آیا می خواهید وبلاگ وردپرس خود را برای کلمات کلیدی پر رقابت رتبه بندی کنید؟ آیا رقبای شما نیز در تلاش برای کسب رتبه برای آنها هستند؟ این ممکن است سخت باشد … منظور من پیروزی در این نبرد است.

می دانید ، من یک کلمات کلیدی با دم بلند ، راه حل عالی برای شما ارائه داده ام. چرا باید به توصیه های من گوش فرا دهید؟ از آنجا که کلمات کلیدی با دم بلند می توانند یک ترافیک پرمصرف تبدیل به وبلاگ وردپرس شما را افزایش دهند و درآمد کسب و کار شما را به طرز چشمگیری افزایش دهند.

در زیر می توانید نمودار امسال را مشاهده کنید که نشان دهنده ترافیک سرسام آور ارگانیک به سمت خیابان است وبلاگ Ahrefs.

ترافیک آلی

چرا این اتفاق می افتد؟ این مسئله شانس نیست. ما فقط بطور فعال از استراتژی های تحقیق کلمات کلیدی استفاده می کنیم و من آماده هستم برخی از آنها را با شما به اشتراک بگذارم.

بنابراین ، در این مقاله ، من توضیح می دهم که چگونه می توانید از کلمات کلیدی با دم بلند استفاده کنید و از کیسه های ترافیک جستجو استفاده کنید که در ابتدای این پست از وبلاگ به شما قول داده ام. به هر حال ، هیچ تلاش بزرگی لازم نیست.

خوب ، بگذارید به شما بگویم کلمات کلیدی با دم بلند چیست و چرا باید به آنها اهمیت دهید.

تعریف کلمات کلیدی با دم بلند

به زبان ساده, کلمات کلیدی با دم بلند سؤالات جستجوی غیرمجاز یا کم حجم هستند. آنها بسیار متمرکز هستند و تمایل دارند چاههای خارق العاده ای را تبدیل کنند.

من به این سؤال برمی گردم که چرا بعداً این کلمات کلیدی “دمهای بلند” خوانده می شوند.

ما 1.9 میلیارد کلمه کلیدی را در پایگاه داده ایالات متحده Ahrefs تجزیه و تحلیل کردیم و با کمال تعجب متوجه شدیم که 92.42٪ از آنها ده جستجو در هر ماه یا حتی کمتر.

لطفاً به نمودار زیر نگاهی بیندازید. آیا “دم” یاس بنفش را می بینید؟ این نمایش داده شد نمایش داده شد غیرمجاز. من مطمئن هستم که اکنون می دانید که چرا کلمات کلیدی محبوب کمتر به کلمات کلیدی با دم بلند گفته می شود.

این اتفاق می افتد زیرا آنها در دم بسیار طولانی نمودار تقاضای جستجو قرار می گیرند.

نمودار تقاضای جستجو

کلمات کلیدی با دم بلند هیچ ارتباطی با تعداد کلمات ندارند. یعنی ، جستجوی کوتاه می تواند کلمات کلیدی “دم بلند” باشد ، و نمایش داده شدگان طولانی می توانند کلمات کلیدی “head” باشند.

مثلا:

مشاغل بازاریابی دیجیتال و دوره های بازاریابی دیجیتال کلمات کلیدی “سر” هستند ، در حالی که am254 و انیمیشن دمهای طولانی است.

آیا شما علاقمندید؟ آیا می خواهید بدانید که چگونه کلید واژه های دم بلند را پیدا کرده و از آنها ترافیک عظیمی بگیرید؟ فقط بیشتر دنبال من باشید.

کلمات کلیدی با دم بلند – نحوه یافتن آنها

بیایید با ساده ترین راه شروع کنیم. یک موضوع گسترده بگیرید و شروع به تایپ کردن آن در Google کنید. آیا این پیشنهادات کامل Google را مشاهده می کنید?

نحوه یافتن کلمات کلیدی دم بلند

اینها جستجوهای خاص تر و کمتری هستند که می توانند به مبحث کلی مورد نظر شما مربوط باشند.

کادر “مردم نیز می پرسند” را علامت بزنید.

مردم نیز می پرسند

و منطقه “جستجوهای مرتبط با” در انتهای نتایج جستجو را فراموش نکنید.

جستجوهای مرتبط با

نتایج نشان داده شده در این بخش ، به سایر جستجوی کمتر محبوب اما خاص تر که افراد در مورد آن موضوع انجام می دهند ، می پردازد.

با این حال ، من باید به شما هشدار دهم که جمع آوری این کلمات کلیدی به صورت دستی می تواند بسیار وقت گیر باشد. بنابراین ، شاید این یک راه حل عاقلانه باشد که از یک ابزار تحقیق حرفه ای برای کلمات کلیدی استفاده کنید تا هزاران کلمه کلیدی خوب با دم بلند را در عرض چند ثانیه پیدا کنید.

من استفاده می کنم اکسپلورر کلمات کلیدی Ahrefs به منظور. این طبیعی است که من برای این شرکت کار می کنم ، اما می توانید از هر ابزار بازاریابی مورد نظر خود استفاده کنید.

این روند معمولاً به اقدامات زیر ساده می شود:

  • کلمه کلیدی بذر را وارد می کنم
  • گزارش مورد نیاز را انتخاب کنید
  • همانطور که می خواهم کلمات کلیدی با حجم جستجوی کم را در طاقچه خود پیدا کنم ، فیلتر Volume را اعمال کنید

اگر من به دنبال نمایش داده شدگان خاص اما به طور کلی نیستم ، می توانم از فیلتر شمارش کلمات نیز برای یافتن کلمات کلیدی با دم بلند استفاده کنید که شامل بسیاری از کلمات هستند.

کلید واژه Explorer گزارش سوالات را نیز ارائه می دهد. این نوع سؤالات احتمالاً “غیرمعمول و خاص” خواهند بود ، سؤالات با دم بلند را بخوانید.

اگر ترجیح می دهید در محدوده بودجه خود بمانید و از ابزارهای رایگان استفاده کنید ، سعی کنید به عموم مردم پاسخ دهید. کاری مشابه انجام می دهد.

یک روش مؤثر دیگر برای کشف کلمات کلیدی با دم بلند امیدوارکننده در طاقچه / صنعت شما وجود دارد. می توانید کلمات کلیدی را که هم اکنون رقبا در آن رتبه بندی می کنند ، مرور کنید.

باز هم ، من این کار را در Ahrefs انجام می دهم ، اما شما می توانید آن را در ابزار مورد علاقه خود در بازاریابی انجام دهید.

من فقط وارد دامنه یک رقیب در کاوشگر سایت Ahrefs می شوم ، به گزارش کلید واژه های ارگانیک بروید ، سپس برای کلمات کلیدی با حجم جستجوی پایین فیلتر می کنم.

نکته جانبی: این یک فیلم بسیار آموزنده درباره نحوه انجام تحقیقات کلمات کلیدی در سال 2020 است.

من مطمئن نیستم که شما برای یافتن کلمات کلیدی با دم بلند برای محتوایی که در وبلاگ WP خود ارسال می کنید ، این نوع رویکرد را در نظر گرفته اید..

اما این همه چیز نیست من می توانم چند روش دیگر را برای یافتن مواردی که افراد در صنعت شما در Google در جستجوی آن هستند استفاده کنم:

  • به کفش مشتریان خود بروید. آنها از چه زبانی استفاده می كنند و چگونه می توانند هنگام جستجو برای محصولات یا خدمات شما عبارات نمایش داده شده را بیان كنند?
  • هیچ راه بهتری برای فهمیدن اینکه چه نوع کلمات ، عبارات و زبانی از مشتریان استفاده می کنند از صحبت کردن با آنها وجود ندارد. با مشتریان خود صحبت کنید.
  • موضوعات موجود در انجمن های آنلاین را مشاهده کنید. برای دیدن چه سؤالاتی از مشتریانتان و نحوه بیان آنها ، به انجمن های صنعت مراجعه کنید. بررسی گروه های فیس بوک و سایر سیستم عامل های رسانه های اجتماعی نیز ضرری ندارد.

نحوه دریافت ترافیک جستجو از کلمات کلیدی با دم بلند

رتبه بندی برای دم بلند نسبت به کلمات کلیدی “head” آسان تر است.

به عنوان مثال ، برخی از کلید واژه های دم بلند در صفحه رتبه بندی بالا ممکن است تقریباً 2500 جستجو ماهانه داشته باشد.

همچنین ، اکثر صفحات دارای رتبه برتر دارای کمتر از 20 دامنه ارجاع هستند ، به این معنی که اگر می خواهید صفحه ای در آن موضوع ایجاد کنید و پیوندهایی را برای آن ایجاد کنید ، می توانید انتظار داشته باشید که به راحتی در بین 10 رتبه برتر رتبه بندی کنید..

اگر با دم بلند خیالی مقایسه کنیم ، فقط در بالا با بعضی از اصطلاحات “سر” محبوب صحبت کردیم ، که می گویند تقریباً 100000 جستجو ماهانه و همه صفحات رتبه بندی برتر برای آن دارای پیوندهای پشتیبان هستند ، شانس شما وجود دارد از همه آنها بدبخت تر می شود.

پیشگویی این است که ثبت نام و ترافیک از کلمات کلیدی با دم بلند آسان تر است.

با این حال ، می توانید به وضعیت زیر وارد شوید:

شما یک زن و شوهر از کلمات کلیدی دارید که جستجوهای ماهانه مشابهی دارند. آیا این بدان معنی است که رتبه بندی برای هر یک از آنها آسان خواهد بود?

پاسخ نه.

ابتدا به صفحات رتبه بندی برتر نگاه کنید. ممکن است یکی از کلمات کلیدی شما به شدت رقابتی باشد. آیا می خواهید بدانید که چرا?

این اتفاق می افتد هنگامی که یک جستجوی جستجو شامل یک موضوع منحصر به فرد از خود نیست و تحت عنوان موضوع گسترده تر قرار می گیرد.

بگذارید این پدیده را توضیح دهم. وقتی افراد مختلف به جستجوی موارد یکسان می پردازند ، Google این موضوع را می فهمد و مجموعه ای از صفحات تقریباً یکسان را برای همه آن دسته از نمایش مشخصات دنده بلند مرتب می کند.

در اینجا می توانیم به این نتیجه برسیم – هر موضوع دارای «منحنی تقاضای جستجو» است..

اگر یک “منحنی تقاضای جستجو” را برای کلمات کلیدی خود ایجاد کرده اید ، می بینید که اگر چند اصطلاح “سر” وجود داشته باشد ، یک دم بسیار بلند نیز وجود دارد که هزاران کلمه کلیدی با حجم کم دارند. همه اینها بخش هایی از همان موضوع بزرگ هستند.

اما اگر کلمات کلیدی مناسبی را با حجم جستجوی کم انتخاب کردید ، لازم نیست نگران این موضوع باشید.

بیش از شما

می دانید ، من یک طرفدار بزرگ کلمات کلیدی با دم بلند هستم و این مقاله فقط نوک کوه یخی است که فرصت های شگفت انگیز سئو در مورد دم های طولانی برای وبلاگ های WP و همچنین منابع دیگر با نوعی مطالب در آنها را نشان می دهد که نیاز به تبلیغ دارد. و رتبه های بالا در موتورهای جستجو.

اگر شما نیز مبلغ کلمات کلیدی با دم بلند هستید ، لطفاً یک خط را در نظرات رها کنید. اگر این موضوع برای شما جدید است ، سوالات / افکار / پیشنهادات شما همیشه در زیر قابل استقبال است.

اگر این مقاله را با ارزش بدانید ، خجالت نکشید که این مقاله را در رسانه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید.

به سلامتی!

درباره نویسنده:

Helga Moreno یک خالق و بازاریاب محتوای پرشور است اهورف به اندازه کافی جسورانه باور دارد كه اگر كتابی وجود دارد كه می خواهد بخواند ، اما هنوز نوشته نشده است ، پس باید خودش آن را بنویسد.

همچنین بخوانید:

  • 14 بهترین ابزار جستجوگرها که همه متخصصان سئو در سال 2020 از آن استفاده می کنند (رایگان) & پرداخت شده)
  • 9 راه برای دریافت بک لینک های با کیفیت بالا به صورت رایگان
  • نحوه تسریع روند نمایه سازی یک وب سایت در سال 2020?
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me