اطلاعات شخصی خود را ایمن کنید.

بیایید به برخی از داده های مهم دستگاه هوشمند نگاه کنیم:

  • 62٪ از مصرف کنندگان از بانکداری آنلاین استفاده می کنند
  • 27٪ از هزاره ها از آنها استفاده می كنند حساب های بانکی جدید ایجاد کنید
  • 33٪ از مصرف کنندگان قبض را از طریق این دستگاهها پرداخت می کنند
  • 60٪ آمریکایی ها خریداری می کنند محصولات خانه هوشمند آنها روی تلفن های هوشمند خود نظارت می کنند

به عبارت دیگر ، مقدار خوبی از اطلاعات شناسایی شخصی (PII) از طریق شبکه های بی سیم منتقل می شود. به نوبه خود ، خطر سرقت هویت آنلاین افزایش می یابد.

عدم بروزرسانی

نتایج یک تحقیق Pew Research 2017 فاش شد یک چهارم صاحبان تلفن های هوشمند برای قفل کردن تلفنهای خود از یک کد عبور استفاده نکنید. همچنین ، 40٪ از افراد مورد بررسی گفتند که سیستم عامل و برنامه های تلفن خود را فقط در صورت امکان به روز می کنند.

کوشا نبودن باعث ایجاد مشکل در داده های شخصی شما و اطلاعات افراد دیگر می شود. به عنوان مثال ، شخصی می تواند ایمیل شما را بگیرد ، بدافزار را ضمیمه کرده و آن را از لیست ایمیل شما ارسال کند. و اگر این ایمیل ها را باز کنند …

برنامه ها را خاموش کنید

رمزهای عبور و برنامه های به روز شده هنوز از 100٪ محافظت از دستگاه های هوشمند استفاده نمی کنند. با این حال ، اضافه کردن یک لایه اضافی محافظت از طریق یک برنامه امنیتی ، تلاش برای سرقت PII یا ایجاد عفونت را به شدت کاهش می دهد.

در حالی که برخی از برنامه ها به اشتراک نیاز دارند ، بازده سرمایه گذاری برای کاهش تلفات داده ارزش آن را دارد. همچنین ، برخی از برنامه ها نسخه های رایگان ارائه می دهند که گزینه های بیشتری از آنچه فکر می کنید ارائه می دهند. در اینجا برخی از بهترین برنامه های امنیتی برای محافظت از اطلاعات همه ارائه شده است.

مراقب باش

احتمالاً دیده اید مراقب باش اما هرگز هدف آن را نمی دانست. در پشت صحنه ، از خراب شدن یا سرقت اطلاعات در دستگاه Android یا Apple شما جلوگیری می کند. و این کار را به صورت رایگان انجام می دهد.

مهم نیست که آیا در دستگاه خود هستید یا نه ، Lookup آن را از موارد مشکوک مانند URL های کلاهبرداری ، بک لینک های مخرب و برنامه های توهین آمیز محافظت می کند. علاوه بر این ، نسخه رایگان می تواند مخاطبین پشتیبان با ارزش باشد. در صورت خراب شدن یا گم شدن آنها ، می توان به صورت آنلاین یا از طریق دستگاه بازیابی شد. در مورد iPhone و iPad ، این امر می تواند به عنوان یک روش بازیابی ثانویه مورد استفاده قرار گیرد ، در صورتی که اعتبار iCloud خود را فراموش نکنید..

LookoutWorks

یکی دیگر از ویژگی های رایگان Lookout یک موقعیت مکانی تلفن را ارائه می دهد. حتی اگر GPS داخلی دستگاه غیرفعال شود ، برنامه امنیتی آن را در Google Maps قرار می دهد. این یک زنگ با صدای بلند که یک بار پیدا شده است ، منتشر می شود ، حتی اگر دستگاه در حالت خاموش باشد.

ویژگی های دیگری برای Lookout وجود دارد. به عنوان مثال قفل از راه دور یا مرور ایمن. با این حال ، اینها بخشی از خدمات اشتراک شرکت هستند.

BullGuard

صرف نظر از مدل رایگان یا پرداخت, BullGuard کارهای زیادی برای محافظت از دستگاه هوشمند شما انجام می دهد. برجسته امنیت از راه دور است. اگر تلفن یا رایانه لوحی از بین رفته است ، برای قفل کردن آن و پاک کردن داده ها ، از طریق یک حساب آنلاین به دستگاه دسترسی پیدا کنید. این کار نه تنها در iOS دستگاه بلکه در سیم کارت آن نیز انجام می شود.

برنامه امنیتی Bullguard

خرید اشتراک BullGuardd ، کنترل والدین را اضافه می کند. پس از فعال کردن ، والدین می توانند مکان فرزند خود را در دستگاه Apple یا Android خود پیگیری کنند و ببینند چه برنامه هایی را بارگیری می کنند. به نظر می رسد اورولیان؛ با این حال ، هدف آن به حداقل رساندن تعامل بین کودکان و کسانی که مایل به انجام آنها هستند صدمه می زند.

McAfee WaveSecure

اگرچه بسیاری از افراد McAfee را به خاطر مجموعه محافظت از آنتی ویروس مبتنی بر رایانه می شناسند ، اما محافظ به همان اندازه قدرتمندی را برای دستگاه های تلفن همراه ارائه می دهد.

در دستگاه های Android و Apple موجود است,  McAfee WaveSecure یک سرویس پولی است که دارای قفل از راه دور و پاک کردن داده ها و همچنین تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی اطلاعات است. همچنین ، این فعالیت URL ها را در ایمیل ، متون و کدهای QR برای فعالیت مشکوک بررسی می کند.

McAfee WaveSecure

اگر یک کاربر تلفن خود را گم کند ، McAfee WaveSecure حتی با غیرفعال کردن GPS ، موقعیت مکانی آن را مشخص می کند. علاوه بر این ، چندین مکان در مجاورت را به عنوان نقاط طرح محاسبه می کند. این به باریک کردن مکان دستگاه کمک می کند.

مک آفی همچنین محصول دیگری به نام خود گرفت امنیت موبایل برای محافظت از هویت شخصی و ویژگی های زیر.

  • محافظت در برابر سرقت
  • به طور متمرکز مدیریت کنید – کنترل را از هرجایی بگیرید
  • با یک پین خصوصی از عکس ها و فیلم ها محافظت کنید
  • با ساعت اپل کار می کند
  • و خیلی بیشتر…

F-Secure

در حال حاضر ، برای دستگاه های Android, F-Secure محافظت از اطلاعات از سرقت هویت آنلاین. همچنین با مسدود کردن تماس های تلفنی ناخواسته و پیام های متنی یک قدم بیشتر برداشته می شود. یک جایزه مشخص از آنجا که URL های مخرب در متون به ظاهر بی گناه یافت می شود.

برنامه امنیتی F-Secure

این شرکت در حال حاضر یک آزمایش 30 روزه را ارائه می دهد تا تمام پیشنهادات خود را امتحان کند. اگر تصمیم به عضویت ندارید ، F-Secure برنامه ضد سرقت خود را به صورت رایگان ارائه می دهد. این امر به شما امکان می دهد تلفن خود را پیدا کرده و در صورت لزوم اطلاعات را پاک کنید.

امنیت تلفن همراه Avast

چیزهای زیادی برای دوست داشتن در وجود دارد برنامه امنیتی موبایل Avast. به عنوان مثال ، میزان گزینه هایی که به صورت رایگان دریافت می کنید که سایر شرکت ها برای آن شارژ می کنند. برخی از این موارد شامل مسدود کردن اسپم ، تشخیص برنامه های مخرب قبل از نصب و تأیید امنیت WiFi است. همچنین به کاربران کمک می کند تا مدت زمان صرف شده برای برنامه های خاص را ردیابی کنند ، رم دستگاه را تقویت کرده و مجوز برنامه را بررسی کنند.

گزینه های پرداخت حرفه ای و نهایی در دسترس هستند. اما ممکن است با وجود تعداد ابزار رایگان موجود ، موارد اضافی لازم نباشد.

امنیت تلفن همراه Avast

در پایان ، آزمایش همه این برنامه های امنیتی قبل از عضویت در هرگونه برنامه پرداخت ضروری است. گرچه شرکت ها ممکن است بگویند نسخه های رایگان آنها قوی است ، اما گزینه هایی وجود دارند که بدون برنامه نمی توانند از آنها استفاده کنند.

با سایر دارندگان دستگاه های هوشمند – تقریباً در هر کسی که در حلقه شماست – صحبت کنید تا ببینید چه چیزی از آنها استفاده می کند و نحوه کار برای آنها چیست. با جمع آوری تمام گزینه های آنها ، شما باید ایده خوبی از اینکه از کجا شروع کنید ، داشته باشید. سپس ، هنگامی که داده های شما محافظت می شود ، احساس آرامش کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me