قبل از نوشتن این بررسی ، ما خدمات Bluehost را برای آزمایش چگونگی عملکرد آن خریداری کردیم. ما آن را برای کل سال استفاده کرده ایم و هنوز هم از آن استفاده می کنیم قبل از اینکه تصمیم بگیریم افکار خود را زیر پا بگذاریم. در مدت یک سال ، ما جنبه های مختلف عملکرد Bluehost را بررسی کردیم. در درجه اول ، ما روی میانگین زمان بار و زمان به روز تمرکز داشتیم. برای اطمینان از این که با بررسی اصلی به پایان رسیدیم ، از داده های واقعی استفاده کردیم. جنبه های مختلفی از داده های در نظر گرفته شده عبارتند از: زمان بروز ، زمان بار ، ویژگی های اصلی ، هزینه و پشتیبانی مشتری.

امتیاز کلی

4.7 / 5

امکانات
10/10

کاربر پسند
10/10

قیمت گذاری
8/10

پشتیبانی
10/10

قابلیت اطمینان
10/10

تخفیف های Bluehost
معاملات را مشاهده کنید

وقت تمام وقت

99.99٪

زمان بار

425 ms

از میان تعداد زیادی میزبان وب موجود ، تنها سه مورد از آنها توسط خود وردپرس رسماً توصیه شده اند. یکی از چنین میزبان های وب Bluehost است! اما اینجا جایی نیست که داستان پایان یابد جدا از اینکه یک فروشگاه وردپرس هستید ، چیزهای بیشتری از آن ارائه می شود. این سرویس هایی را ارائه می دهد که بلاگ های ساده و همچنین برنامه های پیشرفته تجارت الکترونیکی را تأمین می کنند.

سایر ویژگی های قابل توجه شامل دامنه های رایگان ، کنترل پنل آسان و کاربر پسند و پشتیبانی باورنکردنی از مشتری است. همه این ویژگیها Bluehost را به یک هاست وب تبدیل می کند که مبتدیان از آن خودداری می کنند.

ویژگی های اصلی

 • دارای یک گواهی و دامنه رایگان SSL است
 • تایید شده توسط WordPress
 • همراه با بروزرسانی و سخت افزار پیشرو در صنعت
 • نصب با یک کلیک وردپرس در دسترس است
 • امنیت و افزودنیهای کلاس برتر
 • 99.9٪ ضمانت به موقع
 • همراه با 30 روز ضمانت برگشت پول

فضای دیسک
50 گرم

پهنای باند
نامحدود

برگشت پول
30 روز

دامنه رایگان
آره

SSL رایگان
آره

برنامه های میزبانی
www.bluehost.com

Contents

بررسی Bluehost: اطلاعات پیش زمینه

Bluehost در سال 1996 توسط بنیانگذاران دنی اشورث و مت هیتون در پروو ، یوتا آغاز شد. در مدت زمان کوتاهی ، آنها به یکی از بزرگترین میزبان وب جهان تبدیل شدند. امروز ، این شرکت میزبان بیش از 2 میلیون سایت از سراسر جهان است.

bluehost-background-info

آنچه باعث منحصر به فرد بودن آن می شود این است که همکاری طولانی مدت با وردپرس دارد. در حقیقت ، در سال 2006 ، این شرکت به یکی از شرکتهای رسمی میزبانی توصیه شده وردپرس تبدیل شد. این شرکت با داشتن کارمندان متشکل از 750 کارمند خستگی ناپذیر ، بالاترین کیفیت خدمات را هدف گرفته است. همچنین در پشتیبانی از مشتری 24/7 و زیرساخت های میزبانی عالی افتخار می کند. همچنین از پشتیبانی خود از نرم افزارهای منبع باز مانند WordPress برخوردار است.

تایید شده توسط WordPress

تعداد زیادی از میزبان وب در آنجا حداقل نیازهای وردپرس را برآورده می کنند. با این حال ، وردپرس رسماً لیستی دارد که شامل برخی از بهترین گزینه ها برای دنیای میزبان است. اگر Bluehost در لیست موجود است.

با داشتن بیش از دو میلیون وب سایت ، میزبان وب به عنوان سکوی ایده آل وردپرس شناخته می شود. ویژگی های آن برای وردپرس تنظیم شده است. این سیستم با یک داشبورد محور وردپرس و همچنین نصب یک کلیک همراه است. سایر ویژگی ها شامل نام دامنه رایگان ، FTP و ایمیل است. همچنین با پشتیبانی 24/7 ارائه شده توسط کارشناسان داخلی WP ، مقیاس پذیر و آسان است.

وب سایت میزبان آمار & TLD ها

با 13 برنامه میزبانی ، Bluehost میزبان 2،313،601 دامنه چشمگیر است. هر دو .com و .org متداولترین میزبان آنها هستند. دامنههای دیگر شامل .info ، .us و .biz است.

دامنه های میزبان bluehost

bluehost-tlds-stats

عملکرد ، زمانبندی & زمان بار

قبل از مستقر شدن در هاست وب ، دیدن متریک عملکرد بسیار مهم است. شما باید نگاهی به سرعت (میانگین زمان بار) و زمان بروز میزبان داشته باشید. همه این معیارها بر تجربه کاربر و همچنین رتبه بندی SEO WordPress تأثیر می گذارد.

تست عملکرد (پینگدوم)

برای داشتن یک وب سایت سریع ، شرکت میزبان وب شما نیز باید سریع باشد. با در نظر گرفتن این واقعیت ، ابتدا سرعت میزبان را آزمایش کردیم. برای این کار ، ما با استفاده از یک موضوع پیش فرض وب سایت آزمایشی ایجاد کردیم. ما همچنین محتوای ساختگی را با تصاویر اضافه کردیم تا مانند یک وب سایت واقعی عمل کند. سرانجام ، ما برای تست سرعت سایت از Pingdom استفاده کردیم.

همانطور که می بینید ، زمان بار کمتر از ثانیه است که بسیار خوب است!

pingdom-bluehost

Uptime سرور & زمان بار (UptimeRobot)

برای آزمایش بعدی ما ، به کلیت موجودیت Bluehost پرداختیم. برای این کار ، ما به خرابی و زمان پاسخ میزبان نگاه کردیم. همانطور که نتایج نشان می دهد ، تقریباً یک ماه است که Bluehost به هیچ وجه کاهش نیافته است. به علاوه ، زمان بروز 99.99٪ بسیار چشمگیر است.

همچنین سرعت قابل توجه است. نمودار نشان می دهد که زمان پاسخ Bluehost کم و بیش کاملاً پایدار بوده است. زمان در هر ساعت از روز به سختی می رسد و میانگین پاسخ در آن تقریباً نیم ثانیه است. بنابراین ، میزبان عملکرد پایدار و قابل اطمینان را تضمین می کند.

به موقع bluehost

Bluehost Uptime & بارگیری برای آخرین 3 ماه (UptimeRobot)

ماه
Uptime Stats
بارگذاری آمار
ژوئن 201999.98٪415 ms
مه 2019100٪384 ms
آوریل 201999.99٪307 ms

زمان پاسخگویی سرور (Bitcatcha)

با استفاده از Pingdom و ابزارهای مشابه ، می توانید نحوه بارگیری داده ها مانند تصاویر را در وب سایت خود مشاهده کنید. با این حال ، برای زمان دقیق تر پاسخ دادن به سرور ، Bitcatcha ابزاری مناسب تر است. با استفاده از این ، می توانیم زمان پاسخگویی سرور را بدون بارگذاری داده ها آزمایش کنیم.

bluehost-bitcatha

همانطور که مشاهده می کنید ، زمان پاسخگویی سرور کاملاً استثنایی است ، به خصوص در ایالات متحده. در حالی که در کشورهای دیگر زمان پاسخگویی کمی بیشتر است ، اما هنوز هم پایین تر از یک ثانیه است. در کل زمان پاسخگویی سرور بسیار عالی است.

برنامه ها و ویژگی های میزبانی

Bluehost طیف وسیعی از برنامه های میزبانی را برای ارائه به مشتریان مختلف ارائه می دهد. بسته های آنها شامل اشتراك ، ابر ، وردپرس ، WooCommerce ، VPS و هاست اختصاصی است. بیایید به طور خلاصه ببینیم که هدف هر طرح چیست.

نوع میزبانی
بسته شماره 1
بسته شماره 2
بسته شماره 3
بسته شماره 4
مشترک (پایه)2.75 دلار در ماه4.95 دلار در ماه5.45 دلار در ماه13.95 دلار در ماه
وردپرس2.75 دلار در ماه4.95 دلار در ماه5.45 دلار در ماه
VPS19.99 دلار در ماه29.99 دلار در ماه59.99 دلار در ماه
اختصاصی79.99 دلار در ماه99.99 دلار در ماه119.99 دلار در ماه

میزبانی مشترک

این برنامه ایده آل برای کسانی است که با ترافیک کم وب سایت جدید را راه اندازی می کنند. در چنین طرحی ، سایت شما منابع سرور را با سایر سایت ها به اشتراک می گذارد. Bluehost چهار برنامه میزبانی مشترک ارائه می دهد. اینها Basic ، Plus ، Choice Plus و Go PRO هستند.

پایه ای: با شروع از 2.75 دلار در ماه ، این برنامه به شما امکان میزبانی یک وب سایت را می دهد. این دستگاه دارای 50 گیگابایت حافظه SSD ، بدون مجوز و گواهی SSL رایگان است. سایر ویژگی ها شامل 1 دامنه ، 5 دامنه پارک شده و 25 زیر دامنه است.

به علاوه: این طرح با هزینه 4.95 دلار در ماه همراه با وب سایت های نامحدود و ذخیره سازی SSD و پهنای باند بدون اندازه است. سایر ویژگی ها شامل گواهی SSL رایگان و دامنه های نامحدود است. به عنوان پاداش ، یک پیشنهاد بازاریابی 200 دلاری نیز در نظر گرفته شده است.

انتخاب به علاوه: با قیمت 5.45 دلار در ماه ، طرح Choice Plus شامل همه مواردی است که در برنامه Choice گنجانده شده است. تنها تفاوت این است که این طرح شامل حریم خصوصی دامنه و تهیه نسخه پشتیبان سایت نیز می باشد.

برو PRO: این طرح با قیمتی معادل 13.95 دلار در ماه موجود است ، این نسخه نسخه پیشرفته از بسته انتخاب پلاس است. تفاوت اصلی این دو در این است که بسته PRO شامل یک سرور با کارایی بالا و یک IP اختصاصی است.

ویژگی های اصلی
پایه ای
به علاوه
انتخاب به علاوه
حرفه ای
قیمت شروع شده2.75 دلار در ماه4.95 دلار در ماه5.45 دلار در ماه13.95 دلار در ماه
قیمت تمدید7.99 دلار در ماه10.99 دلار در ماه$ 14.99 / ماه23/99 دلار در ماه
وب سایتها1نامحدودنامحدودنامحدود
فضای دیسک SSD50 گیگابایتنامحدودنامحدودنامحدود
پهنای باندغیرمتعارفغیرمتعارفغیرمتعارفغیرمتعارف
حسابهای ایمیل5نامحدودنامحدودنامحدود
دامنه (ها) میزبان1نامحدودنامحدودنامحدود
دامنه های رایگان گنجانده شده است1نامحدودنامحدودنامحدود
گواهی SSL رایگان

بسته های bluehost-اشتراکی

میزبانی وردپرس

همانطور که از نام آن مشخص است ، یک بسته میزبانی برای سایتهایی که توسط WordPress تهیه شده اند. جدای از بهینه سازی برای اجرای سایت های WP ، می تواند وب سایت های شما را از تهدیدهای رایج محافظت کند. Bluehost چهار برنامه میزبانی وردپرس برای ارائه دارد. این موارد شامل Basic ، Plus و Choice Plus است.

پایه ای: با قیمت 2.75 دلار در ماه ، این برنامه به شما امکان میزبان 1 وب سایت می دهد. این طرح شامل ویژگی های دیگری مانند ذخیره سازی 50 گیگابایتی SSD ، گواهی SSL رایگان و دامنه رایگان یک ساله است. 50 دلار اعتبار بازاریابی نیز در این طرح گنجانده شده است.

به علاوه: با استفاده از این طرح با قیمت 4.95 دلار در ماه ، وب سایت های نامحدود ، پهنای باند بدون مجوز و مجوز SSL رایگان دریافت می کنید. علاوه بر این ، دامنه رایگان به مدت یک سال ، زیر دامنه نامحدود و 100 دلار اعتبار بازاریابی نیز در آن گنجانده شده است.

انتخاب به علاوه: با این برنامه 5،45 دلاری در ماه ، وب سایت های نامحدود ، گواهی SSL رایگان و فضای ذخیره سازی بی سیم SSD دریافت می کنید. سایر ویژگی ها شامل دامنه رایگان به مدت یک سال ، 200 دلار اعتبار بازاریابی و تهیه نسخه پشتیبان اصلی CodeGuard است.

bluehost-wordpress-pack ها

میزبانی VPS

میزبانی VPS را می توان ارتقاء میزبانی وردپرس نامید. این امکان را به شما می دهد تا در یک محیط مشترک از منابع اختصاصی مجازی استفاده کنید. سه برنامه میزبانی VPS در Bluehost وجود دارد. اینها استاندارد ، پیشرفته و نهایی هستند.

استاندارد: با شروع با قیمت 18/99 دلار در ماه ، این طرح شامل 2 هسته ، 2 گیگابایت رم ، پهنای باند 1TB و 50 گیگابایت حافظه SSD است. سایر ویژگی ها شامل 1 دامنه ، 1 آدرس IP ، 30 روز ضمانت برگشت پول و پشتیبانی 24/7 است. SSL رایگان نیز گنجانده شده است.

پیشرفته: با قیمت 29.99 دلار در ماه ، این طرح شامل 2 هسته ، 60 GB ذخیره سازی SSD ، 4 گیگابایت رم و پهنای باند 2TB است. همچنین با پشتیبانی 24/7 ، 2 آدرس IP و 30 روز ضمانت بازگشت پول ارائه می شود. به علاوه ، SSL نیز به صورت رایگان درج شده است.

نهایی: با قیمت 59.99 دلار در ماه ، این طرح شامل 4 هسته سرعت ، حافظه SSD 120 گیگابایتی ، رم 8 گیگابایتی و پهنای باند 3 TB است. 1 دامنه شامل ، 2 آدرس IP و پشتیبانی 24/7 نیز گنجانده شده است. مانند سایر برنامه ها ، این یکی شامل گواهی SSL رایگان و 30 روز ضمانت برگشت پول نیز می باشد.

bluehost-vps-pack ها

اختصاصی میزبان سرور

با میزبانی سرور اختصاصی ، منابع سرور را به همه خود اختصاص خواهید داد. سه برنامه میزبانی اختصاصی وجود دارد. اینها استاندارد ، پیشرفته و پریمیوم هستند.

استاندارد: با هزینه 79.99 دلار در ماه ، این طرح شامل 4 هسته و 8 رشته ، سرعت 2.3 گیگاهرتز و 500 گیگابایت است. علاوه بر این ، از رم 4 گیگابایتی ، پهنای باند 5TB ، 3 آدرس IP و 1 دامنه شامل می شود. سایر ویژگی ها شامل یک گواهی SSL رایگان ، پشتیبانی 24/7 و 30 روز ضمانت برگشت پول است.

پیشرفته: با قیمت 99.99 دلار در ماه ، این طرح دارای 4 هسته ، 8 رشته ، سرعت 2.5 گیگاهرتز ، ذخیره سازی 1 ترابایت و 8 گیگابایت رم است. سایر ویژگی ها شامل پهنای باند 10TB ، 1 دامنه شامل و 4 آدرس IP است. مانند سایر برنامه ها ، این یکی همچنین شامل SSL رایگان ، پشتیبانی 24/7 و 30 روز ضمانت برگشت پول است.

حق بیمه: با شروع از 119.99 دلار در ماه ، این طرح با 4 هسته و 8 نخ ، سرعت 3.3 گیگاهرتز و ذخیره سازی 1 ترابایت ارائه می شود. علاوه بر این ، 1 دامنه ، رم 16 گیگابایتی ، پهنای باند 15TB و 5 آدرس IP نیز گنجانده شده است. مانند سایر برنامه ها ، این برنامه همچنین دارای SSL رایگان ، پشتیبانی 24/7 و 30 روز ضمانت برگشت پول است.

بسته های اختصاصی bluehost

Bluehost Basic (طرح مشترک) در جزئیات

Bluehost دارای یک بسته میزبانی مشترک است که برای سایت های مبتدی مناسب است. برنامه مشترک آنها دارای سه سطح متفاوت است. هر سه برنامه دارای ویژگی هایی هستند که مشتری های میزبان به طور کلی می خواهند.

برنامه ها & قیمت در جزئیات

بیایید ویژگی هایی را که در سه برنامه اصلی و همچنین هزینه هر یک گنجانده شده است ، ببینیم. برای کسانی که از برنامه اصلی بیشتر می خواهند ، دو نسخه ارتقا وجود دارد. اینها برنامه های پلاس و طرح انتخاب پلاس هستند.

آنچه در بسته های مشترک وجود دارد?

Bluehost Basic: با برنامه اولیه ، شما فقط می توانید یک وب سایت واحد را میزبان کنید. از دیگر ویژگی های این طرح می توان به یک دامنه ، 50 گیگابایت ذخیره سازی ، 25 زیر دامنه و 5 حساب ایمیل اشاره کرد. برای کاربران بار اول ، قیمت 2.95 دلار در ماه است. در همین حال ، قیمت تمدید 7.99 دلار در ماه است.

Bluehost Plus: طرح پلاس شامل وب سایت های نامحدود ، پهنای باند و فضای وب است. شما همچنین می توانید حساب های ایمیل نامحدود دریافت کنید. قیمت اولیه این بسته در ماه 5.95 دلار است. در ضمن قیمت تمدید ، در هر ماه 10.99 دلار است.

Bluehost Choice Plus: این طرح آن را کمی بیشتر از برنامه plus می برد. این شامل تمام ویژگی های برنامه به علاوه است. علاوه بر این ، موارد اضافی مانند SiteBackup Pro و حریم خصوصی دامنه به ارزش بیش از 80 دلار در سال را شامل می شود. برای اولین بار کاربران ، این طرح 5.95 دلار در ماه هزینه دارد. قیمت تمدید 14.99 دلار در ماه است.

Bluehost Go PRO: برنامه Go PRO یک قدم فراتر از بسته بندی Choice Plus است. این برنامه هر آنچه را که شامل می شود وجود دارد و آن را با یک سرور با کارایی بالا ترکیب می کند. علاوه بر این ، یک IP اختصاصی نیز دارد.

ویژگی های اصلی
پایه ای
به علاوه
انتخاب به علاوه
قیمت شروع شده2.75 دلار در ماه5.45 دلار در ماه5.45 دلار در ماه
قیمت تمدید7.99 دلار در ماه10.99 دلار در ماه$ 14.99 / ماه
وب سایتها1نامحدودنامحدود
فضای دیسک SSD50 گیگابایتنامحدودنامحدود
پهنای باندغیرمتعارفغیرمتعارفغیرمتعارف
حسابهای ایمیل5نامحدودنامحدود
دامنه (ها) میزبان1نامحدودنامحدود
دامنه های رایگان گنجانده شده است1نامحدودنامحدود
گواهی SSL رایگان
سازنده سایت رایگان
انتقال رایگان وب سایت
cPanel & نرم
پشتیبان گیری شبانه
پایگاه داده MySQL
Cloudflare CDNافزودنیافزودنیافزودنی
کاراییاستاندارداستاندارداستاندارد
تضمین بازگشت پول30 روز30 روز30 روز

راه افتادن & جداول قیمت

در حالی که طرح اولیه 2.75 دلار برای یک ماه هزینه دارد ، هر دو بسته دیگر نیز یکسان است. آنها برای یک ماه از 5.45 دلار شروع می کنند.

دوره پرداخت / برنامه
(فقط برای کاربران جدید)
پایه ای
به علاوه
انتخاب به علاوه
برو طرفدار
12 ماه4.95 دلار در ماه7.45 دلار در ماه7.45 دلار در ماه18.95 دلار در ماه
24 ماه3.95 دلار در ماه6.95 دلار در ماه6.95 دلار در ماه15.95 دلار در ماه
36 ماه2.75 دلار در ماه5.45 دلار در ماه5.45 دلار در ماه13.95 دلار در ماه

قیمت تمدید

قیمت تمدید برای هر سه مورد کاملاً متفاوت است و طبق برنامه پرداخت متفاوت است. ارزان ترین برنامه 36 ماهه است. برای برنامه اولیه ، 7.99 دلار در ماه است. در همین حال ، برای طرح پلاس ، تمدید هزینه 10.99 دلار در ماه است. برای برنامه Choice Plus ، قیمت تمدید 14.99 دلار در ماه است. سرانجام ، برای برنامه Go Pro ، هزینه تمدید 23.99 دلار در ماه است.

دوره پرداخت / برنامه
(قیمت تمدید)
پایه ای
به علاوه
انتخاب به علاوه
برو طرفدار
12 ماه$ 8.99 / ماه12.99 دلار در ماه16.99 دلار در ماه25.99 دلار در ماه
24 ماه$ 8.49 / ماه11.99 دلار در ماه15.99 دلار در ماه24.99 دلار در ماه
36 ماه7.99 دلار در ماه10.99 دلار در ماه$ 14.99 / ماه23/99 دلار در ماه

ویژگی های اصلی در جزئیات

بیایید نگاهی به برخی از ویژگیهای اصلی Bluehost ارائه دهیم. این به شما کمک می کند تا تعیین کنید که این گزینه چقدر خوب یا بد برای شما است.

نام دامنه & پست الکترونیک

یک نام دامنه به صورت رایگان با کلیه برنامه های میزبانی مشترک برای کل سال درج شده است. در حالیکه ممکن است در هر جای دیگر 20 دلار هزینه داشته باشد ، اما Bluehost آن را به صورت رایگان پرداخت می کند. یک ایمیل دامنه حرفه ای دارای مزایای مختلفی است. با نشان دادن دامنه به مشتریان با ایمیلهایی که برای شما ارسال می شود ، آگاهی شما را به سمت شرکت شما سوق می دهد. علاوه بر این ، فقط با اتصال به دامنه ، اعتبار می افزاید. سه گزینه برای ایمیل دامنه شخصی با Bluehost وجود دارد. طرح ضروری ایمیل برای هر مجوز در هر ماه 2.99 دلار هزینه دارد در حالی که Business Plus در هر مجوز / ماه 5.99 دلار است. علاوه بر این ، Business Pro در هر مجوز / ماه 9/9 دلار قیمت دارد.

نام دامنه bluehost

فضای وب & پهنای باند

برای ذخیره سازی ، گزینه بسیار اساسی است. در حالی که فضای دیسک SDD است ، تعداد زیادی از آن وجود دارد. طرح اولیه دارای 50 گیگابایت است که برای بسیاری از کاربران کافی است.

در پهنای باند نیز هیچ محدودیتی وجود ندارد. با وجود عدم تقارن ، نامحدود نیست بنابراین می تواند به راحتی مرتباً از وب سایت استفاده کند. در همین حال ، سایر برنامه های میزبانی مشترک پیشرفته ، همه دارای پهنای باند غیر مترقی و ذخیره سازی نامحدود SSD هستند.

نصب یک کلیک وردپرس

Bluehost نصب یک کلیک را برای نرم افزارهای مختلف محبوب ارائه می دهد. اینها شامل WordPress و همچنین برنامه های دیگر مانند Drupal و Magento است. علاوه بر این ، اگر می خواهید میزبان وردپرس Bluerost را انتخاب کنید ، ویژگی های مختلف WP دریافت می کنید. این موارد شامل ایمیل رایگان ، به روزرسانی خودکار وردپرس ، محیط مرحله بندی و نصب خودکار WP است.

خدمات مهاجرت

متأسفانه ، Bluehost مهاجرت سایت رایگان ارائه نمی دهد. برای بهره مندی از خدمات مهاجرت باید هزینه سنگین 149.99 دلار بپردازید. علاوه بر این ، میزبان بیش از 20 حساب ایمیل و 5 وب سایت انتقال نمی دهد.

ویژگی های دیگر

سایر ویژگی هایی که Bluehost ارائه می دهد شامل یک داشبورد غنی از برنامه است. با استفاده از داشبورد ، می توانید خدمات مختلفی مانند Google Apps و CloudFlare را در cPanel ادغام کنید. علاوه بر این ، بسیاری از افزودنیهای موجود نیز موجود است. اینها شامل مدیریت چند سرور ، IP های منحصر به فرد ، حریم خصوصی دامنه ، SiteLock و محافظت در برابر هرزنامه ها است.

حفاظت از حریم خصوصی دامنه

با حفاظت از حریم خصوصی دامنه که Bluehost ارائه کرده است ، می توانید سایت خود را محافظت کنید. به جلوگیری از حملات فیشینگ ، اسپم و سرقت کمک می کند. این کار را با مخفی کردن اطلاعات شخصی مرتبط با دامنه شما انجام می دهد. حریم خصوصی دامنه 0.99 دلار در ماه هزینه دارد.

گواهی SSL

هر طرح شامل گواهی SSL رایگان طراحی شده توسط Let’s Encrypt می باشد. این به شما ارتباط مستقیمی بین بازدید کنندگان و وب سایت شما می دهد. در نتیجه ، به حفظ اطلاعات شخصی و سایر داده های حساس کمک می کند.

امنیت SiteLock

Bluehost همچنین برنامه های SiteLock Security را با برنامه های میزبانی مشترک ارائه می دهد. می توانید آن را با قیمت 1.99 دلار در ماه دریافت کنید. با کمک آن می توانید سایت خود را از بدافزارها و حملات نجات دهید. SiteLock Security با شناسایی و همچنین رفع تهدیدها قبل از بروز مشکل کار می کند. گزینه دیگر CodeGuard Basic است. این باعث می شود پشتیبان گیری های روزانه و بررسی تغییرات در وب سایت انجام شود. می توانید آن را با 2.99 دلار در ماه دریافت کنید.

آی پی اختصاصی

IP اختصاصی با برنامه میزبانی مشترک مشترک شامل نمی شود. به همین ترتیب ، با برنامه Choice and Choice Plus نیز درج نشده است. یک IP اختصاصی فقط در برنامه Pro گنجانده شده است.

پشتیبان گیری

تمام برنامه های مشترک به صورت رایگان از نسخه پشتیبان تهیه می شوند. پشتیبان گیری روزانه ، هفتگی و ماهانه همه ارائه می شود. بنابراین ، اگر مشکلی در سایت شما وجود دارد ، می توانید آن را به راحتی به حالت قبل بازگردانید. به علاوه ، شما همچنین می توانید تمام پرونده ها را ایمن نگه دارید.

ویژگی های دیگر

از آنجا که Bluehost توجه زیادی را به امنیت متمرکز می کند ، بسیاری از ویژگی های امنیتی دیگر نیز وجود دارد. Apache Spam Assassin ، Spam Hammer و Spam Experts سه لایه متفاوت از محافظت در برابر اسپم را ارائه می دهند. به علاوه ، دایرکتوری ها از رمز عبور محافظت می شوند. دسترسی به SSH نیز فراهم شده است. در نتیجه می توانید به طور ایمن به پرونده های پیکربندی دسترسی پیدا کنید.

محل سرور

برای Bluehost ، فقط یک مکان سرور وجود دارد. سرور در Provo ، یوتا که در آن شرکت مستقر است واقع شده است.

راحتی در استفاده

بدون شک ، Bluehost وب سایت براق و مدرن دارد. این طراحی تمیز همچنین به سمت باطن کاربر آنها گسترش می یابد. در نتیجه ، وب سایت کاملاً کاربر پسند است. همچنین موارد زیر را ارائه می دهد:

سهولت ثبت نام

ثبت نام و همچنین تنظیم دامنه بسیار ساده است و زمان زیادی نمی برد. فقط برنامه مورد نظر خود را انتخاب کرده و سپس جزئیات را ذکر کنید. می توانید دامنه جدیدی بدست آورید یا از محلی که قبلاً در اختیار دارید استفاده کنید.

در مرحله بعد باید حساب کاربری خود را انجام داده و تمام جزئیات خود را ذکر کنید. در اینجا از شما خواسته می شود جزئیات پرداخت خود را نیز وارد کنید.

روش های پرداخت

برای اطمینان از سهولت بیشتر استفاده ، میزبان پرداخت توسط اکثر کارتهای اعتباری را می پذیرد. همچنین می توانید با استفاده از پی پال پرداخت کنید.

bluehost- پرداخت

فعال سازی حساب

بیشتر کاربران از فعال شدن حساب فوری لذت می برند. با این حال ، اگر سوء ظن به کلاهبرداری یا اطلاعات نادرست وجود داشته باشد ، می توان آن را به تأخیر انداخت.

کنترل پنل و داشبورد تجربه

Bluehost دارای صفحه کنترل ساده و ساده پنل کنترل cPanel است. راه اندازی وب سایت و همچنین مدیریت آن آسان می شود. رابط کاربری آنقدر آسان است که شما فقط باید روی نمادهایی که برای رفتن به آن نیاز دارید کلیک کنید.

خدمات مشتری (پشتیبانی)

مانند هر چیز دیگر ، پشتیبانی مشتری نیز چشمگیر نیست. تیمی متشکل از 300 نفر آماده کمک به مشتریان است. بعلاوه ، پشتیبانی در چندین زبان ارائه می شود. علاوه بر این ، بسته های گران قیمت نیز شامل پشتیبانی فنی هستند. کانال های پشتیبانی مشتری زیر موجود است:

پشتیبانی bluehost

چت زنده

به طور کلی ، کمتر از یک دقیقه طول می کشد تا عامل به حباب چت شما بپیوندد. با این حال ، این نرم افزار به شما می گوید حداقل 5 دقیقه صبر کنید تا یک عامل متصل شود. به علاوه ، صف ها خیلی طولانی نیستند ، بنابراین لازم نیست که صبر کنید. همچنین نمایندگان از موارد اساسی آگاهی دارند ، بنابراین می توانید کمک مورد نیاز خود را دریافت کنید.

بلیط

خدمات بلیط فروشی نیز چشمگیر است. طی یک ساعت ، Bluehost به طور معمول به درخواست ها پاسخ می دهد.

تلفن

یک شماره بین المللی برای تماس با نمایندگان وجود دارد. نکته جالب اینجاست که نمایندگان مشتری دانش خوبی دارند. بنابراین ، آنها مجهز به پاسخگویی به سؤالات هستند. به طور کلی پشتیبانی تلفن گزینه خوبی است.

منابع آموزشی (پایگاه دانش)

پایگاه دانش دارای جواب بسیاری از سؤالات است. همچنین آموزش های مفصلی در قالب مقالات چگونه و کتاب های الکترونیکی در دسترس است. این تصاویر با تصاویر همراه هستند تا درک همه چیز آسانتر شود. سؤالات متداول نیز موجود است که طیف گسترده ای از موضوعات را در بر می گیرد.

منابع آبی-آموزشی-منابع

ضمانت برگشت پول (سیاست بازپرداخت)

برنامه های Bluehost با ضمانت 30 روزه برگشت پول ارائه می شود. بنابراین ، اگر فقط در اولین ماه کنسل کنید ، می توانید بازپرداخت کامل را دریافت کنید. اما ، اگر پس از آن انصراف دهید ، بازپرداخت پیش بینی نشده را دریافت نمی کنید. توجه داشته باشید که هزینه دامنه قابل استرداد نیست.

چه کسی Bluehost بهترین برای?

پس از بررسی دقیق ، به این نتیجه رسیدیم که Bluehost برای ایده آل است:

 • افرادی که در جستجوی چنین میزبان وب معتبری با شهرت خوبی هستند. این یک واقعیت است که Bluehost یک نام قدیمی در صنعت است و طی سالها اعتماد به نفس محکمی داشته است.
 • کاربران وردپرس که می توانند هزینه بیشتری برای دسترسی به ویژگی های اضافی هزینه کنند. آنها همچنین یک تیم اختصاصی از کارشناسان وردپرس را به دست می آورند.
 • صاحبان شرکتهای کوچک و بزرگ. اگر بودجه دارید و فقط میزبانی عمومی را می خواهید ، گزینه Bluehost گزینه خوبی است.

طرفداران
CONS

 • برنامه ها عموماً دارای پهنای باند نامحدود ، ذخیره سازی دیسک و میزبانی دامنه هستند.
 • دامنه رایگان برای یک سال در این بسته گنجانده شده است.
 • cPanel پیشرفته قابل استفاده است و امکان دسترسی سریع به ویژگی ها را فراهم می کند.
 • تمام برنامه ها دارای ویژگی های امنیتی عالی هستند.
 • اگر بودجه دریافت کنید ، قیمت های فروش زیادی وجود دارد که مشکل دارد.
 • در حالی که برنامه های وردپرس از نظر ویژگی های خاص غنی هستند ، اما از نظر قیمت نسبتاً بسیار گران هستند.

آیا ما Bluehost را توصیه می کنیم؟?

صرف نظر از برنامه هایی که شما انتخاب می کنید ، موارد اضافی و ویژگی های بسیار خوبی وجود دارد. به علاوه ، برنامه ها به حدی متنوع هستند که بدون توجه به بودجه خود ، از انعطاف پذیری برخوردار می شوید. به طور کلی ، Bluehost می تواند تقریباً انواع نیازها را پوشش دهد.

به طور خلاصه ، Bluehost یک میزبان وب است که ما قطعاً به همه توصیه می کنیم. اگر می خواهید یک میزبان وب با شهرت خوبی داشته باشید ، این بهترین شرط بندی شماست. برنامه های مقیاس پذیر و ارزان به شما امکان می دهد راه حل های خود را شخصی سازی کنید و می توانید در هر زمان شروع کنید!

ما امیدواریم که این بررسی دقیق به شما کمک کند تا به یک تصمیم آگاهانه برسید. تو در مورد آن چه فکر می کنی؟ آیا تجربه ای با Bluehost دارید؟ به ما خبر دهید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me