متن Anchor کلمه کلیدی من است,

متن Anchor پیوندی است که ما برای بک لینک استفاده می کنیم,

متن لنگر امت؟ آن چیست?

متن لنگر چیست و چگونه باید از آن استفاده شود؟ من این سؤال را به برخی از تازه کارهای SEO در حلقه خود پرسیدم و این پاسخ هایی است که من از آنها گرفتم.

هیچ چیز تاسف آور نیست از این واقعیت که اکثر تازه واردها حتی نمی فهمند که متن لنگر چیست و کجا و چگونه باید از آن استفاده شود ، علی رغم اینکه خود آنها مرتباً از آن استفاده می کنند. آنها مرتباً آن را به صورت روزانه در اینجا و آنجا می گذارند ، دانش نظری درباره این چه چیزی هستند و چگونه باید از آن استفاده کرد تا حداکثر مزایا را برای رتبه سایت خود به ارمغان بیاورند.

این راهنما ساده و ساده برای راهنمایی شما در اصول متن لنگر و نحوه استفاده از آن برای به حداکثر رساندن نتایج سئو شما نوشته شده است. بنابراین بدون انتظار بیشتر ، اجازه دهید شیرجه بزنیم.

متن Anchor چیست؟?

متن لنگر پیوند قابل کلیک است که شما در پست های مهمان ، محتوای وب یا هر مکان دیگری که لینک سایت خود را ترک می کنید مانند انجمن ها ، نمایه کسب و کار و بخش نظرات وبلاگ ها و غیره قرار داده اید ، گرچه اکثر مردم بر این باورند که متون لنگر نیستند. همانطور که قبلاً اهمیت داشت. اما در واقع ، آنها هنوز هم اهمیت دارند و شما هنوز هم باید از آنها به عنوان استراتژیک استفاده کنید. آنها تا زمانی که بک لینک هستند و پیوند به ساختمان دارند اهمیت خواهند داشت.

با این حال ، الگوریتم گوگل به ویژه بروزرسانی می شود بروزرسانی پنگوئن در سال 2012 شیوه های ایجاد پیوند را تغییر داده است. به روزرسانی الگوریتم ، SEO را مجبور به ایجاد تغییرات اساسی در استراتژی ایجاد لینک خود می کند. به عبارت دیگر ، گوگل از گذشته باهوش تر شده است تا تشخیص دهد که شما در هر نوع روش ساخت پیوند غیرعادی دخیل هستید یا خیر. اگر دست شما را به سمت قرمز بکشد ، با یک پنالتی ظالمانه به شما ضربه می زند.

و چگونه گوگل این را می داند؟ ساده ، از طریق متون لنگر خود.

فرض کنید شما یک شرکت طراحی به نام “ABC” دارید که خدمات طراحی گرافیکی را ارائه می دهد ، اکنون تمام بک لینک های شما نباید روی همان متن لنگر “خدمات طراحی گرافیک” تعبیه شوند. در غیر این صورت گوگل دیر یا زود می داند که شما در حال ایجاد لینک های تهاجمی غیر طبیعی هستید و به همین دلیل با یک پنالتی برخورد خواهید کرد.

انواع متون لنگر چیست؟?

شما باید تعجب کنید ، آیا متون لنگر واقعاً در نوع هستند. خب بله. به جای استفاده مجدد از متن مجزا در پست های خود می توانید از انواع مختلفی استفاده کنید که به شما کمک می کند متون لنگر را در چندین متغیر بشکنید..

در زیر به انواع متون لنگرهایی اشاره کردیم که در صورت استفاده در نسبت کامل می توانند رتبه سایت شما را سریعتر از گذشته افزایش دهند.

1. لنگرهای مارک دار

اینها انواع لنگرهایی هستند که نام تجاری شما را در آن دارند. این می تواند نام تجاری به تنهایی یا با کلمات اضافی قبل یا بعد باشد. در اینجا نمونه ای از متن لنگر مارک دار شده توسط اهورف را مشاهده می کنید.

لنگرهای مارک دار

2. Anchors Link Naked

لنگرهای لینک برهنه انواع متون لنگرهایی هستند که در آن لینک را دقیقاً همانطور که هست قرار می دهید ، بدون آنکه در هر نوع متن جاسازی کنید.

3. لنگرهای عمومی

لنگرهای عمومی اساساً CTA هستند که در آنها نه از کلمات کلیدی هدفمند و نه از نام تجاری استفاده نمی کنید.

مثلا:

 • اینجا بخوانید
 • اینجا کلیک کنید
 • از وبسایت ما دیدن کنید

4. بدون لنگر

این نوع لنگرهایی است که بیشتر مارک ها از آن استفاده می کنند. شما می توانید از طریق تصویر (بدون برچسب ALT) پیوندی به این نوع لنگرها وارد کنید ، یا می توانید با وارد کردن متن متصل به مطالب خود ، آن را به راحتی دریافت کنید. اینگونه به نظر می رسد که یک No Anchor به نظر می رسد.

بدون لنگر

5. نام تجاری با کلمه کلیدی

این نوع متن لنگر است که در آن کلمات کلیدی مورد نظر را با نام تجاری خود ادغام می کنید.

اینگونه به نظر می رسد:

 • طراحی آرم سفارشی ABC
 • خدمات طراحی وب ABC
 • طراحی بروشور ABC

6. لنگر تصویر

هر کجا که تصویری ارسال می کنید ، حتماً برچسب ALT را در آن قرار دهید. Google این برچسب ALT را به عنوان متن لنگر یک تصویر در نظر می گیرد. در غیر این صورت ، آن را به عنوان لنگر No که در عنوان قبلی به آن اشاره کردیم ، در نظر می گیرد.

7. لنگرهای بازی جزئی

برای این نوع متن لنگر ، از تغییرات کلمات کلیدی هدفمند خود استفاده خواهید کرد.

مثلا:

 • روش درست استفاده از متن لنگر را بیاموزید
 • اصول استفاده از متون لنگر را بخوانید

8- LSI Anchors

LSI مخفف نمایه سازی معنایی نهفته است. به Google بروید ، کلمه کلیدی خود را تایپ کنید و در زیر عبارت جستجوی مرتبط با جستجوی تایپ شده خود را پیدا خواهید کرد. اینها کلمات کلیدی LSI برای نام تجاری شما هستند. به عنوان مثال ، کلید واژه هدف من خدمات طراحی گرافیک است. اینها کلمات کلیدی LSI هستند که می توانم به غیر از کلمات کلیدی مورد نظر خود به عنوان متن لنگر استفاده کنم.

Anchors LSI

9. متن لنگر مطابقت دقیق

لنگرهای دقیق بازی اساساً کلمات کلیدی هستند که شما تحقیق کاملی را انجام داده اید. به عنوان مثال ، اگر “خدمات طراحی گرافیک” کلمه کلیدی هدف شماست و از متن لنگر دقیق برای ساختمان پیوند استفاده می کنید ، به این معنی است که شما از متون لنگر دقیق بازی استفاده می کنید. آنها قدرتمندترین و در عین حال حساس ترین کلمات کلیدی هستند که می توانند بر رتبه سایت شما چه منفی و چه مثبت تأثیر بگذارند.

چگونه باید از آنها استفاده کرد?

بیشتر SEO ها معتقدند در صورت استفاده از کلید واژه های دقیق بازی ، سایت آنها می تواند به سرعت به نتایج مثبت برسد. در عوض ، کارها به شکلی دیگر اتفاق می افتند.

در استراتژی ایجاد لینک شما باید از لنگر مطابقت دقیقی در درصد کمتری استفاده شود. بله ، شما می توانید از کلمات کلیدی مطابقت دقیق استفاده کنید ، اما دقیقاً زمانی که می خواهید به پروفایل خود سریع تر بدهید. اگر بار دیگر و دوباره از آنها استفاده کنید ، این امر تأثیر منفی بر پروفایل Google شما خواهد گذاشت و Google فرض می کند که شما در حال ساختن پیوندهای غیر طبیعی هستید.

در زیر کلمات کلیدی را براساس اولویتی که باید به آنها داده شد ذکر کردیم.

 1. متن لنگر مارک شده: تا حد امکان از آن استفاده کنید. این به گوگل نشان می دهد که شما به جای اسپم کردن اینترنت با کلمات کلیدی غیر طبیعی به ساختن یک برند متمرکز هستید.
 2. پیوندهای برهنه: مجدداً پیوندهای برهنه ایمن هستند و از نظر نمایه شما طبیعی به نظر می رسند.
 3. متون لنگر عمومی: لنگرهای عمومی یا فراخوانی به اقدامات نه تنها مورد توجه است بلکه به سالم نگه داشتن پروفایل شما کمک می کند. از تغییرات CTA استفاده کنید ، برای هر پیوند به یک CTA واحد نچسبید.
 4. تصویر و بدون لنگر: در استفاده از این نوع کلمات کلیدی احساس راحتی کنید ، زیرا آنها نیز به هیچ وجه با مشکل روبرو نخواهند شد.
 5. Anchors Match Partial و LSI: هنگام استفاده از این موارد بسیار مراقب باشید. مطمئن شوید که نمایه Google خود را با تعداد زیادی از این موارد اسپم نمی کنید. کلمات کلیدی مورد نظر خود را تغییر داده و از آن به گونه‌ای استفاده کنید که طبیعی به نظر برسد.
 6. لنگرهای مسابقه دقیق: همانطور که گفته شد از این موارد با احتیاط استفاده کنید. استفاده مکرر از لنگرهای دقیق بازی ایده خوبی برای استراتژی ایجاد لینک شما نیست.

چه الگویی باید باشد?

وقتی می خواهید پیوندهایی را برای سایت پول خود ایجاد کنید. اطمینان حاصل کنید که الگویی را که واضح است برای Google تشخیص می دهد که شما در زمینه کسب بک لینک هستید ، پیروی نکرده اید. فقط تصادفی باشید.

با متن لنگر مطابقت دقیق به وب سایت خود ضربه بزنید و برای لینک بعدی به یک کلمه کلیدی مارک شده بروید. برای سومین مورد استفاده از یک متن لنگر LSI یا تطبیق جزئی ، سپس از یک متن لنگر عمومی استفاده کنید و سپس دوباره از کلمات کلیدی مارک شده استفاده کنید و این کار را به روش تصادفی ادامه دهید.

غذای کلیدی

کلمات کلیدی را پشت سر هم تکرار نکنید و کارها را ادامه دهید. به یاد داشته باشید وقتی Google با متن های کلیدی و کلمات کلیدی خود کاملاً بی نقص است ، آن را بی حس می کند. Google انتظار دارد که وب سایت در حال یافتن پیوندهایی باشد که متعهد به ارائه محتوای با کیفیت به کاربران اینترنت است. بنابراین به فریب گوگل فکر نکنید ، اگر فکر می کنید می توانید این کار را انجام دهید پس تحت تأثیر اشتباه قرار گرفته اید.

در عوض ، سعی نکنید طبیعی عمل کنید ، بلکه طبیعی باشید. »آیا پیوندهایی ایجاد کنید اما اینترنت را با محتوای ناخواسته و با کیفیت پایین اسپم نکنید. این راهنما مبتنی بر تجربه شخصی است و ممکن است نتایج بدست آمده متفاوت باشد زیرا هر وب سایت به طریقی متفاوت است.

با این حال ، به طور کلی ، این راهنما به شما در تصمیم گیری بهتر در مورد استراتژی ایجاد لینک خود کمک می کند.

بیوگرافی نویسنده:

لویوس مارتین مدیر بازاریابی خلاق در است استودیو Invictus در Southlake ، تگزاس. وی سه سال گذشته در ایالات متحده بازاریابی دیجیتال انجام داده است. لوئوس تجربیات گسترده ای در زمینه وبلاگ نویسی و بازاریابی دارد و کارهای وی بازتاب عمیقی از تاکتیک های بازاریابی در جهان کنونی است. می توانید او را در توییتر @ loiusmartin1 دنبال کنید.

همچنین بخوانید:

 • 7 بهترین استراتژی SEO برای بهینه سازی وب سایت خود در سال 2020
 • از این 30 اشتباه SEO که می توانند رتبه شما را در سال 2020 بکشند ، خودداری کنید
 • بهترین ابزار تجزیه و تحلیل SEO برای تجزیه و تحلیل وب سایت شما برای سال 2020
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me