چه کسی تصور می کند که “کار از راه دور” به همان اندازه که در این روز و عصر بدست آمده ، خواهد شد?

کارهایی که از نوع مشاغل خانگی انجام می شود فقط برای کارمندانی که مجبور بودند به مرخصی والدین بروند و یا در غیر این صورت نمی توانند بصورت حضوری در محل کار شرکت کنند ، محفوظ است. این روزها ، دوستانه از راه دور یکی از متداول ترین اصطلاحات هنگام جستجوی لیست های جدید شغلی در صنایعی مانند فناوری ، بازاریابی ، مهندسی و… است..

به همین ترتیب ، بسیاری از شرکتهای جدید که تازه تولید می شوند ، صرفاً بر اساس نوع کار از راه دور تنها ساخته شده اند. و این به دلیل استعداد استعدادهای موجود در سراسر جهان بسیار زیاد است. مرتب کردن چیزهایی مانند ویزا یا مجوزهای کار برای افرادی که واقعاً دوست دارید در تیم خود داشته باشید کار ساده ای نیست. بنابراین ، کار از راه دور یک سازش خوب در شرایطی است که شما به دنبال استعداد برتر تیم خود هستید.

اگر به آمار کار از راه دور نگاه کنیم, بین سالهای 2005 و 2017 – وجود داشت افزایش قابل توجه 160٪ کارگران از راه دور و / یا پیشنهادات شغلی در بازار.

رشد کار از راه دور در سالهای اخیر

اگر بارها شغلهای مربوط به فناوری را در اخبار محبوب هکرها بررسی می کنید “چه کسی استخدام می کند?“موضوع ماهانه ، تعداد بیشتری از شرکت ها فرصت های شغلی خود را به عنوان دوستانه از راه دور درج می کنند. فقط از ده لیست در چند سال پیش تا بیش از 100 شرکت به دنبال استعدادی هستند که آرزو دارند از آسایش خانه یا محل کار خود کار کنند.

بنابراین ، برای خلاصه کردن ، زمان بسیار خوبی برای تبدیل شدن به یک کارگر از راه دور است. کار در ساحل در یک جزیره گرمسیری (عشایری دیجیتال) ، هنگام تماشای بچه های خود از خانه کار کنید یا از ماشین خود کار کنید در حالی که مناظر دیدنی گراند کانیون در پیش زمینه شما ماندگار است.

ارتباطات و نقشی که در کار دارد

با اينكه قدرت کار از راه دور می تواند فوق العاده باشد, بیایید این واقعیت را فراموش نکنیم که شما همچنان به عنوان بخشی از یک تیم بزرگتر کار می کنید. این بدان معناست که ارتباطات هنوز بخشی اساسی از گردش روزانه شما (یا حداقل دوبرابر) است.

طراحان گرافیک ، نویسندگان مستقل و یا در غیر این صورت کارگران از راه دور مبتنی بر مبهم اغلب می توانند به تنهایی از طریق ارتباطات Email / Slack دور شوند. اما اگر به عنوان مهندس ، یا نماینده روابط انسانی یا هر نوع شغل دیگری در آنجا ارتباط برقرار کنید که بخش اساسی از توصیف شغل باشد ، به یک شرکت ملحق می شوید..

بنابراین ، به همین دلیل تنها ، شرکت ها و نوآوری ها معمولاً باید در مورد ابزار ارتباطی ویژه از راه دور که قرار است در طولانی مدت از آن استفاده کنند ، تصمیم بگیرند. گاهی, انتخاب ابزار خاص backfires, و شما باید همه چیز را به یک جایگزین منتقل کنید. به همین ترتیب ، شما باید منحنی یادگیری و قابلیت استفاده از ابزار ارتباطی ویژه از راه دور را برای نوع شرکت خود در نظر بگیرید.

ابزاری برای برقراری ارتباط با تیم از راه دور خود

یک جستجوی Google برای “ابزارهای ارتباط از راه دور” یک میلیارد نتیجه را برمی گرداند. این یک موضوع پر سود است که باید به آن توجه کنید زیرا کار از راه دور در حال رشد است (همانطور که آموخته ایم) ، و این واقعیت که شروع به کار از این نوع خود می تواند سودآور باشد ،.

لاغر احتمالاً محبوب ترین ابزار از این نوع در بازار است. نه تنها Slack گذشت چندین جمع, اما آن را نیز به خود جلب کرد سرمایه گذاری عظیم از سرمایه گذاران و شرکت های فرشته. که پس از آن به شکاف عمومی (IPO) در اوج رسید قیمت حیرت انگیز 38.50 دلار در هر سهم با ارزش 23 میلیارد دلار.

لاغر

با استفاده از Slack به عنوان یک کارگر / کارمند از راه دور ، خودم فقط چیزهای خوبی برای گفتن دارم. در واقع ارتباط برقرار کردن با اعضای تیم را آسان می کند و ممکن است به روش های مختلفی اضافه کنم.

اگرچه در ابتدا به عنوان ابزاری برای ارتباطات مبتنی بر گپ ساخته شده است ، Slack نیز درگیر شده است که مکالمات صوتی و تصویری را نیز شامل می شود. این امر باعث می شود تا در یک کنفرانس ، مربیگری کارمندان جدید یا میزبانی جلسات عمومی در هیئت مدیره ، راحت شوید.

اما این همه چیز نیست Slack همچنین در کمک به حل مشکلات فردی برای صنایع خاص تخصص دارد. و آن صنایع عبارتند از:

 • بازار یابی
 • مهندسی
 • آی تی
 • پشتیبانی مشتری
 • منابع انسانی
 • مدیریت پروژه
 • رسانه ها
 • …و بیشتر!

در هر صنعت دیگری که کار می کنید ، Slack اطمینان حاصل می کند که ارتباطات تا حد امکان یکدست باشد. به عنوان نمونه ، اگر یک آژانس بازاریابی را اداره می کنید و دوست دارید از Slack برای برقراری ارتباط با تیم و مشتریان خود استفاده کنید ، مزایای قابل توجهی وجود دارد که می توانید از آنها بهره مند شوید..

اولین مورد این است ادغام با ابزارهای بازاریابی مورد علاقه خود.

ادغام بازاریابی Slack

Slack از تمام ابزارهای بازاریابی مورد علاقه خود (بیش از 100 در زمان نوشتن این مطلب) پشتیبانی می کند که می توانید مستقیماً در فرایند ارتباطات خود ادغام شوید. بنابراین ، مواردی مانند فاکتورها ، مطالب مربوط به رسانه های اجتماعی ، بررسی ها و غیره را می توان مستقیم از داشبورد Slack خود مدیریت کرد.

و این مربوط به سایر انواع صنایع است که Slack به آن متوسل می شود. آیا این جک تجارت است؟ تا حدی اما ، من معتقدم که موقعیت های خاص برای حل مسائل ارتباطی به ابزارها و رویکردهای مختلفی نیاز دارند.

بنابراین ، بیایید نگاهی بیندازیم که سایر ابزارهای ارتباطی از راه دور در بازار کدامند. و ، شاید برای نوع تجاری یا پروژه ای که در آن کار می کنید ، مناسب تر باشد.

ProofHub: همکاری پروژه برای تیم ها

ProofHub

اگر به دنبال یک روش مطمئن برای مدیریت پروژه ها در مقیاس هستید ، بیشتر از آن جستجو نکنید ProofHub. این بچه ها بسیاری از تفکرات خود را برای ساختن ProofHub به عنوان ساده ترین و کارآمدترین نوع بشر سرمایه گذاری کرده اند. دارای یک رابط کاربری پاک و تمیز است که کمتر از یک دقیقه برای انطباق با آن طول می کشد. از این گذشته ، شما به راحتی می توانید کل لیست های کار خود را با یک کلیک یک دکمه دسته بندی کنید.

هر تیم از راه دور موفق نه تنها برای ارتباط با زحمت بلکه به ردیابی پروژه ها در زمان واقعی نیاز به ابزاری دارد. هیچ کس دوست ندارد مهلت های از دست رفته یا بدتر از آن ، مسائل حل نشده را که مستقیماً روی مشتریان (فروش!) تأثیر می گذارد ، قرار دهد. و ProofHub با این ابزار معماری ردیابی پروژه خود ، با این معما سرو کار دارد.

مدیریت پروژه ProofHub

برنامه ای را ایجاد کنید ، تکالیف شخصی را بنویسید و به سادگی اعضای مناسب تیم را برای هر کار اختصاص دهید. ساده است. و می توانید این روند را مستقیماً از داشبورد ProofHub تکرار کنید ، هر چند بار که دوست دارید.

هر پروژه تاریخچه خود را نگه داشته است ، می توان اظهار داشت: نظرات مربوط به تکالیف شخصی است ، و شما حتی می توانید کل برنامه خود را یا به عنوان یک فایل CSV یا نمودار برای استفاده در سخنرانی ها یا جاهای دیگر صادر کنید..

ProofHub نوشته است راهنمای مفصلی در مورد نحوه استفاده از نمودارهای گانت برای دستیابی به همه اینها بلکه نشان می دهد که چقدر خوبی را می توانید از این فن آوری بیرون بیاورید.

سایر ویژگی های قابل توجه ProofHub عبارتند از:

 • تخته های کانبان. اگر با Trello آشنایی دارید ، از قبل نحوه کار آنها را می دانید. شما تابلوهای با الزامات کار جداگانه ایجاد می کنید ، و سپس کارهای مرحله را از مرحله اولیه آنها تا اتمام کامل انجام می دهید. همه چیز از نظرات تا اضافه کردن پرونده ها پشتیبانی می شود.
 • اثبات. این یک ویژگی استثنایی برای هر تیم طراحی است که از راه دور کار می کند. می توانید مشخصات یک رنگ ، فونت یا عنصر طراحی را مورد بحث قرار داده و آن را در زمان واقعی از طریق ویژگی اثبات ProofHub اثبات کنید. به عنوان مثال ، می توانید یک عکس زنده از طراحی خود بارگذاری کنید ، و اعضای تیم شما می توانند در مورد تغییرات خاص مورد نیاز اظهار نظر کنند.
 • مدیریت پروژه. در ProofHub ، شما می توانید انتخاب کنید که چه کسی پروژه را مدیریت می کند. یک مدیر پروژه تمام اطلاعیه های اساسی را برای مهلت های از دست رفته و کارهای روز گذشته دریافت می کند و پاسخگو می ماند.

و خیلی بیشتر. اختصاص دادن کل مقاله به ویژگیهای استثنایی که ProofHub برای تیم های از راه دور فراهم می کند ، بسیار آسان خواهد بود. اما ، برای این گردهمایی خاص ، تمرکز ما بر برجسته ترین برجسته ترین ابزارهای ارتباط از راه دور در بازار است.

بیا ادامه بدیم.

Codeshare: توسعه زمان واقعی با تیم شما

کدخدا

یک مهندس ارشد قصد دارد دانش برنامه نویسی به مراتب برتر از دانشجو داشته باشد. اما ، چگونه می توانید فاصله بین هر دو را هنگام کار به عنوان تیم از راه دور ایجاد کنید?

جواب این است کدخدا. با Codeshare ، شما می توانید تنها با چند ثانیه توسعه یک محیط توسعه در زمان واقعی با کل تیم توسعه دهنده خود ایجاد کنید. و این به هزار دلیل مختلف مفید است.

 • شما می توانید کارمندان جدید را با سبک کلی طراحی خود و نحوه مدیریت فایلهای مختلف پروژه و چرا این کار را معرفی کنید.
 • جلسات مشاوره یک به یک را برگزار کنید که در آن به کارمندان آموزش می دهید تا مسیری را که می خواهید با آن در پیش بگیرید انجام دهید.
 • به همین ترتیب ، شما می توانید از Codeshare برای میزبانی یک کنفرانس تلفنی با کل تیم خود استفاده کنید تا در مورد مشکلات خاص با یکدیگر همکاری کنید. تعداد بیشتری از افراد با استفاده از یک راه حل ممکن است وضوح بسیار سریعتری را ارائه دهند.

برنامه های کاربردی برای این نرم افزار خاص واقعاً بی پایان هستند ، به خصوص اگر در مواردی مانند مصاحبه ، مربیگری ، یادگیری و موارد دیگر عامل هستید..

تمام کارهایی که برای کار Codeshare لازم است این است که یک جلسه جدید (که بعد از 24 ساعت منقضی خواهد شد) باز کنید و آن را با هر کسی که قصد دارید کدگذاری کنید به اشتراک بگذارید..

اکنون ، بطور واضح و منطقی ، این ابزار خاص چیزی جز یک محیط برنامه نویسی در زمان واقعی با تیم از راه دور شما فراهم نمی کند. به همین ترتیب ، از Codeshare باید به عنوان مکمل دیگر ابزار ارتباطی دیگری که قبلاً از آن استفاده کرده اید استفاده شود.

Atlassian: استاندارد طلا برای تیم های توسعه دهنده

اطلس

از آنجا که ما در موضوع توسعه هستیم ، لازم به ذکر است اطلس. اگرچه بیشتر به عنوان یک ابزار مدیریت ادغام مداوم در داخل شناخته می شود ، با افزودنیهای اخیر بامبو – Atlassian همچنین در تلاش است تا راه حلی برای تیم های توسعه از راه دور باشد.

ایده بامبو این است که شما می توانید یک تیم کامل را از ابتدا تا پایان پروژه اختصاص دهید. در نتیجه ، همه چیز از رفع خطا تا مدیریت بلیط می تواند در داخل داشبورد بامبو محقق شود.

مثال بامبو

این یک الهه مطلق برای تیم های از راه دور است زیرا در غیر این صورت باید به نرم افزار helpdesk اعتماد کنید که لایه ای غیر ضروری از دست دادن بهره وری را اضافه می کند..

نیازی به گفتن نیست ، Atlassian یکی دیگر از ابزارهایی است که با نرم افزارهای خارجی کاملاً خوب ادغام شده است. هر یک از ابزارهای ارتباطی از راه دور که در طول این گردهمایی به آنها اشاره کردیم به نوعی تعامل با اطلس خواهد بود. و برعکس ، البته.

بستن کلمات

بدیهی است ، ابزارهای بی شماری شگفت انگیز برای مدیریت یک محیط کار از راه دور وجود دارد. به نظر من ، در حال حاضر ، ما در حال حاضر برخی از بهترین های موجود در بازار را مورد بررسی قرار داده ایم. در پایان ، باید تصمیم بگیرید که مناسب برای تجارت خاص شما و نوع تیمی که شما مدیریت می کنید چه چیزی مناسب است.

از طرف دیگر ، می توانید برای بسیاری از موارد مختلف ، به صفحه مجموعه Geekflare نگاهی بیندازید تا برخی از ابزارهای طاقچه دیگر را بررسی کنید. تنظیم تنظیمات با محیط مدیریت پروژه در ابتدا همیشه اشتباه است. اما هنگامی که این کار را طی کردید ، باید راهنمایی هایی برای اجرای پروژه ها و کارهای فردی باشد.

امیدوارم ابزارهایی که در اینجا نشان داده شده اند فقط برای نیازهای خاص شما مناسب باشند.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me