اگر می خواهید با کمترین نرخ مالیات به بهترین بازار ملی یکپارچه بروید ، پس باید تجارت خود را در ایالات متحده آمریکا راه اندازی کنید.

این بزرگترین بازار ملی جهان است و غوطه ور شدن در آن به معنای گشودن راه های عظیم موفقیت است. در حقیقت ، امرار معاش شما را بسیار آسانتر می کند و از مزایای بارگیری برخوردار است ، مانند:

 • تقویت شهرت شرکت شما
 • به طور بالقوه مالیات شما را از درآمد حاصل از ایالات متحده کاهش می دهد
 • فروش آن را در بازار ایالات متحده بسیار آسان می کند وقتی که از دیدگاه گمرک و مالیات نگاه می شود
 • شما را قادر می سازد تا برای اهداف مختلف تجاری از بازارهای سرمایه در ایالات متحده استفاده کنید

در این مرحله ، ممکن است بدانید که آیا به جای ثبت نام مشاغل ، امکان فعالیت از اعتبار شخصی خود وجود دارد یا خیر. در حالی که وجود دارد ، من آن را توصیه نمی کنم. به همین دلیل.

خطرات را کاهش می دهد

ثبت نام مشاغل به معنای رهایی از مسئولیت ها و خطرات شخصی است. از آنجا که تجارت ثبت شده شما به یک حقوقی جداگانه تبدیل می شود ، شما “شخصاً” مسئولیتی در قبال بدهی ها نخواهید داشت. دارایی های شخصی شما نیز ضبط نمی شود.

به کسب و کار شما کمک می کند تا پرستیژ گسترده ای کسب کند

به عنوان یک تجارت ثبت شده به جای کار کردن از یک نام شخصی ، به طور خودکار باعث افزایش شهرت و حرفه ای شما در مقابل همه می شود. این نشان می دهد که تجارت شما متعهد به مدیریت مؤثر و مسئول است.

دسترسی آسان تر به امور مالی

به عنوان یک تجارت ثبت شده ، وام گرفتن از بانک های تجاری یا وام دهندگان بسیار ساده تر می شود زیرا آنها نمی خواهند به کسی که شبانه پرواز می کند وام دهند. ثبت نام Legit به شما اعتبار و اعتماد به نفس می بخشد.

گزینه های مختلف برای ثبت نام مشاغل در ایالات متحده است

دو نوع مؤسسه تجاری محبوب در ایالات متحده وجود دارد.

 1. شرکت بازرگانی
 2. شرکت با مسئولیت محدود (LLC)

در شرکت های تجاری ، سهامداران به عنوان مالکان در نظر گرفته می شوند. آنها می توانند مدیرانی را انتخاب کنند که آنها بتوانند سیاست ها و اهداف را تعیین کنند و حتی پیشرفت و فعالیت ها را تحلیل کنند. همچنین مدیران می توانند به انتخاب مأمورانی بپردازند که می توانند شرکت را به صورت روزانه اداره کنند.

از طرف دیگر ، در شرکت با مسئولیت محدود (LLC) به صاحبان سهام اعضا گفته می شود و آنها مسئولیت مدیریت همه چیز را بر عهده دارند. در مورد فشار بیش از حد ، اعضا می توانند مدیران را تعیین كنند كه بار كار را به صورت ثابت به اشتراک بگذارند.

تفاوت های بسیار بیشتری بین این دو وجود دارد ، اما نگرانی اصلی فرایند ثبت دستی شغل شماست. مراحل زیادی وجود دارد و می تواند برای بعضی ها مسخره کننده باشد.

برای نجات شما ، این راه حل ها را ذکر کردم که روند ایجاد شغل شما را ساده تر می کند. آنها مراقبت از كليه مدارك را انجام مي دهند و پرونده را در مدت زمان كوتاهي انجام مي دهند.

ZenBusiness

یک پلت فرم درخشان خدمات تجاری کوچک, ZenBusiness می تواند به شرکتی که شامل انجام جستجوی نام در دسترس بودن نام ، تهیه مقالات اختلاط ، تأیید همه چیز برای صحت ، و ارسال مدارک شکل گیری شما به دولت کمک می کند ، کمک کند..

آنها همچنین خدمات ضروری دیگری را برای کمک به شما در اداره و رشد مشاغل خود ارائه می دهند ، مانند خدمات انطباق مورد نیاز دولت مانند نماینده ثبت شده و ضمانت بدون نگرانی و همچنین مواردی مانند حسابداری ، بیمه تجارت و نام دامنه از جمله دیگر.

من می گویم که آنها نسبت به سایر موارد موجود در آنجا سریع و خیلی ساده هستند. از این گذشته ، برنامه های قیمت گذاری آنها نیز گران نیستند. طرح استارت وقتی که سالانه صورتحساب می گیرد فقط 49 دلار هزینه دارد.

Filenow

با EIN و عوامل ثبت نام رایگان, Filenow دارای یک تیم حرفه ای شگفت انگیز است که می تواند به شما در تنظیم کسب و کار خود در ایالات متحده کمک کند ، مهم نیست که این شرکت LLC یا شرکت بازرگانی باشد. شما به خدمات پشتیبانی تخصصی آنها دسترسی پیدا می کنید ، و هیچ هزینه پنهانی نیز وجود ندارد.

در اینجا برخی از پیشنهادات Filenow آورده شده است:

 • حداقل کاغذ مورد نیاز است
 • پشتیبانی از تلفن و ایمیل با اولویت نامحدود
 • پردازش سفارش 24 ساعته
 • حمل و نقل سریع + eDelivery اسناد

بهترین؟ هزینه آن فقط کسری است. شما می توانید به همان سرعتی که الان شروع کرده اید شروع کنید و حتی اگر در خدمات را دوست ندارید ، ضمانت برگشت پول آنها را انتخاب کنید.

DelawareInc

عملکرد از سال 1981, DelawareInc قیمت های تشکیل پایین دارد ، که فقط 179 دلار است. اکنون می توانید اطلاعات خود را ارائه دهید ، و آنها اطمینان خواهند یافت که شرکت شما را در همان روز ، که حیرت آور است ، ثبت می کنند. آنها تاکنون بیش از 175،000 مشتری خدمت کرده اند ، بنابراین می توانید بگویید که در این بازی کاملاً ماهر هستند.

در صفحه اصلی آنها ، می توانید چک سریع نام را انجام دهید یا مستقیماً روند شکل گیری مشاغل خود را شروع کنید.

MyCompanyWorks

از سال 2001 تاکنون بیش از 60،000 شرکت تشکیل داده است, MyCompanyWorks یکی دیگر از خدمات چشمگیر است که به شما در تنظیم کار خود کمک می کند. شما می توانید با انتخاب نوع و حالت شرکت ، پر کردن فرم آنلاین و آن ، برخیزید و کار کنید ، مستندات پرونده خود را دریافت خواهید کرد.

آنها به دلایل فوق العاده هستند:

 • داشبورد فوق العاده ساده
 • امکان ردیابی سفارشات شما
 • تحویل الکترونیکی اسناد رایگان
 • پرونده سازی را در همان روز پردازش می کند
 • جادوگر راه اندازی آسان برای راهنمایی روشن

آنها دارای امتیاز کلی 4.9 / 5 ستاره هستند ، که بسیار ذهن آور است.

ناقص

بدون هزینه پنهان, ناقص به شما امکان می دهد شغل خود را با حداقل 0 دلار راه اندازی کنید. حتی شوخی نمی کند. برای شروع ، فقط باید هزینه های دولت را بپردازید ، و خوب است که بروید. همه بسته های آنها شامل موارد زیر است:

 • جستجوی نام
 • تهیه و پر کردن
 • پردازش روز بعد
 • هشدارهای شرکت برای طول عمر
 • پیگیری آنلاین سفارش شما
 • مشاوره مالیاتی در تجارت بدون هیچ هزینه ای
 • پشتیبانی مشتری برای یک عمر

چیزهای بیشتری در آن وجود دارد ، و می توانید همه آنها را تجربه کنید.

swyftfilings

درست مانند سایر موارد موجود در این لیست, swyftfilings, بیش از حد ، تمام مدارک را کنترل می کند و در این مرحله باعث صرفه جویی در وقت و هزینه می شود. همه افراد تیم پشتیبانی خود یک متخصص مشاغل هستند و شما می توانید مطمئن باشید که در نیمه راه سرگردان نخواهید شد.

همچنین می توانید با پر کردن فرم کوچک در صفحه اصلی ، از گزینه جستجوی نام تجاری آنها استفاده کنید ، و طی یک ساعت دوباره به شما باز می گردند تا به شما بگویند موجود است یا نه.

من پیشنهاد می کنم که یک تماس مستقیم تلفنی داشته باشید یا با آنها گپ بزنید تا از روند آن پاک شوید.

USFormation

USFormation منحصراً برای ساکنان غیر آمریکایی است و بسته ها با در نظر گرفتن این موضوع طراحی شده اند و به شما امکان می دهند تا فقط در 24 ساعت با کسب و کار خود تنظیم و کار کنید. پس از انتخاب خدمات آنها ، مزایایی از قبیل دریافت خواهید کرد:

 • شناسه مالیاتی EIN رایگان
 • رایگان 2 ماه آدرس مجازی ایالات متحده
 • مشاوره مالیاتی 15 دقیقه رایگان
 • شماره تلفن رایگان ایالات متحده
 • نماینده ثبت نام رایگان به مدت یک سال
 • راه حل بانکی در ایالات متحده برای دریافت و ارسال بودجه
 • پشتیبانی از کیفیت طول عمر

این فواید زیادی دارد که شما را به استفاده از خدمات آنها نزدیک کند. شما فقط نمی توانید اینها را ببینید. برای هرگونه سؤال پیش از خرید حتما به آنها دسترسی پیدا کنید.

ClevverCompany

ClevverCompany به شما کمک می کند تجارت خود را در ایالات متحده راه اندازی کنید بدون اینکه واقعاً بودجه زیادی داشته باشید. این روند بسیار ساده ، سریع و سر راست است. به نظر می رسد چیزی شبیه به این است:

 1. فرم آنها را پر می کنید
 2. تیم حقوقی آنها از طریق اسناد ارسالی شما عبور می کند
 3. آنها اسناد لازم را تهیه می کنند و حتی جلسه ای را با دفتر اسناد رسمی ترتیب می دهند
 4. همه اسناد به مقامات ارسال می شود
 5. و شما انجام داده اید!

یک فرآیند 5 مرحله ای است که با ClevverCompany طول می کشد.

نتیجه

در اینجا لیستی از بهترین خدمات تشکیل شرکت وجود دارد که می توانید برای ایجاد مشاغل خود در ایالات متحده استفاده کنید. همه اینها در راهشان عالی هستند. شما فقط باید یکی از معیارهای قیمت و ویژگی های خود را انتخاب کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me