بیایید با هم بررسی کنیم که زمان خرابی و کند بودن صفحه بار چاله ای را در جیب شما می سوزاند و چگونه می توانید سرعت سایت خود را اطمینان دهید.

معرفی خرس و سرعت Infographic معرفی

دیگر یک راز نیست که وب سایت کندتر برای وب سایت شما مضر است. اگر وب سایت شما به اندازه کافی سریع بارگیری نمی شود ، شما در نهایت از دست دادن مشتریان و احتمالاً اندکی درآمد خواهید داشت.

سوال واقعی این است که یک بار خوب چیست؟?

خوب ، می توانید با دانستن آن ایده ای در مورد آن کسب کنید 53٪ اگر کاربران بیش از سه ثانیه برای بارگیری داشته باشند ، کاربران وب سایت را ترک می کنند. بنابراین ، یک وب سایت که بیش از 4 ثانیه برای بارگیری دارد کمترین سرعت در نظر گرفته می شود در حالی که میانگین زمان قابل قبول برای بارگیری دو تا سه ثانیه است.

چه خرابی وب سایت می تواند برای شما هزینه کند

قبل از بررسی عواقب خرابی ، بیایید ابتدا ببینیم که خرابی واقعاً چیست. وقتی یک وب سایت آنلاین نیست یا وقتی اجازه نمی دهد کاربران به صورت مقدماتی آنچه را که انجام داده اند انجام دهند.

خرابی به راحتی باعث می شود که مشاغل به طور متوسط ​​از بین بروند 7،900 دلار به ازای هر دقیقه که وب سایت خاموش است. در طی یک سال ، برای مشاغل کوچک و متوسط ​​، این می تواند در کل باشد 1،000،000 دلار. به عبارت دیگر ، هر وب سایت برای هر دقیقه پایین ، یک کسب و کار ضرر می کند 66.240 دلار.

با این مثالها می توانید اثرات نامطلوب خرابی را قضاوت کنید:

  • خرابی یک روزه برای فیس بوک منجر به از دست رفتن درآمد خواهد شد 11.7 میلیون دلار.
  • توییتر می تواند درآمد را از دست بدهد 20،000 دلار برای قطع یک روزه.
  • اگر eBay به مدت بیست و چهار ساعت کاهش یابد ، می تواند از دست دادن درآمد ناامید کننده متحمل شود 28 میلیون دلار.
  • خرابی 40 دقیقه ای برای آمازون برابر با ضرر درآمد است 20،000 دلار.

چه چیزی ممکن است باعث خرابی شود?

دلایل مختلفی را می توان به خرابی نسبت داد. به عنوان مثال ، حمله هکرها می تواند به صفحات ربوده شده منجر شود ، که در مدت چهار ثانیه بارگیری نمی شوند. سایر عوامل مشابه شامل خطاهای سیستم ، خطاهای دستگاه و حملات DDoS و اشتباهات انسانی است که می تواند منجر به خطاهای HTTP ، صفحات مرده و بارهای کند شود..

در گذشته ، بسیاری از وب سایت های برتر نیز به دلیل عوامل مختلف ، مانند اشتباهات انسانی یا حملات هکرها ، دچار خرابی شده اند. در گذشته نامهای مشهوری مانند سامسونگ ، ایکه و فلیپکارت قربانی خرابی شده اند.

میزان خرابی و سرعت چگونه در اینفوگرافیک وب سایت شما تأثیر می گذارد

پیامدهای خرابی

خرابی می تواند منجر به مشکلات متعددی شود. این شامل:

1. از دست دادن ترافیک وب سایت و درآمد

این دانش رایج است که هیچ کاربر نمی خواهد از یک وب سایت کند استفاده کند. برای چشم انداز ، به همه این ارقام نگاهی بیندازید. اگر وب سایت شما ایجاد می کند 100000 دلار در یک روز ، بهبود یک ثانیه می تواند روزانه 7000 دلار اضافی به همراه آورد. قطار قطار زمان تاخیر خود را تنها 0.3 ثانیه در طول قیف خود کاهش داد. در نتیجه ، مشتریان اضافی هزینه کردند 11.5 میلیون دلار در یک سال.

به همین ترتیب ، به دلیل بار آهسته بار ، خرده فروشان آنلاین در کل مشاهده می کنند 18 میلیارد دلار در هر سال در قالب چرخ دستی های خرید رها شده. اخیراً ، آمازون یک آزمایش را انجام داد که نشان داد غول تجارت الکترونیکی ضرر می کند 1.6 میلیارد دلار هر سال اگر سرعت آنها فقط با یک ثانیه کاهش یابد.

جدا از درآمد ، ترافیک وب سایت شما نیز به شدت تحت تأثیر قرار خواهد گرفت. اضافی 0.5 ثانیه برای تولید هر صفحه جستجو گرفته شده می تواند باعث کاهش 20٪ در ترافیک شود. در همین حال ، زمان تاخیر 0.4 ثانیه می تواند ترافیک 0.44٪ را کاهش دهد. طبق تحقیقات انجام شده توسط گوگل ، وقتی زمان بارگذاری صفحه به 5 ثانیه افزایش می یابد ، نرخ گزاف گویی نیز به این میزان افزایش می یابد 90٪.

2. از دست دادن رضایت از استرسر

تاخیر فقط یک ثانیه می تواند رضایت مشتری را تا حدودی کاهش دهد 16٪. به عبارت دیگر ، بسیاری از مشتریان به سختی دوست دارند به صفحه‌ای برگردند که بارها و بارها بارگیری شود.

به همین ترتیب, 75٪ اگر ظرف چهار ثانیه بارگیری نشود ، به صفحه وب برنخواهید گشت. همچنین ، 39٪ از افراد اگر بارگذاری تصاویر خیلی طولانی طول بکشد ، از وب سایت خودداری می کنند. به یاد داشته باشید که یک ثانیه می تواند نقطه تعیین کننده بین تعامل ضعیف و یک معامله موفق باشد.

3. تبلیغات بد

اثرات نامطلوب خرابی فقط به ضرر مشتری ختم نمی شود. در حقیقت, 44٪ از مشتریان درباره دیگران درباره تجربیات بدشان که آنلاین داشته اند به دیگران می گوید. درنهایت ، این تعداد مشتریهای جدید بالقوه را کاهش می دهد ، حتی اگر درصد کمی داشته باشد.

4- رتبه پایین در نتیجه موتور جستجو

خزنده و رفتار مشتری مسئول پایین آمدن رتبه شما در نتیجه موتور جستجو در صورت خرابی است. اگر یک وب سایت در پنج ثانیه بارگیری نشود ، کاربران از آنجا دور می شوند. این نوع عدم فعالیت کاربر اثبات این است که شرکت به اندازه کافی برای مشتریان خود ارزش قائل نیست. در نتیجه ، الگوریتم گوگل چنین سایتهایی را مجازات می کند و آنها را به رتبه پایین تر می رساند.

در همین حال ، خزنده گوگل ، نرم افزاری که مسئولیت ایندکس کردن وب سایت ها را دارد ، تنها در هر سایت فقط مدت محدودی را سپری می کند. بنابراین ، اگر کل وب سایت شما به آرامی پاسخ دهد ، آنگاه ربات فقط چند صفحه را فهرست می کند. بنابراین ، این امر بر شانس رتبه بندی وب سایت شما به خوبی و به طور منفی تأثیر می گذارد.

5- برخورد با Downtime

البته همه امیدها از بین نمی رود. اقداماتی وجود دارد که می توانید حتی قبل از خراب شدن وب سایت خود مانند خرید سرور پشتیبان DNS ، استفاده از Google Webmaster Tools و همیشه تهیه نسخه پشتیبان از بانک اطلاعاتی خود و غیره انجام دهید..

به طور مشابه ، مواردی وجود دارد که می توانید در صورت خراب شدن وب سایت خود انجام دهید. به عنوان مثال ، باید تأیید کنید که وب سایت شما از بین رفته است. سپس باید با شرکت میزبان خود تماس بگیرید و به کاربران اطلاع دهید.

مهمتر از همه ، می توانید از ابزارهایی استفاده کنید تا زمان بارگیری خود را کنترل کنید. تعداد زیادی نرم افزار رایگان در دسترس است که نه تنها زمان بارگذاری صفحه شما را اندازه گیری می کند بلکه بینش بسیار مهمی را نیز ارائه می دهد و عوامل پنهانی را می تواند مانع عملکرد سایت شما کند. این ابزارها شامل موارد زیر است:

وب.دف

این ابزار به شما امکان می دهد عملکرد وب سایت خود را آزمایش کنید. همچنین می توانید نکاتی در مورد چگونگی بهبود تجربه کاربر دریافت کنید. به علاوه ، می توانید برای پیگیری پیشرفت خود وارد سیستم شوید.

GTmetrix

این ابزار نه تنها بینشی دقیق در مورد چگونگی بارگیری وب سایت شما ارائه می دهد ، بلکه توصیه هایی را نیز در مورد چگونگی بهینه سازی آن ارائه می دهد.

پینگدوم

سرانجام ، Pingdom به شما امکان می دهد عملکرد ، زمان به روز و فعل و انفعالات وب سایت خود را کنترل کنید تا به شما در بهبود تجربه کاربر نهایی کمک کند.

بهبود سرعت

فقط تست سرعت خوب نیست. همچنین باید اقدامات لازم را برای بهبود سرعت انجام دهید. این شامل:

  • انتخاب ارائه دهنده میزبانی قابل اعتماد و باکیفیت.
  • بهینه سازی محتوای خود ، از جمله تصاویر.
  • اطمینان حاصل کنید که همه سرورهای شما از سلامتی خوبی برخوردار هستند.
  • اندازه کوکی را کاهش داده و از دامنه های بدون کوکی استفاده کنید.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me