Godaddy je výjimečně prominentní vedoucí hostingu a registrátor doménových jmen. Od zakoupení doménového jména po hostingový prostor pro vaši firmu nebo webové vlastnictví, vše, co můžete u Godaddy získat.

Godaddy navíc nabízí VPN a dedikované servery. Poskytují velmi populární možnosti ovládání uživatelů se snadno použitelným ovládacím panelem Cpanel nebo Plesk a také přístup rootů pro technicky zdatné zákazníky.

Pojď tati je webový hostitel s přechodem na doménu pro miliony uživatelů po celém světě. Blazing – rychlé časy načítání, zabezpečení a podpora, bezplatné doménové jméno s ročním předplatným a stále se rozšiřující síť uživatelů jsou důvody, proč se tento web stal jedním z nejlepších žebříčků.

Godaddy hosting recenze

Toto jsou užší funkce poskytované webhostingem Godaddy:

 • Hostingové plány
 • Špičkové rychlé zatížení
 • Záruka 99,96% dostupnosti
 • Oceněná bezpečnost a podpora
 • Jednoduché a snadno použitelné rozhraní
 • Pokročilé nástroje pro tvorbu stránek
 • Podpora telefonu, e-mailu a chatu
 • Záruka vrácení peněz

Sdílený webhosting

godaddy linux sdílel plány hostování

GoDaddy poskytuje měsíční základní sdílené hostingové plány Linux a Windows, ale pokud se chystáte na roční plán, můžete si ho pořídit za nižší ceny. Míra obnovy GoDaddy je velmi vysoká než u jiných hostingů. V tomto případě je HostGator lepší než GoDaddy.

Vyhrazený webhosting

godaddy dedikovaný server plány

Specializovaný hostingový plán Godaddy začíná od 69,99 $ měsíčně jako specializovaný hosting Economy. Získáte 4 jádra CPU, 4 GB paměti, 1 TB úložiště, neměřenou šířku pásma, 3 vyhrazené IP adresy a jeden rok SSL certifikát zdarma. Tato cena je počáteční cena. Když obnovíte svůj hosting, bude vaše cena originální ($ 169,99 / měsíc).

VPS Web Hosting

godaddy vps hosting plány

Plány VPS GoDaddy začínají na 17,99 $, ale v době obnovy to bude 29,99 $. Poskytují 1 GB paměti, 40 GB úložného prostoru, neměřenou šířku pásma, 3 vyhrazené IP a jeden rok SSL zdarma ve svém ekonomickém plánu.

WordPress Web Hosting

hostingové plány godaddy wordpress

Hostingový plán GoDaddy WordPress začíná od 3,99 $ měsíčně a 8,99 $ v době obnovy. Ve svém ekonomickém plánu můžete hostit jeden web v úložišti 10 GB.

Cloud hosting

GoDaddy stále neposkytuje cloudový hosting. Pokud chcete jít pouze na cloud hosting, pak jako alternativu, WPressBlog doporučuje, abyste si vybrali Dreamhost nebo Bluehost.

Špičkové časy rychlého načítání v oboru

Každý chce zpřístupnit své webové stránky svým zákazníkům po dobu 24X7 hodin. Je to o skutečnosti 79% uživatelů nerad navštěvujte web znovu, pokud se u nich vyskytne pomalý výkon.

Nebojte se Godaddy. Hlavním cílem tohoto hostitele webu je nabídnout svým zákazníkům rychlost. V posledních několika měsících měli stabilní průměr 394,6 ms. Přestože je ještě příliš brzy na to, aby byl tento webový hostitel nejlepší, stále jsou front-runnerem. Také to nemůže porazit rychlost SiteGround.

Záruka 99,96% dostupnosti

Godaddy nabízí 99,96% dostupnosti. Pokud vaše aplikace nebo web vyžaduje více provozuschopnosti, můžete se obrátit na další přední webové hostitele. Nicméně, s tím bylo řečeno, pro většinu zákazníků stačí 99,96% dostupnosti.
Zde je krátký rychlý pohled na výkony za několik posledních měsíců, pokud jde o provozuschopnost-

Průměrná doba provozu 2018

 • Provozní doba ledna: 99,98%
 • Únorový provoz: 99,96%
 • Provozní doba března: 99,91%
 • Duben uptime: 99,99%

Oceněná bezpečnost a podpora

Godaddy nabízí 24 cenných papírů X7 s ochranou DDoS, aby váš web zůstal daleko od hackerů a malwaru. Je zde specializovaný tým bezpečnostních expertů, který vám pomůže při sledování vašeho webu a serveru.

Sledují také využití ostatních klientů na vašem serveru, aby zajistili rychlý a konzistentní výkon. Godaddy nabízí SSL certifikáty, které chrání uživatelská data před napadením. Pokud nabízíte produkty a služby pro návštěvníky ke koupi, SSL je nezbytnou ochrannou vrstvou se všemi hostitelskými funkcemi.

S ohledem na vyšší zabezpečení nabízí Godaddy také webovou bezpečnostní službu na vyšší úrovni s názvem Securi. Pravidelně prohledává váš web, aby odstranil soubory napadené malwarem.

Snadno použitelné rozhraní

Obvykle můžete nainstalovat spoustu běžných aplikací během pouhých minut. Webový hostitel Godaddy poskytuje uživatelské uživatelské rozhraní pro instalaci CMS, jako je Joomla, WordPress, Magento a Drupal, jedním kliknutím. To šetří spoustu času a úsilí uživatelům.

Dokonce i pro začátečníky, Godaddy byl go-to řešení snadno začít s web hosting. Nově vydané instalační služby na jedno kliknutí s jednoduchým rozhraním a podporou upgradu jsou klíčovými fakty, díky nimž je tento webový host považován za jednu z nejlepších sdílených hostitelů.

Pokročilý nástroj pro tvorbu stránek

Godaddy nabízí kreativní nástroj pro tvorbu webových stránek s názvem GoCentral, s úžasnými funkcemi, jako je SEO a marketing, integrace sociálních médií a začlenění Google Analytics.

Průvodce společností Godaddy SEO vám pomůže optimalizovat váš web pomocí navrhovaných klíčových slov a získat vyšší hodnocení na Googlu. Pokud se nacházíte v plánu elektronického obchodu, můžete také získat osobní pokyny SEO od odborníka. V případě mezikanálového marketingu můžete synchronizovat svůj web s vašimi facebookovými obchody.

Zahrnutí Google Analytics je další nejlepší součástí webhostingu Godaddy. Můžete snadno získat sledovací záznam návštěvníků a názorů ve všech ohledech času. Godaddy zajišťuje svým uživatelům získání brilantní a bezplatné analýzy.

Zákaznická podpora

Godaddy vždy pomáhá svým zákazníkům s 24×7 hodin k dispozici odborné podpory týmu. Můžete se snadno spojit s vedoucími oddělení péče o zákazníky Godaddy prostřednictvím telefonních hovorů, e-mailu nebo online chatu.

Jak vyplývá z výsledků nedávného průzkumu, přibližně 89% uživatelů využívajících webhosting Godaddy je se svými službami spokojeno. To není špatné.

Záruka vrácení peněz

Aby zákazníci zajistili kvalitní webhostingové služby, Godaddy nabízí 30denní a 48hodinovou záruku vrácení peněz za roční a měsíční plány.

Některé produkty však nemají nárok na vrácení peněz, jako jsou poplatky za zpětné odkoupení, převody, prémiová doménová jména, konfigurační doplňky, cloudové servery atd..

Výhody a nevýhody GoDaddy

Tato část odkazuje na některé klady a zápory hostitele webu Godaddy. Můžete se rozhodnout ve prospěch nebo proti tomuto hostiteli webu podle vašich obchodních potřeb.

Klady:

 • Můžete si vytvořit web a dostat ho naživo za trochu času.
 • Má snadno použitelné a jednoduché rozhraní pro instalaci aplikace jedním kliknutím.
 • Godaddy nabízí levné hostingové plány ve srovnání s jinými webovými hostiteli.
 • Rychlá a přátelská podpora zákazníků je další funkcí, kterou nabízí hostitel Godaddy.

Nevýhody:

 • Omezené plány za nejnižší cenu.
 • Vysoké ceny obnovitelných hostitelů.
 • Smíšené recenze technické podpory.
 • Žádné měsíční plány pro základní hosting.

Navštivte GoDaddy

Konečný rozsudek

Godaddy je jedním z cenově dostupných webhostingů pro první fakturaci, takže vám velmi doporučuji, abyste místo GoDaddy vybrali SiteGround..

Pokud máte zkušenosti s GoDaddy, dejte nám o tom vědět prostřednictvím komentáře.

Přečtěte si také:

 • Recenze iPage
 • Recenze hostingu A2
 • Recenze hostgator
 • Recenze hostingerů
GoDaddy Hosting Review 2020
 • Uživatelská přívětivost

 • Cena

 • Rychlost a výkon

 • Zákaznická podpora

 • Bezpečnostní

1

souhrn

Ve srovnání s GoDaddy je k dispozici mnoho levných webových hostitelů. Vzhledem k mnoha nevýhodám, jako je bezpečnost, vřele doporučuji, abyste šli za jiným poskytovatelem hostingu, jako je SiteGround nebo Bluehost atd.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me