تجارت خود را با رباتها رشد دهید

اگر به دنبال راهی برای جذب و نگه داشتن مشتریان هستید ، شاید لازم باشد خود را به Chatbots عادت دهید. شاید اصطلاح “Chatbots” را پیدا کرده باشید ، اما ممکن است از اطلاعاتی که این چت بات ها “چیز بزرگ بعدی” هستند ، غافل باشید و آنها در اینجا هستند تا با عملکرد امروز مشاغل ، یک انقلاب کامل را ارائه دهند..

مشاغل در هر صنعتی به طور کلی پایگاه های مشتری گسترده ای دارند. در پایان ، ارائه راهنمایی های شخصی و عملی به آیندگان و مصرف کنندگان در مقیاس می تواند فراخوانی باشد. به همین دلیل است که چت بوت ها برای این زمینه ها به سرعت تقاضا افزایش یافته است.

کارهای روزمره خلاقیت و بهره وری را از بین می برد.

این یک واقعیت غیرقابل انکار است ، اما اگر به اثبات نیاز داشته باشید ، داده ها ثابت می کنند که مردم تا 80 درصد از روز کاری متوسط ​​خود را صرف فعالیت هایی با ارزش اندک تا صفر می کنند.

چگونه مشاغل می توانند با این مسئله کنار بیایند؟ ترکیب چت روم یکی از جدیدترین و عملی ترین پاسخ هاست.

اگرچه چت بابات هنوز در آغاز کار نیست ، شرکتهای فناوری اولیه در حال جمع آوری انواع ابزار برای تهیه آنها با هوش مصنوعی هستند. به زودی کاربران دیگر قادر نخواهند بود بگویند که با یک شخص واقعی صحبت می کنند یا با یک chatbot.

به نظر جالب میاد?

اگر مشتریان شروع به اجتناب از برنامه های خاص فروشگاه یا سایت های تلفن همراه و نگه داشتن تقریباً کامل در برنامه های پیام دهی کنند ، که بیشتر آنها کاملاً قابل توجه است ، خرده فروشان باید در مورد روش های خود تجدیدنظر کنند..

با این وجود ، هیچ گونه اطلاعاتی به عنوان یک جهان ایده آل در مورد بحث های چت وجود ندارد. اگرچه ارتباط با دستیاران مجازی ممکن است متوسط ​​به نظر برسد ، اما در صورت برخورد با داده های شخصی باید از آن محافظت شود.

چت بابات

چگونه chatbot های مثال زدنی برای مشاغل?

Chatbots از برنامه کامل و جداگانه شرکت برای ساخت و اجرای در دسترس تر است.

به عنوان مثال ، chatbots در Facebook Messenger نیز وجود دارد ، بنابراین آنها نیازی به تیم توسعه دهندگان و ماه ها برای اجرای آن ندارند.

هیچ دانش رمزگذاری لازم برای استفاده از Chatbots وجود ندارد ، و می توانید اولین بات خود را بعد از ظهر با استفاده از چند ابزار موجود در اینترنت بسازید. و بهترین بخش این است که chatbots اجازه می دهد تا کاربران را به انجام کارهای معمول خاص و بدون کمک از یک عامل انسانی.

صرفاً به این معنی نیست که آنها خدمات سریعتری دریافت می کنند ، بلکه علاوه بر این ، کارکنان پشتیبانی انسانی می توانند وقت خود را نیز ذخیره کنند. علاوه بر این ، هنگامی که مذاکرات تجاری مکالمه در مسنجر انجام می شود ، تاریخچه چت ذخیره می شود. این بدان معنی است که کاربران همیشه می توانند به عقب برگردند و اطلاعاتی را که در گذشته با آنها به اشتراک گذاشته شده است مرور کنند و عوامل انسانی می توانند چت های قبلی کاربر را با ربات مشاهده کنند ، همچنین برای متن.

بیایید برخی از موارد استفاده تجاری از chatbots را بررسی کنیم.

منجر به تولید شوید

Chatbots وقتی نوبت به تولید سرب تبدیل می شود یک ابزار ضروری است. به عنوان مثال ، بیایید بگوییم یک چت بابات وجود دارد که نکات مربوط به تناسب اندام را ارائه می دهد ، و حدود 30k نفر در آن مشترک شده اند. اکنون chatbot حقایق روزانه را در مورد بهداشت و تغذیه یا یک تمرین جدید برای مشترکین ارائه می دهد.

چت بابات

اگر یک مارک پارچه ای دیگر نیاز به تبلیغ محصولات خود داشته باشد ، می تواند از طریق چت بابات حمل شود ، یا کالای این شرکت با یک لینک برای افراد فوری خریداری شود. استثنایی ترین بخش در مورد استفاده از چنین رویکردهای بازاریابی وابسته این است که شما می توانید محصولات خود را در معرض دید عموم خود قرار دهید.

کار را با استفاده از Chatbots دنبال کنید

Chatbots نمی تواند مدیران پروژه را به عهده بگیرد ، اما آنها برای کاهش بار کاری PM و افزایش بهره وری کار مناسب هستند. به عنوان مثال ، یک ربات در ایجاد وظایف ، اختصاص آنها به اعضای تیم ، ایجاد لیست های چک و ارسال هشدار قبل از زمان تعیین تکلیف تمرکز دارد..

  • مدیریت غیبت / ترک
  • گزارش کار
  • مدیریت کارها
  • برنامه ریزی شیفت
  • ردیابی زمان

به یک کمک مکالمه تبدیل می شود

Chatbots مانند هر نرم افزار جایگزین مبتنی بر چت نیست. آنها نیازهای مصرف کنندگان در جستجوی محصول را توصیف می کنند و به هر ارتباطی احساس شخصی می دهند.

چت بابات

چت های با قدرت Al باعث می شود که مشتریان شما بدانند که با یک انسان در حال برقراری ارتباط هستند. دلیل این امر این است که آنها الگوی تایپ مشتری را می بینند و بحث و گفتگو مناسبی را انجام می دهند. علاوه بر این ، می توانید اعلان های فشار را درباره آخرین پیشنهادات و تخفیف ها به مشتریان خود رها کنید.

در انجام پرداخت کمک کنید

ابزار چت روم فقط برای مراقبت از مشتریان با خرید آنلاین محدود نمی شود. به همین ترتیب با استفاده از آن می توانید پرداخت کنید. این وظیفه سفارش صرفه جویی در وقت و ساده را انجام می دهد.

چت بابات

Snapchat اخیراً ابزاری را با نام Snapcash معرفی کرده است. این کیف پول مجازی است که شامل اطلاعات کارت کاربران است. با استفاده از آن ، افراد می توانند مبلغی را برای مارک هایی که از آنها خریداری می کنند ارسال کنند یا آن را به دوستان و نزدیکان خود بدهند. این می تواند فروش آنلاین را افزایش دهد.

اگرچه برای گزینش و خریدن وسایل مورد نیاز چت روم لازم است ، در مورد پرداخت از طریق آنها ، شک و تردید کمی وجود دارد. این امر بسیار مهم است زیرا معامله از طریق پیام ها صورت می گیرد.

مدیریت منابع انسانی (HR)

چت باتهای HR توانایی فوق العاده ای را برای کلیه اهداف و اهداف در جهت پاسخگویی به سؤالات تکراری در نظر می گیرند با توجه به اینکه بخش های HR عمدتا 30 تا 50 درصد از وقت خود را صرف پاسخ دادن به سؤالات متداول در مورد سیاست شرکت ، تعطیلات یا دریافت مریض می کنند ، که بیشتر آنها کاملاً قابل توجه است..

چت بابات

شما تعجب خواهید کرد که به معنای واقعی کلمه بدانید که در ژوئن سال 2018 یک شرکت آرایشی و بهداشتی L ”Oreal استخدام جدید خود را با نام Mya chatbot با هوش مصنوعی به روشی ظریف معرفی کرد. کارمند دیجیتالی قطعاً مجبور به بهبود تجربه نامزدهای شغلی و نوعی افزایش بهره وری از 145 استخدام کننده ای است که قبلاً به روش ظریفی برای شرکت کار می کنند..

در حدود 2 میلیون نفر برای اهداف و اهداف ، هر ساله برنامه های خود را به طور کلی در L’Oreal ارائه می دهند ، در حالی که این مارک به طور متوسط ​​بیش از 5،000 را برای بیشترین استخدام انجام نمی دهد. اکنون ، Mya در واقع در مراحل اولیه از نامزدها مراقبت می کند ، به سؤالات آنها پاسخ می دهد و رزومه های خود را در برابر خواسته های شرکت ارزیابی می کند ، به ویژه خلاف باور عمومی.

با تشکر از نوعی از بررسی اولیه ، استخدام کنندگان می توانند در لیست کوتاه کاندیداهای مناسب برای یک موقعیت متمرکز شوند ، یا فکر می کنند. همچنین ، نوع Mya رضایت نامزدها را بهبود بخشیده است: این تقریباً 100٪ پس از 10،000 اولین مصاحبه شغلی رسیده است. همچنین ، چت بات های بسیار کاربردی بسیار معمولاً در حال کمک به مسائل مختلف HR هستند ، یا به همین ترتیب فکر می کنند.

تصدی برای همه اهداف و اهداف نمونه خوبی از ربات های یک مرحله ای برای همه چیز است ، که بیشتر آنها نسبتاً قابل توجه است. عملکرد آنها شامل پرس و جوهای قبل از شبانه روزی ، شبانه روزی ، آموزش ، قرار ملاقات و پاسخ دادن به سؤالات است. این مدیران منابع انسانی بی قرار برای هر یک از کارمندان به عنوان دستیار 24/7 مشغول به خدمت هستند ، و اکثر وظایف قابل تکرار را با منابع اساسی به روش قابل توجهی ارائه می دهند..

Chatbots به عنوان مجری مراقبت از مشتری

اکثر مارک های برجسته اکنون صفحات خود را در فیس بوک ، توییتر ، اینستاگرام و سایر سیستم عامل های رسانه های اجتماعی قرار داده اند. کارشناسان این مارک ها بطور مرتب با مشتریان خود در تعامل هستند و با سؤال هایشان سروکار دارند.

چت بابات

اکنون می توانید Chatbots را تنظیم کنید تا همین کار را انجام دهند. به عنوان مثال ، اگر کسی در حال انتخاب یک مجموعه Comforter Bed باشد و او باید بداند که آیا همراه بالشتک و پتو همراه است ، می تواند با ربات گپ بزند ، و جواب آنها را خواهد داد. این باعث صرفه جویی در وقت و مشتری و بازرگان می شود زیرا نیازی به تعویض ایمیل برای سوالات جزئی نیست.

Chatbots به عنوان مدیر رویداد

برگزاری جلسات دارای مراحل بسیار اندک اما در عین حال خراب مانند برنامه همگام سازی همکاران فعال ، چک کردن زمان اتاق ها و پخش اطلاعیه ها برای شرکت کنندگان است. این موضوع وظایفی است که چت بابات ها به طور خاص می توانند به آنها کمک کنند.

چت بابات

  • ارسال هشدار به شرکت کنندگان
  • برنامه ریزی جلسه
  • جلسه جمع بندی
  • جمع آوری بازخورد پس از رویداد
  • جلسات مقدماتی

تعداد کمی از دستیاران دیجیتال مبتنی بر هوش مصنوعی ، برنامه ها ، رویدادهای اولیه و تغییرات آخرین لحظه و سایر موارد را به اطلاع شرکت کنندگان می رسانند و به شرکت کنندگان اجازه می دهند فوراً در مورد هر شماره با سازمان دهندگان تماس بگیرند. به طور کلی ، رباتها به اجرای یکنواخت مهم وقایع مهم کمک می کنند و به هماهنگ کننده ها این امکان را می دهند تا بجای ارائه اطلاعات لازم ، روی کارهای پیچیده تر تمرکز کنند.

نتیجه

زیباترین چیز در مورد chatbots این است که می توانید آنها را برای نیازهای خاص شغلی خود و همچنین برای بستر گفتگو که سازمان شما از آن استفاده می کند ، سفارشی سازی کنید. دستیاران دیجیتال قبلاً ثابت کرده اند که برای آزمایش ، فیلتر کردن و گزارش اطلاعات ، کشف برنامه ها و برنامه ریزی ها ، ارسال هشدار ، انجام فعالیت های سفارشی ، برخورد با پرس و جوهای ساده ، اطلاعرسانی همه افراد و ردیابی ده ها تغییر ارزشمند هستند. بنابراین ، پیش بروید و از این ابزارها برای ساخت اولین chatbot خود استفاده کنید.

در سالهای آینده ، chatbots به سادگی مهارت های فعلی خود را ارتقا داده و مهارت های مختلفی را به دست می آورد. مظنونانی وجود دارد که چت بابات بر بعضی از مشاغل انسانی پیروز خواهد شد ، بنابراین نرخ بیکاری را تقویت می کند.

با این حال ، ما در Geekflare ، از سناریوی خوش بینانه تری برخوردار هستیم: اتوماسیون کارهای سفارشی به پایین آمدن قیمت ها ، دستمزدهای بزرگتر و شغل های متفاوت دیگری که پدیدار می شوند کمک می کند. آیا این وضعیت خوب نیست؟ Chatbots با نحوه تحمل خرید مردم یا به دست آوردن خدمات ، انقلابی به همراه آورده است. آنها شخصی ، جذاب و خارق العاده هستند!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me