بنابراین شما یک ایمیل می نویسید ، آنرا تصحیح می کنید ، و دکمه ارسال را فشار می دهید فقط برای دیدن پیام خطای # 007. این می تواند شما را ویران کند. نگران نباشید ، این یک مشکل رایج است و حل آن آسان است. بیایید این کار را در 5 مرحله آسان انجام دهیم.

خطای سرور gmail 007

Gmail یکی از بزرگترین شبکه های ایمیل امروز است ، اما از خطاها و برنامه های کاربردی نرم افزاری عاری نیست. خطای سرور Gmail 007 رایج ترین خطایی است که کاربران با آن روبرو هستند ، و گرچه ممکن است مانند نگرانی به نظر برسد ، راه حل این مشکل بسیار آسان است.

اولین سؤالی که به ذهن شما خطور می کند – آیا با Google اشتباه است یا اینکه رایانه من دوباره دچار نقص شده است؟ نگرانی های خود را کنار بگذارید. مشکلی در رایانه شخصی شما وجود ندارد زیرا یک مسئله مربوط به Google است ، اما می توانید آن را حل کنید.

بنابراین چگونه می توانید مشکلی را که مربوط به Google است حل کنید؟ این مسئله به طور کلی با ویژگی های آزمایشگاه Gmail مرتبط است. این ویژگیهایی است که کاربران ممکن است طبق لایک و دوست نداشتن خود ، آن را فعال یا غیرفعال کنند.

از آنجا که Google همچنان به جستجوی ویژگی های جدید و معرفی عناصر جدید ، که برخی از آنها ممکن است از قبل فعال شده باشند ، ممکن است چنین خطاهایی در هر زمان معینی رخ دهد.

بازی با این ویژگی ها و تصحیح موارد نادرست می تواند مشکل را برطرف کند.

رفع خطای سرور Gmail 007

“اوه … خطای سرور رخ داده و ایمیل شما ارسال نشده است. (شماره 007) “رفع خطا آسان است و به دانش فنی زیادی نیاز ندارد. در اینجا راهنمای مرحله به مرحله آمده است:

 1. Gmail را در هر مرورگر باز کنید و وارد حساب خود شوید.
 2. در گوشه بالا سمت راست ، نمادی را مشاهده می کنید که مانند جعبه دنده است. بر روی آن کلیک کنید و “تنظیمات” را انتخاب کنید.
 3. تنظیمات gmail

 4. در اینجا ، تب “Lab” (Advanced) را پیدا کرده و روی آن کلیک کنید.
 5. برگه پیشرفته gmail

 6. همه گزینه های موجود را غیرفعال کنید.
 7. gmail همه گزینه ها را غیرفعال می کند

 8. شما انجام داده اید مرورگر را ببندید و مجدداً باز کنید.

انجام این کار در اکثر موارد خطای Gmail 007 را برطرف می کند. با این حال ، اگر اینگونه نباشد ، می توانید راه حل های گفته شده در زیر را امتحان کنید.

راه حل های دقیق تر!

مراحل ذکر شده در مواردی ممکن است کار نکند ، یا ممکن است موضوع در نهایت بازگردد. اگر اینگونه باشد ، این گزینه ها را امتحان کنید:

 1. اگر نسخه جدیدتری در دسترس است ، مرورگر خود را به روز کنید.
 2. حافظه پنهان و کوکی ها را پاک کنید (تنظیمات Google Chrome را باز کنید ، سپس به دکمه Advanced بروید).
 3. gmail اطلاعات مرور را پاک کنید

  کوکی ها و حافظه نهان پاک Gmail

 4. غیرفعال کردن همه برنامه های افزودنی و برنامه های افزودنی مرورگر زیرا ممکن است باعث نقص Gmail شود.
 5. برنامه آنتی ویروس خود را غیرفعال کنید. این ممکن است برای برخی کاربران عجیب به نظر برسد ، اما برنامه آنتی ویروس ممکن است باعث این مشکل شود. اگر چنین است ، برای شرکت آنتی ویروس خود بنویسید و مشکل را برای آنها توضیح دهید. آنها ممکن است راه حلی ارائه دهند.
 6. Gmail را با همه گزینه های غیرفعال در تب Advanced باز کنید.

امیدواریم یکی از این راه حل ها به شما کمک کند تا از شر این مشکل خلاص شوید. اگر یک روح کنجکاو هستید ، برخی از سؤالات متداول راجع به “اوه … خطای سرور رخ داده است ، و ایمیل شما ارسال نشده است را بررسی کنید. (شماره 007) “خطا.

آزمایشگاه “ارسال پس زمینه”: چه کاری انجام می دهد?

ویژگی ارسال زمینه می تواند مفید باشد ، اما لازم نیست ، از این رو قبل از غیرفعال کردن اگر فکر نمی کند Gmail خطایی ایجاد می کند ، نباید دو بار فکر کنید.

این ویژگی به Gmail اجازه می دهد تا در پس زمینه کار کند ، یعنی ارسال ایمیل حتی پس از خروج از پنجره ادامه یابد. بسیاری از ما ایمیلی را ارسال می کنیم و روی ارسال و رفتن کلیک می کنیم تا کاری دیگری را در حساب خود انجام دهیم بدون اینکه منتظر بمانیم مراحل ارسال تمام شود.

این ویژگی تضمین می کند که روند کار پایان یافته و ایمیل ارسال می شود. این ویژگی به شما در صرفه جویی در وقت کمک می کند ، اما می تواند در برخی مواقع دچار نقص شود و باعث بروز خطا شود.

اگر این مورد باشد ، غیرفعال کردن آن ممکن است تنها گزینه باشد. با این وجود ، ممکن است سعی کنید دوباره آن را فعال کنید و ببینید آیا اوضاع تغییر کرده است یا هنوز “” اوه … خطایی در سرور رخ داده است و ایمیل شما ارسال نشده است. (شماره 007) “خطا.

چه می شود اگر من همچنان به دریافت “اوه … خطایی در سرور رخ داد ، و ایمیل شما ارسال نشد (# 007)” خطا حتی پس از غیرفعال کردن جستجوی پس زمینه?

در حالی که سابقه ارسال مقصر است 95٪ در موارد دیگر ، برخی از مشکلات دیگر ممکن است منجر به خطای # 007 شود. اگر اینگونه باشد ، باید تمام ترفندهای دیگر گفته شده در بالا را امتحان کنید. آنها کار می کنند ، اما ما مواردی پیدا کرده ایم که هیچکدام از آنها انجام نشده است.

در چنین سناریویی ، تنها گزینه شما ممکن است مجدداً مرورگر خود را امتحان کنید یا از دستگاه دیگری امتحان کنید. همچنین ممکن است برنامه را امتحان کنید. همچنین ، اگر روی دستگاههای دیگر کار کند ، ممکن است مشکل رایانه یا نرم افزار شما باشد و نه تنظیمات Gmail.

نکات دیگر شامل:

 1. در انتظار. مدتی به آن بدهید. ممکن است کمی به حالت عادی برگردد.
 2. در نظر بگیرید که مرورگر و رایانه خود را مجدداً راه اندازی کنید تا تغییرات مؤثر واقع شوند.
 3. اطمینان حاصل کنید که این شماره 007 است. برخی از خطاها ممکن است مشابه به نظر برسند ، اما اینگونه نیستند. کد بهترین روش برای شناسایی خطای Gmail است.
 4. در صورت وجود پیوست ها را حذف کرده و آدرس فرستنده را بررسی کنید.

این نکات به شما کمک می کند تا از شر “oops … خطایی در سرور رخ داده و ایمیل شما ارسال نشده باشد ، کمک کند. (شماره 007) “خطا. در بعضی مواقع ، بهترین گزینه صبر کردن است زیرا ممکن است برخی خطاها موقتی باشد.

کلمه نهایی

“اوه … خطای سرور رخ داده و ایمیل شما ارسال نشده است. (شماره 007) “خطا می تواند یک مانع بزرگ اما با چند راه حل ساده باشد. از آنجا که Google به طور مداوم در حال تغییر است ، این خطاها معمولاً موقتی هستند.

اگر مجبور هستید برخی از ویژگی ها را غیرفعال کنید ، وحشت نکنید. می توانید بعداً آنها را فعال کنید ، و ممکن است مشکل در آنجا نباشد زیرا Google همچنین تکه هایی را منتشر کرده و در باطن تغییراتی ایجاد می کند تا از شر مشکلات خلاص شوید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me