میزبانی فیلم ها در سرور میزبانی وب سنتی بهترین ایده نیست. دریابید که چرا!

به این دلیل است که با افزایش تعداد فیلم ها ، شما به خطر می اندازید منابع سرور خود را کاهش داده و وب سایت خود را کاهش می دهید. و من معتقدم اکنون یک واقعیت جهانی است ، که سرعت آهسته آن چیزی نیست که گوگل برای رتبه بندی دوست دارد.

برای جلوگیری از همه این موارد ، شما می توانید ، و می بایست برای داشتن میزبانی کلیه ویدیوهای خود ، به یک سیستم عامل میزبانی ویدیو اختصاص دهید و سپس آن را در وب سایت / وبلاگ خود وارد کنید.

اگر این موردی است که مورد علاقه شما است ، حتماً این مقاله را تا انتها بخوانید و امیدوارم که خودتان را از اثرات هدر رفتن هدر رفتن منابع سرور خود نجات دهید.

مزایای استفاده از فیلم ها

در حالی که دلایل زیادی برای استفاده از فیلم وجود دارد ، در اینجا فقط چند مورد از آنها وجود دارد.

مصرف آسان

اطلاعات از طریق فیلم ها در مقایسه با مقالات به راحتی قابل استفاده است زیرا می توان خیلی سریع خلاصه شد. همچنین ، در زمان امروز ، بسیاری از افراد وقت لازم برای نشستن و خواندن پاراگرافهای متن را ندارند.

این زمان مناسب برای شروع تمرکز بر روی فیلم ها است ، زیرا تا سال 2020 ، فیلم های آنلاین بیش از 82٪ از کل ترافیک اینترنت مصرف کننده را تشکیل می دهند.

اتاق برای جزئیات بیشتر

با افزودن به نکته فوق ، مقاله ای را نمی توان به دلیل پوشش دادن جزئیات زیاد ، به چیزی که خیلی طولانی باشد ، کشید. این باعث می شود خوانندگان را از کار بیندازید و آنها را از بین ببرید زیرا خواندن مقاله 15000 کلمه شوخی نیست.

خوشبختانه ، یک تصحیح وجود دارد ، و این فیلم است. شما می توانید به همان اندازه دلخواه خود را در فیلم های خود پوشانده و حتی آنها را به قسمت هایی برش دهید تا مصرف آن آسان شود.

اعتماد ایجاد می کند

چیزی در مورد فیلم وجود دارد که حرفه ای را فریاد می زند (بدیهی است ، اگر درست انجام شود!). این صدای صوتی و / یا نشان دادن صورت می تواند اعتماد به نفس مشتریان را زیاد کند. خواه این تبلیغی باشد ، یک نمایش محصول یا یک دوره آنلاین ، گزینه بهتری نسبت به فیلم وجود ندارد.

بهتر می شود

بازاریابی ویدیویی می تواند به محصول یا خدمات شما کمک کند تا فروش بهتر از انجام آنها بدون فروش داشته باشد. و من حتی این کار را نمی کنم. مطالعه اخیر توسط گشودن ثابت کرد که داشتن یک ویدیو در صفحه فرود شما می تواند نرخ تبدیل شما را تا 80٪ افزایش دهد. چقدر اطمینان دارد?

گفته می شود ، بیایید مستقیماً وارد لیست شویم.

SproutVideo

مورد اعتماد شرکتهایی مانند FedEx و Fender, SproutVideo یک پلت فرم میزبانی ویدیوی قدرتمند و فوق العاده آسان برای مشاغل است. شما می توانید هر بیت متریک را ردیابی و تجزیه و تحلیل کرده و طبق آن برنامه ریزی کنید.

باید بگویم sproutvideo بهترین اسناد سرویس / پشتیبانی مشتری از هر بستری را که من تاکنون استفاده کرده ام داشته باشد. همیشه لذت بردن از محصول خود و صحبت با تیم خود!

– کیت گلداسمیت (KGoldsmithMKTG) 15 آگوست 2019

این سیستم عامل ایمن است و کنترل های حریم خصوصی مختلفی را برای تجربه بهتر اشتراک گذاری ویدیو فراهم می کند. علاوه بر آن ، شما همچنین می توانید پخش کننده های ویدئویی ، لیست های پخش دلخواه و دلخواه خود را در UltraHD ایجاد کنید.

چیزهای بیشتری وجود دارد ، و شما می توانید همه آنها را با آزمایش 30 روزه رایگان آنها امتحان کنید.

روشنایی

ارائه یک تجربه ویدئویی شگفت انگیز, روشنایی از HTML5 برای پخش کننده ویدیوی خود استفاده می کند ، و باعث زیبایی چیزها می شود. می توانید اطمینان حاصل کنید که هر ویدئویی که از طریق این سیستم عامل تحویل داده می شود ، در هر دستگاهی خوب ظاهر خواهد شد.

جدای از استفاده از فیلم ها در وب سایت خود ، Brightcove به شما امکان می دهد آن را در سیستم عامل های مختلف اجتماعی به اشتراک بگذارید و حتی فیلم ها را درست از سیستم خود ویرایش کنید. اگر مایل هستید تجزیه و تحلیل های مفصلی را برای هر فیلم مشاهده کنید ، می توانید این کار را نیز انجام دهید.

آنها در اداره امنیت بسیار عالی هستند و یک تیم پشتیبانی درخشان دارند که 24/7 در دسترس است ، بنابراین می توانید مطمئن باشید که در صورت بروز هر مسئله به خوبی مواظب باشید.

حیاط

Vidyard سرویس همه به یک ایجاد و اشتراک گذاری فیلم ها بر روی سیستم عامل های مختلف بسیار سریع می کند. می توانید CTA های تعاملی اضافه کنید ، قبل از بارگذاری آنالیز کنید و حتی از چندین ابزار داخلی نیز استفاده کنید تا به بهترین شکل ممکن.

جدای از آن ، می توانید تست تقسیم کنید و ببینید که چگونه فیلم های شما در همه سیستم عامل ها عملکرد دارند. این کاملا تغییر دهنده بازی است زیرا تلاش های دستی شما را به طرز چشمگیری کاهش می دهد ، به شما این امکان را می دهد تا وقت خود را برای آنچه مهم است صرف کنید.

ویدلو

عالی برای مطالب آموزشی, ویدئو به مشتریان شما کمک می کند تا با سیستم عامل میزبانی ویدیوی قوی خود ، بهتر یاد بگیرند و به موفقیت های بیشتری برسند. این بازاریابی و یادگیری الکترونیکی را با کمک پخش کننده ویدیویی ، برنامه ها و ابزار فروش خود بسیار خوب ترکیب می کند.

مهم نیست که آیا در WordPress ، Wix ، OptimizePress یا ClickFunnels هستید ، این راه حل برای همه آنها مفید است. در اینجا چند ویژگی دیگر که قابل ذکر است:

 • پخش سرعت سریع
 • پخش کننده ویدیوی قابل برنامه ریزی برای مطابقت با نام تجاری شما
 • برنامه های متنوعی برای ادغام با اهداف مختلف
 • صفحات فرود و قیف ها را اضافه کنید
 • با استفاده از اسلایدهای فروش تجارت الکترونیکی خود بینندگان را به مشتری تبدیل کنید
 • به صورت خودکار سئو فیلم های خود را با متا داده های JSON بهینه سازی کنید

Vidello بی وقفه در همه مرورگرها و دستگاه ها کار می کند ، و کاملاً ایمن است.

صفحه نمایش

پلت فرم توزیع و درآمدزایی ویدیوی همه در یک, صفحه نمایش همراه با یک تن از ویژگی های جالب همراه است. می توانید فیلم های خود را بارگذاری کنید ، آن را براساس نیاز خود تنظیم کنید و آن را از طریق برنامه های OTT موجود توزیع کنید. این عالی است که فیلم های شما را از آنجا به مخاطبان وسیع تر از دسترس شما برساند.

علاوه بر این ، این پلتفرم همچنین به شما امکان می دهد مشترکان را رشد دهید و برای برخی از پول جانبی اضافی از آن درآمد کسب کنید. دارای CMS ویدیویی ، وب CMS ، آنالیز و دروازه های پرداخت همه یکپارچه است.

می توانید با استفاده از آزمایش رایگان آنها شروع کنید.

VdoCipher

عالی برای تجارت الکترونیکی, VdoCipher یکی دیگر از پلتفرم های میزبان ویدیو عالی است و بارگیری ویدیوی شما توسط بینندگان را محدود می کند. دزدی دریایی زیادی در اینترنت وجود داشته است ، و DRM دارای گواهینامه هالیوود این پلتفرم برای فیلم های شما کاملاً متوقف می شود.

جدا از آن ، می توانید فیلم های خود را با قرار دادن عناصر مختلف مختلف مانند:

 • روکش متن
 • شماره تلفن
 • آدرس ایمیل
 • لوگو
 • آدرس آی پی

پخش کننده ویدیو قابل تنظیم است و به شما امکان می دهد زیرنویس ها ، گزینه های عقب / جلو ، گزینه ها و یک تن از امکانات دیگر را اضافه کنید. آنها توصیفهای شگفت انگیزی دارند ، بنابراین من حساب می کنم که حتماً باید این مورد را بررسی کنید.

Dacast

تا بحال Dacast Vzaar را به دست آورد ، بسیار بهتر شده است و در میان یکی از بهترین های آنجا قرار دارد. می توانید فیلم های خود را میزبانی کنید ، نتایج را آنالیز کنید و حتی از چندین زاویه نیز از آن کسب درآمد کنید. این یک تجربه جریان با کیفیت بالا را ارائه می دهد و کاملاً بی خطر است. احتمالاً یکی از دلایلی که مارک هایی مانند نوکیا ، Lenovo ، eBay و Canon به آنها اعتماد دارند.

Dacast به طور کلی راه اندازی و اجرای آن آسان است ، اما اگر در هر نقطه با هر مشکلی روبرو شدید ، می توانید به راحتی به تیم پشتیبانی شگفت انگیز آنها که در 24/7 در دسترس است دسترسی پیدا کنید..

ویمئو

احتمالاً درباره آن شنیده اید ویمئو به همین دلیل یکی از محبوب ترین افراد آنجاست و به همین دلیل است. آنها با ارائه یک تن از گزینه های شخصی سازی مانند:

 • متن سفارشی با فونت های عالی
 • سبک های متفاوت
 • مجموعه آهنگ های موسیقی
 • رنگ های چشم نواز
 • در کل شبیه به مارک شما است

پس از آن ، می توانید فیلم های خود را به طور موثر به بازار عرضه کنید و پیشرفت را مانند یک حرفه ای دنبال کنید. اگر مکنده جریان مستقیم هستید ، می توانید این کار را با سهولت انجام دهید.

ویستیا

ویستیا یک پخش کننده ویدیوی با شکوه و بستر میزبانی را فراهم می کند تا فیلم ها را با حرفه ای ترین روش در وب سایت شما ادغام کند. شما می توانید فیلم ها را با سرعت بسیار سریع پخش کنید و از تبلیغات یا حواس پرتی شخص ثالث جلوگیری کنید.

یو پی اس های بزرگ wistia برای سرویس زیرنویس ویدیویی — این کاربر را امروز بسیار خوشحال کرد!

– andrew draper (andrewdraper) 3 مارس 2020

از آنجا که بازاریابی ایمیل برای هر مشاغل ضروری است ، Wistia به شما امکان می دهد آدرس های ایمیل بینندگان را ضبط و بعداً بر اساس داده ها و علایق آنها را مجدداً عقب نگه دارید. شما می توانید به صورت رایگان شروع به کار کنید و در بین مارک هایی مانند Moz و Zendesk به عنوان مشتریان آنها باشید.

Jetpack Video

برای کاربران وردپرس ساخته شده است, Jetpack Video از افزونه شناخته شده آنها به دست می آید ، و اگر مدت طولانی است که کاربر WordPress هستید ، می دانید که این افزونه یکی از بحث برانگیزترین بازار است. نسخه پرداخت شده آنها از ویژگی های درخشان میزبانی ویدیو برخوردار است که ارزش دیدن دارد.

شما می توانید فیلم های خود را در وب سایت خود جاسازی کنید و حتی از فضای ذخیره خود نگران نباشید ، زیرا همه چیز در سیستم آنها میزبان است. برخی از ویژگی ها عبارتند از:

 • بدون تبلیغات
 • پشتیبانی از قالب چندگانه ویدیویی
 • با ویرایشگر پست و کتابخانه رسانه ادغام می شود
 • امکان پخش خودکار فیلم ها و تعیین حاشیه ها
 • پخش کننده ویدیوی قابل برنامه ریزی

اگر از نسخه رایگان آنها استفاده می کنید ، سازگاری با نسخه پرداخت شده برای شما دشوار نخواهد بود.

YouTube

همه ما می دانیم YouTube و یکپارچگی آن به سختی می توان از این پلتفرم استفاده کرد ، به همین دلیل محبوب ترین مقصد ویدیویی برای محتوای ویدیویی بصورت آنلاین است. این محبوبیت بسیار زیاد هنگامی به دست آورد که به مردم امکان داد فیلم های خود را به راحتی و در مراحل بسیار ساده به اشتراک بگذارند.

همین مورد در مورد میزبانی فیلم های شما روی آن وجود دارد. شما می توانید فیلم های خود را مستقیماً بارگذاری کنید و سپس آن را در وب سایت / وبلاگ خود جاسازی کنید. چی بهتره؟ این بینندگان را قادر می سازد مستقیماً ویدیو را به اشتراک بگذارند و کلمه را پخش کنند.

اگر تصمیم دارید که در YouTube میزبان باشید ، این ابزارهای جذاب را برای رشد مخاطبان ، درآمد و موارد دیگر بررسی کنید.

اینستاگرام

با امکان میزبانی ، ذخیره ، مدیریت و کسب درآمد از فیلم ها, اینستاگرام بسیار شبیه به YouTube است. این امکان را به شما می دهد تا کانال خود را ایجاد کنید ، یک پایگاه مشترک ایجاد کنید و فیلم ها را بین مخاطبان پرشور به اشتراک بگذارید.

با تنها چند کلیک ، می توانید با یک تجربه مشاهده راحت ، جاسازی فیلم ها را در وب سایت خود شروع کنید و ترافیک خود را درگیر کنید. این برنامه دارای یک برنامه رایگان و همچنین برنامه پرداخت شده برای تکمیل نیازهای همه است. برای شروع باید با یک نفر آزاد خوب باشید.

نتیجه

می توانید به سکوهای میزبانی ویدیوی فوق اعتماد کنید و با نهایت راحتی ، پخش ویدیوهای خود را در مخاطبان مناسب آغاز کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me