بسیاری از ما نمی دانیم که برخی از مرورگرها راه ورود به اطلاعات شخصی ما است.

منابع مختلفی که به صورت آنلاین از آنها بازدید می کنید ممکن است برای جمع آوری داده های شما و ردیابی هر حرکت شما به صورت آنلاین نادر باشند. استفاده نکردن از مرورگر مناسب به طور بالقوه می تواند در آینده مشکلاتی ایجاد کند ، زیرا خوب ، داده های شخصی چیزی است که باید شخصی نگه داشته شود ، مگر اینکه بدیهی است ، شما به عمد بخواهید آن را به دلایل قانونی به اشتراک بگذارید.

شما در حال کشف بهترین مرورگرهای متمرکز بر حفظ حریم خصوصی برای iOS و Android هستید که از حریم شخصی شما محافظت می کنند و به شما در ایمن تر بودن آنلاین کمک می کنند. این پست را برای یک مرورگر دسک تاپ بررسی کنید.

قبل از اینکه به لیست آن ها بروم ، بگذارید به شما بگویم که چرا باید از آنها استفاده کنید.

هیچ نتیجه هدفمندی وجود ندارد

اکثر مرورگرهای شناخته شده دارای کوکی هایی هستند که براساس رضایت شما فعال شده اند ، این بدان معناست که هر آنچه را که در وب جستجو می کنید براساس علاقه شما و جستجوهای گذشته است. شما نتیجه ای بی طرفانه از آن نمی گیرید. از طرف دیگر ، مرورگرهای این لیست فقط هر بار نتایج تازه را نشان می دهند ، زیرا این کوکی ها به طور پیش فرض فعال نیستند.

سابقه مرور وجود ندارد

مرورگرهای موجود در این لیست سابقه مرور شما را ذخیره نمی کنند ، به این معنی که شما نتیجه شخصی سازی شده را از آن دریافت نمی کنید. هر زمان می توانید اینترنت را از ابتدا مرور کنید.

با توجه به یادداشت سبک تر ، این نکته نیز مفید است که هنگام خرید هدایای شخصی در خانه خود ، و نمی خواهید آنها از این موضوع آگاهی داشته باشند. هیچ سابقه مرور به معنای اثری از آن نیست. و در نتیجه ، غافلگیر شدن خراب نیست.

شما باید اطلاعات شخصی خود را خصوصی نگه دارید

با جمع آوری داده های شما پول زیادی برای کسب و کارها در نظر گرفته شده است و اکثر مرورگرها این روزها این کار را به عنوان هنجار تبدیل کرده اند. حریم خصوصی بسیار کمی باقی مانده است ، اما خوشبختانه با مرورگرهای ذکر شده در این لیست نیست. این مرورگرها توجه ویژه ای به حریم شخصی دارند ، به همین دلیل هیچ یک از اطلاعات شخصی شما را جمع نمی کنند.

بیایید مرورگرهای زیر را بررسی کنیم.

مرورگر پیاز

برای iOS در دسترس است, مرورگر پیاز به شما امکان می دهد به کمک ناوبری در وب جستجو کنید تور. مهم نیست که اگر شغلی سعی در حفظ امنیت استراتژی های خود دارید یا شخصی که به دنبال یک تجربه گشت و گذار ایمن است ، این مرورگر برای آن عالی است.

به طور خلاصه ، مرورگر پیاز می تواند به شما کمک کند:

 • بصورت آنلاین ناشناس باشید
 • از حریم خصوصی خود در برابر ردیابهای مختلف وب سایت محافظت کنید
 • از شبکه های نا امن و ISP ها در امان باشید
 • سوئیچ خودکار در صورت وجود به HTTPS
 • توسط Onion به وب سایت های دستی دست یافته دسترسی پیدا کنید

و با داشتن بیش از 25 زبان مختلف ، پیاز کاملاً غافلگیر کننده رایگان است. استفاده از این مرورگر هیچ هزینه ای ندارد.

مرورگر Aloha

آیا شما با سرعت محافظت می کنید؟ اگر بله ، پس مرورگر Aloha یک مسابقه عالی برای شماست دارای یک VPN رایگان و نامحدود است که باعث فشرده سازی ترافیک و مسدود کردن ردیاب ها می شود. این مرورگر به شما امکان می دهد در اینترنت با سرعت 2 برابر سریع تر نسبت به سایر موارد موجود در اینترنت گشت و گذار کنید ، همه به لطف موتور ارائه شده بهینه آنها.

همچنین ، در اینجا برخی از ویژگی های دیگر:

 • تبلیغات اسپم را مسدود می کند
 • دستگاه پخش رسانه ای داخلی با پشتیبانی VR
 • پرونده های بارگیری شده را در مدیر خود ذخیره کنید
 • رابط کاربری آسان ، ساخته شده برای همه

شروع کار رایگان است ، اما می توانید با انتخاب یکی از برنامه های پرداخت شده آنها ، فقط با 2.99 دلار در ماه شروع کنید و ویژگی های حق بیمه را باز کنید..

شجاع

مرورگر دیگری که بسیار مناسب اسم آن است, شجاع, مورد ستایش شرکتهایی مانند The Verge ، Cnet و Wired قرار گرفته است. این امر شما را قادر می سازد کنترل کامل اطلاعات شخصی خود را از طریق:

 • مسدود کردن ردیاب
 • مسدود کردن تبلیغات غیر ضروری
 • امکان مرور ناشناس از طریق Tor

باور کنید یا نه ، همه اینها سرعت مرورگر شما را بیشتر می کند که بسیار بیشتر از Chrome و Safari است. یکی دیگر از ویژگی های جالب توجه که قابل ذکر است ، توانایی کسب پاداش با تماشای تبلیغات مربوط به حریم خصوصی آنها است. بعد از آن می توانید در آینده برای حمایت از سازندگان وب مورد علاقه خود و حتی کارتهای هدیه هزینه کنید.

فایرفاکس

یک جانباز در این لیست است, فایرفاکس هم اكنون مدتی است كه تجربه بسیار خوبی را ارائه می داده است. این مرورگر می تواند بیش از 2000 ردیاب را مسدود کند ، از جمله شرکت هایی که شما را در همه جا بازپرداخت می کنند. حالت پیش فرض مرور خصوصی آنها پس از بسته شدن پنجره ها ، سابقه و کوکی های شما را به طور خودکار حذف می کند.

علاوه بر این ، شما همچنین می توانید:

 • گذرواژه‌ها ، زبانهها ، سابقه و نشانکها را در دستگاهها همگام سازی کنید
 • توقف ردیابی فیس بوک
 • تبلیغات آزار دهنده را مسدود کنید

چیزهای بیشتری در آن وجود دارد ، و می توانید همه آنها را به صورت رایگان تجربه کنید.

مرورگر Tor

برای Android موجود است, مرورگر Tor یکی از قوی ترین تجربیات محوریت حریم خصوصی در جهان را ارائه می دهد. مرورگرهای بسیار کمتری وجود دارند که از نظر آزادی و حفظ حریم خصوصی می توانند به این نسخه نزدیک شوند. این می تواند یکسری کارها را انجام دهد ، مانند:

 • ردیاب را بلوک می کند
 • کوکی ها را بطور خودکار پاک کنید
 • مانع از نظارت بر رفتار مرور شما می شود
 • با رمزگذاری چند لایه همراه است
 • حتی وب سایتهای مسدود شده در منطقه خود را مرور کنید

مرورگر Tor کاملاً رایگان و منبع باز است ، به این معنی که می توانید بلافاصله از حریم شخصی خود محافظت کنید.

DuckDuckGo

DuckDuckGo مرورگر شناخته شده دیگری است که تأکید ویژه ای بر حفظ حریم خصوصی می کند ، و همچنین منبع آزاد و منبع باز است. دارای تمام ویژگی هایی است که یک مرورگر با محوریت حفظ حریم خصوصی ارائه می دهد ، مانند:

 • سوئیچ خودکار به HTTPS هر زمان موجود باشد
 • جستجوی ناشناسانه و بدون سابقه
 • تبلیغات و سایر ردیابها را برای یک تجربه مرور جدید مسدود کنید

جالب ترین و منحصر به فرد ترین ویژگی این مرورگر ، امتیاز شخصی برای هر وب سایت که بازدید می کنید نشان می دهد. این کمک می کند تا وب سایت ایمن باشد یا اینکه سعی دارد اطلاعات شخصی شما را بدست آورد ، شناسایی کند.

می توانید DuckDuckGo را برای Android بارگیری کنید.

مرورگر وب مرورگر خصوصی

همانطور که ساده است به عنوان نام, مرورگر وب مرورگر خصوصی به شما امکان می دهد وب سایت ها را بصورت خصوصی و در حالت تمام صفحه مشاهده کنید. با پاک کردن تاریخچه ، حافظه پنهان و کوکی ها حداکثر حریم شخصی را فراهم می کند ، به همین دلیل بیش از 8 میلیون کاربر از این استفاده می کنند.

هر وقت از مرورگر خارج می شوید ، تمام تاریخچه استفاده شما پاک می شود و می توانید دفعه بعدی که آن را باز می کنید دوباره شروع کنید. موتور UI و backend با مرورگر سافاری بسیار یکسان است و در کمال تعجب نیز سرعت آن زیاد است.

این مرورگر کاملاً رایگان است و برای iPhone ، iPad و iPod در دسترس است.

نتیجه

ممکن است این مرورگرها از ویژگی های Google Chrome یا Safari برخوردار نباشند ، اما به شما امکان می دهد تا داده های خود را به طور کامل کنترل کنید و از حریم شخصی خود محافظت کنید ، که این بسیار مهم است. در کنار استفاده از یک مرورگر با تمرکز خصوصی ، باید امنیت یک مدیر رمز عبور را نیز برای امنیت بهتر آنلاین در نظر بگیرید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me