آیا در جستجوی ساده ترین روش برای یادگیری نحوه انجام تحقیقات کلمات کلیدی هستید?

این پست به شما فرصتی می دهد تا به بهترین هک ها بروید که به شما قدرت می دهد تحقیقات کلمات کلیدی را با حداکثر سهولت و کارآیی انجام دهید.

همچنین با برخی از ابزارهای تحقیق رایگان یا پرداخت شده با کلید واژه آشنا خواهید شد که وظیفه سئو شما را با مجهزترین روش ممکن آسان می کند و طرح حمله به سئو خود را شروع می کنید!

هنگامی که در سطح اولیه یادگیری SEO هستید چنین کسی هستید که با کلمه‌ای آشنا باشید که عبارت است از «تحقیقات کلید واژه».

تحقیقات کلمات کلیدی چیست?

تحقیقات کلمات کلیدی فرآیند شناسایی کلمات و عبارات عامه پسند است ، که افراد با تلاش برای دانستن اینکه برای چه رتبه ای قرار می گیرند وارد موتورهای جستجو می شوند..

برای تعیین موفقیت وب سایت خود در فضای دیجیتال آن کلمه کلیدی چیست؟ این احتمالاً به این دلیل است که تحقیق در مورد کلید واژه اولین و مهمترین پیشرفت سئو است.

تحقیقات کلمات کلیدی بخشی جدایی ناپذیر از SEO است. نه تنها این ، برای اجرای یک کمپین تبلیغاتی Google نیز لازم است.

بدون تحقیقات کلمات کلیدی ، ما نمی توانیم یک پست وبلاگ را بهینه کنیم ، و نه می توانیم عمل خارج از صفحه را انجام دهیم. در کنار این خطوط ، باید مراقب تجارت باشیم.

در این مورد شکی نیست ، اما اجرای کلمات کلیدی مربوطه در یک مقاله یا وبلاگ حتی مهمتر است.
ما می خواهیم 5 مرحله ساده برای تحقیقات کلمات کلیدی را برای شما تعریف کنیم تا وب سایت شما موتور جستجو بهینه شود.

نحوه انجام تحقیق در مورد کلید واژه در 5 مرحله ساده:

1. قبل از رفتن به نکته مهم در جستجوی کلید واژه ، باید بدانیم کلمه کلیدی خوب چیست:

 • كليد واژه بايد حداقل 500 جستجوي ماهانه داشته باشد (>500).
 • نرخ CPC کلمه کلیدی باید بالاتر از 1 دلار باشد (این بدان معنی است که تبلیغ کنندگان به این کلمه کلیدی علاقه مند هستند و باعث می شود درآمدزایی آن ساده تر شود).
 • سطح رقابت باید در SERP پایین یا متوسط ​​باشد (صفحه نتایج موتور جستجو) زیرا به ما کمک می کند تا ROI بهتری داشته باشیم (بازده سرمایه گذاری).
 • کلید واژه SEO مشکل باید 0 تا 30 باشد (هنوز آسان است). دشواری کلمه کلیدی بالاتر ، رتبه بندی در صفحه اول موتور جستجوی گوگل به دلیل رقابت زیاد رتبه بندی وب سایت سخت تر است.

2. مباحث مربوط به شغل خود را لیست کنید و یک فهرست موضوعات طاقچه ایجاد کنید:

در انتخاب کلمات کلیدی مناسب ، همیشه ترجیح می دهید از ابزارهای پرداخت شده استفاده کنید اما این بدان معنی نیست که شما نباید از ابزارهای رایگان استفاده کنید.

ابزارهای رایگان کلمات کلیدی بسیاری را ارائه می دهند که از نزدیک ارتباط دارند اما کلمات کلیدی جدید یا انواع مختلفی از کلمات کلیدی را که مشتریان شما در موتورهای جستجو از آنها استفاده می کنند به شما نمی دهند. ابزارهای تحقیق رایگان کلید واژه نتایج دقیقی از کلمه کلیدی جستجو شده ارائه نمی دهد.

در این حالت ، بهترین راه برای پیدا کردن کلمات کلیدی مربوطه ، لیست موضوعات مرتبط با تجارت شما و ایجاد لیست موضوعات طاقچه است.

اکنون ، این موضوع شامل مباحث بسیار نزدیک است که بسیار شبیه به هم هستند یا با همان تجارت شما هستند.

3. کلمه کلیدی را که مردم قبلاً برای تجارت شما استفاده می کنند بیابید:

اگر وب سایت شما در حال حاضر زنده است ، ممکن است یک طلای پنهان در انتظار حفاری باشد. مکان مناسبی برای انجام تحقیقات کلمات کلیدی ، تحقیقات سایت داخلی شما است.

برای کاربران بسیار مفید است که یک کادر جستجو را در سایت خود ارائه دهید ، اما برای شما نیز مناسب است زیرا داده های جستجوی جستجو را جمع می کند و گزارش جستجوها.

دیدن این سؤالات به شما کمک می کند تا عمدتاً قابلیت استفاده را بهبود بخشید (زیرا نشان می دهد مردم می خواهند ببینند ، کدام وب سایت ها ممکن است ناپدید شوند و ناوبری سایت شما ضعیف باشد). اما همچنین می توانید ناگت های کلمه کلیدی ، عبارات مفیدی را که افراد جستجو می کنند جستجو کنید. آن افراد را به لیست خود اضافه کنید.

می توانید داده های ارزشمند و جزئیات ترافیک را با استفاده از کنسول جستجوی Google (که قبلاً به آن Webmaster Tools گفته می شد) بیابید. سرویس رایگان Google همچنین به صاحبان وب سایت اطلاعاتی در مورد سایت های خود می دهد (خصوصاً با تنظیم Google Analytics).

گزارش Search Analytics به خصوص مفید است. وقتی به این پرس و جو نگاه می کنید ، می توانید ببینید که شرایط جستجوی صفحات وب شما در جستجوی Google چیست.

Google از کنسول جستجو برای آگاهی از خطاها یا مجازاتها استفاده می کند و برای حفظ سلامتی سایت شما به ابزارهای تشخیصی SEO نیاز دارید. بنابراین از دست ندهید.

4- از بهترین ابزارهای تحقیق در مورد کلید واژه استفاده کنید:

در حالی که در مورد چگونگی انجام تحقیقات کلمات کلیدی فکر می کنید باید فکر کنید بهترین ابزار تحقیق برای کلمات کلیدی کدام یک است که به شما کمک می کند تا یک لیست بزرگ و با نتیجه را هدایت کنید و جزئیات آمار ترافیک را به همراه CPS AdSense ، گزارش های موتور جستجو و سایر جزئیات به شما ارائه می دهد. برای سئو کارآمد سایت خود مهم است.

چندین ابزار جستجوگر رایگان و پرداخت آنلاین آنلاین وجود دارد که به شما کمک می کند وب سایت خود را در کلیه سیستم عامل های موتور جستجو بالاتر بگیرید.

در زیر برخی از ابزارهای تحقیق رایگان و پرداخت شده با کلیدواژه وجود دارد که به شما کمک می کنند تا بدون سرمایه گذاری ، سئوی خود را راه اندازی کنید:

 1. SEMRush (رقبای خود را کشف کنید ، سئو خود را بهبود بخشید ، رتبه خود را تقویت کنید)
 2. اهورف (ابزاری برای رشد ترافیک موتور جستجو ، تحقیق و تجزیه و تحلیل رقبای خود و نظارت بر کلمه کلیدی شما)
 3. Kwfinder (یک ابزار تحقیق آسان برای استفاده از کلمات کلیدی که ایده کلیدی مناسب را ارائه می دهد)
 4. Ubersuggest (ابزار رایگان برای هر دو کلید واژه دم بلند و کوتاه توسط نیل پاتل) (برای کسانی که نمی خواهند به دنبال ابزار پرداخت شده باشند)
 5. WhatsMySerp (حجم جستجوی رایگان ، CPC & داده های رقابت در وب سایت های مفید برای بازاریابان اینترنتی) (برای کسانی که نمی خواهند به دنبال ابزار پرداخت شده باشند)
 6. ابزار کلید واژه (بهترین جایگزین برای برنامه ریز کلمات کلیدی Google و سایر ابزارهای تحقیق در مورد کلید واژه)

5- کلید واژه رقبای خود را تجزیه و تحلیل کنید:

تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی رقابتی یکی از موثرترین راه ها برای رقابت در مکان های شلوغ و به دست آوردن مزایای قابل توجهی برای سایر مشاغل صنعت آنها است. بنابراین چگونه می توانید کلمات کلیدی را پیدا کنید که رقبای شما در کارزارهای جستجوی پرداختی و ارگانیک خود هدف قرار دهند?

در زیر برخی از بهترین ابزارها و تاکتیکهای تحقیق کلمه کلیدی شما می توانید برای یافتن کلمات کلیدی رقیب استفاده کنید:

 1. SemRush (مجموعه کاملاً فراگیر برای گردش کار بازاریابی شما ، مقاله کامل بررسی SEMrush را در اینجا بررسی کنید)
 2. KWFinder (یافتن کلمات کلیدی با ارزش ، با کمی کمک دوستان خود)
 3. SpyFu (جاسوسی در رقابت سئوی شما)

همچنین بخوانید: 11 بهترین ابزار تحقیق برای کلمات کلیدی برای SEO در سال 2020 (رایگان و بدون پرداخت)

نتیجه:

تبریک می گویم: – شما آن را تا آخر انجام دادید!

تحقیقات کلمات کلیدی باید سرآغاز هر استراتژی پایدار جستجوگرها باشد. نتیجه یک لیست طولانی از کلمات کلیدی است که می خواهید آنها را پیدا کنید. اما سخت ترین قسمت هنوز هم جلو است: تمام آن محتوا را بنویسید. شما باید برای هر کلمه کلیدی که می خواهید پیدا کنید ، مقالات و پست های وبلاگ بنویسید. این کاملاً یک چالش است!

همچنین بخوانید:

 • SEMrush 30 Days Free Trial 2020
 • بهترین ابزارهای تجزیه و تحلیل SEO برای سال 2020
 • 30 اشتباه SEO برای جلوگیری از سال 2020
 • 25 راه برای افزایش ترافیک وب سایت در سال 2020
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me