A2 Hosting nabízí vysoce výkonný hosting, takže rychlost a spolehlivost jsou jejich nejvyšší prioritou.

Hosting A2 poskytuje pevné disky, které dokážou načítat stránky až 20krát rychleji ve srovnání se serverem bez SSD. Není to jen jeho nejrychlejší rychlost, pro kterou je tento hostitel A2 světově proslulý.

Zde v tomto blogovém příspěvku splníte všechny jeho funkce, díky kterým je tento hosting spolehlivější a pohodlnější ve srovnání s jinými webovými hostiteli, jako je Bluehost, HostGator a Dreamhost, a také s kódem kupónu A2 Hosting pro rok 2020.

Hostování A2

Recenze hostingu A2 2020

Hostitelská společnost A2 se vyznačuje vysokou výkonností a snadným používáním webhostingového serveru. Založil ji Bryan Muthig. Společnost nabízí nejrychlejší turbo servery, díky nimž je rychlost načítání stránky 20krát rychlejší než u jiných standardních serverů.

Společnost se centrálně zaměřuje na vytváření a údržbu všech hostingových služeb, aby byly snadno dostupné pro všechny uživatele. Pokud hledáte webové hostitele nabízející bezplatné SSD, neomezené ukládání a přenos dat a přenosy zdarma, weboví hostitelé A2 by byli spíše vhodnější než jiní.

A2 Hosting Kupon Code 2020

Hosting A2 nabízí nejlevnější sdílený hostingový plán a můžete jej získat pomocí našeho následujícího kódu hostingu A2 pro hosting.

Kód kupónu ⇒ WPressBlog | Získejte 63% slevu na hosting A2 nyní!

Vlastnosti A2 Hosting

Nejrychlejší doby načítání, 99,9% dostupnosti a vynikající podpora specializovaného týmu jsou speciální aspekty, které nabízejí těmto webovým hostům další faktor WOW. Kromě toho jsem zde vybral několik dalších kvalitnějších funkcí tohoto hostitele podle mé vlastní zkušenosti po vyzkoušení všech hostingových plánů

 • Neomezené místo na disku
 • Rychlé disky SSD
 • Spolehlivý cloudový hosting
 • Bezplatná migrace účtu
 • Více záloh
 • Neomezené ukládání a přenos dat
 • Neomezená šířka pásma
 • Linux a Windows hosting
 • 24 x 7 hodin zákaznické podpory
 • 99,99% záruka dostupnosti

Všechny funkce nabízené službou A2 Hosting by však vyžadovaly více času nebo stránky poznámek. To je ve skutečnosti hlavní funkce sama o sobě, protože vás ujišťuje, že za své peníze získáte velkou hodnotu.

V následující části se dozvíte o různých hostingových plánech, které jsou k dispozici s plnou podporou zákazníků a zárukou vrácení peněz. Webový hostitel A2 nabízí rychlé a rychlé řešení webhostingu, které je ideální pro uživatele.

Nezáleží na tom, kolik máte provozu nebo máte zbrusu nový blog nebo vlastníte populární obchodní web, A2 Hosting pokrývá vše, co vaše firma vyžaduje.

Ať už jste web dříve provozovali nebo jste profesionálním vývojářem, nabízí prvotřídní a snadno použitelné nástroje pro tvorbu webových stránek k vytvoření webu pro svůj vlastní.

Jak vytvořit pracovní místo v rámci WordPress?

Stagingový web umožňuje vytvořit testovací web, který návštěvníci nevidí před publikováním testovacího webu. Podívejte se na video níže a dozvíte se podrobně.

Sdílené hostingové plány

Hostování sdílených hostingových plánů A2

Weboví hostitelé A2 nabízejí nejlevnější sdílený hosting ve třech balíčcích, tzv. „Prominentně“ Lite, Rychlý a Turbo.

Pokud se vám líbí skvělý začátek s 1 webem, můžete si tento balíček zakoupit. Stálo by vás to jen 2,96 $ za měsíc. Budete pokrýt bezplatné SSL a SSD, snadnou navigaci CPanel, neomezené úložiště a přenos a 5 databází.

Díky rychlému balíčku získáte neomezené množství webových stránek, neomezené úložiště a přenos dat, neomezené databáze, bezplatné SSL a SSD. Tento sdílený hostingový plán si můžete koupit za pouhých 4,90 $ měsíčně.

Superrychlý plán hostování Turbo nabízí nejrychlejší rychlost načítání stránky a zahrnuje všechny funkce, které získáte v rychlém balíčku. Tento plán vás stojí 9,31 $ měsíčně. 20krát rychlejší načítání stránky a akcelerátor stránek A2 jsou dvě další funkce tohoto sdíleného plánu hostování.

Plány hostitele distribuce

Hostitelské plány hostitele distribuce A2

Pokud jste webový vývojář nebo si přejete založit vlastní webhostingovou společnost, nákupy hostingových účtů pro distributory od hostitelů A2 webů pro vás budou mimořádně výhodné díky nejlevnějším nákladům.

Hostitel A2 nabízí atraktivní balíčky hostujících distributorů ve svých 4 plánech – bronz, stříbro, zlato a platina.

S hostováním prodejce Bronze získáte 40 účtů s úložištěm 30 GB a převodem 400 GB. Druhý stříbrný tarif nabízí 60 účtů s úložištěm 75 GB a přenosem 600 GB. Třetí program Gold nabízí 80 účtů s úložištěm 150 GB a převodem 1000 GB. Když si zakoupíte exkluzivní hostingový plán pro platinové distributory, budete mít prospěch ze 100 účtů, úložiště 200 GB a převod 2 000 GB.

Zdarma SSL a SSD, bezplatný účet distributora eNom a ovládací panel WHM jsou běžné funkce všech hostovacích plánů prodejců nabízených webovými hostiteli A2. Celý webový hostingový plán prodejce zajistí vašim zákazníkům vysoký provozuschopnost a standardní výkon, aby byl jejich hostingový účet velmi spolehlivý.

Hostingové plány VPS

A2Hosting VPS Hosting plány

VPS je zkratka pro Virtual Private Server. A2 Hosting je nejlepší hostingová společnost VPS. A2 Hosting VPS nabízí další kontrolu a poskytuje vám možnost provádět pokročilejší funkce na vašem webu. Nabízejí hostingové plány VPS s vyvolávací cenou pouhých 5,00 $ měsíčně.

Můžete si koupit nespravované, spravované a základní plány VPS podle svých potřeb. Pokud jste profesionální vývojář webu, měli byste si koupit nespravovaný plán VPS. Ostatní plány Managed a Core VPS jsou k dispozici za pouhých 32,99 $ měsíčně s dalším úložištěm, RAM a datovými přenosy.

Získejte hosting A2 s 63% slevou

A2 Hosting zákaznické podpory

Hostitel A2 nabízí spolehlivou a rychlou zákaznickou podporu. Speciální tým podporující webové hostitele A2 je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, aby vyřešil všechny druhy zákaznických problémů osobním dotykem.

Zákazníci se mohou spojit s podporou hostitele A2 prostřednictvím e-mailového chatu nebo přímých telefonních hovorů. Můžete také použít jejich systém prodeje vstupenek v USA. Nakonec je celý tým podpory považován za přátelský a nápomocný, bez ohledu na to, jak snadné nebo obtížné může být váš požadavek.

Záruka vrácení peněz

Webový hostitel A2 se může pochlubit tím, že poskytuje 99,99% záruku dostupnosti a nejrychlejší načtení stránky. V případě, že máte pocit, že váš web z jakéhokoli důvodu klesá, můžete zdarma požádat o plnou refundaci do 30 dnů nebo o vrácení poměrné sazby za použité služby, pokud zrušíte po 30 dnech.

A2 Hosting však využívá nejpokročilejší datová centra a osvědčené postupy v oboru, aby se ujistil, že váš web obsahuje všechny nejnovější bezpečnostní záplaty.

Výhody a nevýhody hostování A2

Při zvažování hostování A2 Hosting jako nového webhostingu existuje několik výhod a nevýhod.

Klady:

 • 100% uhlíkový neutrál
 • Nabízí umístění serveru z Evropy, Asie nebo USA
 • Ideální pro uživatele WordPress
 • Vysokorychlostní výkon zatížení

Nevýhody

 • Omezené hostingové plány pro Windows hosting jsou podle mé zkušenosti pouze jednou nevýhodou tohoto webhostingu.

A2 Hosting kuponový kód a slevy

Hosting A2 poskytuje občas největší slevu jako při prodeji v pátek. Speciální slevu můžete získat také pomocí našeho speciálního kódu hostingu A2 hostingu, který poskytuje hosting A2 pouze našim čtenářům.

Sdílený hostingový kupónový kód

Získejte následující slevu 63% pomocí následujícího kódu kupónu. Tento kód můžete použít pro všechny sdílené hostovací plány. Pokud kupón nechcete používat, můžete kliknout na následující tlačítko. Sleva se uplatní automaticky.

Získejte 63% slevu na sdílený hosting

Kód kupónu hostujícího prodejce

Získáte 34% slevu na všechny hostingové plány prodejců. Slevu získáte kliknutím na následující tlačítko.

Získejte 34% SLEVU na plány hostování distributorů

Spravovaný propagační kód WordPress Hosting

Získejte 63% slevu na spravovaný propagační kód WordPress. Tuto slevu získáte kliknutím na následující tlačítko.

Získejte 63% SLEVU na hostingové plány WordPress

Propagační kód VPS Hosting

Získejte 40% slevu na všechny VPS hostingové plány pomocí našich VPS hostingových slevových kódů. Chcete-li aktivovat dohodu, klikněte na následující tlačítko a dohoda bude automaticky aktivována.

Získejte 40% SLEVU na hostingové plány VPS

Vyhrazený kód pro hostingový kupón

V Dedikovaných hostingových plánech získáte 33% slevu pomocí našich specializovaných promo kódů pro hostování.

Získejte 33% SLEVA na vyhrazené hostingové plány

Výše jsme poskytli všechny kupóny a promo kódy pro všechny hostovací plány A2. Přečtěte si náš následující tutoriál, abyste věděli „Jak je používat“.

Jak používat náš kód hostingového kuponu A2?

 • Nejprve vyberte plán hostování, který chcete koupit, a poté klikněte na odkaz uvedený v této sekci shora.
 • Když kliknete na tlačítko, přesměruje vás na oficiální web hosting A2.
 • Můžete si znovu vybrat plán hostování, který chcete koupit, a poté kliknout na tlačítko Začínáme.

A2 Hosting kupon kód 2019

 • Na další obrazovce můžete zadat název domény, který chcete použít pro svůj web. Pokud již máte doménové jméno, můžete podle potřeby vybrat další možnosti.

A2 Hosting Discount Code

 • Na další obrazovce klikněte na tlačítko Pokračovat.
 • Chcete-li na další obrazovce skrýt své osobní údaje, ponechte zaškrtávací políčko jinak odškrtnuté.

Hostitelský propagační kód A2

 • Nyní můžete zadat náš speciální kód kupónu “wpressblog“V části kódu kupónu. Na konečnou cenu bude uplatněna sleva.

Hostitelský kuponový kód A2

 • Nakonec můžete kliknout na tlačítko pokladny a provést platbu.

Alternativy hostingu A2

A2 Hosting je nejrychlejší poskytovatel hostingu. Jako nejlepší alternativu A2 Hosting si můžete vybrat SiteGround, Bluehost nebo HostGator.

Konečný verdikt

Pokud můžete zaplatit o něco více za získání vysoce kvalitního a prémiového hostingu, který má 99,9% dostupnosti a skutečnou podporu 24/7/365 od lidí na telefonu, připravte se na webového hostitele A2 pomocí našeho kódu pro kódování hostingu A2..

Pokud máte zkušenosti s používáním hostingu A2, dejte nám prosím vědět svoji zpětnou vazbu v sekci níže.

Přečtěte si také:

 • Recenze SiteGround
 • Recenze hostitele Kinsta
 • Hostinger recenze
 • Dreamhost Coupon Code
 • Propagační kód HostGator
 • Kód kupónu Hostinger 2020
Recenze hostingu A2 2020
 • Vlastnosti A2 Hosting

 • Zákaznická podpora

 • Záruka vrácení peněz

5

souhrn

Pokud potřebujete nejrychlejšího poskytovatele hostingu, pak můžete jít na A2 Hosting.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me