Enamik ettevõtteid liigub tänapäeval võrgus. Konkurentide ees eelise saamiseks otsib iga ettevõte võimalusi, kuidas oma sihitud kliendini jõuda.

Peaaegu iga toote- ja teenindusettevõte üritab oma teavet veebisaidi kaudu edastada. Selle põhjuseks on suur elanikkond, kes otsib veebist teavet ja teavet nende toodete ja teenuste kohta.

Interneti-liikluse laine muudab iga organisatsiooni jaoks oluliseks tagada, et neil oleks selles ookeanis hõlpsam märgata internetti.

Selle juhtumiseks on vaja otsimootori optimeerimist (SEO).

SEO ei ole tegelikult tänapäeval enam levinud sõna, paljud ettevõtted on selleks ajaks teadlikud, kuidas see võib veebisaidi olemasolu ja nähtavust suurendada. Nõuetekohase rakenduse korral on teie veebisaidil kindlasti vajalik liiklus.

Lihtsalt veebisaidi optimeerimine ei tee siiski trikki; peate jälgima SEO protsessi toimimist. On palju tööriistu, mis võivad teid selles protsessis aidata.

Siin on nimekiri 10-st parim SEO analüüsitarkvara kasutatakse veebisaidi analüüsimiseks, mis võib aidata teie ettevõttel aeg-ajalt Interneti-jalajälge parandada.

Parim SEO analüüsi tarkvara teie veebisaidi analüüsiksParim SEO analüüsi tarkvara

10 parimat SEO analüüsi tarkvara teie veebisaidi analüüsi jaoks:

1. SEO analüsaator (https://neilpatel.com/seo-analyzer/):

Seda tööriista peetakse üheks kõige lihtsamaks ja kiiremaks töövahendiks. Kui otsite veebisaidi analüüsi ja aruandeid mõne sekundi jooksul, on see teie jaoks üks tööriistu.

See sait annab teile nõu, kuidas saada paremat liiklust ja hõlpsalt oma veebisaidi paremusjärjestust tõsta. Sisuhaldus on üks selle esiletõstmist, mis tagab sisu dubleerimise enne kui otsingumootor selle tuvastab ja teie auastmed alla surub.

Turundus on veel üks asjatundlikkus, mis muudab selle elujõuliseks võimaluseks, mis vajab natuke käepärast.

2. Ahref (https://ahrefs.com/site-audit):

Kui soovite saidiauditi, olenemata sellest, kui suur on teie organisatsioon. Ahref pakub teile palju teavet oma SEO täiustamiseks.

See pakub põhjalikku analüüsi paljude küsimuste kohta, mis võivad teil tekkida selle kohta, kuidas teie veebisait reaalses maailmas õiendab.

See kontrollib veebisaite enam kui 100 tüüpi SEO küsimustes, sealhulgas jõudlus, sildid (HTML ja sotsiaalne), lingid (sissetulevad ja väljaminevad), kvaliteedikontroll ja muud.

3. Moz Pro tööriistad: (https://moz.com/mozpro/lander):

Kuna nende veebisaidil on saadaval kuu tasuta prooviversioon, pakuvad nad SEO tööriistu, mis aitavad teil tuvastada, kus te eksite, kuidas seda parandada ja kus teil läheb hästi.

See tööriist mõistab, et SEO on keeruline, ja aitab teil tuvastada andmeid, millel teil võib olla probleeme enda leidmisel, pakkudes teile sobivaid lahendusi. Kui soovite oma paremusjärjestust tõsta, võite Moz Pro-d usaldada.

4. WooRank (https://www.woorank.com):

WooRank on veel üks väga tõhus tööriist, mis sobib suurepäraselt SEO viivitamatuks kontrollimiseks ja auditeerimiseks. Paljud kasutajad leiavad, et see on kasulik vahend oma saitide süvaanalüüsiks ja kasutab allalaaditavat teavet.

Samuti teeb ta võrdlevat testimist, et veenduda, et teil on õigus. Selle tarkvara fookuses on ka kasutatavus. Mitte ainult konkurentsi hindamine, vaid ka see, millised märksõnad paremini toimivad.

Lugege ka parimaid märksõnade uurimise tööriistu aastaks 2020.

Alates selle käivitamisest 2010. aasta jaanuaris on sellel üle miljoni registreeritud kasutaja kogu maailmas. See on kiire, hõlpsasti kasutatav ja pakub ka tasuta prooviversiooni.

5. jaotur (https://website.grader.com):

Kui teil on veebisait ja kehtiv e-posti ID, hõlbustab Hubspot hõlpsamini aruannete loomist veebisaidi turvalisuse, toimivuse, teie veebisaidi leidmise tõhususe ja mobiilides töötamise tõhususe kohta..

See on üks lihtsamaid võimalusi, kuna see on kohandatud. Saate õppida kõike, mida peate veebisaidi kohta teadma.

6. leitud (https://www.found.co.uk/seo-tool/):

See hõlpsasti kasutatav tasuta SEO tööriist aitab teie meeskonnal teie veebisaidiga seotud probleemide leidmisel. Hankige ülevaade sellest, mis teie veebisaitidel töötab ja mis ei tööta.

See hõlmab tehnilisi küsimusi, peamiselt sisupõhiseid küsimusi ja läheb sammu edasi, analüüsib linke ja tuvastab väliste linkidega seotud probleemid.

7. Google Webmaster (https://www.google.com/webmasters/):

Google on kindlasti üks populaarsemaid saite, kust otsida. Seetõttu pole kahtlust, et nad on välja töötanud SEO analüüsi tööriista, mida on mugav teie veebisaidi andmete analüüsimiseks, et näha, kuidas see teie jaoks töötab või ei tööta..

Google Analytics aitab teil jälgida oma veebisaidi toimivust. Paluge, et Google aitaks teid teie analüüsimisel ja tagaks, et kasutate nende pakutavaid tööriistu, et muuta see tõhusamaks.

8. eemaldage see (https://www.removeem.com):

Kui otsite tervislikku saiti, on see sait tõenäoliselt teie jaoks. Hankige see, mis teile sobib, mis töötab, ja võtke välja, mis mitte. See toode aitab teil seda hõlpsalt teha.

Taustiskaneerimisega ja tagaliinilinkide tuvastamisega, mis teie jaoks ei tööta. See tagab, et asendate ebaefektiivsema efektiivsema variandiga.

Nad jälgivad teie kampaaniat, tagavad parimad kontaktivormid, tuvastavad halvad lingid, mida kasutaja ei vaja, on SEO-s sügavalt sukeldunud; ja tagage seeläbi, et suhtlete põhjalikult.

9. Kontrolli minu linke (https://chrome.google.com/webstore/detail/check-my-links/ojkcdipcgfaekbeaelaapakgnjflfglf?hl=et-EE):

Üks suurimaid asju, mis teile haiget teeb, on seotud lingid. Ja see SEO analüüsi tööriist aitab teil tagada väljaminevate linkide või teie väliste linkide täpsuse.

Seda seetõttu, et ühelegi kliendile ei meeldi surnud link minna. See on tasuta tööriist oma sisemiste ja väliste linkide kontrollimiseks ja linkidega seotud probleemide tuvastamiseks. Nii et minge edasi ja laske seda teha.

10. UpCity SEO aruandekaart (https://app.upcity.com/free-tools/seo-report-card):

Kui otsite terviklikku ja tasuta lähenemisviisi, võiks see olla teie jaoks alternatiiv. Kuna siin käsitletakse seda, kes teid jälgib, kuidas järjestate veebimaailmas, kuidas teie indekseerimine kulgeb, kui veebisait on juurdepääsetav, ning teie veebisaidi analüüsi ja palju muud.

Autor Bio:

Sorav Jain on tunnistatud India 25 parima sotsiaalmeedia asjatundja hulka. Ta on innukas blogija ja kirjutanud selle kohta vähe raamatuid digitaalne turundus samuti on ta pidanud arvukalt informatiivseid loenguid India Tööstuse Konföderatsioonis NASSCOM. Ta on võõrustanud üle 300 sotsiaalmeedia seminari Indias, Sri Lankal ja Dubais.

Loe ka:

  • 2020. aastal 14 parimat SEO tööriista
  • Uusimad SEO suundumused, mida järgida 2020. aastal
  • Lehe SEO kontrollnimekiri 2020
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me