Interserver podniká v oblasti webhostingu více než 19 let. Společnost prosperuje na hlavních principech poskytování kvalitních služeb a špičkové podpory všem zákazníkům. Společnost během své cesty rozšířila své podnikání o cloud hosting, dedikované servery a mnohem více.

S každým balíčkem také nabízejí cenově dostupné doménové jméno pro svůj web, které můžete využít při nákupu balíčku. Nabízí 30denní záruku vrácení peněz a slibuje 99,9% dostupnosti.

Interserver Review 2020

Společnost Interserver byla založena v roce 1999 a je jednou z mála společností, které vzkvétají na vrcholu posledních dvou desetiletí. V rychle se rozvíjejícím odvětví, jako jsou webhostingové služby, je hlavní výhodou společnosti konkurence s novými společnostmi a poskytování cenově dostupných balíčků při zachování souladu s nejkvalitnějšími službami..

Společnost hrdě poskytuje své služby na volné noze i společnostem z žebříčku Fortune 500. Podpora 24/7 je jedním ze silných aspektů jejich služeb a spolehlivých a rychlých serverů.

Funkce hostitele Interserveru

Bezplatná migrační služba: Interserver poskytuje bezplatnou službu migrace webových stránek všem uživatelům ze starého hostitele na nový server bez dalších nákladů. Vše, co musíte udělat, je mít úplnou zálohu cPanel na vašem starém serveru a oni se postarají o zbytek.

 • Bezplatný tvůrce webových stránek: Společnost zahrnula Sitepad do administračního panelu, který je tvůrcem webových stránek s více než 300 tématy a mnoha funkcemi. Aby byl váš zážitek uživatelsky přívětivý, nabízí Sitepad více než 40 widgetů.
 • Špičková e-mailová služba: Interserver slibuje zákazníkům, že jejich e-maily budou doručeny včas. Mají automatizovaný kompromitovaný systém detekce e-mailových účtů, který zajišťuje, že server nebude na černých listinách poskytovatelů internetových služeb po celém světě.
 • Podpora 24/7 WordPress: WordPress se stal nejznámějším systémem pro správu obsahu na celém světě. Tým odborníků WordPress na Interserveru je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a poskytne pomoc, pokud se na vašem webu založeném na WordPress něco pokazí. ‘
 • 99,9% dostupnosti: Společnost slibuje 99,9% dostupnosti všech webů.

Plány a ceny hostingu Interserver

S Interserverem je k dispozici mnoho možností. Na základě vašeho požadavku si můžete vybrat balíčky ze standardního hostingu nebo si také můžete pořídit vlastní dedikovaný server. Některé z nejpopulárnějších balíčků jsou následující:

 • Web hosting: V rámci webhostingu jsou k dispozici čtyři různé balíčky, a to standardní, profesionální (hosting pro distributory), Windows ASP.net a soukromý e-mailový hosting. Standardní webhosting stojí 5 $ / měsíc, ve kterém získáte neomezený prostor a šířku pásma.
 • Cloud VPS: Interserver poskytuje jádro založené VPS počínaje 1 jádrem, které stojí pouhých 6 $ měsíčně. Linux VPS má k dispozici 12 různých balíčků, zatímco Windows VPS, který stojí minimálně 10 $, má na výběr 16 možností. Interserver také nabízí vysoce kvalitní WordPress VPS, který má 16 možností na výběr a přichází s úložištěm minimálně 250 GB a šířkou pásma 2 TB za pouhých 6 $.
 • Dedikované servery: Interserver má také dedikované servery, které začínají na 299 USD měsíčně, ve kterých získáte 60 TB úložiště, 10 TB přenos, 1 GB port a mnohem více. Společnost také poskytuje 10 Gb / s servery, které stojí pouhých 70 $ měsíčně. Servery vyhrazené pro GPU začínají na 180 USD měsíčně.

Získejte InterServer Hosting

Uptime a výkon Interserveru

Interserver poskytuje 99,9% dostupnosti SLA. To znamená, že jejich právní smlouva o poskytování služeb jasně stanoví, že váš web zůstane v provozu po celé fakturační období a pokud nesplní příslib, kompenzuje to ve fakturaci.

Výkonně jsou servery na serveru Interserver moderní a vybavené nejnovějším hardwarem a softwarem. Neustále upgradují servery, aby poskytovaly lepší služby. V průměru trvá načítání webové stránky 450 KB, což je asi 420 ms, což je lepší než většina konkurentů.

Zabezpečení mezi servery

Interserver poskytuje online a offline zabezpečení serverů. Datová centra mají záložní napájení, zabezpečení s obsluhou, zvýšené podlahy, ochranu proti požáru a vodě a další funkce. Servery jsou vybaveny firewally, které je chrání před útoky hackerů a DDoS.
Datová centra

Interserver má tři datová centra umístěná v Secaucus a Los Angeles. Všechna datová centra jsou vysoce zabezpečená a mají zálohování napájení, aby nedošlo k výpadkům.

Zákaznická podpora Interserveru

Poskytují nepřetržitou podporu prostřednictvím telefonních hovorů, živého chatu a vstupenek.

Jejich čísla podpory jsou:

 • +1-201-605-1440 (NEW JERSEY, USA),
 • +44 20 3389 6982 (Londýn, Anglie),
 • +972 3 372 6407 (TEL AVIV, ISRAEL),
 • +55 19 4560 0392 (SAO PAULO, BR) a
 • +52 55 5350 9459 (MEXICO CITY, MX).

Zásady vrácení peněz mezi servery

Interserver také poskytuje záruku vrácení peněz na 30 dní.

Výhody a nevýhody Interserveru

Výhody Interserveru

 • Záruka ceny zámku: Interserver poskytuje záruku ceny zámku, což znamená, že v budoucnu nezvýší cenu vašeho balíčku. Neexistují žádné další poplatky ani žádný drobný tisk.
 • Možnosti podpory: Poskytují podporu prostřednictvím různých kanálů, což zákazníkům usnadňuje kontaktovat zaměstnance okamžitě. Podporu můžete získat telefonicky, e-mailem nebo živým chatem. Znalostní základna je také silná a snadno pochopitelná.
 • Podpora WordPress: Společnost má tým odborníků věnovaný poskytování podpory pro webové stránky založené na WordPress.
 • Dostupnost: Konkurenční ceny a balíčky bohaté na funkce jsou nejlepší aspekty služeb poskytovaných Interserverem.

Nevýhody Interserveru

 • Týdenní zálohy: Neexistuje žádná možnost získat denní zálohy, které mohou způsobit ztrátu dat v případě napadení nebo selhání serveru.

Interserver Sleva Nabídky

Interserver nabízí speciální slevu pouze pro čtenáře WPRESSBLOG. Použijte kupónový kód „WPRESSBLOG“ a získejte hostování za první měsíc za pouhých 0,01 $.

Získejte InterServer pouze za 0,01 $

Alternativy Interserveru

Jako alternativu k Interserveru si můžete vybrat WPX Hosting, SiteGround nebo Bluehost.

Doporučené články k přečtení:

 • WPX Hosting Review 2020
 • SiteGround Review 2020
 • Recenze Bluehost 2020
 • WP Engine WordPress Hosting Recenze

Závěrečná slova o kontrole Interserveru

Celkově poskytuje Interserver služby nejvyšší kvality s nejlepším podpůrným personálem. Ceny balíčků jsou přijatelné. Panel admin má spoustu funkcí spolu s tvůrcem webových stránek a instalátory aplikací na jedno kliknutí, díky kterým je nastavení webu velmi snadné.

Interserver Review 2020
 • Rychlost a výkon

 • Bezpečnostní

 • Ceny

 • Zákaznická podpora

5

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me