Každý den se na celém světě objevují tisíce nových webových stránek. Chcete-li zůstat před konkurencí, je velmi důležité zvolit správného poskytovatele webhostingových služeb.

GreenGeeks byl založen v roce 2008 Trey Gardnerem, který je v oblasti webhostingu od roku 1999. Dalším klíčovým členem týmu je Kaumil Patel, který je aktivním poskytovatelem služeb od roku 2001. Společnost dokončila 10 a více let v oboru a má na jejich serverech po celém světě hostovalo více než 300 tisíc webových stránek.

Recenze GreenGeeks 2020

GreenGeeks nabízí webhosting, WordPress hosting, VPS hosting, specializovaný hosting a tvůrce webových stránek. Poskytuje ekologické a levné webhostingové služby. Zde v článku o recenzi hostingu GreenGeeks jsme na webu wpressblog poskytovali plány GreenGeeks, ceny, jejich zákaznický servis, rychlost a výkon, slevy a jejich nejlepší alternativy.

GreenGeeks Hosting plány a ceny

GreenGeeks má s balíčky co nejjednodušší řešení. Existují dvě hlavní kategorie, podle nichž poskytují služby webhostingu koncovým uživatelům a samostatnou sekci pro prodejce.

Webhostingové plány

GreenGeeks Webhostingové plány a ceny

Ecosite Starter:

Toto je nejmenší balíček dostupný u GreenGeeks, který stojí jen 2,95 $ měsíčně. Je ideální pro malé firmy a blogy, které teprve začínají s online přítomností.

V rámci tohoto balíčku získáte neměřený prostor a šířku pásma. Počet hostovaných e-mailů a domén není nijak omezen. V rámci tohoto balíčku získáte jednu doménu zdarma a můžete odeslat až 100 e-mailů za hodinu.

Ecosite Pro:

Je ideální pro středně velké firmy a weby, které hledají více zdrojů a lepší výkon, pokud jde o rychlost a dobu odezvy.

Balíček poskytuje neměřený prostor a šířku pásma a obsahuje jednu bezplatnou doménu v balíčku. V rámci tohoto balíčku můžete odesílat až 300 e-mailů za hodinu. Pokud jde o výkon, je ve srovnání s balíčkem Starter téměř dvojnásobný.

Ecosite Premium:

Tento balíček je ideální pro webové stránky s vysokým provozem a pro obchody s elektronickým obchodem a má neomezený prostor a šířku pásma. Tento balíček umožňuje odesílat až 500 e-mailů za hodinu, což je velmi důležité pro rušné obchodní weby.

Tento balíček s téměř čtyřnásobnou rychlostí a výkonem zajišťuje, že vaši návštěvníci dostanou veškeré informace, které potřebují, během několika sekund.

Získejte webhosting GreenGeeks

Hostingové plány WordPress

GreenGeeks WordPress Hosting plány a ceny

Všechny balíčky v rámci hostování WordPress jsou stejné jako běžný hostingový balíček s dalšími funkcemi souvisejícími s WordPress. S hostingem WordPress získáte instalační program na jedno kliknutí, automatické aktualizace, automatické zálohy na základě vašeho výběru frekvence, pokročilé zabezpečení optimalizované pro webové stránky založené na WordPress a nepřetržitou podporu, kde můžete vyřešit všechny dotazy týkající se WordPress, včetně nastavení, migrace a již brzy.

Ecosite Starter pro WordPress:

V rámci tohoto balíčku získáte neomezenou šířku pásma a prostor za 2,95 $ měsíčně. V tomto balíčku je zahrnuta další podpora a funkce WordPress.

Ecosite Pro pro WordPress:

Tento optimalizovaný balíček WordPress vám poskytuje neomezený prostor a šířku pásma. V rámci tohoto balíčku můžete provozovat web se slušným provozem.

Ecosite Premium pro WordPress:

Tento balíček je určen pro webové stránky s vysokým provozem založené na WordPress. V ideálním případě by měly být webové stránky WooCommerce hostovány v rámci tohoto balíčku, aby nedošlo k závadám. Tento balíček obsahuje neomezený prostor, neomezenou šířku pásma, certifikát SSL a nepřetržitou podporu.

Získejte GreenGeeks WordPress Hosting

Plány hostitele distribuce

GreenGeeks Reseller Hosting plány a ceny

Pokud ovládáte více než jeden web nebo chcete webový prostor dále prodávat svým klientům, jedná se o balíčky speciálně navržené pro vaše potřeby. GreenGeeks poskytuje pět různých balíčků v rámci Reseller hosting, které si můžete vybrat podle vašich požadavků. Balíček distributorů také umožňuje přístup k panelu domény, odkud získáte velkoobchodní cenu různých TLD.

Prodejce 10:

Cena balíčku 19,95 USD poskytuje neomezený prostor a šířku pásma. V rámci tohoto balíčku můžete hostit až 10 webových stránek, které budou mít samostatné cPanely. Licence WHMCS je součástí tohoto balíčku.

Prodejce 20:

S neomezeným prostorem a šířkou pásma můžete v rámci tohoto balíčku hostit až 20 webových stránek. Licence WHMCS je součástí tohoto balíčku.

Prodejce 30:

V rámci tohoto balíčku můžete hostit až 30 webových stránek na neomezeném prostoru a šířce pásma, kterou získáte. Všechny funkce cPanel a WHM jsou součástí tohoto balíčku.

Prodejce 40:

Tento balíček je určen pro malé hostingové společnosti a pro ty, kteří vlastní více webových stránek. V tomto balíčku můžete hostit až 40 webových stránek. Není omezeno využití prostoru a šířky pásma.

Prodejce 50:

Toto je největší balíček dostupný pro distributory, v rámci kterého můžete hostit 50 webových stránek. Šířka pásma a prostor nejsou měřeny. Licence WHMCS je součástí balíčku.

Získejte hosting GreenGeeks Reseller Hosting

Hostingové plány VPS

GreenGeeks VPS Hosting plány a ceny

GreenGeeks poskytuje pět různých hostingových balíčků VPS. Níže naleznete seznam všech webhostingových služeb VPS od GreenGeeks.

1 GB RAM:

V rámci tohoto balíčku získáte úložiště SSD 2 GB, prémiovou šířku pásma 1 000 GB a 4jádrové zpracování za pouhých 39,95 $. Je ideální pro ty weby, které mají nízký požadavek na úložiště, ale je vysoký.

2 GB RAM:

V rámci tohoto balíčku získáte úložiště 50 GB, šířku pásma 1500 GB a čtyřjádrové zpracování. Je ideální pro ty, kteří provozují více webových stránek nebo mají systém správy pošty.

3 GB RAM:

Ideální pro webové stránky s vysokým provozem, poskytuje úložiště 75 GB, šířku pásma 2 000 GB a zpracování ve 4 jádrech.

4 GB RAM:

Tento balíček je nejvhodnější pro velké podniky a poskytuje 100 GB úložiště a 2500 GB šířku pásma.

5 GB RAM:

Pokud máte velkou webovou stránku elektronického obchodu, bude tento balíček pro vás ideální. V rámci tohoto balíčku získáte úložiště 125 GB a šířku pásma 3000 GB.

Získejte GreenGeeks VPS Hosting

Dedikované servery

GreenGeeks Vyhrazené hostingové plány a ceny

GreenGeeks mají na výběr čtyři vyhrazené možnosti serveru.

Vstupní server:

V rámci tohoto balíčku získáte Intel Atom 330 Dual Core, 2 GB RAM, 500 GB úložiště a 5 IP adres. To vás bude stát 169 dolarů měsíčně.

Standardní server:

Tento balíček bude poskytovat 4 GB RAM, Xeon E3 nebo ekvivalentní procesor, 5 IP adres, 2 × 500 GB úložiště a 10k GB šířku pásma.

Elitní server:

Tento balíček poskytuje 3,2 GHz procesor, 8 GB RAM, 2 x 500 GB úložiště a 10k GB přenos dat spolu s 5 IP adresami.

Pro Server:

S procesorem Xeon E5 nebo ekvivalentním procesorem poskytuje tento balíček 16 GB RAM, úložiště 2 x 500 GB a přenos dat 10 k GB.

Získejte vyhrazený hosting GreenGeeks

Rychlost a výkon

Společnost prohlašuje, že pravidelně aktualizuje hardware serverů, aby držel krok s požadavky klientů. Na většině webových stránek zůstává doba načítání stránek 612 až 680 ms.

Datová centra

GreenGeeks Data Centers

GreenGeeks má pět datových center umístěných ve Phoenixu, Chicagu, Torontu, Montrealu a Amsterdamu. Z těchto pěti datových center podporuje pouze Chicago Datacenter všechny služby a zbývající čtyři podporují pouze hostitelské účty Shared / Reseller.

Bezpečnostní

Společnost prohlašuje, že má zabezpečené servery, aby se zabránilo jakémukoli druhu bezpečnostní hrozby, a má tým odborných techniků, kteří pravidelně aktualizují konfigurace serveru, aby je udrželi v chodu.

Poskytují také bezpečnostní skenování v reálném čase, ochranu před nevyžádanou poštou, automatickou detekci síly brutto a zabezpečený server SSL spolu s nimi schopnost heslem chránit vaše adresáře jako další bezpečnostní funkce.

Zákaznická podpora

GreenGeeks má tým odborníků, kteří zákazníkům poskytují specializovanou podporu. Jsou aktivní na sociálních sítích, jako jsou Facebook a Twitter, a na dotazy reagují téměř okamžitě.

Můžete je kontaktovat různými kanály v případě, že potřebujete pomoc, která zahrnuje chat, sociální média a e-mail.

Zásady vrácení peněz

GreenGeeks poskytuje 30denní záruku vrácení peněz. Pokud zrušíte hostingové služby do 30 dnů od nákupu, dostanete plnou náhradu.

Výhody a nevýhody GreenGeeks

Výhody GreenGeeks:

 • Je to ekologická společnost a tvrdí, že používá technologii, která snižuje uhlíkovou stopu.
 • Má na výběr několik možností balíčku na základě požadavků a rozpočtu.
 • Speciální tým podpory hostování WordPress je vždy online a poskytuje specifickou podporu WordPress.
 • Doba načítání je lepší než mnoho konkurentů.

Nevýhody GreenGeeks:

 • O provozuschopnosti došlo několik stížností.

Slevy GreenGeeks

Společnost poskytuje příležitostné slevy a nabídky pro nové zákazníky. Poskytují kódy kupónů, které můžete uplatnit podle registrační faktury. GreenGeeks přicházejí se speciálními slevami při příležitostech jako Černý pátek, Silvestr a mnoho dalších.

Získejte GreenGeeks Hosting se 70% slevou

GreenGeeks Alternatives

GreenGeeks je ekologický a cenově dostupný poskytovatel hostingu. Jako alternativu k GreenGeeks si můžete vybrat hostingové služby Scala Hosting nebo HostGator.

Závěr

Celková zkušenost s GreenGeeks je dobrá. Tvrdí, že jsou ekologickou společností a propagují obnovitelné zdroje energie. Balíčky jsou cenově dostupné a hosting WordPress je prvotřídní. Provozní doba serveru byla stabilní mezi 99,97% a 99,99%. Celkově je to dobrá volba pro weby a blogy všech velikostí.

Přečtěte si také:

 • Scala Hosting Review 2020
 • Recenze hostgator
Recenze GreenGeeks 2020
 • Rychlost a výkon

 • Bezpečnostní

 • Zákaznická podpora

 • Záruka vrácení peněz

5

souhrn

GreenGeeks je ekologický poskytovatel webhostingu, který nabízí hostingové služby za velmi přijatelné ceny.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me