نحوه مدیریت داده های مشتری شما توانایی ایجاد یا شکستن معامله را دارد!

برای ارائه تجربه شخصی به مشتریان ، شرکت ها اکنون می خواهند فناوری ها و سیستم عامل ها را با داده های مشتری خود ادغام کنند. در نتیجه ، صنعت نرم افزار CRM با سرعت غافلگیرانه همچنان گسترش می یابد.

طبق هر گزارش ها, 91٪ مشاغل با بیش از 11 نیروی کار در حال حاضر از نرم افزار CRM استفاده می کنند. پیش بینی می شود تا سال 2025 به درآمد 80 میلیارد دلار یا بیشتر برسد.

دلیل استفاده گسترده از این نرم افزار می تواند راحتی این نرم افزار در هنگام دسترسی به داده های مشتری با تلفن همراه و همچنین یک راه حل ابر در زمان واقعی باشد. اگر در کنار خود ابزارهای مناسبی دارید ، می توانید ضمن خوشحال کردن مشتریان ، تولید ، فروش و درآمد پیشرو خود را تقویت کنید. این وضعیت برنده را برای همه فراهم می کند!

CRM چیست؟?

مشاغل از نرم افزار CRM (مدیریت ارتباط با مشتری) برای سازماندهی ، همگام سازی و اتوماسیون کردن تمامی جنبه های مرتبط با تعامل مشتری به همراه فروش ، بازاریابی ، تجزیه و تحلیل ، پشتیبانی مشتری و خدمات استفاده می کنند. این نرم افزار می تواند علاوه بر برقراری ارتباط از طریق ایمیل و یادداشت ها ، این مناطق را به هم متصل کند. حتی می تواند برخی از مدیریت پروژه های پیچیده تر را اداره کند و کل روند را سرعت ببخشد.

برخی از نرم افزارها شامل قابلیت تماس و چت بابات هستند تا به نمایندگان فروش کمک کنند تا ارتباط مستقیم با مشتریان را از طریق نرم افزار به طور مستقیم برقرار کنند. سیستم های CRM قدرتمند می توانند بدون هیچ مشکلی عملکرد قابل اعتماد را ارائه دهند.

این نرم افزار برای دستیابی به یک هدف مشترک ، دارای تمام این ویژگی ها است – برای بهینه سازی کل فرآیند مدیریت ارتباط با مشتری برای افزایش بهره وری کلی کسب و کار شما.

CRM پیشرفتهای چشمگیر را نشان داده اند تا پیشرفته تر شوند. این سیستم ها کاملاً قادر به ادغام با طیف گسترده ای از فرایندهای تجاری هستند. با ظهور هوش مصنوعی و یادگیری ماشین ، CRM به گسترش فراتر از افق خواهد پرداخت.

چرا CRM برای تجارت شما ضروری است?

با رشد نام تجاری شما ، یک نیاز ذاتی برای مراقبت از مناطق مختلف کسب و کار شما وجود دارد. از مشتریان خود گرفته تا کارمندان ، از تلاشهای فروش و بازاریابی گرفته تا تجزیه و تحلیل ، همه چیز در پی آن بیشتر می شود. در این سناریو ، کار دستی کار شما دشوار ، پرهزینه و ناکارآمد می شود. اگر با احتیاط انجام نشود ، می تواند هزینه فروش و مشتری شما باشد!

بنابراین ، شما نباید به تنهایی روی صفحات گسترده دستی یا یادداشت های چسبنده تکیه کنید! و این جایی است که نرم افزار CRM وارد تصویر می شود. این امر می تواند با ساده سازی نیروی کار و فرآیندهای تجاری ، رشد کسب و کار شما را ارتقا بخشد ، در حالی که به شما امکان می دهد از اتوماسیون در نوک انگشتان خود لذت ببرید!

مزایای نرم افزار CRM در جدول:

سازماندهی کارآمد داده ها

کسب و کارها باید حجم عظیمی از داده ها از جمله مخاطبین ، نمایه مشتری و موارد دیگر را مدیریت کنند. مدیریت دستی آنها یک چالش واقعی است ، اما با نرم افزار CRM نیست. این یک نمای کاملاً واضح از تمام داده های شما را از طریق مدیریت کارآمد فراهم می کند. حتی می تواند بدون هیچ مشکلی در اجرای مراحل فروش شما کمک کند.

بینش بهتر

می توانید عملکرد فروش را سنجیده و ممیزی را از طریق چندین معیار ، از جمله معاملات رزرو شده ، تماس های انجام شده ، حسابرسی از طریق ایمیل و غیره انجام دهید..

شما می توانید با نگاه کردن به پروفایل روابط مشتری ، چشم انداز خود را در تمام مراحل قیف فروش خود متمایز کنید.

فرایندهای فروش را ساده می کند

شما می توانید از کانالهای ارتباطی مختلفی استفاده کنید که قادر به افزایش راندمان پرفروش و همچنین فروش متقابل هستند. این سیستم ها همچنین می توانند با شناخت الگوهای رفتاری مشتری ، تلاشهای بازاریابی شما را بهینه کنند.

تقسیم مشتری

تقسیم مشتری برای شکل دادن به تلاشهای شخصی سازی برای تیم های فروش و بازاریاب های دیجیتال مفید است. آنها با استفاده از نرم افزار می توانند بر اساس پارامترهایی مانند مکان ، معامله و موارد دیگر ، چشم اندازها را به گروههایی تقسیم کنند. به این ترتیب ، تیم های فروش می توانند بیشتر روی مناطق خاص تمرکز کنند و با یک راه حل دقیق به مشتریان کمک کنند.

همکاری تیمی را تسهیل می کند

هرچه کارمندان شما از مشتریان هدفمند خود مطلع شوند ، بهتر می توانند نیازهای خود را شناسایی کرده و تلاشهای خود را در این راستا ساده تر نمایند.

آنها می توانند اطلاعات مفیدی را از سیستم CRM استخراج کنند تا در حداقل اصطکاک به حداکثر نتیجه برسند. از این رو ، همکاری بهتر بین اعضای تیم شما را تسهیل می کند.

مدیریت قیف

CRM به شما در ساخت و مدیریت خط لوله فروش خود کمک می کند. شما به راحتی می توانید تمام مخاطبین خود را پیگیری کرده و بدون از دست دادن ضرب و شتم آنها را مدیریت کنید! از طریق نرم افزار می توانید به طور خودکار ایمیل های خود را بر اساس رفتار مشتری ، پیگیری از طریق تماس و غیره ارسال کنید. بنابراین ، می تواند به شما در رشد پایگاه مشتری و جعل اوراق قرضه قوی تر با آنها کمک کند.

ادغام و اتوماسیون

کارهای خود را به صورت خودکار انجام دهید و با سایر برنامه ها ، از جمله ایمیل ، پیام کوتاه ، تماس ، تجارت الکترونیک ، حسابداری ، سیستم عامل های بازاریابی و غیره ادغام شوید..

چرا CRM مبتنی بر ابر?

رفته اند در آن روزهایی که شما فقط به یک تیم IT متخصص نیاز دارید تا فقط به مراقبت از نرم افزار CRM فله و گران بپردازید. CRM مبتنی بر ابر مدرن از نظر فناوری پیشرفته و در عین حال کاربر پسند است که برای حضور در نیازهای تجاری بی نظیر شما طراحی شده است.

براساس یک گزارش ، تنها 12٪ از شرکتها از CRM مبتنی بر ابر در سال 2008 استفاده کرده اند ، اما اکنون به 87٪ رسیده است.

این سیستم ها به شما امکان می دهند تمام اطلاعات مشتری جمع آوری شده خود را در ابر ذخیره کنید که در هر زمان به آنها دسترسی داشته باشید. از این رو ، دیگر لازم نیست نگران ذخیره اطلاعات ، مدیریت و پرداخت هر مجوز برای دستگاههای مختلف باشید. از استقرار تا نگهداری ، همه چیز با استفاده از یک راه حل مبتنی بر ابر بی دردسر است.

سیستم های مبتنی بر ابر همه چیز را به صورت پیش فرض انجام می دهند و انطباق بیشتری با نیازهای تجاری شما دارند. بنابراین ، بگذارید برخی از بهترین راه حل های CRM مبتنی بر ابر را برای شما بررسی کنیم رشد تجارت خود را فراتر از مرزها!

Zendesk فروش

با استفاده از مکالمات خود به مکالمه در زمان واقعی تبدیل کنید Zendesk فروش برای ساده کردن فرایندهای تجاری ، افزایش بهره وری و دید خط لوله. این ابزار جامع و کاربردی آسان برای حل مشکلات مکرر فروشندگان شما ساخته شده است. این اصطکاک ممکن است اصطکاک احتمالی ناشی از به روزرسانی معامله را برداشته و به تیم فروش شما کمک کند تا همکاری ، دسترسی و تجزیه و تحلیل اطلاعات مربوطه را انجام دهند.

Zendesk Sell با دسترسی به تمام ابزارهای یکپارچه موجود ، به فروشندگان شما امکان دسترسی می دهد ، بنابراین اطلاعات کاملی از حساب مشتری کسب کنید. به این ترتیب ، آنها در حلقه باقی می مانند و می توانند از فرصتهای قابل دستیابی استفاده کنند. از آنجا که این ابزار به طور خودکار ضبط داده ها را میسر می کند ، می توان اطلاعات جدید و قدیمی را که از نمایندگان می توانند برای به روزرسانی در خط لوله فروش استفاده کنند ، پیگیری کرد. همچنین به آنها کمک می کند تا چشم انداز و مشتریان شما را در اولویت قرار دهند.

برقراری تماس ، برنامه ریزی جلسات ، ارسال ایمیل ، مشاهده تاریخ معامله ، همه چیز فقط با چند کلیک دورتر از داشبورد قابل دسترسی است. Zendesk Sell به لیست های هوشمند ارائه می دهد تا معاملات شما را فیلتر و بخش بندی کنند و در زمان واقعی منجر شوند.

فرصت های نقطه ای ، سازماندهی بمانید و معاملات خود را در هر مکانی با این نرم افزار فروش دسک تاپ ببندید حتی در صورت آفلاین بودن. این یکپارچه سازی یکپارچه با Mailchimp را برای کمک به شما در پیگیری فعالیت های خود و Pandadoc برای مشاهده وضعیت قرارداد خود ارائه می دهد.

همچنین می توانید با استفاده از چارچوب برنامه Zendesk برنامه هایی بسازید. پیش بینی و تجزیه و تحلیل تجارت خود با گزارشات ، لذت بردن از داشبورد کشیدن و رها کردن ، و گزارش 30+ برای تعامل ، درک و تجسم داده های خود.

تازه های فروش

از توان هوش مصنوعی برای رسیدگی به روند کار خود استفاده کرده و با استفاده از مشتریان خود به خوبی درگیر شوید Freshsales CRM. این نرم افزار ابزارهای داخلی هوشمند مانند Freshcaller را در اختیار شما قرار می دهد ، که می توانید به سرعت تماس برقرار کرده و ایمیل های شخصی شده ای را برای مشتری و مشتریانی متناسب با نیاز خود ارسال کنید..

برای شروع کار ، لازم نیست که شما یک فن آوری فنی باشید؛ همه چیز از ایجاد حساب کاربری تا اجرای بسیار آسان است.

شما می توانید از آن برای امتیاز دهی به سرب ، ضبط فعالیت و موارد دیگر استفاده کنید تا اطلاعاتی دقیق از مشاغل خود کسب کنید. همچنین این گزارشها را برای کمک به شما در شناسایی و تفکیک مسیرهای بالقوه شما که رفتارهای خرید خریداری می کنند به شما کمک می کند. حتی اگر کسی روی پیوندهای شما و سایر موارد کلیک کند ، می توانید در زمان باز شدن یک ایمیل جدید ، اعلان ها و زنگ های هشدار را دریافت کنید.

Hubspot CRM

Hubspot CRM بیش از یک سیستم مدیریت تماس با شما در خدمت کسب و کار شما است. این نرم افزار ابزار رایگان ارائه می دهد تا به طور خودکار بروزرسانی گزارش ها و ردیابی عملکرد. شما می توانید از طریق داشبورد جامع ، خط لوله فروش خود را به طور کامل مشاهده کنید.

در نتیجه دریافت گزارش از عملکرد فردی و فعالیت فروش ، حتی می توانید تیم فروش خود را به سمت هدف خود راهنمایی کنید. اگر مشاغل كوچك ، متوسط ​​یا بزرگ دارید ، این CRM راه حل مناسبی برای همه دارد. شما می توانید از داده ها و کاربران نامحدود به همراه 1 میلیون مخاطب و بدون تاریخ انقضا لذت ببرید.

Hubspot همچنین ابزارهای پیشرفته و صرفه جویی در زمان را در اختیار شما قرار می دهد تا تیم های فروش شما بتوانند بهره وری بهتری داشته باشند. این ابزارها همچنین اصطکاک را بین آنها از بین می برد و باعث تقویت همکاری می شود. علاوه بر این ، اینها می توانند به محض بازشدن ایمیل یا بازدید از وب سایت شرکت ، به پاسخهای شما اطلاع دهند. از این رو ، آنها می توانند به طور موثری راه های صحیح و در زمان مناسب را دنبال کنند.

با برنامه ریزی جلسات خود ، استفاده از قالب های ایمیل ، چت های زنده ، عملکرد کلیک بر روی تماس و موارد دیگر می توانید با آینده خود ارتباط برقرار کنید..

کپ

آیا راهی وجود دارد که بتوانید ضمن اینکه کمتر کار می کنید ، بهره وری بیشتری را استخراج کنید?

بله ، از طریق کار هوشمندانه!

این دقیقاً همان چیزی است که می توانید از Keap انتظار داشته باشید ، راه حلی که فرآیند تجارت شما را خودکار می کند و کارهای پیچیده را به موارد کوچکتر و قابل دستیابی تقسیم می کند. به این ترتیب ، تیم فروش شما می تواند با تمرکز و کارآیی بیشتر برای افزایش بهره‌وری کلی کار کند.

با Keap می توانید تمام پیگیری های خود را بطور خودکار انجام دهید تا به آنها با سرعت لیزر پاسخ دهید. این پیام های جدید را با ایمیل های شخصی استقبال می کند و یادآوری هایی را برای مشتریان موجود برای شما ارسال می کند. همچنین تمام تعامل ها را به روز می کند و آنها را در یک مکان واحد برای شما به راحتی مدیریت می کند.

از این نرم افزار پیشرفته برای تنظیم قرارهای ملاقات ، دریافت نقل قول ، ارسال فاکتورها و پیگیری موارد استفاده کنید. فقط با چند کلیک از همه چیز لذت ببرید جالب است که ، آن را به کمپین سازنده ارائه می دهد تا تلاش های بازاریابی و فروش شما را به صورت خودکار انجام دهد. با این پیکربندی می توانید نشانه های جدید را برچسب گذاری کنید ، ایمیل بفرستید ، وظایف خود را اختصاص دهید و موارد دیگر.

فروش نیروی

آیا حدس زده اید که آمدن ، شما نیستید?

فروش نیروی, در واقع ، یکی از بهترین راه حل های CRM مبتنی بر ابر برای تغییر در تجارت است. با یک روش منحصر به فرد در ارتباط با مشتریان خود باشید و با استفاده از یک نرم افزار واحد ، فروش ، بازاریابی ، تیم های IT ، خدمات ، تجارت و غیره را متحد کنید..

تیم فروش خود را قادر سازید تا بهره وری را افزایش دهد و بدون هیچ مشکلی و محدودیتی سرعت را به دست آورد. همچنین به شما کمک می کند تا ضمن خودکار کردن صورتحساب ، به رسمیت شناختن درآمد و اشتراک ، پیشنهادات ، نقل قول ها و قراردادهای دقیقی را ارائه دهید.

Cloud Sales دارای هوش مصنوعی است تا تیمهای فروش شما را با بینش عملی ، امتیاز دهی پیش بینی ، پیش بینی دقیق و اتوماسیون هوشمند در اختیار شما قرار دهد تا آینده تجارت را در یک مسیر تولیدی هدایت کند. همچنین می توانید ایمیل و تقویم خود را برای ورود خودکار داده ها همگام سازی کنید.

این ابزار مجموعه ای از گزینه ها را برای شخصی سازی از جمله سازنده گردش کار ، پیش بینی مشارکتی ، ضبط فعالیت خودکار و موارد دیگر ارائه می دهد. برای کمک به شما در اتوماسیون روند کار خود ، Salesforce Flow Builder را که یک ابزار کشیدن و رها کردن است ، ارائه می دهد. این امکان را به شما می دهد تا برای اطمینان از انطباق یا قرار دادن فعالیت های تکراری روی خلبان خودکار ، گردش کار ایجاد کنید.

شما می توانید با ادغام آن در فیس بوک و سایر کانال های فروش و بازاریابی ، قدرت Salesforce CRM را تقویت کنید.

ویژگی های دیگر:

  • مونتاژ جامع
  • داشبورد سفارشی و تولید گزارش
  • ردیابی خودکار ایمیل و جلسات برنامه ریزی
  • امنیت سطح سازمانی

این برنامه با استفاده از یک برنامه استاندارد ، ملزومات فروش Salesforce با 25 دلار در ماه برای یک کاربر واحد و بسته حرفه ای ارائه می دهد تا از ویژگی های پیشرفته آن با 75 دلار در ماه برای هر کاربر بهره مند شود..

Zoho CRM

با داشتن شبکه جهانی 150،000+ مشاغل در 180 کشور جهان گسترش یافته است, Zoho CRM به شرکتها کمک می کند تا با افزایش تعامل مشتری و تبدیل هدایت های بیشتر ، درآمد خود را رشد دهند. با استفاده از این ابزار ، می توانید جلسات هموار را برگزار کنید ، ارائه سخنرانی کنید ، وبینارها را سازماندهی کرده و گزارشات در زمان واقعی به دست آورید.

فروش یک بازی شماره است ، و می توانید با ردیابی معیارهای عملکرد و فروش ، در آن بمانید. این نرم افزار فرآیندهای کسب و کار شما را با ابزار هوشمند هوش مصنوعی ، داشبورد یکپارچه و برنامه های اختصاصی تلفن همراه قادر می سازد تا از بازی “بی همتای” بازی کند.!

با تیم خود از طریق فیدهای مشترک بهتر همکاری کنید ، سؤالهای یکدیگر را برطرف کنید ، اطلاعاتی را به اشتراک بگذارید و داده های معامله را ارسال کنید تا همه افراد به روز شوند. با استفاده از نرم افزار می توانید از طریق تماس ، رسانه های اجتماعی ، ایمیل و چت زنده به مشتریان خود برسید. علاوه بر این ، هنگامی که مشتری در تعامل است تا در زمان واقعی به او کمک کند ، بلافاصله اعلان ها را دریافت کنید.

این ابزار همچنین وظایف شما را خودکار می کند ، کارهای تکراری را کاهش می دهد و به شما امکان می دهد تا بهتر با مشتریان خود پیگیری کنید. اعم از استقرار ، پردازنده یا آموزش ، و همه چیز ساده است ، از جمله انتقال داده ها از صفحه گسترده و سایر سیستم های CRM..

Pipedrive

جستجوی نرم افزار CRM که می تواند به مشتری شما متمرکز شود تا شغل شما را پیش ببرد?

Pipedrive ویژگی های چشمگیر را برای کمک به شما در اولویت بندی معاملات خود ، پیش بینی درآمد و پیگیری عملکرد کلی فروش ارائه می دهد.

این فرمها و قالبهای وب سفارشی را ارائه می دهد که معاملات داغ را در خط لوله فروش در زمان واقعی تغذیه می کنند. می توانید کل ارتباطات را با ممیزی تماس ، مخاطب و سابقه ایمیل پیگیری کنید. از این رو ، کنترل داده ها را در دست بگیرید و از آن برای شکل دادن به تلاشهای فروش خود استفاده کنید. می توانید به راحتی از طریق تلفن هوشمند یا رایانه شخصی خود به نرم افزار دسترسی پیدا کرده و با برنامه های تقویت کننده فروش نیز ادغام شوید.

با استفاده از Pipedrive می توانید با به کارگیری هوش مصنوعی کارهای تکراری را از بین ببرید. برای کاوش گزارش های خود از نرم افزار استفاده کرده و آنها را در مقابل اهداف تعیین شده خود مقایسه کنید. Pipedrive شفافیت و امنیت کاملی را در مورد چگونگی استفاده از داده های شما برای محافظت از شرایط پیش بینی نشده ارائه می دهد.

فروشنده

با استفاده از عملکرد ، گردش های کاری خود را به طور موثر مدیریت کنید فروشنده CRM و مشتریانی ماندگار بسازید که به شما اعتماد کنند. این ویژگی های بسیاری در آستین های آن پنهان شده است که برای کسب و کار شما در رانندگی درآمد و کاهش کارهای پیچیده مفید است.

با مشتریان و چشم اندازهای خود درگیر شوید و سریعاً با اطلاعات مربوطه به آنها کمک کنید. این بینش دقیق به شما می دهد تا تیم فروش شما بتواند تجربیات شخصی شده را برای هر استعلام دریافتی ارائه کند. از این رو ، مکالمات شما می توانند به سمتی بالقوه تبدیل شده و سپس به مشتریان شاد تبدیل شوند.

این یک گزینه کشیدن و رها کردن برای ردیابی ، پیشرفت و فیلتر معاملات شما را فراهم می کند ، به شما امکان می دهد برای فروش های خود اهداف قابل دستیابی را تعیین کنید و به شما امکان می دهد عملکرد آنها را ارزیابی کنید..

از آنالیتیک استفاده می کند و 700+ ادغام از جمله Outlook ، Google Apps ، Zapier و غیره را برای پشتیبانی از مشاغل خود با سایر سیستم ها می پذیرد. آن را به روشی که می خواهید سفارشی کنید و محصول یا خدمات خود را از هر مکانی با لپ تاپ ، اندروید یا iOS خود بفروشید.

بصیرت

بگذارید پیام تجاری بی نظیر شما در سطح کاملاً جدید شخصی سازی با مشتریان به دست شما برسد بصیرت برای به وجود آوردن یک اثر به یاد ماندنی این کمک می کند تا با ارائه رابط کاربری غنی ، سفارشی و بصری ، که بدون استفاده از آن دردناک است ، در جمع حاضر شوید..

با استفاده از Insightly ، می توانید داده های مربوط به سرب ، کارزارهای بازاریابی ، ارتباطات و وظایف را برای تجزیه و تحلیل جریان کلی کار و اتوماسیون آن ردیابی کنید. CRM مسیریابی خودکار سرب به مشتری مناسب را در زمان واقعی تسهیل می کند تا تکرارها بتوانند در حالی که هنوز شانسی دارند با آنها پیگیری کنند. همچنین می توانید منطق تجارت سفارشی را برای همگام سازی اشخاص خارجی از Oracle ، SAP و غیره اجرا کنید.

ارسال ایمیل های فله به لیست مخاطبین شما بی عیب و نقص است و همچنین کل ارسال ایمیل را ردیابی کرده و به شما اطلاع می دهد. به این روش می توانید آماری از تعداد ایمیل ها را باز و کلیک کنید. این نرم افزار روابط مشتری را از طریق عملکرد پیوند ضبط نقشه برداری می کند که در آن ایمیل ها ، داده های مشتری و سایر اطلاعات را می توان به پایگاه داده شما پیوند داد.

به روش Insightly به شما امکان می دهد برنامه های دلخواه بسازید و آنها را در عرض چند دقیقه در دستگاه های تلفن همراه و وب مستقر کنید. شما حتی می توانید داشبورد را طراحی کنید ، تصاویری از داده های نفیس ایجاد کنید و معیارهای روشنگری را با سهولت و امنیت در سطح صنعت ردیابی کنید.

EngageBay

آیا به دنبال یک راه حل مقرون به صرفه CRM هستید?

EngageBay جایگزین مناسبی است از این نرم افزار برای تهیه مشتری ، پرورش پیوند محکم با آنها و تبدیل آنها به مشتریان وفادار استفاده کنید. این می تواند هوشمندانه تمام نیازهای فروش ، بازاریابی و خدمات مشتری شما را برطرف کند.

مبارزات ، وظایف و روالهای بازاریابی خود را با استفاده از EngageBay به طور خودکار انجام دهید تا شاهد بهره‌وری و کارآیی در کسب و کارتان بدون تأثیر کیفیت باشید. معاملات را مدیریت کنید ، بینش 360 درجه مشتری ، جلسات برنامه و موارد دیگر را کسب کنید.

یک قدم جلوتر برای خدمت به مشتریان خود از طریق چت زنده و مدیریت بلیط پشتیبانی مشتری بروید.

ملخص کلام

برای برآورده کردن نیازهای متنوع مشاغل مختلف با سرآمد ساخته شده است, ملخص کلام CRM را برای کمک به شما در ایجاد روابط تجاری مثمر ثمر و ایجاد تبدیل های بیشتر به شما کمک می کند. بدون نیاز به اینكه آنها یك IT حرفه ای باشند ، این نرم افزار با كاربردی آسان توسط تیم های شما انجام می شود ، اما راه حل های پیچیده ای ارائه می دهد.

با استفاده از اتوماسیون فروش ، CRM تمام فعالیت های وقت گیر را روی اتومبیل قرار می دهد و بدین ترتیب به تیم شما امکان می دهد تا روی پرورش مشتری تمرکز کند. این برنامه ردیابی و گزارش عملکرد را ارائه می دهد ، بنابراین می توانید از آنچه اتفاق می افتد در زمان واقعی و کار بر روی مناطقی که نیاز به پیشرفت دارند آگاه باشید.

با استفاده از Nutshell ، می توانید با تیم های خود همکاری موثری داشته باشید و با تمام جنبه های مهم توجه شما را به روز کنید. همچنین در مدیریت بهتر خط لوله و مخاطبین شما کمک می کند و پشتیبانی اختصاصی مشتری را ارائه می دهد.

CRM کمتر آزار دهنده است

همانطور که از نام پیداست, CRM کمتر آزار دهنده است یک راه حل ساده برای کمک به مشاغل کوچک برای مدیریت مخاطبین خود ، پیگیری راهبردهای آنها و پیگیری آنها به طور مؤثر بدون اینکه شما را اذیت کند ، ارائه می دهد. سیستم کاربر پسند فقط چندی طول می کشد تا راه اندازی شود و استفاده از آن بی دردسر است.

شما حتی می توانید از معرفی ویدیوی آن کمک بگیرید تا از قابلیت های آن بهتر استفاده کنید. اما در صورت گیر نشدن ، آنها حتی اگر هنوز مشتری آنها نیستید ، ایمیل و تماس تلفنی رایگان ارائه می دهند.

در حین انتخاب CRM ، بسیاری از مشاغل با ویژگی ها و ویژگی های بی پایان گیج می شوند. به خصوص مشاغل کوچک این کار را دشوار می کنند و در پایان می توانند پول های سخت درآمدی خود را به ویژگی هایی که حتی در وهله اول به آنها احتیاج ندارند بپردازند.

برای اینکه امور “آزاردهنده تر نشود” ، این راه حل در دسترس شماست. این کمک می کند تا خدمات مشتری خود را بهبود بخشید ، بهره‌وری بالایی داشته باشید و در بستن معاملات بیشتر به شما کمک کند. می توانید تمام اطلاعات را در زیر یک چتر ، از جمله پرونده ها ، یادداشت ها ، کارها ، داده های خط لوله ، رویدادها و موارد دیگر ذخیره کنید. این یک ویژگی جستجو برای کمک به شما در یافتن اطلاعات به راحتی ارائه می دهد.

برای مدیریت وظایف و رویدادها ضمن صرفه جویی در وقت خود ، سیستم های مختلفی را با این نرم افزار مانند تقویم Google ادغام کنید. از طریق گزارش های مربوط به سرب ، می توانید به روزرسانی در سرب باشید ، از جمله اولویت و وضعیت مرتبط.

نتیجه

با رقابت گسترده در اطراف ، برای یک تجارت در حال رشد ضروری است که راه های منحصر به فردی برای ماندن در مسابقه پیدا کند. با استفاده از CRM SaaS ، مشاغل می توانند روابط طولانی مدت با مشتری ایجاد کنند ، گردش کار را مدیریت کنند و تلاشهای فروش و بازاریابی خود را برای ایجاد رشد شکل دهند..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me