مطمئن نیستید که چگونه یک سرور Minecraft بسازید؟ ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم. این راهنمای دقیق به تمام سوالات شما پاسخ می دهد و شما را قادر می سازد تا سرور خود را به راحتی انجام دهید!

نحوه ساخت سرور Minecraft در سال 2019

حتما از بازی Minecraft شنیده اید. از این گذشته ، این دومین بازی ویدیویی پرطرفدار جهان با بیش از 121 میلیون نسخه قبلاً فروخته شده با این حال ، آنچه بسیاری نمی دانند این است که Minecraft فقط یک بازی ویدیویی دیگر نیست. این همچنین یک ابزار مفید است که می تواند به بچه ها آموزش کد دهی دهد و این یک بستر باز است که توسعه دهندگان وزارت دفاع می توانند گسترش دهند. با این حال ، این همچنین قلب جمعی از خالقان است که در سراسر جهان گسترش می یابند.

البته به عنوان یک مبتدی می توانید بازی را خریداری کرده و شروع به کار کنید. با این حال ، برای تجربه کامل ، می توانید یک سرور خصوصی Minecraft داشته باشید. در نتیجه ، شما قادر خواهید بود دنیای Minecraft خود را ایجاد کنید.

این راهنما مرحله به مرحله به شما نشان می دهد که چگونه می توانید این کار را انجام دهید. ما می خواهیم نحوه ایجاد سرور Minecraft را بررسی کنیم پنجره ها, مک, و لینوکس. همچنین خواهیم دید که آیا میزبانی Minecraft گزینه بهتری است یا خیر. بنابراین ، شروع می کنیم!

چگونه به یک ماینکرفت-سرور-جدول-محتویات

Contents

چرا شما نیاز به ایجاد یک سرور دارید?

به عنوان شخص جدیدی در جهان خلاق Minecraft ، ساده ترین کار این است که با شروع کار در حالت خلاق ، خود را با این بازی آشنا کنید. حتی می توانید از Microsoft Realms استفاده کنید و با استفاده از تصورات خود دنیای Minecraft شوید. اما مطمئناً این جایی نیست که تمام پتانسیل بازی به پایان برسد.

برای کسانی که در جستجوی تجربه کامل هستند ، بهترین گزینه تنظیم سرور خود است. انجام این کار شما را قادر می سازد تا هر دنیایی را که می خواهید بطور واقعی بسازید. حتی می توانید هر حالت را نصب کنید ، قوانین خود را تنظیم کرده و کلیه جنبه های گیم پلی را کنترل کنید!

نکات مهمی که باید قبل از شروع کار بدانید

قبل از شروع کار بر روی تنظیم سرور مایکروسافت خود ، مواردی وجود دارد که باید بدانید. در حالی که تنظیم آن دشوار نیست ، باید مراقب باشید.

دانش پایه داشته باشید

راه اندازی سرور کمی تلاش دارد. شما همچنین باید دانش فنی در مورد چگونگی پیکربندی آن داشته باشید. درک اساسی از مفاهیم شبکه همچنین برای مدیریت سرورها بسیار مهم است. به ویژه ، شما باید با موارد زیر راحت باشید:

 • اگر می خواهید تنظیمات خانه را انتخاب کنید ، پیکربندی روتر شما باشد
 • سیستم شما و همچنین پیکربندی شبکه
 • مفاهیم شبکه مانند پورت ها ، DHCP و IP
 • با استفاده از خط فرمان

تنظیم سرور Minecraft از صفحه اصلی

برای به کار انداختن و راه اندازی سرور ، دیگر نیازی به یک سیستم برتر از آن ندارید. یک کامپیوتر دسک تاپ درست کار خواهد کرد.
البته امکان اجرای آن و اجرای بازی بر روی همان سیستم وجود دارد. با این وجود برای انجام این کار به یک دستگاه قدرتمندتر نیاز است.

همچنین اتصال سیمی اترنت به جای اتصال بی سیم برای سرور مناسب تر است. دلیل این امر این است که اتصال سیمی گزینه مطمئن تری است.

آیا گزینه دیگری برای تنظیم سرور از خانه وجود دارد?

هنگامی که شما یک سرور را از خانه میزبانی می کنید ، به این معنی است که شما شبکه خانگی خصوصی خود را در معرض کل کره زمین قرار می دهید. بنابراین ، اگر نمی خواهید خطر افشای آن را بگیرید ، می توانید از خدمات ارائه دهنده هاستینگ استفاده کنید. البته ، باید سالیانه یا ماهانه هزینه پرداخت کنید. با این حال ، این شرکت مراقبت از دردسر مدیریت تمام سخت افزارهای سرور را بر عهده خواهد داشت.

نحوه ایجاد سرور Minecraft به صورت رایگان

طرح کنکوری

در حالی که برای تنظیم سرور Minecraft خود نیازی به یک IT IT ندارید ، باید در مورد موضوعات خاص درک خاصی داشته باشید. این موارد شامل روتر ، شبکه ، پیکربندی سیستم و خط فرمان است. به عبارت دیگر ، شما باید با مفاهیم رایانه ای و شبکه ای که برای راه اندازی یک سرور بسیار مهم هستند ، آشنا باشید.

با این حال ، اگر شما درک قبلی از چنین مفاهیمی ندارید ، باز هم می توانید آنرا بسازید. می توانید به یکی از بسیاری از ارائه دهندگان میزبانی Minecraft بروید که به تنظیم همه چیز بدون هیچ تجربه کد نویسی کمک می کند.

اما قبل از اینکه به آن گزینه دیگر برویم ، ببینیم چگونه می توانید سرور را به صورت رایگان از خانه تهیه کنید!

چگونه می توان یک سرور Minecraft را در ویندوز ساخت

 1. نصب آخرین نسخه جاوا
 2. انتخاب موقعیت مکانی برای پرونده های سرور
 3. نصب جدیدترین نسخه نرم افزار
 4. پیکربندی سرور و شبکه
 5. راه افتادن

1. نصب آخرین نسخه جاوا

ابتدا ، کنترل پنل ویندوز را باز کنید. در بخش برنامه ها ، جاوا را پیدا کنید و سپس بر روی به روزرسانی کلیک کنید. در مرحله بعد ، پنجره فرمان سریع را باز کنید و java -version را وارد کنید. انجام این کار منجر به تعداد نسخه خواهد شد. سپس به سمت بالا بروید وب سایت جاوا برای بررسی جدیدترین نسخه برنامه. اگر نسخه منسوخ شده دارید یا جاوا در رایانه شما نصب نشده است ، آن را از آنجا بارگیری کنید سایت رسمی.

2. انتخاب یک مکان برای نرم افزار Minecraft

قبل از بارگیری نرم افزار ، باید مکانی را در رایانه خود انتخاب کنید. این مکانی است که سرور در آن اجرا خواهد شد. هنگام اجرای سرور برای اولین بار ، چند فایل پیکربندی ایجاد می شود. بنابراین ، ایده آل است که تمام این پرونده ها در یک پوشه اختصاصی ذخیره شوند.

در این مکان ، این پوشه کاملاً به عهده شماست. می توانید آن را در پوشه اسناد ، دسک تاپ یا حتی برنامه های خود قرار دهید.

3. نصب جدیدترین نسخه سرور Minecraft

بعد ، به بازدید کنید وب سایت Minecraft و سرور را از آنجا بارگیری کنید. متوجه خواهید شد که به عنوان یک فایل جاوا .jar جا می گیرد. پرونده را در محلی که قبلاً انتخاب کرده بودید ذخیره کنید.

اکنون برای شروع سرور بر روی پرونده .jar دوبار کلیک کنید. با این کار پرونده های پیکربندی سرور ایجاد می شود که باید قبل از شروع استفاده از آن ، آنها را تغییر دهید.

به عنوان مرحله بعد ، EULA را بپذیرید. پس از بارگیری پرونده ها ، می خواهید پرونده ای به نام eula.txt ایجاد شده باشد. با استفاده از ویرایشگر متن ، این پرونده را باز کنید و eula = false را به eula = true تغییر دهید. انجام این کار باعث نمی شود رایانه شخصی شما از راه اندازی سرور جلوگیری کند.

4- پیکربندی سرور و شبکه

اکنون باید پورت را در روتر فعال کنید. اگر شما فقط برای بازیکنان در شبکه محلی میزبان سرور هستید ، بنابراین ارسال بندر دغدغه شما نیست. با این حال ، برای دسترسی به سرور به جهان ، شما باید انتقال پورت را بر روی روتر فعال کنید.

بهتر است دستورالعمل هایی را در اسناد مربوط به روتر در مورد نحوه پیکربندی حمل و نقل پورت دستگاه پیدا کنید. به طور خاص ، برای Minecraft ، شما باید پورت TCP 25565 را جلو ببرید.

همچنین باید آدرس IP محلی سرور خود را به عنوان IP Server یا IP خروجی برای پورت ارسال شده وارد کنید. این به این صورت است که روتر می داند کدام دستگاه را به نقطه اشاره کند. برای اطلاع از IP محلی سرور خود ، سریع دستور را باز کنید و ipconfig را وارد کنید.

5- شروع سرور

در آخر ، برای راه اندازی سرور Minecraft ، خط فرمان را باز کنید. مسیر پرونده را که در آن سرور بازی نصب شده است ، پیدا کنید. بعد ، سرور را با استفاده از دستور راه اندازی کنید:

java -Xmx1024M -Xms1024M -jar name نام پرونده سرور} nogui

توجه داشته باشید که در صورت استفاده از رابط کاربر سرور ، می توانید nogui را از این دستور به راحتی حذف کنید. علاوه بر این ، اگر می خواهید دسته ها را با هم جمع کنید ، می توانید یک فایل .bat نیز بسازید.

اکنون ، هنگامی که سرور را اجرا کردید ، دیگران را دعوت کنید تا از طریق آدرس IP محلی در شبکه خانگی خود به سرور وصل شوند. از طرف دیگر ، در صورتی که در شبکه خانگی نباشند ، می توانید از آنها بخواهید که با استفاده از یک آدرس IP عمومی به سرور بپیوندند.

می توانید آدرس IP عمومی را توسط جستجوی “آدرس IP من” در Google. به علاوه ، برای اطمینان از دسترسی سرور خود ، می توانید آدرس IP عمومی را وارد کنید بررسی وضعیت سرور Minecraft.

چگونه می توان یک سرور Minecraft را در مک ایجاد کرد

 1. جاوا را نصب کنید
 2. مکانی را برای پرونده های سرور انتخاب کنید
 3. نرم افزار سرور را بارگیری کنید
 4. انتقال بندر روترتان را فعال کنید
 5. سرور Minecraft را راه اندازی کنید

1. جاوا را روی سیستم خود نصب کنید

نسخه های جدید MacOS به طور پیش فرض با Java ارائه می شوند. برای نسخه های قدیمی تر از سیستم عامل X ، باید نسخه میراث جاوا را از آن بارگیری کنید وب سایت اپل.

2. یک مکان را برای فایل های سرور Minecraft انتخاب کنید

یک پوشه ایجاد کنید که حاوی پرونده های سرور باشد. می توانید پوشه را در هر کجای سیستم خود تهیه کنید. انتخاب باشماست.

3. نرم افزار سرور را بارگیری کنید

به وب سایت Minecraft بروید و نرم افزار سرور را بارگیری کنید. این یک فایل Java .jar خواهد بود و می توانید آن را در محلی که قبلاً انتخاب کرده اید ذخیره کنید. در مرحله بعد ، TextEdit را راه اندازی کنید و قالب را روی متن ساده تنظیم کنید. پس از آن ، وارد کنید:

#! / bin / bash
سی دی "$ (نام مقاله) "0 دلار")"
exec java -Xms1G -Xmx1G -jar name نام پرونده سرور} nogui

اکنون فایل را با start.command در همان پوشه ای که حاوی پرونده .jar سرور به عنوان start.command است ، ذخیره کنید. اکنون ترمینال را باز کرده و برای start.command جدید مجوز دهید. chmod a + x و فاصله را بعد از دستور تایپ کنید. در آخر ، فایل ذخیره شده را در پنجره ترمینال بکشید و رها کنید و enter را فشار دهید.

4. درگاه انتقال روتر خود را فعال کنید

حمل و نقل بندر ، همانطور که در ابتدا گفته شد ، تنها در صورتی ضروری است که می خواهید سرور در دسترس جهانیان قرار بگیرد. برای پیکربندی حمل و نقل پورت برای دستگاه خاص خود ، به دفترچه راهنما مراجعه کنید. فقط بخاطر بسپار ، برای Minecraft ، باید پورت TCP 25565 را جلو ببرید.

همچنین باید آدرس IP محلی سرور خود را به عنوان IP Server یا IP خروجی برای پورت ارسال شده وارد کنید. این به این صورت است که روتر می داند کدام دستگاه را به نقطه اشاره کند. برای اطلاع از IP محلی سرور خود ، سریع دستور را باز کنید و ipconfig را وارد کنید.

5- سرور Minecraft را راه اندازی کنید

بر روی پرونده start.command که قبلاً ایجاد کرده اید دوبار کلیک کنید. با این کار یک پنجره Terminal باز می شود. هنگامی که سرور را برای اولین بار اجرا می کنید ، پیام های خطایی نیز مشاهده خواهید کرد که بسیار عادی است. پس از سرور شدن سرور ، می توانید سایر بازیکنان را برای اتصال به سرور ساخته شده خود دعوت کنید.

چگونه می توان یک سرور Minecraft را در لینوکس ساخت

اگر شما یک سرور Minecraft را در خانه نمی خواهید ، می توانید به جای آن یک برنامه میزبانی لینوکس را انتخاب کنید. به این ترتیب ، شما مسئولیت مدیریت سخت افزار را بر عهده نخواهید گرفت. علاوه بر این ، شما نمی توانید شبکه خانگی خود را در معرض دید عموم قرار دهید.

برنامه میزبانی لینوکس VPS اگر تنها تعداد معدودی از بازیکنان به سرور شما بپیوندند گزینه خوبی است. اما اگر انتظار بسیاری از بازیکنان را دارید ، یک سرور اختصاصی لینوکس گزینه بهتری خواهد بود.

ساخت سرور Minecraft در لینوکس مراحل زیر را شامل می شود. هنگام دنبال کردن این مراحل ، باید با SSH به هاست وصل شوید.

1. جاوا را نصب کنید

در حالی که SSH به عنوان کاربر root در هاست هستید ، دستور زیر را در دستور فرمان وارد کنید:

جستجوی حافظه نهان Openjdk

با انجام این کار تمام بسته های موجود OpenJDK که می توانید برای نصب جاوا استفاده کنید ، لیست می کند. در اینجا ، شما باید یکی را انتخاب کنید. سپس با استفاده از دستور زیر لیست کلیه بسته های موجود از مخازن از راه دور را به روز کنید:

به روزرسانی مناسب

اکنون بسته نرم افزاری را که قبلاً انتخاب کرده بودید نصب کنید (برای این مثال Openjdk-9-jdk را انتخاب خواهیم کرد). در اینجا نحوه انجام این کار آورده شده است:

apt-get install openjdk-9-jdk را نصب کنید

هنگامی که از شما خواسته می شود فضای ذخیره سازی فایل را مجاز کنید ، “Y.” را فشار دهید. پس از اتمام این کار ، مطمئن شوید که جاوا با وارد کردن نصب شده است: java -version. با این کار نسخه جاوا نصب شده به شما نشان می دهد.

2. یک مکان برای پرونده های سرور بازی ایجاد کنید

دایرکتوری روی هاست تهیه کنید که پرونده های سرور بازی ذخیره می شود. پس از اتمام این کار ، به آن فهرست بروید. در اینجا نحوه انجام این کار آورده شده است:

mkdir minecraft
cd minecraft

3. فایلهای سرور را بارگیری کنید

در دایرکتوری Minecraft ، دستور wget را اجرا کنید تا پرونده های سرور بارگیری شود. پس از آن ، صفحه را نصب و راه اندازی کنید تا سرور در هنگام اتصال به کار خود ادامه ندهد. برای انجام این کار ، وارد کنید:

صفحه نصب یام
صفحه نمایش

4- سرور Minecraft را شروع کنید

برای شروع سرور دستور زیر را وارد کنید:

java -Xmx512M -Xms512M -jar minecraft_server.jar nogui

برای اطمینان از عملکرد همه کاره ، می توانید سرور را فقط با وارد کردن Stop در قسمت فرمان متوقف کنید. در مرحله بعد پرونده “server.properties” را ویرایش کرده و وارد کنید:

فعال-پرس و جو = درست است

اکنون پرونده “server.properties” را ذخیره کرده و سرور را مجدداً راه اندازی کنید. با وارد کردن آدرس IP در داخل ، سرور خود را در دسترس عموم قرار دهید بررسی وضعیت سرور Minecraft.

5- یک Domain را در سرور Minecraft نشان دهید

به بازیکنان یک نام دامنه بدهید که به راحتی به جای یک اسم پیچیده ، به راحتی می توان از آن بیاد آورد. در نتیجه اتصال گیمرها به سرور شما آسانتر می شود.

اشاره به دامنه در سرور شما بسیار ساده است. فقط کافیست سوابق DNS دامنه خود را با اضافه کردن یک رکورد “A” برای دامنه یا زیر دامنه خود به روز کنید. دامنه یا زیر دامنه باید یکی از آدرس های IP سرور Minecraft شما باشد.

به یاد داشته باشید که ممکن است تقریباً یک روز طول بکشد تا تغییرات DNS در سطح جهان اتفاق بیفتد.

ساخت سرور Minecraft در مقابل خرید میزبان

در حالی که سرور خود را برای Minecraft جالب به نظر میرسید ، با مشکلات عادلانه ای همراه است. در درجه اول ، دو مشکل وجود دارد. حتی اگر دانش قبلی در مورد مفاهیم شبکه داشته باشید ، روند فنی می تواند کمی دشوار باشد. ممکن است در هر زمان احساس گم شدن کنید. بنابراین ، اگر فقط می خواهید با دوستان خود از یک بازی Minecraft لذت ببرید ، ایجاد سرور شخصی شما فقط دردسر زیاد است.

سرور Minecraft در مقابل میزبانی

ثانیا ، هر وقت رایانه شما خراب است ، این بدان معنی است که سرور شما نیز خراب می شود. بنابراین ، افراد قادر به ورود به سرور شما نخواهند بود. به یاد داشته باشید ، روتر و رایانه شما مواردی هستند که سرور را در حال کار نگه می دارند. بنابراین ، شما باید هر دو آنها را به طور مداوم در حال اجرا نگه دارید که فقط امکان پذیر نیست. زمانی فرا می رسد که سرور شما باید کار خود را متوقف کند.

به همین دلیل ، به نظر می رسد که میزبانی Minecraft گزینه بهتری باشد. به جای اینکه سرور را به کامپیوتر خود اعتماد کنید ، می توانید به سادگی به متخصصان روی آورید. آنها با داشتن سرورهای خود در سرتاسر جهان ، می توانند پروژه شما را اجرا کنند.

به علاوه ، تنظیم همه چیز آسان خواهد بود. شما همچنین یک تیم متخصص از متخصصان برای کمک به شما دریافت خواهید کرد. به طور مشابه ، سرور حتی وقتی کامپیوتر شما خاموش است ، به کار خود ادامه خواهد داد. بهترین قسمت این است که میزبانی به هیچ وجه گران نیست!

کلمه نهایی

اکنون که شما هر دو روش ساخت سرور Minecraft را می دانید ، تصمیم گیری در مورد گزینه بهتر بر عهده شماست. می توانید با انجام برخی کارها روی رایانه شخصی ، کار خود را شروع کنید. یا ، همیشه می توانید برای میزبانی Minecraft مراجعه کنید. در حالی که باید کمی هزینه کنید ، می توانید دسترسی و سهولت استفاده را افزایش دهید.

البته انتخاب نهایی به عهده شماست. ما امیدواریم که این راهنمای نحوه ساخت سرور Minecraft خود مفید باشد. روش ترجیحی شما برای ساختن یکی از نظرات را با ما در میان بگذارید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me