HR حرفه ای مردم است. بهتر است بگوییم ، این کارمندان هستند که مشاغل را اداره می کنند.

از این رو ، ایجاد انگیزه در آنها و مدیریت عاقلانه آنها بسیار مهم است. با تشکر از پیشرفت های فناوری مانند نرم افزار HRMS که دارای هوش مصنوعی و اتوماسیون است ، فرآیندهای HR کمتر چالش برانگیز شده اند.

با رشد مشاغل شما ، موضوعات مختلفی شروع می شود که شامل مقیاس گذاری ، مدیریت فرایندها و داده ها ، بهینه سازی نیروی کار و موارد دیگر است. با افزایش تعداد کارمندان ، مدیریت منابع انسانی نیز پیچیده می شود ، از غربالگری ، استخدام ، آموزش و مدیریت حقوق و دستمزد گرفته تا پیروی از قوانین. علاوه بر این ، اطلاعات حساس شما در بسیاری از مکان ها و پوشه ها پراکنده است.

در نتیجه ، باعث افت فرسودگی انسانی در حالی که راندمان کلی را کاهش می دهد.

اما با رقابت گردن به گردن ، جایی که وقت پول است ، به ویژه در مرحله رشد ، نمی توانید ناکارآمدی را تحمل کنید.

بنابراین ، اگر روند HR شما هنوز مانیتور صفحه گسترده و کاغذ بسته بندی شده در کابینت پرونده خود را می کنید ، چیزی از دست نمی دهید!

راه حل چیست?

نرم افزار مدیریت HR یا HRMS!

HRMS چیست؟?

به عبارت ساده ، HRMS یک نرم افزاری است که از قدرت فن آوری برای اجرای فرایندهای HR استفاده می کند. هدف این است که با خودکار کردن کارهای دستی و تکراری ، کارآیی و بهره وری در کسب و کار شما را بالا ببرد. در نتیجه ، تیم منابع انسانی شما می توانند فرایندها را به خوبی مدیریت کرده و زمان بیشتری را برای استفاده در سایر فعالیتهای مهم برای رشد کسب و کار پیدا کنند.

این نرم افزار جنبه های مختلف مدیریت منابع انسانی را در بر می گیرد ، از جمله:

 • برنامه ریزی نیروی انسانی
 • استخدام
 • شبانه روزی
 • مراحل تأیید شغل بعد از دوره آزمایشی
 • مدیریت اطلاعات کارمندان
 • معامله و مدیریت سیاست را ترک کنید
 • پیگیری حضور و زمان
 • پردازش حقوق و دستمزد
 • محاسبات تغییر حقوق
 • روند استعفا
 • قوانین و مقررات ارتباط و مدیریت
 • تعهد شغلی
 • انطباق قانونی
 • گزارش MIS
 • آموزش و توسعه
 • ارزیابی عملکرد
 • برنامه ریزی جانشینی

چرا مشاغل به HRMS احتیاج دارند?

حالت قلم و کاغذ ممکن است در مراحل اولیه کمک کند اما در حین رشد اقتصادی برای تجارت شما سالم نیست. برای SMB ها ، استفاده از HRMS مناسب ، مهم است زیرا می تواند با خودکار کردن کارهای پیچیده و در عین حال خطاهای احتمالی ، روند رشد را تسریع کند ، زیرا حتی خطاهای جزئی می تواند برای بهره‌وری شما کشنده باشد..

HRMS با استفاده از فن آوری های نوظهور مانند تجزیه و تحلیل داده ها و اتوماسیون مزایایی نه تنها برای کارفرمایان بلکه برای کارمندان و مشتریان به همراه دارد زیرا اطلاعات صحیح می تواند به مکان مناسب و در زمان مناسب برسد..

آ گزارش پیش بینی می شود که بازار جهانی نرم افزار HR تا سال 2030 قریب به 30 میلیارد دلار باشد. همچنین رشد آن از 2017-2025 تا سال 9.4٪ پیش بینی شده است..

بیایید برخی از مزایای آن را برای مشاغل مدرن بررسی کنیم.

مدیریت کارآمد کارکنان

تیم HR شما می تواند حضور و ساعت کاری کارمندان را کنترل کند ، بنابراین حداکثر بهره وری و جبران هزینه های اضافه کاری را تضمین می کند. همچنین می توانید آموزش ، حقوق و دستمزد ، عملکرد و مشارکت بهتر کارکنان را مدیریت کنید تا آنها بتوانند به سازمان شما احساس دلبستگی کنند.

نظارت بر KPI

HRMS می تواند دقیقاً روند کلی نظارت بر شاخص عملکرد کلیدی (KPI) را به طور خودکار انجام دهد تا کارایی کارکنان را در دستیابی به اهداف تعیین شده خود نشان دهد. برای این کار می تواند مدت زمان ماندن یک کارمند را در یک نقش ، غیبت ، زمان رسیدن به اهداف و غیره کنترل کند..

سلف سرویس کارکنان را ارتقا می دهد

یکی از بهترین ویژگی های HRMS سلف سرویس کارکنان آن است که در آن می توانند به پروفایل و پورتال خود دسترسی پیدا کنند. این شامل اطلاعات مفصلی در مورد شرایط و ضوابط شرکت ، خط مشی ، حقوق و دستمزد ، روند استعفا و غیره می باشد ، بنابراین نیازی نیست که تمام سؤالات را به بخش HR بپرسید. بنابراین ، باعث صرفه جویی در وقت برای هر دو طرف می شود.

برای جستجوی برگ ، کارمندان دیگر نیازی به نوشتن برنامه ندارند. آنها می توانند آن را از طریق سیستم خود به کار گیرند و همچنین مانده مانده مرخصی ، لیست تعطیلات ، رویدادهای آینده و سایر ویژگی ها را نیز بررسی کنند.

خطاهای انسانی را از بین می برد

اتوماسیون خطاهای انسانی را که از نظر انطباق نظارتی ، هزینه و زمان ممکن است برای تجارت هزینه کنند ، از بین می برد. این امر باعث می شود تا از اشتباهات و کپی های تکراری اطمینان حاصل شود که از اجرای کار بی عیب و نقص برخوردار هستید.

امنیت داده ها و حریم خصوصی

اطمینان از انطباق

رعایت قوانین فدرال و ایالتی برای رفاه شرکت شما بسیار مهم است. اگر به خوبی مورد رسیدگی قرار نگیرید ، می تواند از نظر اعتبار و مجازات ها تهدیدهای جدی برای تجارت شما ایجاد کند. HRMS به منظور اطمینان از انطباق ، تمام تغییرات قانونی را به طور مرتب به روز می کند.

چرا نرم افزار HRMS مبتنی بر ابر یا SaaS HRMS?

به جای استفاده از نرم افزار سنتی در محل که باید همه آن را خریداری کنید ، می توانید به سراغ نرم افزار نرم افزاری سرویس (SaaS) (SaaS) میزبان در ابر باشید. این مبتنی بر اشتراک است ، به این معنی که نیازی به پرداخت هزینه کل نرم افزار نیست. ارائه دهنده خدمات بسته به برنامه این اختیار را به شما می دهد تا از مدتی استفاده کنید.

زنگ بزن?

بله ، مانند نتفلیکس!

برخلاف نرم افزار داخلی ، مدل SaaS نیازی به نصب و تنظیم ندارد. همه چیز از قبل آماده است ، و می توانید یک یا دو ساعت از آن استفاده کنید. از این رو می توانید در ضمن هزینه و وقت خود را صرفه جویی کنید و هیچ گونه نگرانی در مورد نگهداری نداشته باشید.

نرم افزار SaaS با اقامت در محیط ابری ، مقیاس پذیری بهتری به شما می دهد زیرا می توانید براساس ظرفیت سازمانی خود ، این نرم افزار را انتخاب کنید.

بنابراین ، اگر می خواهید HRMS را در سازمان خود بگنجانید ، یک نرم افزار SaaS را در نظر بگیرید. و برای کمک به شما در این امر ، در اینجا برخی از بهترین نرم افزارهای موجود برای کشف شما قرار داده شده است.

فرشتام

یک قدم نزدیکتر با کارمندان استفاده کنید فرشتام برای مدیریت هوشمندانه کلیه فرایندهای منابع انسانی و تصمیم گیری های تأثیرگذار. با استفاده از سیستم ردیابی برنامه ، می توانید نامزدها را تهیه کنید ، مصاحبه ها را برنامه ریزی کنید و نامزدهای مناسب را استخدام کنید. آنها را از درگاه های شغلی ، سایت های شغلی ، مراجعه به کارمندان ، فروشندگان ، سایت های رسانه های اجتماعی و موارد دیگر تهیه کنید.

ایجاد کارت رتبه بندی مصاحبه ، اضافه کردن تیم های استخدام ، مراحل گردش کار و فرم های درخواستی سفارشی برای هر شغل. همچنین می توانید تمام اطلاعات مربوط به نامزدها از جمله ایمیل ، رزومه ، نمرات ، تاریخچه تعامل ، بازخورد و غیره را در یک مکان خاص با نامزد 360 حفظ کنید. این نرم افزار همچنین به شما امکان می دهد تا پیشنهادات شغلی را مدیریت کنید و زمینه های آن را پیکربندی کنید ، تصمیم گیری را ضبط کنید و نامه پیشنهاد را تهیه کنید.

با Freshteam ، می توانید با شروع فرآیند از قبل برای تکمیل مستندات و پر کردن فرم ، سوار کردن صاف را انجام دهید. این روز اول وصال را ذخیره می کند تا آنها بتوانند همسالان خود و سازمان را درک کنند. پس از امضای سند ، می توانید آنها را در پروفایل آنها بارگذاری کنید ، وظایفی را برای آنها ایجاد کنید ، فعالیت های آنها را پیگیری کنید و یادآوری هایی را برای تکمیل مراحل پردازش ارسال کنید..

زمینه های فرم را بکشید و رها کنید تا اطلاعات مربوط به کارمندان را ایجاد کنید ، نمودارهای سازمانی را حفظ کنید تا تمام موجودات موجود در ساختار شرکت را با نام ، ادارات و موقعیت های خود به نمایش بگذارید خط مشی های خاموش را برای یک سال تقویم ایجاد و اعمال کنید ، آنها را به راحتی در تیم ها ، مکان ها ، شیفت ها یا بخش های خاص در سراسر سازمان نقشه برداری کنید. همچنین می توانید برگها را ردیابی کنید ، گزارش های خاموش و ایجاد غیبت را ردیابی کنید و روند را ترک کنید.

با استفاده از برنامه تلفن همراه خود در iOS و Android ، می توانید با ارسال ایمیل ، ارسال اسناد بازخورد و تصمیم گیری ، استخدام بدون دردسر را انجام دهید. درخواست برگ یا درخواست یا رد درخواست دیگران را فقط با یک ضربه بزنید ، و به سوابق کارمندان از هرجایی دسترسی پیدا کنید.

حکیم HRMS

تمام چالش های HR خود را فتح کرده و با آن تصمیم گیری هوشمندانه بگیرید حکیم HRMS برای افزایش اثربخشی سازمان خود. این یک راه حل پویا برای مدیریت چرخه کامل زندگی کارمندان خود از استخدام تا بازنشستگی فراهم می کند. این نرم افزار مقیاس پذیر است تا بتواند از نیازهای رو به رشد شما پشتیبانی کند.

افراد با استعدادی را استخدام کنید ، بهترین افراد را حفظ کنید و کارمندان داخلی را به راحتی برای سمت های رهبری مشخص کنید. همچنین به شما کمک می کند با افزایش تعامل ، گردش مالی کارمندان را به حداقل برسانید. بهبود مدیریت زمان برای هر کارمند و برگها و حضور و غیاب جدا از مدیریت حقوق و دستمزد ، بررسی عملکرد ، مزایا ، سلف سرویس و غیره.

خطاهای پر هزینه را در ثبت نام و ورود داده ها از بین ببرید و در عین حال از کارهای اداری دردناک همراه با مزایا خودداری کنید. آنالیز ریسک آن به شما امکان می دهد تا براساس اطلاعات ، آمار ، مهارت ها ، عملکرد ، بیمه ، جمعیت ، و سایر موارد کارمندان خود را ارزیابی کنید..

این کلاس ها کلاس های جامع توسط مدرسین و یادگیری در صورت تقاضا برای استفاده از نرم افزار به بهترین وجه ممکن از طریق دانشگاه سیج فراهم می کند. Sage Knowledgebase ، Sage City و Sage Resources برای پشتیبانی از پشتیبانی 24/7 در اینجا حضور دارند و به شما کمک می کنند تا سؤالات خود را برطرف کنید و به محض انتشار ، آخرین به روزرسانی ها را در نرم افزار ارائه دهید..

گوستو

با حمایت از آنها با HRMS جامع ، به تیم سختکوش خود برگردید, گوستو. کلیه فرایندها از استخدام ، سوار شدن و پرداخت ، تا عملکرد و ارتقاء. همه چیز با استفاده از نرم افزار بی عیب و نقص است.

نامه های پیشنهادی حرفه ای ایجاد کنید ، از ملحقات جدید روی کارت بپرهیزید تا از کارهای اداری جلوگیری کنید و به آنها اجازه دهید مشخصات خود را پر کنند. می توانید تمام اسناد را به صورت دیجیتالی روی نرم افزار ذخیره کنید تا سازماندهی شوند. روزهای فرآیند دستمزد دردناک و پر مخاطره به پایان رسیده است. استفاده از لیست حقوق و دستمزد ساده نرم افزار و پرداخت آسان مالیات.

به طور خودکار تمام داده های مرتبط با ردیابی زمان ، برنامه های سود ، استخدام های جدید و موارد دیگر را همگام سازی می کند. با استفاده از همان نرم افزاری که می تواند برنامه های شما را در لیست حقوق و دستمزد قرار دهد ، کارمندان خود را شاد ، سالم و بیمه نگه دارید. منابع و ابزارهای تیم خود را با Gusto در اختیار داشته باشید تا آینده مالی خود را از طریق Gusto Cashout ، مزایای مسافر ، جبران خسارت کارگران و بازنشستگی 401 (k) و 529 پس انداز کالج تأمین کنید..

علاوه بر این ، ابزارهای دیگری مانند Relief Financial Business Business Small ، ماشین حساب نرخ سوختگی ، ماشین حساب مالیات کارفرمایان ، ابزار مقایسه حقوق و دستمزد جدید استخدام را ارائه می دهد. این نرم افزار با HIPAA ، ACA و ERISA سازگار است. این می تواند الزامات COBRA و کارمندان ایمیل را برای تکمیل مدارک پس از ترک سازمان خود مدیریت کند.

HR Cezanne

فرقی نمی کند که سازمان شما در مقیاس کوچک ، متوسط ​​یا بزرگ باشد, HR Cezanne پشتیبان شماست تا هر جنبه ای از تلاش های HR خود را ساده تر کنید. این مجموعه مدرن HR مبتنی بر ابر به شما امکان می دهد با استفاده از فن آوری های سطح بالا ، ابزار اتوماسیون و ویژگی های چشمگیر ، نیروی کار خود را به طور موثر مدیریت و پشتیبانی کنید..

با کمک مشاغل در 100 کشور جهان ، Cezanne HR ترجمه را به 10 زبان مختلف و بدون هزینه اضافی ارائه می دهد. همچنین از ضبط داده های مالی به ارز محلی شما پشتیبانی می کند و چندین دفتر در سراسر جهان را با جریان تأییدیه شما ، مراکز هزینه ، پرتال های HR و مجوزهای مدیریتی تسهیل می کند. این سیستم انعطاف پذیری بهینه برای انجام کارهای مختلف ، از اضافه کردن کارمندان گرفته تا حذف و هر چیز دیگری که در آن وجود دارد ، ارائه می دهد.

این یک پرتال 24/7 آنلاین مملو از مقالات تخصصی ، نحوه راهنمایی ، مشاوره در مورد تنظیم ، آموزش ، مشاوره ، اعلان های هوشمند ، گزارش دهی داخلی ، فرم های قابل تنظیم ، مدیریت کارآمد کار و خدمات پیاده سازی را ارائه می دهد. با استفاده از برنامه تلفن همراه خود و ابزارهای آنلاین به خوبی با نیروی کار خود درگیر شوید تا همکاری و ارتباط موثر را تقویت کنید.

وقت خود را برای تعمیر تلف نکنید ، زیرا سزان جدا از به روزرسانی های دوره ای ، از آن مراقبت می کند. تمام داده های شما با امنیت پیشرفته و محافظت از داده های خود از طریق رمزگذاری ، گذرواژه‌ها و انطباق GDPR بی خطر است. علاوه بر این ، معماری باز آن به شما در بهبود بهره وری کمک می کند و اتصال برنامه شخص ثالث را با سهولت امکان پذیر می کند.

HR HR

آیا از اتلاف وقت در کارهای یکدست خسته شده اید?

استفاده کنید HR HR به صورت خودکار این فرایندها و تمرکز روی مناطقی که خواستار توجه بیشتر هستند. اکنون ردیابی بیماری ، به روز کردن داده های کارمندان ، تأیید برگهای تعطیلات ، تدوین بینشهای گردش مالی و غیره را فراموش کنید. با استفاده از سیستم ردیابی متقاضی آن ، می توانید استعدادهای متناسب با فرهنگ سازمان خود را استخدام و حفظ کنید. جای خالی شغل ها را در پرتال های مختلف شغلی و همچنین با افرادی که می توانند به پیشرفت کار شما کمک کنند ، شناسایی و ارتباط برقرار کنید.

اطلاعات HR را با گزارش های گرافیکی جامع به رهبران مشاغل ارائه دهید و به دنبال توصیه ها و برنامه های عملی باشید. از طریق HRMS از دیگر متخصصان منابع انسانی بیاموزید و تصمیم گیری خود را ارتقا دهید. همچنین می توانید بینش HR خود را نسبت به سایر شرکت های صنعت خود مقایسه کنید تا مناطقی که نیاز به پیشرفت دارند را تعیین کنید.

با کارمندان خود بهتر ارتباط برقرار کرده و به آنها در بهینه سازی پتانسیل های خود با سیستم مدیریت عملکرد پویا کمک کنید. نوازندگان برتر خود را پیدا کنید ، و کسانی که به برخی از آنها نیاز به کمک به بهبود عملکرد خود دارند. HR HR به شما امکان می دهد تا داده های خود را به سیستم جدید منتقل کنید و آموزش های تخصصی را برای استفاده از نرم افزار به بهترین شکل ارائه دهید.

حتی بدون دانش فنی خوب ، به دلیل سادگی و کاربرپسندی می توانید از این نرم افزار استفاده کنید.

Zenefits

در صورت داشتن مدیریت فرآیندهای HR دیگر سردرد نیست Zenefits که به وفور در راه کسب و کار شما سود می برد. با یک کلیک ساده می توانید نامه های پیشنهادی با تمام جزئیات ضروری را به همراه پیوندی برای پذیرش پیشنهاد آنلاین بفرستید. برای این کار ، الگوهای نفیس برای نامه های پیشنهاد یا گزینه ای برای بارگذاری یک نمونه جداگانه فراهم می کند.

شریک آن Checkr چکهای پس زمینه جامع و سریع از نرم افزار را انجام می دهد. این اجازه می دهد تا وصال های جدید خود را با استفاده از برنامه تلفن همراه Zenefits یا وب سایت خود به خود سوار کنند و در اولین روز دردسرهایی را ذخیره کنند. این نرم افزار بر اساس اطلاعات موجود ، اسناد مالیاتی را برای افراد عضو ایجاد می کند.

این شما را ترغیب می کند با ارائه ویژگی امضای دیجیتالی ، بدون کاغذ بروید. از طریق ادغام یکنواخت با Slack ، Salesforce ، G Suite و غیره ، کارمندان جدید می توانند به طور خودکار وارد حساب های خود شوند. نمودارهای سازمانی پویا و دایرکتوری کارمندان را با جزئیات لازم جهت بهبود ارتباطات عملکردی ارائه می دهد.

خودکار رویدادهای کارمندان مانند تبلیغات ، انتقال تیم / بخش ، خاتمه ، استعفا و موارد دیگر. این نرم افزار فعالانه داده ها و هرگونه تغییر در زمان واقعی را همگام می کند تا بتواند در همه جا منعکس شود. این کار نه تنها از کارمندان شما بلکه از نیروی کار دیگری ، از جمله فریلنسرها ، پیمانکاران مستقل و مشاوران نیز پشتیبانی می کند. با خودکار کردن وظایف ، با مقررات دولت سازگار باشید.

خط مشی PTO خود را ایجاد کرده و مدیریت کنید ، درخواست ها را ترک کنید ، تاریخ خاموشی را تعیین کنید و از ماشین حساب تعادل PTO خودکار آن برای صرفه جویی در وقت استفاده کنید. این کار با گزارش خلاصه جبران خسارت ، فعالیت های سرمایه گذاری ، آمار برای فرصت های برابر ، نرخ گردش مالی و گزینه های اعطای سهام از هوش تجاری پشتیبانی می کند.

BambooHR

کارمندان شما دارایی شرکت شما هستند و بیشترین اهمیت را دارند. آنها را با احتیاط مدیریت کنید BambooHR, که نرم افزاری همه در یک برای جمع آوری ، سازماندهی و تجزیه و تحلیل داده های کارمندان است. روند کلی کار و استخدام را تقویت کنید ، جبران خسارت را با هوشمندی مدیریت کنید و فرهنگ شرکت پایدار را توسعه دهید.

BambooHR به شما امکان می دهد تا کلیه اطلاعات را در یک پایگاه داده امن و یکپارچه با ابزارهای ویرایش و گزارش دهی پویا برای گردش کار سریعتر ذخیره کنید. با استفاده از یک وب سایت یا برنامه تلفن همراه که می توانید در هر زمان و هر مکان به آن دسترسی پیدا کنید ، آن را کنترل می کند.

تشریفات و مدارک خود را برای سهولت در روند صعود برای روز اول کم فشار تر ، شخصی کنید. این برنامه دارای امضاهای الکترونیکی است ، بنابراین می توانید سوابق را به صورت دیجیتالی مدیریت کنید و از جمع شدن کاغذ در میز خود جلوگیری کنید. زمان پیگیری ، PTO ، مزایا ، حقوق و دستمزد در حال اجرا ، و غیره با BambooHR لذت بخش است.

این امکان را به شما می دهد تا بینش های عمیق تری در مورد مدیریت عملکرد ، رضایت کارکنان و سایر آمار مهم کسب کنید تا بتوانید برنامه عمل بعدی خود را شکل دهید در حال حاضر ، بیش از 1.56 میلیون کاربر فعال در سرتاسر جهان وجود دارد و همچنین هفت روز آزمایشی رایگان را ارائه می دهد تا از این طریق نرم افزار را تجربه کنید.

نتیجه

فرآیندهای HR یکی از مهمترین جنبه های مشاغل مدرن ، اعم از استخدام ، حقوق و دستمزد ، عملکرد یا ارتقاء است. نیاز به دقت بالایی دارد و حتی یک اشتباه جزئی نیز می تواند گران باشد. اما دیگر نگران نباشید. HRMS مبتنی بر ابر را در سازمان خود بگنجانید تا تمام وظایف را با خطای صفر به صورت خودکار انجام دهید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me