ایمیل ها یک چیز عظیم در تجارت و همچنین به طور کلی هستند.

این به ما کمک می کند تا ارتباط برقرار کنیم و کارها را ادامه دهیم ، خواه یک برنامه باشد ، یک مباحثه ، یک بحث مهم یا هر چیز دیگری. سرگرم کننده است و بازی تا زمانی که تعداد ایمیل های شغلی شروع به صعود نکند ، و مدیریت آن را از چندین مکان دشوار می کنید.

بسیار معمولی است که چندین آدرس ایمیل برای اهداف مختلف داشته باشید ، اما نکته مثبت آن کاملاً واضح است. این فقط یک مانع است و فقط کار را برای شما و تجارت شما دشوار می کند.

خوشبختانه ، راه حلی برای این کار وجود دارد ، و این با استفاده از نرم افزار سرویس گیرنده ایمیل است. آنچه انجام می دهد این است که تمام ایمیل های شما را به یک رابط واحد منتقل می کند اما با سازماندهی مناسب. می توانید با سهولت ایمیل ، آدرس های تنظیم شده را دریافت ، تنظیم و ارسال کنید.

قبل از اینکه به جستجوی بهترین مشتری های ایمیل بپردازم ، در اینجا مزایای مهم آن ذکر شده است که قابل ذکر است.

موجب صرفه جویی در یک تن زمان می شود

از آنجایی که تمام ایمیل های شما به یک رابط دسک تاپ وارد می شوند ، می توانید با وارد شدن به حساب های مختلف ، یک زمان صرفه جویی کنید. تمام کاری که انجام می دهید این است که فقط نرم افزار را باز کنید و در آنجا تمام ایمیل های شما برای شما آماده است. این یک زندگی بزرگ برای افرادی است که قبلاً در کارهای روزمره وقت زیادی ندارند.

بهره وری را افزایش می دهد

این واقعیت که تمام ایمیل های شما سازماندهی شده و در قسمت های صحیح قرار می گیرند ، کافی است تا هجوم سطوح بهره وری را برانگیزد. دیگر لازم نیست آنها را جداگانه برچسب گذاری کنید یا دسته بندی هایی را برای آنها تعیین کنید. این نرم افزار تمام کارهایی را برای شما انجام می دهد ، که بر اساس آدرس های ایمیل مختلف تقسیم شده است.

کار آفلاین

مواقعی وجود دارد که ما فقط نمی توانیم به اینترنت دسترسی پیدا کنیم و ایمیل های خود را باز کنیم. در این موارد ، مشتری ایمیل به دلیل اینکه همه ایمیل های دریافت شده شما در هارد دیسک سیستم شما ذخیره می شود ، از این مزیت استفاده می کند ، که دسترسی هر زمان دیگری به آنها را آسان می کند.

پشتیبان گیری مفید است

بیشتر مشتری های ایمیل از همه داده ها نسخه پشتیبان تهیه می کنند به طوری که اگر مشکلی در ارائه دهنده آدرس ایمیل شما پیش نیاید ، هنوز ایمیل های خود را با خود دارید.

قفل شدن یا از دست دادن دسترسی به حساب های ایمیل می تواند یک ضرر بزرگ باشد ، اما خوشبختانه ما مشتری های ایمیل داریم که به نوعی آن مشکل را حل می کنند.

با تمام این گفته ها ، اجازه دهید به لیست برویم.

eM مشتری

با یک رابط کاربری آسان, eM مشتری بیش از فقط مدیریت ایمیل ارائه می دهد. می توانید از عملکرد تقویم ، وظایف ، گپ و حتی مخاطبین استفاده کنید. علاوه بر این ، شما می توانید:

 • از رمزگذاری PGP استفاده کنید
 • پشتیبان گیری خودکار در پس زمینه مجاز است.
 • برای هر مخاطب آواتار تنظیم کنید
 • جداول قابل تنظیم را جاسازی کنید
 • تصاویر متناسب با خودکار هنگام وارد کردن آنها در ایمیل
 • پاسخهای خودکار را تنظیم کنید تا مردم بدانند شما قادر به پاسخگویی نیستید

چیزهای بیشتری به آن وجود دارد ، به همین دلیل به هزاران مشتری به آن اعتماد دارند. می توانید این سرویس گیرنده ایمیل را در ویندوز و مک بارگیری و استفاده کنید.

صندوق پستی

طی چندین سال برنده چندین جایزه, صندوق پستی با مجموعه فوق العاده ای از ویژگی های خود مطابق انتظارات زندگی می کند. این برای ویندوز در دسترس است و با همگام سازی همه ایمیل های شما و به شما امکان می دهد تا با تعداد زیادی برنامه شخص ثالث ادغام شوید ، کار شگفت انگیزی را انجام می دهد.

با مدیریت چندین حساب ایمیل از یک مکان واحد می توانید زمان زیادی صرفه جویی کنید. به غیر از این ، شما می توانید ظاهر آن را مطابق نیاز خود تنظیم کنید و از پشتیبانی مشتری پاسخگو لذت ببرید.

رعد و برق

کاملاً رایگان و منبع باز, رعد و برق قدرت سرعت ، حفظ حریم خصوصی و سهولت در عملکرد آنها را ترکیب می کند. این با ویژگی های مختلف مانند ردیابی و مسدود کردن محتوا از راه دور برای اطمینان از امنیت و حفظ حریم خصوصی ایمن است. به غیر از این ، می توانید ظاهر را به صورت دلخواه تنظیم کنید و پسوندها و مضامین مختلفی را برای تقویت هرچه بیشتر آن اضافه کنید.

می توانید از ابزارهای جستجو ، نوار ابزار سریع فیلتر و ایمیلهای برگه درست مانند کاری که در هر مرورگری انجام داده اید استفاده کنید. این امر دسترسی به ایمیل های شما را بدون هدر رفتن هر وقت آسان می کند. این ویژگی های مختلف دیگری برای سازماندهی و ایمن نگه داشتن امور دارد.

دسک تاپ زیمبرا

در دسترس برای ویندوز ، مک و لینوکس است, دسک تاپ زیمبرا از یک پانل به صورت آنلاین و آفلاین امکان دسترسی به ایمیل های شما را فراهم می کند. می توانید ایمیل ، مخاطبین و داده های تقویم خود را بین صندوق های پستی موجود در ابر و هارد دیسک خود همگام سازی کنید.

چند ویژگی اصلی دیگر در اینجا آورده شده است:

 • پشتیبانی از زیمبرا و همچنین ارائه دهندگان حساب ایمیل شخص ثالث
 • تقویم کوتاه را بکشید و رها کنید
 • پانل خواندن مفید در سمت برای دسترسی آسان تر به ایمیل
 • مجموعه ابزارهای همکاری شخص ثالث ، مانند وظایف و کیف

همچنین یک فیلتر جستجوی پیشرفته برای یافتن اطلاعات کمی که به دنبال آن هستید وجود دارد.

قناری نامه

توسط وب بعدی بسیار ستایش شده است, قناری نامه از تعادل کاملی از ویژگی های پیشرفته ، امنیت محکم و طراحی زیبا برخوردار است. می توانید شاهد رمزگذاری نهایی تا پایان باشید و اطمینان حاصل کنید که حریم شخصی شما هرگز به فروش نمی رسد.

این نرم افزار سریع ، سازگار با GDPR است و به خوبی در دستگاه های مختلف کار می کند. از هم اکنون ، می توانید از Canary Mail در Mac ، iPad ، iPhone و Watch استفاده کنید ، اما انتظار می رود پشتیبانی از دستگاه های Android را نیز شروع کنید. پیش بروید و آنها را به صورت رایگان امتحان کنید تا مجموعه ای از ویژگی های عالی را تجربه کنید.

سوئیت Boxy

برنامه اختصاصی به کاربران Gmail در Mac, سوئیت Boxy کنترل کامل حساب ایمیل خود را به شما دست می دهد. می توانید ایمیل و تقویم خود را یکپارچه کنید تا آن را منظم تر کرده و چیزهایی را که در اولویت قرار دارند تنظیم کنید.

می توانید بین حساب های مختلف جابجا شوید ، از میانبرهای Mac و Gmail استفاده کنید و با یکسری برنامه های شخص ثالث ادغام شوید. نه تنها این ، بلکه می توانید جلسات آینده را در تقویم برجسته کنید و با فرا رسیدن زمان فرا رسیدن آن ، فوراً از آن مطلع شوید.

این سرویس گیرنده ایمیل اساساً حداکثر پتانسیل خارج از ویژگی ایمیل و تقویم خود را در حساب Gmail خود فشار می دهد.

تمپو

تمپو به شما کمک می کند تا حساب های ایمیل خود را با مرتب سازی بر اساس مهمترین و کم اهمیت ترین آنها ، از بین ببرید به طوری که همیشه در حال کار روی مواردی هستید که نیاز به توجه فوری شما دارند. همچنین به طور روزانه مقدار زیادی از وقت شما را صرفه جویی می کند ، زیرا این امکان را به شما می دهد تا تنها با یک کلیک از لیست های نامربوط پستی جدا شوید..

غیر از این ، “حالت فوکوس” درخشان دارد که با از بین بردن عناصر منحرف ، یک رابط کاربری تمام صفحه را ایجاد می کند.

شما می توانید مطمئن باشید. تمپو با نگه داشتن اطلاعات حساس فقط برای شما ، از امنیت و حفظ حریم خصوصی بسیار مراقبت می کند. از همین حالا ، می توانید این سرویس گیرنده ایمیل را فقط در Mac بارگیری و استفاده کنید.

جرقه

می توانید از یک محیط ایمیل بدون حواس پرتی لذت ببرید جرقه. این به شما کمک می کند تا ایمیل های خود را مطابق نیاز خود پاک کنید و مرتب کنید. این ایمیل های مهم را به بالا پین می کند و به شما امکان می دهد تا موارد مهم را بایگانی کنید.

همچنین می توانید تیم خود را جمع کرده و در یک سطح کاملاً جدید همکاری کنید. در اینجا برخی از ویژگی های اصلی Spark آورده شده است:

 • سازگار با GDPR
 • رمزگذاری داده ها و ایمن سازی شده توسط Google cloud
 • تعویق ایمیل
 • جستجوی عمیق برای یافتن اطلاعات مهم
 • تقویم داخلی
 • یادآوری های پیگیری را تنظیم کنید
 • برای صرفه جویی در وقت ، پاسخهای سریع تنظیم کنید
 • امضاهای ایمیل حرفه ای ایجاد کنید
 • با یک دسته از برنامه ها ادغام شوید

چیزهای زیادی برای آن وجود دارد ، بنابراین توصیه می کنم این مورد را امتحان کنید. در صورت تمایل به همکاری ، این برنامه برای استفاده شخصی رایگان است اما دارای برنامه های حق بیمه است. می توانید از Spark در Mac ، IOS و Android استفاده کنید.

هوایی

یک مشتری ایمیل با سرعت سریع رعد و برق, هوایی به شما امکان می دهد تا حساب های ایمیل خود را سفارشی کنید و اقداماتی ایجاد کنید که با یک صندوق پستی تولیدی باقی بمانند. همچنین می توانید با برنامه های دلخواه خود ادغام شده و داده های خود را در همه دستگاه های Apple همگام سازی کنید.

برخی از ویژگی های چشمگیر ، مانند گزینه چند حساب ، حالت حفظ حریم خصوصی ، ایمیل های مهم و ایمیل تعویق را برجسته می کند که بعداً مورد بررسی قرار می گیرید. جدای از آن ، می توانید حالت تاریک را فعال کنید ، اقدامات کش رفتن سفارشی را تنظیم کرده و از الگوهای ایمیل استفاده کنید.

هواپیمایی از بیش از 30 زبان مختلف و میانبرهای مختلف سیری پشتیبانی می کند.

نامه پستی

با یک دسته بندی از طرح ها و مضامین مختلف برای مطابقت با روحیه شما, نامه پستی می تواند به شما در افزایش بهره وری کمک کند و در مدیریت نامه های الکترونیکی بسیار بهتر عمل کنید. رابط فوق العاده تمیز و آسان برای استفاده کاملاً وظایف روزانه شما را تکمیل می کند.

همچنین ارزش صحبت در مورد این ویژگی های اساسی را دارد:

 • گزینه چند حساب
 • صندوق ورودی یکپارچه
 • لمس و پشتیبانی از حرکات
 • میانبرهای پیشرفته
 • جستجوی عمیق
 • امکان خنثی کردن ارسال
 • رسیدهای خوانده شده و پیگیری پیوند را فعال کنید
 • نه زبان مختلف پشتیبانی می کنند

Mailspring دارای یک برنامه پرداخت رایگان و همچنین پرداختی است که قطعاً ارزش بررسی دارد. می توانید آن را برای مک ، لینوکس و ویندوز بارگیری کنید.

هیری

ساخته شده برای اکوسیستم ایمیل مایکروسافت, هیری به شما امکان می دهد ایمیل ، وظایف ، تقویم و مخاطبین خود را مدیریت کنید. می توانید با تنظیم یادآوری ، عدم انتشار ایمیل های خود ، مدیریت لیست کارها و ایجاد خطوط موضوع بهتر ، در بالای روز خود بمانید.

این سرویس گیرنده ایمیل به شما کمک می کند تا بر روی آنچه مهم است متمرکز شوید و از زمان نمایش خود نهایت استفاده را ببرید. Hiri در حال حاضر برای ویندوز در دسترس است و می توانید با استفاده از آزمایش آزمایشی 7 روزه آنها را شروع کنید.

نتیجه

مشتری های ایمیل فوق می توانند کار و زندگی کلی شما را بسیار آسان تر کنند. اگر می خواهید سازمان یافته و پربار باشید ، توصیه می کنم امروز با یک مورد مناسب پیش بروید. ��

برچسب ها:

 • سیستم عامل مکینتاش

 • پنجره ها

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me