Kui alustate veebisaidi SEO-d, siis vajate parimaid SEO-tööriistu. Tasuta, freemium ja tasulises versioonis on saadaval liiga palju SEO tööriistu.

Oleme siin koostanud käsitsi valitud parimate SEO-tööriistade loendi, mida kõik SEO-eksperdid kasutavad aastal 2020. Saate neid tööriistu kasutada ka vastavalt oma vajadustele.

Allpool olev loetelu sisaldab kõige populaarsemaid SEO tööriistu, nagu lingi analüüsi tööriistad, märksõnade uurimise tööriistad ja sisu optimeerimise tööriistad.

Loe ka: 9 viisi kvaliteetsete lingide tasuta loomiseks 2020. aastal

Parim 14 parimat SEO tööriista, mida kõik SEO eksperdid kasutavad aastal 2020

1. Ahrefs

Parim SEO tööriist Ahrefs

Ahrefs on kasvanud väga kiiresti ja on nüüd muutunud populaarseimaks linkianalüüsi tööriistaks aastal 2020. See pakub liiga palju funktsioone, nagu linkianalüüs, märksõna uurimine, asetuse jälgimine, katkise lingi kontrollija ja palju muud. Võin öelda, et see on kõikehõlmav SEO tööriist, mida igaüks saab kasutada.

Ahrefs pakub 7-päevast prooviversiooni kõigest 7 dollariga. Sellel on kokku 4 kava, alates 99 dollarist kuus.

Saate kontrollida kõigi plaanide võrdlust siin.

2. SemRush

SemRush kõige populaarsema SEO tööriist

SemRush on üks populaarsemaid SEO tööriistu. Enamasti kasutatakse seda konkurentide analüüsimisel ja märksõnade uurimisel. SemRush on saadaval tasuta ja tasulises versioonis. Freemiumis on teil kõigi ülesannete piirang. Tasuline plaan algab 99,95 dollarist kuus.

Siit saate 30-päevase SEMrushi tasuta prooviversiooni.

3. Moz Pro

Moz Pro Link Exploreri tööriist

Moz Pro on parim linkide uurimise tööriist. Saate kontrollida suunavaid domeene, sissetulevaid linke, märksõnade järjestamist, populaarseimaid lehti, veebisaidi rämpsposti tulemust ja palju muud. See on saadaval nii freemiumis kui ka tasulises versioonis.

Moz Pro pakub 30-päevast prooviversiooni ja selle tasuline pakett algab 99 dollarist kuus. Vaadake kõiki plaanihindu ja võrdlust siin.

4. Google Analytics

Google Analytics

Google Analytics pakub täielikku veebisaidi analüüsi aruannet, nagu lehe kuvamine, orgaanilised klõpsud, otsesed ja suunamiskülastused, sihtlehed ja palju muud.

Kui olete Google Analyticsi kasutamise ekspert, on see teile väga kasulik, kuna see pakub liiga palju teavet, kuid algajatele vähe raskesti mõistetavat.

5. Google’i otsingukonsool

Google'i otsingukonsool

Google’i otsingukonsool on Google’i parim SEO tööriist. Saate kontrollida klikkimise suhet, orgaaniliste klikkide koguarvu, näitamisi, positsiooni google’i otsingus, saidikaarte, lingid, mobiili kasutatavust ja palju muud.

6. Majestic: SEO tööriistade turundus

Majesteetlikud parimad SEO tööriistad

Majestic on üks parimaid SEO tööriistu. Saate seda kasutada lingide uurimiseks, uute ja kaotatud domeenide kontrollimiseks, veebisaidi usaldusvoogude ja tsitaatide voo kontrollimiseks.

Majestic on saadaval nii freemiumis kui ka tasulises versioonis. Tasuline pakett algab 49,99 dollarist kuus. Siin näete kogu plaani, hinnakujundust ja nende võrdlust.

7. SEOprofiil

SEO profiilija

SEOprofiler pakub liiga palju funktsioone, nagu linkianalüüs, märksõnade järjestamine, lehe optimeerimine, märksõnade analüüs, sotsiaalmeedia analüüs, veebisaidi analüüs jne. Kõigil neil funktsioonidel on liiga palju alamfunktsioone. Lühidalt öeldes on SEOprofiler parim SEO tööriist kõigile.

SEOprofiler on saadaval nii freemiumis kui ka tasulises versioonis. Tasuline plaan algab 69,95 dollarist kuus. Siin saate kontrollida kõigi plaanide hindu.

8. Karjuv konn SEO ämblik

Karjuv konn SEO ämblik

Karjuv konn SEO Spider on tarkvara, mis pakub paljusid SEO funktsioone, näiteks katkise lingi analüüsi, lehe pealkirja ja metaandmete analüüsi, XML-i saidikaardi põlvkondi jne. See on saadaval tasuta ja tasulises versioonis.

9. Ubersuggest

Parim märksõnade uurimise tööriist Ubersuggest

Ubersuggest on üks parimatest märksõnade uurimise tööriistadest. Selle tööriista peamine eelis on see, et see on tasuta. Tulevikus on teil selle tööriistaga ka lahedaid uusi funktsioone, nagu näiteks avalehed, sisuideed jne.

10. KWFinder: SEO märksõna tööriist

KWFinder SEO märksõna tööriist

KWFinder aitab teil leida uusi märksõnu, millel on väiksem konkurents ja suurem otsingumaht. Neid tööriistu kasutades saate hõlpsalt oma veebilehte optimeerida ja järjestada pika saba märksõna.

11. BuzzSumo

BuzzSumo

Kui soovite teada sotsiaalmeedias enim jagatud sisu, on BuzzSumo parim tööriist. Saate vaadata mis tahes konkreetse sotsiaalse võrgustiku parimat sisu. Veel üks suur omadus on see, et saate teate, kui valitud märksõna mainitakse veebis.

12. Google PageSpeed ​​Insights

PageSpeed ​​Insights

Google PageSpeed ​​Insights on parim ja soovitatav SEO tööriist veebilehe kiiruse kontrollimiseks. See tööriist annab teile teada, mis muudab teie lehe laadimise aeglaseks. Nii et saate hõlpsalt oma lehe kiirust parandada.

13. Pingdom

Pingdomi veebisaidi kiirustesti tööriist

Pingdom on ka üks väheseid veebisaidi kiiruse testimise tööriistu. Selle tööriista abil saate kontrollida konkreetse asukoha veebisaidi kiirust. Võite saadaolevat asukohta näha ülaltoodud pildil.

Loe ka: 15 viisi WordPressi veebisaidi kiiruse suurendamiseks

14. SEO saidi kontroll

Seo saidi kontroll Parimad SEO tööriistad

SEO saidi kontroll on parim SEO tööriist veebisaidi SEO auditi kontrollimiseks. See annab teile kogu lehe SEO-teabe ja saate selle ka pdf-faili eksportida. Tasuta versioonis saate päevas auditeerida ainult ühte veebisaiti.

Lõppsõnad

Siin nägite populaarseimate SEO-tööriistade loendit aastaks 2020. Kõik need tööriistad on kõige populaarsemad ja SEO-eksperdid kasutavad neid.

Nüüd andke kommentaaride jaotises kommentaarides teada, millist tööriista te kõige rohkem kasutate. Kui on mõni uus SEO tööriist, mis toimib paremini kui ükski ülaltoodu, siis palun andke sellest meile teada, et saaksin selle sellesse loendisse lisada.

Loe ka:

  • 10 parimat SEO analüüsi tarkvara, mida kasutada 2020. aastal
  • 7 parimat SEO pluginat teie veebisaidi järjestamiseks 2020. aastal
  • Kuidas veebisaiti kiiresti Google’is indekseerida??
  • Parimad SEO trendid 2020
  • 7 ülimat SEO strateegiat oma veebisaidi optimeerimiseks aastal 2020
  • 20 parimat sisuturunduse tööriista sisu tootlikkuse parandamiseks 2020. aastal
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me