از زمان آغاز به کار 25 سال پیش ، هنوز هم PDF ها یکی از اصلی ترین انواع اسنادی هستند که از آنها استفاده می کنیم.

این که آیا شما در حال مشاهده فرم مالیاتی ، یک قرارداد یا حتی یک برگه کوچک هستید ، احتمالاً به صورت PDF خواهند بود. با این گفته ، مواقعی نیز وجود دارد که ما نیاز به ویرایش سند یا حتی امضای آن داریم.

وقتی در حال مشاهده پیمان یا فرم مالیاتی هستید که در بالا گفته شد ، به احتمال زیاد شما را ملزم به پر کردن اطلاعات خود و ترک امضای دیجیتالی در پایین می کنید. و بیایید به دلایلی بگوییم شما همچنین می خواهید PDF را به پرونده DOC تبدیل کنید. چطوری این کار را انجام میدهی?

این ممکن است بسیار آسان به نظر برسد ، و واقعاً چنین است ، اما بسیاری از مردم نمی دانند که چگونه می توانند در انجام این کار گام بردارند.

خوب ، نرم افزار و خدمات آنلاین وجود دارد که می توانند این کار را انجام دهند. با این حال ، من استفاده از سابق را توصیه می کنم. به همین دلیل.

از حریم خصوصی محافظت می کند

هر کار انجام شده با استفاده از نرم افزار PDF در رایانه شما بین شما و رایانه باقی مانده است. مهم نیست که این یک کتاب فعالیت مدرسه است یا یک قرارداد 10 میلیون نفری ، حریم خصوصی آن همچنان دست نخورده است. از طرف دیگر ، سرویسهای PDF آنلاین ممکن است قابل اعتمادترین منابع برای بارگذاری اسناد حساس نباشند.

شما هرگز نمی دانید چه چیزی در پشت سیستم قرار دارد و هیچ کنترلی بر آن ندارید.

احتمال نشت داده وجود ندارد

داده هایی که در نرم افزار PDF خود وارد می کنید در داخل سیستم باقی مانده و راهی برای پخش در خارج از آن ندارد. در حالی که من انتظار دارم که خدمات آنلاین یکسان باشد ، چنین نیست که هر زمان و در مورد هر وب سایت.

شما کاملاً از نحوه ذخیره یا پردازش داده های خود آگاه نیستید. هکرها یک تهدید هستند اما نگرانی های دیگری مانند سرقت هویت و کلاهبرداری نیز وجود دارد.

من همچنین می خواهم خاطرنشان کنم که ، اگر توافق نامه عدم افشا با یک شرکت را امضا کرده و به توافق رسیده اید ، مجاز نیستید که هیچ یک از این اسناد را در این سرویس های PDF آنلاین بارگذاری کنید..

در دسترس بودن 24/7

به نظر می رسد چیز بزرگی به نظر نرسد ، اما مهم است که توجه داشته باشید که راحتی لازم است. با استفاده از نرم افزار نصب شده در رایانه / لپ تاپ ، برای اجرای آن نیازی به اتصال اینترنتی فعال ندارید. می توان آن را بصورت آفلاین انجام داد.

همچنین به معنای واقعی کلمه هیچ گونه احتمال کمبود آن یا تحت مراقبت وجود ندارد ، مگر اینکه شما عمداً مایل باشید آن را به روز کنید. در صورت تقاضا می توانید به آن دسترسی داشته باشید.

بنابراین ، چه موقع استفاده از ویرایشگر PDF آنلاین خوب است؟ من اعتقاد دارم که احتمالاً وقتی سند شما اسناد محرمانه نباشد. اگر PDF را ویرایش می کنید که به راحتی در اینترنت موجود باشد ، می توانید از ویرایشگرهای آنلاین PDF استفاده کنید. وگرنه برای اسناد خصوصی استفاده از نرم افزار توصیه می شود.

در اینجا بهترین منابع برای هر دو گزینه با شروع نرم افزار ارائه شده است.

Movavi

بسیار انعطاف پذیر و کاربردی آسان, ویرایشگر PDF Movavi به شما امکان می دهد بدون هیچ گونه خطراتی در مورد حفظ حریم خصوصی و امنیت از مراقبت در مورد کارهای PDF استفاده کنید. می توانید جداول و نمودارهای اطلاعاتی ایجاد کنید ، از یک کتابخانه الگوی پیش ساخته برای ایجاد اسناد استفاده کنید ، و فایلها را از سایر نرم افزارها ترکیب کنید تا همه چیز به صورت کلی درآید..

می توانید پرونده های PDF را مشاهده ، ایجاد و ویرایش کنید. نه تنها این ، بلکه می توانید آنها را به قالب دیگری تبدیل کرده یا قالب های دیگر را به PDF تبدیل کنید. این نرم افزار هم برای ویندوز و هم برای مک در دسترس است.

عنصر PDF

برای Windows ، Mac ، Android و IOS در دسترس است, Wondershare PDF Element یک نرم افزار بسیار ساده و در عین حال کارآمد است که عملکرد عالی را ارائه می دهد. به شما امکان می دهد PDF ها را از ابتدا مشاهده و حتی ایجاد کنید. اگر در حال حاضر PDF دارید ، می توانید ویرایش ، تبدیل و نظرات خود را به آن اضافه کنید.

نکته قابل توجه این است که می توانید فرمهایی ایجاد کنید ، داده های آن را جمع آوری کرده و به صفحه گسترده صادر کنید. همچنین می توانید چندین فرم را با هم ترکیب کرده و داده ها را تجزیه و تحلیل کنید.

Acrobat Pro

غیرقابل استفاده یکی از محبوب ترین گزینه های این لیست است, Adobe Acrobat Pro, مدت زمان طولانی است که در حال حاضر بوده است و هنوز هم بسیار مورد علاقه است. این راه حل دارای ویژگی های بسیار زیادی برای کشف است. جدا از ویژگی های سنتی که قبلاً در اختیار دارد ، می توانید:

 • گذرواژه‌ها و مجوزها را تنظیم کنید
 • رسانه غنی اضافه کنید
 • دو فایل PDF مختلف را با هم مقایسه کنید
 • داده ها را در جداول اسکن شده ویرایش کنید
 • صفحات را به صورت PDF بچرخانید
 • پیشرفت و همکاری را دنبال کنید
 • امضای خود را همگام کنید
 • PDF های مهم ستاره
 • جمع آوری چندین امضا

می توانید از Adobe Acrobat Pro با Windows ، Mac ، Android و IOS استفاده کنید.

سودا PDF

با مجموعه ای از ویژگی های “خارج از صندوق”, سودا PDF برای متخصصانی که یک رابط براق و مدرن را ترجیح می دهند عالی است. همه در یک راه حل ، شما می توانید اسناد را به یک دیگر ادغام کنید ، قالب های دیگر را به PDF تبدیل کنید و بالعکس. در اینجا چندین فرصت دیگر که قابل ذکر است:

 • ویرایش محتوای PDF
 • فرم های سفارشی ایجاد کنید
 • پرونده های حاشیه نویسی
 • امضای الکترونیکی را درج کنید
 • برای خواندن PDF در ابعاد سه بعدی از فناوری منحصر به فرد پرچم گذاری صفحه استفاده کنید
 • اسناد و تصاویر اسکن شده را به PDF های قابل ویرایش تبدیل کنید

می توانید Soda PDF را با برنامه های شخص ثالث مانند Google Drive ، OneDrive و Dropbox ادغام کنید. در حال حاضر ، نسخه نرم افزار فقط برای ویندوز در دسترس است.

PDFExpert

می توانید فرم های PDF را پر کنید ، قراردادها را امضا کنید ، محتویات را ویرایش کنید و پیوندها را در آن اضافه کنید PDFExpert توسط PDFPro. این به دلیل سرعت زیاد رعد و برق ، رابط تمیز و ویژگی های بسته بندی شده برق شناخته شده است. در حقیقت ، حتی می توانید هر چیزی که بخوانید ، به PDF و نشانه گذاری تبدیل کنید.

یک ویژگی دیگر مانند توانایی چرخش صفحات ، ترکیب PDF و استخراج PDF وجود دارد. با Windows و Mac سازگار است ، و می توانید به صورت رایگان شروع به کار کنید.

نیترو پرو

نیترو پرو این قابلیت را دارد که ضمن اینکه به شما در انجام کلیه کارهای مربوط به PDF کمک می کند ، بهره وری خود را بالا ببرد. این رابط با Microsoft Office یکسان است ، بنابراین برای درک قابلیت ها احتمالاً راهی آسان خواهد بود.

می توانید اسناد خود را با رمزگذاری 256 بیتی محافظت کنید و با یک سری برنامه های شخص ثالث ادغام شوید. اگر دوست دارید ، می توانید برخی از اقدامات همکاری مانند ویرایش و کپی کردن را نیز بدون رضایت خود محدود کنید.

جدای از آن ، می توانید فایلهای PDF را ایجاد کرده و صفحات فردی را مطابق میل خود سازماندهی کنید. از هم اکنون ، Nitro Pro فقط در دسترس کاربران ویندوز است.

PDFExpert

ویرایشگر PDF بسیار بصری جذاب, PDFExpert, گزینه درخشان دیگری است که باید در نظر بگیرید. نام کاملاً شبیه به نام دیگری است که در این مقاله ذکر شده است ، اما در مورد عملکرد متفاوت است.

می توانید با انتخاب یک طرح مشاهده مناسب برای راحتی خود ، شروع به کار کرده و سپس به خواندن ، حاشیه نویسی و ویرایش PDF بپردازید. همچنین به شما امکان می دهد متن و تصاویر را تغییر دهید. پر کردن فرم ها و امضای آن تنها قابلیت های صرف این راه حل است.

برای لذت بردن از یک تجربه راحت ، می توانید تنظیمات مختلف خواندن مانند روز ، شب یا سپیا را انتخاب کنید. همه در دسترس رایگان است ، و می توانید آن را برای Mac ، iPhone و iPad بارگیری کنید.

حال ، اجازه دهید نگاهی به خدمات PDF آنلاین بیندازیم.

PDFEscape

اول ، در میان خدمات آنلاین, PDFEscape به شما امکان می دهد تا انواع مختلفی از کارها را به صورت رایگان و درست از مرورگر خود انجام دهید. تو می توانی:

 • PDF ها را مشاهده کنید
 • ویرایش کنید
 • حاشیه نویسی
 • فرم ها را پر کنید
 • اشکال اساسی ایجاد کنید
 • اسناد را با رمز محافظت کنید
 • اشتراک آنلاین

راه حل آنلاین آنها در مقایسه با نرم افزار قابل بارگیری آنها برای ویندوز کمی محدود است. برای دسترسی به ویژگی های بیشتر می توانید همین مسئله را بررسی کنید.

SmallPDF

یک سرویس PDF همه کاره آنلاین, SmallPDF کاملاً بر خلاف نام آنها است. این تعداد زیادی ویژگی دارد که مطمئناً نمی توان آنها را “کوچک” قلمداد کرد. من معتقدم به همین دلیل این یک ابزار پرداخت شده است. برای نامگذاری چند مورد از این ویژگیها ، می توانید:

 • فشرده سازی PDF
 • تبدیل PDF
 • شماره صفحه را وارد کنید
 • صفحات خاصی را حذف کنید
 • بخش ها را تقسیم کنید
 • به صورت دیجیتال امضا کنید
 • با رمز محافظت کنید و همچنین رمزگذاری کنید

با استفاده از آزمایش 14 روزه شما می توانید به کلیه ویژگی ها دسترسی پیدا کرده و آنها را امتحان کنید.

PDFBuddy

با بررسی های گسترده در رسانه های اجتماعی, PDFBuddy به شما امکان می دهد اسناد را با سهولت ویرایش و امضا کنید. با رمزگذاری بیتی AES-256 ایمن است و دارای SSL فعال است ، بنابراین پرونده های شما کاملاً محافظت می شوند. برای برنامه رایگان ، می توانید حداکثر 3 PDF در ماه ویرایش کنید. اگر نیاز شما بیش از این باشد ، می توانید به سادگی به برنامه حق بیمه آنها ارتقا دهید.

آنها مجموعه ای از آموزش های مربوط به موضوعات خاص مانند ویرایش و امضای PDF را دارند و این بسیار زیبا است. اگر در هر مرحله احساس گم شدن کردید ، می توانید از برخی از آنها کمک بگیرید.

ویرایشگر PDF Sejda

می توانید پرونده ها را بارگیری کنید Sejda PDF ویرایشگر با استفاده از کشیدن و رها کردن ، حافظه ابری شخص ثالث یا حتی پیوندهای مستقیم. همه پرونده های شما خصوصی باقی می مانند و به طور خودکار بعد از 2 ساعت حذف می شوند. شما می توانید همه کارهایی را که یک ویرایشگر PDF معمولی به شما امکان می دهد انجام دهید ، از جمله امضای ، اضافه کردن رسانه و پر کردن فرم ها. همچنین می توانید قسمتهای محرمانه PDF را سفید کنید ، چیزی که توسط گیرنده مشاهده نمی شود.

می توانید با برنامه ای که برای همیشه آماده است شروع کنید و دارای محدودیت های جزئی مانند حداکثر اندازه پرونده 50MB و تنها سه کار در ساعت هستید. بدیهی است که برای بالا بردن محدودیت ها و دسترسی به ویژگی های بیشتر ، این مته را می شناسید. ��

DeftPDF

آخرین موضوع ولی به همان اهمیت, DeftPDF می تواند به شما در ویرایش ، پر کردن و امضای PDF به صورت رایگان کمک کند. این سایت دارای رتبه بندی 4.3 / 5 ستاره خوب بر اساس 156 رای در صفحه اصلی خود است که قطعاً شماره خوبی است. می توانید با بارگیری پرونده های خود شروع به کار کرده و سپس به دسته ابزارهای ویرایش ، مناطق خالی دسترسی پیدا کنید ، و حتی با استفاده از “پیدا کردن” آنها کلمات / عبارات خاصی را جستجو کنید. & جایگزین “ویژگی.

بعد از اینکه کار بر روی PDF را انجام دادید ، می توانید آن را در رایانه خود ذخیره کنید ، آن را به فضای ذخیره سازی ابری مورد نظر خود صادر کنید یا آن را از طریق ایمیل ارسال کنید.

نتیجه

مهم نیست که برای ویرایش PDF خود از نرم افزار یا هر یک از خدمات آنلاین استفاده می کنید ، می توانید مطمئن باشید که کار را با سهولت انجام می دهید. این همه به نیازهای شما کم می کند و چقدر سند شما حساس است.

این نرم افزار برای پرونده های خصوصی مناسب است ، در حالی که یک راه حل آنلاین برای پرونده های عمومی و “هر روز” که محرمانه نیستند بسیار مناسب است..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me