باشید زیرا SERP اگر بیش از 160 نویسه باشد بخشی از متن را قطع می کند..

بنابراین شما باید تا حد امکان دقیق باشید ، به طور متوسط ​​توصیه عمومی بین 150 تا 155 نویسه است ، به این ترتیب مطمئن هستید که کل توضیحات ظاهر می شود و بازدید کننده برای کلیک و خواندن مطالب در وب سایت خود به طور مؤثر جلب می شود..

اما به یاد داشته باشید که هر آنچه را که در توضیحات متا دارید باید بسازید احساس، مفهوم به بازدید کننده و نه به موتور جستجو.

شماره 2 شامل کلمات کلیدی

در توضیحات متا کلمات کلیدی را وارد کنیددر توضیحات متا کلمات کلیدی را وارد کنید

حتی اگر توضیحات متا واقعاً در رتبه بندی موتور جستجوی شما تأثیر نگذارد ، مهم است که در آنجا از کلمات کلیدی استفاده کنید. به یاد داشته باشید که شخص جستجوگر به جستجوی مناسب ترین اطلاعات در مورد یک موضوع خاص می پردازد ، بنابراین اگر بتواند برخی از کلمات کلیدی را که در توضیحات متا جستجو کرده است ، ببیند ، کمک می کند..

با این وجود استفاده از کلمات کلیدی به این معنی نیست که باید توضیحات را با آنها پر کنید. کلمات کلیدی باید درون توضیحات جاری شوند به طوری که مخاطبان می توانند درک کنند که این در واقع یک وب سایت است که اطلاعاتی را که در جستجوی آنهاست ، دارد.

شماره 3 به سؤال WIFM پاسخ دهید

به سؤال WIFM پاسخ دهیدبه سؤال WIFM پاسخ دهید

WIFM ، مخفف “آنچه در من است؟”

تقریباً در مورد همه افراد این سؤال در هنگام مرور اینترنت یا حتی تصمیم گیری برای خرید در ذهن خود وجود دارد. توضیحات متا شما باید به این واقعیت توجه داشته باشند ، خواننده می پرسد که چرا باید روی صفحه شما کلیک کنند و نه موارد دیگری که در نتایج جستجو ظاهر شده اند.

توضیحات باید بتواند به خواننده بگویید که پس از کلیک بر روی آن ، صفحه شما به زندگی شما چه مقدار خواهد افزود. شما با سایر صفحاتی که نشان داده شده است رقابت می کنید و فقط چند کلمه برای متقاعد کردن مخاطب دارید که بهترین مناسب برای آنها هستید.

شماره 4 آنرا فراخوانی برای اقدام کنید

به یاد داشته باشید که می خواهید بازدیدکننده را تبدیل کنید ، از جمله تماس با اقدام در توضیحات متا ، چه روش بهتری برای افزایش تبدیل دارد. این توصیه ای برای شما نیست که آن را به یک مرکز فروش تبدیل کنید ، این کار فقط شخص را خاموش می کند. فراخوان عمل باید لطیف اما مؤثر باشد. این تقریباً مثل این است که بتوانید به سؤال WIFM پاسخ دهید. خواننده باید تشویق شود برای اینکه از چیزی بهره ببرد ، روی لینک کلیک کند.

فراخوان عمل می تواند چیزی شبیه به “یاد بگیرید که چگونه می توانید کلیک بیشتری به صفحه وب خود کنید”. همانطور که مشاهده می کنید ، این یک تماس ظریف برای اقدام است اما در پایان ، فردی که به دنبال کلیک بیشتر است ، بیشتر احتمال دارد روی پیوند کلیک کند.

شماره 5 آن را دوستانه و ایده آل کنید

توضیحات متا مانند منطقه پذیرش یا مدیر میز جلو شما است. شما باید آن را تا آنجا که ممکن است دعوت کننده کنید. به قول کسی ، “این می تواند یک طعمه خنده دار یا یک تندرست تلخ باشد.”

ممکن است شما صفحه اول در نتایج جستجو ظاهر شوید ، اما اگر توضیحات شما به اندازه کافی دعوت نشده باشد ، ممکن است به هیچ وجه در نتایج ظاهر نشوید.

ایجاد کلمات کلیدی در کنار هم و عجله مخلوط کردن آنها با افعال و اسم ها باعث نمی شود تبدیل شما به شما تبدیل شود ،.

شما باید سعی کنید در توضیحات لحن استقبال داشته باشید و سپس به بررسی آن بپردازید تا مطمئن شوید که عاری از هرگونه خطا نیست. بسیاری از افراد از روی جلد کتاب درباره خطاها و خطاهای موجود در جلد شما قضاوت می کنند ، ممکن است باعث شود آنها از این سوال که آیا می توانند به محتوای داخل اعتماد کنند ، سوال کنند.

شماره 6 آن را به موتور جستجو واگذار کنید

آن را به موتور جستجو واگذار کنیدآن را به موتور جستجو واگذار کنید

هرچه که به نظر می رسد عجیب است ، گاهی اوقات بهترین توضیحات نوشته ای که نوشته نشده است!

موتورهای جستجو همچنین قادر به کشیدن کلمات کلیدی و جمله های همراه در هنگام داشتن توضیحات متا کد شده نیستند. بعضی اوقات ممکن است آنچه که آنها بیرون می کشند مربوط به جستجوی شخصی باشد که انجام داده است. این مورد خصوصاً در مورد کلمات کلیدی با دم بلند است.

به یاد داشته باشید که این فقط در موقعیت های خاص و به خصوص هنگام برخورد با کلمات کلیدی طولانی یا تعدادی از آنها کار می کند ، بنابراین احتیاط کنید.

شماره 7 آموزش و تنظیم را ادامه دهید

دنیای آنلاین هرگز ایستا نیست ، شما خوب است که به همان اندازه روان باشید و به یادگیری خود ادامه دهید. از آزمایش کردن نترسید ، چیزی را امتحان کنید و یک برگه نزدیک را در مورد چگونگی عملکرد آن نگه دارید و بعد اگر دیگری خوب کار نکرد ، دیگری را امتحان کنید.

حتی اگر یک کلمه کلیدی خاص امروز ممکن است خوب عمل کند ، ممکن است لازم باشد فردا آن را تغییر دهید زیرا ممکن است جذابیت خود را از دست داده باشد. به همین دلیل ، شما باید همیشه در صدر بازی بمانید و مرتباً بر عملکرد توصیف متا خود نظارت داشته باشید.

همچنین ممکن است شما نیاز به نظارت و یادگیری از رقبا داشته باشید. یکی از رقبای Google AdWords است ، همیشه اطمینان حاصل کنید که توضیحات شما می تواند از این تبلیغات خارج شود.

افکار نهایی

نوشتن توضیحات متا قدرتمند برای تبدیل به زمان و تلاش نیاز دارد اما در نهایت به آنجا خواهید رسید. این کار باعث می شود ویرایش و ویرایش مجدد به بهترین نتیجه برسد ، گاهی اوقات حتی می توانید نظر شخص دیگری را بخواهید.

اما توجه به این نکته نیز حائز اهمیت است که توضیحات متا تنها doorman است ، بنابراین مهم است که شخص هنگام ورود به آن درب مجازی چه چیزی را پیدا می کند.

محتوای عالی به همان اندازه مهم است و توضیحات در واقع باید بینشی از محتوای صفحه باشد. هرگز تماشای یک تریلر عالی و پایان دادن به یک فیلم وحشتناک تجربه خوبی نیست!

نویسنده بیوگرافی:

درباره Ritu Sharma – Ritu Sharma یک متخصص سئو است & استراتژیست بازاریابی آنلاین با بیش از 9 سال تجربه حرفه ای. او هم اکنون با شرکت پیشرو SEO در هند همکاری می کند PageTraffic. او پیشگام بسیاری از فعالیتهای موفق SEO برای PageTraffic است.

همچنین بخوانید:

  • روند سئو برای سال 2020
  • چگونه می توان با استفاده از کلید واژه های بلند ، تن از ترافیک را بدست آورد
  • چگونه می توان بک لینک های با کیفیت بالا را به صورت رایگان در سال 2020 دریافت کرد
  • 10 بهترین نرم افزار تحلیل SEO برای تجزیه و تحلیل وب سایت شما
  • 7 بهترین افزونه SEO برای وب سایت های WordPress
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me