بازاریابی وابسته یکی از بهترین راه های کسب درآمد از وب سایت شما است. این کنترل کاملی از نوع کالاهایی که تبلیغ می کنید ارائه می دهد و به سرمایه اولیه نیاز ندارید. علاوه بر این ، فقط مهارت شما به عنوان بازاریاب و وبلاگ نویسی درآمد را تعیین می کند.

بازاریابی وابسته برای کسانی که در دنیای تجارت شروع می کنند مناسب است. و پول زیادی در بازاریابی شرکت های وابسته وجود دارد. استادان میزبان وب در میزبانی میزبان تخمین می زنند که این صنعت 12 میلیارد دلار در سراسر جهان ارزش دارد.

نکات بازاریابی وابستهنکات بازاریابی وابسته

هیچ کس تعداد دقیق شرکت های وابسته در آنجا را نمی داند ، اما آنها در صدها هزار نفر یا احتمالاً حتی میلیون ها نفر هستند. و این بدان معنی است که رقابت شدید است.

ما نمی خواهیم شما را بترسانیم ، بلکه همه چیز را به چشم می اندازیم. درست مانند هر مشاغل دیگر ، تبدیل شدن به یک شرکت وابسته موفق کار سختی را می طلبد.

بنابراین ، اگر تازه وارد بازاریابی وابسته هستید ، یا می خواهید مهارت های خود را بهبود بخشید ، لیستی از بهترین نکات بازاریابی وابسته برای مبتدیان برای استفاده در سال 2020 جمع آوری کرده ایم تا در این راه به شما کمک کنند.

آن ها اینجا هستند:

 • با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید
 • شبکه مناسب سهامداران را انتخاب کنید
 • سرعت وب سایت را بهینه کنید
 • به دوستانه تلفن همراه بروید
 • آنچه را می دانید بنویسید

با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید

اشتباه نکنید ، کاربران پیوندهای وابسته را تشخیص می دهند. هر کس روزانه با تبلیغات بمباران می شود و تلاش می کند کاربر را خریداری کند. پر کردن یک پست وبلاگ پر از لینک شما را به جایی نمی رساند.

درک این نکته مهم است که بازدید کنندگان فقط در صورت اعتماد به شما روی پیوندها کلیک می کنند. قبل از فروش هر چیزی آنها را با مخاطبان خود بسازید.

همچنین ، کمی از خود را به وب سایت خود اضافه کنید. اطمینان حاصل کنید که مخاطبان شما می دانند چه کسی با آنها صحبت می کند و تماس شخصی شما را به همه چیز اضافه می کند. این اعتماد ایجاد می کند.

برای تعامل با مخاطبان خود از تمام کانالهای ممکن استفاده کنید. ساخت یک لیست ایمیل راهی مناسب برای به روزرسانی همه درباره مطالب جدید است. برای برقراری ارتباط محکم تر با مخاطب ، از رسانه های اجتماعی استفاده کنید.

از ایجاد هرگونه لینک اجتماعی در رسانه های اجتماعی خودداری کنید. محتوای اصلی با پیوندی گاه به گاه پرتاب شده بسیار بهتر است.

حتی یک vlog یا پادکست را در نظر بگیرید ، یا وبینارها را انجام دهید. این بسیار عالی است که باعث می شود مخاطب بیشتر احساس ارتباط شخصی داشته باشد. این می تواند سود بیش از هزار پست پر از لینک کسب کند.

شبکه مناسب سهامداران را انتخاب کنید

این یکی از اولین قدم ها برای تبدیل شدن به یک شرکت وابسته است. متأسفانه ، انتخاب نادرست می تواند زندگی شما را غیرضروری دشوار کند.

بنابراین مطمئن شوید که به شبکه وابسته را انتخاب کنید متناسب با نیازهای شما زمان بسیار آسان تری برای پیدا کردن محصولات به بازار خواهید داشت.

اگر می خواهید محصولات فیزیکی مانند ، مثلاً مورس چمن ، به بازار عرضه کنید ، شبکه ای را انتخاب نکنید که در نرم افزار تخصص دارد.

همچنین در مورد برنامه های وابسته تحقیق کنید. فقط اولین موردی را که خوب به نظر می رسد حل نکنید. شاید یک شبکه وابسته با محصولات بهتر یا کمیسیون بالاتر وجود داشته باشد.

اعتبار شبکه را بررسی کنید و همیشه شرایط استفاده را بخوانید. دانستن اینکه هیچ شگفتی ناخوشایندی در این جاده وجود ندارد به شما آرامش می دهد هنگام کار.

همچنین بخوانید: 10 شبکه برتر وابسته با بالاترین پرداخت

سرعت وب سایت را بهینه کنید

اشکالات بی شماری در اثر سرعت بارگذاری کند ایجاد می شود. برای یک ، سرعت در رتبه بندی جستجو تأثیر می گذارد. بارهای طولانی همچنین بازدیدکنندگان را تحریک می کند. این به معنای ترافیک کمتر ، تعداد کمتر تبدیل و نرخ کلیک بیشتر است.

گوگل اهمیت بارگذاری سریع را سالها پیش فهمید. در نتیجه ، آنها همیشه به سایتهای سریعتر فشار می آورند. 2019 در حال حاضر شاهد پیشرفت چشمگیر در کل هستیم.

وب سایت ها فقط در سال 2020 سریعتر می شوند. شما نمی خواهید تنها یک سایت کند وجود داشته باشد. بار بار تست مرتباً و جدیدترینها را پیاده سازی کنید تکنیک های بهبود سرعت سایت.

اگر وب سایت شما سریع باشد ، بازدید کننده های بیشتری را به دلیل تجربه نرم در سایت خوشحال می کند و تمایل به خرید بیشتر محصولات موجود در بازار دارد.

به دوستانه تلفن همراه بروید

همه ما زمان زیادی را در رایانه های خود می گذرانیم ، سخت است که اعتقاد داشته باشیم بیشتر ترافیک از طریق دستگاه های تلفن همراه صورت می گیرد. اما این درست است حدود 53٪ از کل فعالیت های اینترنتی از طریق تلفن های همراه و رایانه های لوحی صورت می گیرد.

با وجود این ، اکثر سایت های تلفن همراه بهینه سازی وحشتناکی دارند. فقط به آمار نگاه کنید. در ابتدای سال 2018 ، میانگین بارگیری صفحه به طور متوسط ​​22 ثانیه طول کشید. جدیدترین گزارش ها نشان می دهد که امروز حدود 15 ثانیه طول می کشد. این یک پیشرفت است ، اما هنوز هم بسیار کند است.

این یک مشکل است ، اما این یک فرصتی است که سایت شما نیز بایستی از آن خودداری کند. آن را برای مرور موبایل بهینه کنید و 53٪ کاربران به سمت شما گله خواهند کرد.

روش های مختلفی برای ساخت یک سایت وجود دارد سازگار با موبایل. Google ابزار تست موبایل به شما امکان می دهد که آیا سایت موبایل شما به پیشرفت نیاز دارد یا خیر.

برخی از اقدامات خوب برای بهبود سرعت سایت موبایل شامل بهینه سازی تصاویر برای دستگاه های تلفن همراه و استفاده از AMP است. صفحات موبایل شتاب یک ابتکاری منبع باز است که به شما امکان می دهد صفحات با حداقل کد را ایجاد کنید. این صفحات می توانند تا چهار برابر سریعتر در دستگاه های تلفن همراه بارگیری شوند.

آنچه را می دانید بنویسید

نویسندگان همیشه این توصیه را دریافت می کنند. اگر وبلاگ خود را بنویسید ، احتمالاً آن را نیز شنیده اید.

این دو برابر در مورد بازاریابان وابسته صادق است. به یاد داشته باشید که کاربران فقط از کسی که به او اعتماد دارند خریداری می کنند. بهترین راه برای داشتن یک اقتدار در مورد موضوع خاص این است که در واقع یکی باشد.

ممکن است به نظر نرسد ، اما واقعیت دارد. بازاریابان زیادی هستند که نمی دانند چه چیزی تبلیغ می کنند. و مطمئنا ، شما می توانید کورکورانه نظرات خوبی برای تهیه چند دلار ارائه دهید. با این حال ، هنگامی که شما یک محصول بد را تبلیغ می کنید ، هیچ کس دوباره روی پیوندهای شما کلیک نمی کند.

وارن بافت گفت, “برای ساختن یک شهرت و پنج دقیقه برای خراب کردن آن 20 سال زمان لازم است.” بازاریابی وابسته این احساسات را تأیید می کند. یک اشتباه واحد می تواند اعتبار شما را برای همیشه خراب کند.

ما نمی خواهیم شما را با این کار کنار بگذاریم. اگر بدانید که در مورد چه چیزی می نویسید ، شهرت ستاره ای کسب خواهید کرد. اما این چیزی است که شما باید بتدریج بسازید. با این وجود ، هنگامی که آن را بدست آورید ، نتیجه تلاش را توجیه می کند.

بهترین شرط شما بررسی هر محصول قبل از تبلیغ آن است. اگر این امکان پذیر نیست ، حداقل اطمینان حاصل کنید که تحقیقات خود را تا حد امکان کامل انجام دهید.

پس از ایجاد نام برای خود ، می توانید از بازرگانان بخواهید تا محصولات را برای بررسی ارسال کنند. به این ترتیب شما مجبور نخواهید شد که یک بررسی نادرست داشته باشید.

نتیجه

دنیای بازاریابی وابسته پیچیده است و اگرچه عضویت در آن آسان است ، اما یادگیری طناب ها می تواند به زمان نیاز داشته باشد. اگر همه چیز در اولین آزمایش خوب پیش نرود ، ناامید نشوید. فقط راهنماهای بازاریابی وابسته ما را دنبال کنید ، استقامت کنید ، سخت کار کنید و نتایج به دست می آیند.

نویسنده بیوگرافی:

نیک گالوف ، رئیس محتوا و مدیر انجمن در میزبانی سایت Tribunal.com. نیک با سالها تجربه به عنوان پشتیبانی خط مقدم و مدیر سیستم ، می خواهد صنعت میزبانی وب را به طور کلی بهبود بخشد. وی از طریق بررسی های بی طرفانه و مطالعات دقیق موردی ، به افراد کمک می کند تا مناسب ترین ارائه دهنده هاستینگ را پیدا کنند.

همچنین بخوانید:

 • 5 راه ضد انعطاف پذیر برای افزایش فروش محصولات وابسته شما در سال 2020
 • 5 نوع وبلاگ برای ایجاد درآمد بازاریابی وابسته
 • 10 وبلاگ نویس برتر جهان که درآمد بالایی دارند
 • 10 وبلاگ نویس برتر هند
 • 12+ راه کسب درآمد آنلاین با وبلاگ وردپرس
 • 10 دلیل چرا شما یک بلاگر موفق نیستید (و چگونه می شود!)
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me