با گذشت هر سال ، نیاز به آنتی ویروس خوب در حال افزایش است.

به خصوص در حال حاضر تقاضا برای آن بسیار زیاد است زیرا بیشتر ما از خانه کار می کنیم و از اینترنت باز استفاده می کنیم. با کنار گذاشتن این امر ، ویروس ها همیشه برای هر کاربر اینترنتی تهدیدآمیز بوده اند ، بنابراین استفاده از آنتی ویروس قطعاً می تواند خطر را تا حد زیادی کاهش دهد..

این می تواند از برخی شرایط واقعاً ناراحت کننده مانند نشت داده ، از بین رفتن اطلاعات و غیره جلوگیری کند. شاید از قبل بدانید که قربانی این حملات تند و زننده می تواند به شهرت و تجارت کلی شما دامن بزند ، بنابراین پیشگیری همیشه بهتر از درمان است.

این نرم افزارهای ضد ویروس ذکر شده در زیر به شما کمک می کنند از حملات خطرناک جلوگیری کرده و سیستم خود را با سهولت تمیز کنید. ��

آویرا

می توانید با استفاده از تهدیدهای مختلف از جمله باج افزارها ، ویروس ها ، هکرها و فیشینگ از آن محافظت کنید آویرا. این سازگار با GDPR است ، و هر شخصی که آگاهی کم و کمی از دانش قبلی دارد ، می تواند به توابع درون آن عادت کند.

مجهز به Avira Protection Cloud است که ترکیبی از فن آوری های مختلف مانند هوش مصنوعی ، موتور چند اسکن ، هوش سوپر و تحلیل رفتار است. همه این ترکیب ها یک تجربه امنیتی با ذهنیت به شما می دهند که در هنگام گشت و گذار در اینترنت ، شما را در آرامش حفظ می کنند.

می توانید قبل از بروزرسانی به یک طرح حق بیمه که از 38 دلار شروع می شود ، با آزمایش رایگان شروع کنید.

BullGuard

با محافظ سه لایه و چندین جایزه در زیر کمربند آنها, BullGuard هنگام کنترل ویروس ها و تهدیدات دیگر کاملاً قدرتمند است. با استفاده از چندین تاکتیک مانند جلوگیری از دسترسی به وب سایت های مشکوک و متوقف کردن باج افزار در آهنگ های آن ، شما را ایمن نگه می دارد.

علاوه بر این ، استفاده از آن ساده است ، و می توانید از یک دستگاه مشترک ، از چندین دستگاه محافظت کنید. تیم پشتیبانی 24/7 آنها نیز قابل ذکر است. در هر مرحله و هر زمان که با مشکلی روبرو شدید می توانید با استفاده از عملکرد چت زنده آنها ، با آنها تماس بگیرید.

برای مدت زمان محدود ، BullGuard سه ماه کامل یک آزمایش رایگان ارائه می دهد ، که شامل حفاظت از 50 دستگاه مختلف است. حتماً این مورد را بررسی کنید.

آواز

یک جانباز در فضای آنتی ویروس, آواز محافظت کامل در برابر تهدیدات مختلف می کند. این فناوری دارای هوشمندی است که می تواند تهدیدات را قبل از خطرات شما تشخیص دهد. وقتی تهدید شناسایی شد ، جلوتر می رود و آن را نه تنها از دستگاه شما بلکه از کل شبکه آنها مسدود می کند ، به طوری که همه از آن در امان هستند.

یکی دیگر از ویژگی های عالی کنترل متمرکز است. با استفاده از آن ، می توانید یک نمایه متمرکز از دارایی های IT خود را بدست آورید و کاربران را از خاموش کردن آنتی ویروس خودداری کنید تا مطمئن شوید همه چیز به خوبی محافظت شده است.

با نصب این نرم افزار ، می توانید از آن در دستگاه های مختلف در سراسر دفتر خود استفاده کنید و یک نمای داشبورد همه در یک را برای تعیین هرگونه مشکل دریافت کنید.

مک آفی

با پشتیبانی 24/7 و محافظت جامع, مک آفی گزینه عالی دیگری برای تجارت شماست. شما می توانید از آن در چندین دستگاه استفاده کرده و از ایمیل ، وب و محافظت از فایروال ، همه به یک استفاده کنید. این شرکت نرم افزاری آنتی ویروس از سال 1987 فعالیت می کند و از آن زمان تاکنون تنها خدمات خود را بهبود بخشیده است.

فقط برای سال اول 94.99 دلار هزینه دارد ، اما اگر شما در مورد خدمات آنها حصر هستید ، توصیه می کنم ابتدا از آزمایش رایگان آنها استفاده کنید. با ویندوز ، مک ، اندروید و IOS کار می کند.

AVG

فقط 46.99 دلار قیمت دارد, AVG تجارت شما را در برابر تهدیدهایی مانند ویروس ها ، باج افزارها ، نرم افزارهای مخرب ، هکرها و غیره محافظت می کند. از این روش برای حفظ امنیت شما از تکنیک های مختلفی استفاده می کند. به عنوان مثال ، این موضوع را از قبل به شما اطلاع می دهد که صفحه وب مورد بازدید شما امن است یا خیر. همچنین بررسی می کند که پرونده ای که بارگیری می کنید حاوی هر چیز خطرناکی است.

با تشکر از زمان واقعی تشخیص ابر شیوع مبتنی بر ابر و تشخیص فعالانه هوش مصنوعی ، اکنون حتی می توانید خود را از جدیدترین بدافزارهای موجود محافظت کنید.

در اینجا ویژگی های دیگری وجود دارد که می خواهید آنها را دوست داشته باشید:

 • فایروال برای محافظت در برابر هرزنامه ها ، ویروس ها ، هکرها و غیره.
 • محافظت از هویت از Spyware و Adware
 • پرونده های خود را با خیال راحت در دیسک مجازی محافظت شده با رمزگذاری رمزگذاری و ذخیره می کند
 • پرونده های مشکوک را حذف می کند
 • اسکن کامل سیستم برای شناسایی تهدیدات
 • مدیریت از راه دور برای سرپرست شما برای کنترل AVG در دستگاه های مختلف

ویژگی های بسیار بیشتری وجود دارد ، و شما به سختی می توانید با این نرم افزار اشتباه کنید ، زیرا خوب ، توسط بیش از 600000 مشاغل در سراسر جهان استفاده می شود.

جاذبه Bitdefender GravityZone

اغلب در آزمونهای امنیتی مستقل رتبه 1 را کسب می کند, جاذبه Bitdefender GravityZone یک کار شگفت انگیز برای حفظ امنیت سیستم و اطلاعات شما انجام می دهد. از هوش مصنوعی و یادگیری ماشین استفاده می کند و دارای ویژگی هایی مانند:

 • محافظت لایه ای برای نقاط پایانی
 • دفاع در برابر حملات شبکه ، مانند نیروی بی رحمانه
 • منطقه کنترل جهانی برای همه دستگاه های متصل
 • مدیریت ریسک نهایی برای نگه داشتن نقطه پایانی قوی و ایمن
 • برنامه مانیتور علائم رفتارهای مخرب را کنترل می کند

نصب و مدیریت بسیار آسان است و از یک فایروال دو طرفه با تشخیص / جلوگیری از نفوذ استفاده می شود. این نرم افزار برای سه دستگاه و یک سرور 77.69 دلار هزینه دارد. با این وجود می توانید در صورت تمایل دستگاه ها و سرورهای بیشتری خریداری کنید.

همچنین یک آزمایش آزمایشی 30 روزه وجود دارد که می توانید از آن استفاده کنید.

آنتی ویروس انتهایی ESET

محافظت پیشرفته در برابر تهدیدات با سرعت بسیار بالا, آنتی ویروس انتهایی ESET وضعیت برنده جایزه خود را بسیار خوب انجام می دهد. در هر برنامه ، می توانید حملات هدفمند را مسدود کنید ، از نقض داده جلوگیری کنید ، سیستم خود را در برابر باج افزار محافظت کنید و موارد دیگر.

شما می توانید دفاع چند لایه را در کل چرخه بدافزارها و نه فقط از یک طرف بدست آورید. این بدان معنی است که می تواند بدافزارها را قبل ، ارسال و در حین اجرا شناسایی کند. همچنین ، نکته خوب در مورد این نرم افزار ، نیازی به مشخصات سیستم عظیم نیست. حتی اگر یک کامپیوتر کم مصرف داشته باشید ، به احتمال زیاد روی آن کار خواهید کرد.

به غیر از این ، شما می توانید مدیریت شبکه از راه دور را کنترل کنید تا همه چیز را از یک نقطه کنترل کنید. برنامه های قیمت گذاری ESET Endpoint آنتی ویروس از 190 دلار شروع می شود.

Malwarebytes برای تیم ها

سبک ، مقرون به صرفه و بسیار قدرتمند, Malwarebytes برای تیم ها می تواند به شما در محافظت از رایانه ، تلفن هوشمند و رایانه های لوحی در مقابل تهدیدات سایبری مختلف کمک کند. دستگاه شما را بدون هیچگونه نقص عملکردی روان و روان کار می کند.

این دستگاه می تواند تا 20 دستگاه مختلف را تأمین کند ، بنابراین اگر تیمی با این اندازه دارید ، حفظ امنیت سیستم های آنها از اولویت بالایی برخوردار است. مهمتر از همه اینها ، آنها یک تیم پشتیبانی چشمگیر دارند که 24/7 از طریق تلفن ، گپ و ایمیل ارسال می شوند.

اگر می خواهید امنیت خود را ساده تر کنید ، پس Malwarebytes for Teams گزینه خوبی برای در نظر گرفتن است. می توانید با استفاده از آزمایش رایگان آنها شروع کنید.

Vipre Endpoint Security

طراحی شده توسط یادگیری پیشرفته ماشین, Vipre Endpoint Security محافظت در برابر تهدیدهایی که مدت هاست در اینجا بوده است ، و همچنین برای کسانی که تازه شروع به خزش کرده اند. این نرم افزار دارای تحلیل رفتاری در زمان واقعی است و شبکه اطلاعاتی تهدید را برای دست کشیدن از هرگونه مشکوکی که پیش می آید.

این راه حل دارای چندین ویژگی شگفت انگیز است ، مانند:

 • محافظ نقطه انتهایی چند لایه
 • پنل مدیریت ساده و آسان برای کنترل عالی
 • کنترل دسترسی وب برای نظارت بر خط مشی های استفاده از اینترنت
 • داشبورد دقیق برای مشاهده همه چیز در عمق

به غیر از این ، شما همچنین گزارشهای در زمان واقعی و یک رابط تلفن همراه پاسخگو دریافت می کنید تا امنیت و امنیت خود را در هر زمان و هر مکان مشاهده کنید. اگر این چیزی است که شما به دنبال آن هستید ، حتما از آزمایش رایگان در دسترس استفاده کنید.

نتیجه

امنیت برای هر مشاوری واقعاً ضروری است ، بنابراین امیدوارم راه حلهای فوق اطلاعات و دارایی های شما را محافظت کند.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me