Většina podniků se dnes pohybuje online. Každý podnik hledá způsoby, jak oslovit svého cílového zákazníka, aby získal náskok před konkurencí.

Téměř každý podnik v oblasti produktů a služeb se snaží sdělovat své informace pomocí webové stránky. Důvodem je velká populace, která hledá online, aby našla informace a získala zpětnou vazbu k těmto produktům a službám.

Díky této vlně online provozu je pro každou organizaci důležité zajistit, aby bylo v tomto oceánu snazší zjistit, že se internet stal.

K tomu je potřeba optimalizace pro vyhledávače (SEO).

SEO, ve skutečnosti, dnes není bzučení, mnoho podniků do této doby jsou si vědomi toho, jak může zvýšit přítomnost a viditelnost webových stránek. Při správném použití je váš web povinen získat vhodný provoz.

Pouhá optimalizace webu však nevede k triku; budete muset vystopovat fungování procesu SEO. Existuje mnoho nástrojů, které by vám mohly s tímto procesem potenciálně pomoci.

Zde je seznam 10 nejlepší SEO analytický software Používá se pro analýzu webových stránek, která by vaší firmě mohla čas od času zlepšit vaši internetovou stopu.

Nejlepší SEO software pro analýzu vašich webových stránekNejlepší SEO analytický software

10 nejlepších SEO analytický software pro analýzu vašich webových stránek:

1. SEO Analyzer (https://neilpatel.com/seo-analyzer/):

Tento nástroj je považován za jeden z nejjednodušších a nejrychlejších nástrojů, se kterými lze pracovat. Pokud hledáte analýzu webových stránek a zprávy během několika sekund, je to jeden z nástrojů pro vás.

Tato stránka vám poradí, jak dosáhnout lepšího provozu a zvýšit hodnocení vašich webových stránek s lehkostí. Správa obsahu je jedním z vrcholů, které zajišťují, aby byla duplicita obsahu zjištěna dříve, než jej vyhledávací stroj identifikuje a posune vaše pozice dolů..

Marketing je další odbornost, díky níž je schůdnou možností, která vyžaduje trochu držitele.

2. Ahref (https://ahrefs.com/site-audit):

Pokud chcete provést audit na místě, bez ohledu na velikost vaší organizace. Ahref vám poskytuje spoustu informací, které vám pomohou zlepšit SEO.

Poskytuje důkladnou analýzu řady otázek, které byste mohli mít ohledně toho, jak vaše webové stránky v reálném světě fungují.

Kontroluje webové stránky na více než 100 typů problémů se SEO, včetně výkonu, značek (HTML a sociální), odkazů (příchozích a odchozích), kontroly kvality a dalších.

3. Nástroje Moz Pro: (https://moz.com/mozpro/lander):

S měsíční bezplatnou zkušební verzí, která je k dispozici na jejich webových stránkách, poskytují nástroje SEO, které vám pomohou identifikovat, kde se vám nedaří, jak to napravit a kde se daří dobře.

Tento nástroj chápe, že SEO je složité a pomáhá vám identifikovat data, která by mohla mít potíže s hledáním sebe sama, a zároveň poskytovat řešení, která by pro vás mohla fungovat. Pokud chcete zvýšit hodnocení, můžete Moz Pro věřit.

4. WooRank (https://www.woorank.com):

WooRank je další velmi účinný nástroj, který je skvělý pro okamžité SEO kontroly a audity. Spousta uživatelů to považuje za užitečný nástroj pro hloubkovou analýzu svých stránek a použití informací, které je možné stáhnout.

Provádí také srovnávací testování, abyste se ujistili, že máte pravdu. Použitelnost je také něco, na co se tento software zaměřuje. Nejen měřit, jak se daří konkurenci, ale také to, která klíčová slova vedou lépe.

Přečtěte si také Nejlepší nástroje pro výzkum klíčových slov pro rok 2020.

Od svého uvedení na trh v lednu 2010 má přes 1 milion registrovaných uživatelů po celém světě. Je rychlý, snadno použitelný a poskytuje také bezplatnou zkušební verzi.

5. Hubspot (https://website.grader.com):

Pokud máte web a platné e-mailové ID, Hubspot usnadňuje generování zpráv o zabezpečení webu, jeho výkonu, o tom, jak efektivně je váš web nalezen a jak efektivně funguje na mobilních zařízeních.

Je to jedna z jednodušších možností, protože je přizpůsobena. Dozvíte se vše, co potřebujete o tomto webu vědět.

6. Nalezeno (https://www.found.co.uk/seo-tool/):

Tento snadno použitelný bezplatný nástroj SEO vám pomůže vašemu týmu najít problémy s vaším webem. Získejte snímek toho, co na vašich webových stránkách nefunguje a co nefunguje.

Pokrývá problémy, které jsou technické, problémy, které jsou primárně založeny na obsahu a jde o krok dále a analyzuje odkazy a identifikuje problémy s externími odkazy.

7. Google Webmaster (https://www.google.com/webmasters/):

Google je určitě jedním z nejlepších webů, které hledají vyhledávání. Není tedy pochyb o tom, že přišli s nástrojem SEO Analysis, který je pohodlný s analýzou údajů o vašich webových stránkách, aby zjistil, jak to funguje nebo pro vás nefunguje..

Google Analytics vám pomůže sledovat výkon vašeho webu. Požádejte společnost Google, aby vám pomohla s analýzou, a zajistěte, aby pomocí nástrojů, které poskytují, byla efektivnější.

8. Remove’em (https://www.removeem.com):

Pokud hledáte zdravé stránky, je to pravděpodobně místo pro vás. Získejte, co je pro vás dobré, co funguje a vytáhněte, co ne. Tento produkt vám to pomůže snadno.

Se skenováním na pozadí a identifikací backline odkazů, které pro vás nefungují. Tím zajistíte, že nahradíte neefektivní účinnější možností.

Sledují vaši kampaň, zajišťují nejlepší formy kontaktu, identifikují špatné odkazy, které uživatel nepotřebuje, mají hluboké ponory v SEO; a tím zajistíte, že budete muset přepracovat způsob komunikace.

9. Zkontrolujte moje odkazy (https://chrome.google.com/webstore/detail/check-my-links/ojkcdipcgfaekbeaelaapakgnjflfglf?hl=cs-GB):

Jedna z největších věcí, které vás bolí, jsou související odkazy. A tento SEO analytický nástroj vám pomůže zajistit, aby odkazy, které jdou ven, nebo externí odkazy, které máte, byly přesné.

Důvodem je, že žádný zákazník nemá rádi přechod na mrtvý odkaz. Jedná se o bezplatný nástroj pro kontrolu interních a externích odkazů a pro identifikaci problémů s odkazy v žádném okamžiku. Tak jděte do toho a zkuste to.

10. UpCity’s SEO Report Card (https://app.upcity.com/free-tools/seo-report-card):

Pokud hledáte holistický přístup zdarma, může to být alternativa pro vás. Protože to pojednává o tom, kdo vás sleduje, jak hodnotíte ve světě internetu, jak probíhá vaše indexování, jak přístupný je váš web, a analýza toho, jak váš web je a další.

Autor Bio:

Sorav Jain byl uznán jako jeden z „Top 25 sociálních médií v Indii“. Je vášnivým blogerem a napsal několik knih digitální marketing a také předal řadu informativních přednášek na Konfederaci indického průmyslu, NASSCOM. Hostil více než 300 sociálních seminářů po celé Indii, na Srí Lance a v Dubaji.

Přečtěte si také:

  • 14 nejlepších nástrojů SEO pro použití v roce 2020
  • Nejnovější trendy SEO, které bude následovat v roce 2020
  • Kontrolní seznam SEO na stránce 2020
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me