Obsahový marketing je procedurální přístup k marketingu hodnotného, ​​relevantního a konzistentního obsahu. Je to nejlepší a nejúčinnější způsob generování organického provozu na vašem webu. Musíte přemýšlet o tom, jak může kdokoli dělat marketing prostřednictvím obsahu?

Zde musíme nejprve vyjasnit svět digitalizace a strategického marketingu prováděný digitálně. V dnešním scénáři nikdo nevěří v tradiční marketing a zaměření se změnilo na digitální marketing.

Digitální marketing lze provádět těmito způsoby:

 • Optimalizace pro vyhledávače (SEO)
 • Marketing vyhledávačů a placení za proklik
 • Marketing sociálních médií
 • Obsahový marketing
 • Partnerský marketing
 • Influencer Marketing
 • Emailový marketing
 • Virový marketing Inzerce mobilních telefonů

Pokud jde o marketing obsahu můžeme říci, že je součástí SEO na stránce aktivity. Není divu, že je to nejlepší způsob, jak generovat organický provoz. To znamená, aniž by utrácel peníze za placené reklamy nebo marketing.

Ti, kteří vlastní webové stránky, se musí umístit na SERP, což je samozřejmě obtížný úkol. Prvním a rozhodujícím krokem k hodnocení vašeho webu je marketing obsahu. Jedná se o optimalizaci obsahu. Obsahový marketing je opravdu zásadní pro zachování relevantnosti vašeho obsahu s názvem, zachování klíčových slov, vysokou kvalitu obsahu. To vše představuje krok k marketingu obsahu.

Poskytování vysoké kvality obsahu za účelem generování potenciálních zákazníků a improvizace hodnocení stránky na stránce SERP (stránka výsledků vyhledávače). Je to stránka, která se objeví první, když hledáme klíčové slovo nebo frázi, stránky stránek, které se objevují na první stránce, jsou hodnoceny podle konkrétního klíčového slova.

Chcete-li nakonec určit konkrétní klíčové slovo marketing obsahu je opravdu důležitý krok. Je dobře řečeno, že obsah je králem, protože stránku nelze na SERP umístit bez kvalitního obsahu.

Obsah musí odpovídat cílové skupině. Vyhněte se takovým chybám při psaní obsahu, který zahrnuje nádivku klíčových slov, bití kolem keře, bez ohledu na správný jazyk nebo gramatické chyby, je třeba se vyhnout plagiátorství. Tyto věci je třeba mít na paměti při psaní obsahu pro marketing.

Existují různé nástroje, o nichž budeme diskutovat pro obsahový marketing, které dokážou udělat zázraky pro váš obsah.

20 nejlepších nástrojů marketingu obsahu pro rok 2020

1. BuzzSumo

V dnešním scénáři se marketing obsahu ukázal jako nejlepší způsob, jak generovat provoz a zvýšit autoritu vašeho webu. Problém nastává, když se musíte rozhodnout, na které téma byste měli napsat blog, který je trendy. Nejlepší nástroj, který může váš problém zjednodušit, je „BuzzSumo“, výkonný online nástroj, který vám umožní najít trendová témata nebo obsah blogu..

2. WordPress

WordPress je nejužitečnější a nejrozšířenější platformou na celém světě. Je to jeden z nejlepších CMS (Content Management System). WordPress je velmi cool a užitečný nástroj pro růst vašeho marketingového programu pro obsah. Jedná se o open-source, který vám umožní sestavit váš web podle vašeho výběru a má možnost ho hostit. Svůj web můžete snadno přizpůsobit pomocí témat a pluginů dostupných v WordPress.

3. HubSpot

Pomocí tohoto nástroje můžete vytvářet obsah, který přitáhne více návštěvníků ke klíčovému slovu, které má více vyhledávání. Vytvořte a upravte web bez IT, stačí vytvořit a přetáhnout, abyste mohli vytvářet příspěvky do blogu, vstupní stránky a šablony. Jejich vytvořením pomocí responzivních šablon budete připraveni na návštěvníky.

4. Curata

Nástroj Curata vám pomůže vytvořit předvídatelný dodavatelský řetězec a vybrat obsah, který může mít dopad na váš prodejní a marketingový kanál. Pomůžeme vám zlepšit přístup k marketingu obsahu. Můžete snadno zkontrolovat výkon vašeho blogu.

5. Pufr

Vše, co jste udělali, je vytvoření vysoce kvalitního obsahu. Nyní potřebujete online na různých platformách sociálních médií. Vyrovnávací paměť vám pomůže se stejným. Je to nástroj, který vám umožní sdílet příspěvky a aktualizace na různých typech platforem sociálních médií, a to také podle toho, jak naplánujete. Má také funkci analytiky, pomocí které můžete vidět, jak funguje váš obsah na sociálních médiích.

Přečtěte si také 10 nejlepších pluginů WordPress pro automatické sdílení blogových příspěvků na sociálních médiích.

6. Jste

Stane se jedním z vašich oblíbených nástrojů, protože se stal také mým. Vše v jednom nástroji, který vám nejlépe pomůže s optimalizací pro SEO. Můžete snadno optimalizovat obsah, klíčová slova, popis metadat; dokonce navrhují interní odkazy a mnoho dalších.

7. Ahrefové

Toto je jeden z mých oblíbených nástrojů, který bezpochyby budete milovat i tento nástroj. Tento nástroj vám pomůže analyzovat, proč jsou vaši konkurenti na vysoké úrovni. A způsoby, jak je můžete překonat. Dodává se s nástroji pro vyhledávání klíčových slov a obsahu, která vám pomohou zjistit, jaký obsah je v žebříčku nejvíce a jaká klíčová slova pro ně patří.

8. Gramaticky

Gramatický nástroj je jedním z nejlepších online nástrojů, které vám pomohou určit pravopisné chyby nebo gramatické chyby. Všechny kontextové chyby jsou zvýrazněny červeným podtržením. Všechny chyby lze pomocí nástroje snadno opravit. Stačí jen přivést kurzor na slovo podtržené červenou linkou. A můžete kliknout na správné slovo pro tuto chybu.

9. Google Analytics

Pokud jste zaneprázdněni prováděním různých úkolů, jako je vytváření nejlepšího obsahu pro váš web, aktualizace sociálních médií a několik dalších aktivit pro váš blog. Můžete zapomenout na velmi důležitý krok, tj. Analyzovat váš pokrok.

Nástroj, který vám s tím pomůže, je Google Analytics. Můžete snadno zobrazit své statistiky a statistiky a změnit svou strategii, pokud nefungují. Analýza vaší marketingové kampaně s obsahem je skutečně nezbytná. Pomáhá odpovědět na vaše různé otázky, například Kolik provozu je generováno za období podle toho, jak se rozhodnete pro zobrazení? Která klíčová slova generují větší provoz a také na základě demografických údajů?

10. Hemingway Editor

Tento nástroj je pro vás opravdu užitečný, protože znáte chyby kontextověji. Pomozte, aby byl váš text odvážný a jasný. Zdůrazňuje zdlouhavé, složité a běžné chyby označením žlutou čarou.

 • Červené zvýraznění znamená, že vaše věta je tak nudná, že se čtenář ztratí a snaží se pochopit význam.
 • Fialová zvýraznění vám řekne, abyste ji nahradili kratším slovem.
 • Modré zvýraznění vám říká, že je třeba nahradit slovo, které je atraktivnější, a zelené zvýraznění vám říká, že fráze pasivního hlasu.

11. Adobe Photoshop

Máte kvalitní obsah a máme pro vás nejlepší nástroj k vytváření vysoce kvalitních a atraktivních obrázků pro váš obsah. Adobe Photoshop je snadný nástroj, který můžete použít, i když nemáte dobrý grafický design. Je to nejlepší pro vytváření příspěvků na sociálních médiích, obrázků pro váš obsah, obálky blogu a výukových programů pro snímky obrazovky. Tento nástroj se vám bude líbit.

12. Easel.ly

Easel.ly je webový infographic, který vám pomůže převést vaše nápady, koncepty a zprávy do skutečného webového designu. I když nejste profesionální designér, můžete snadno vytvořit infografiku. To vám pomůže nadějně generovat více zpětných odkazů a samozřejmě zajímavé a atraktivní infografiky automaticky generovat provoz.

13. MailChimp

MailChimp je nejlepší nástroj pro e-mailový marketing. Je to snadný způsob, jak uvádět na trh svůj obsah prostřednictvím e-mailů. Distribuce obsahu prostřednictvím e-mailu pomocí tohoto nástroje vám pomůže zvýšit počet odběratelů. Tento nástroj je užitečný pro hromadnou poštu.

Nejdůležitější je vědět, že MailChimp je zdarma až pro 2 000 odběratelů a 12 000 měsíčních e-mailů a má průvodce, jak začít s e-mailovým marketingem. Tento nástroj pomáhá zlepšit povědomí o značce a nejlepší způsob interakce se zákazníky.

14. Marketo

Až nastane čas spojit všechny aktivity v oblasti sociálních médií a marketingu obsahu, může být pro vás nyní nástroj Marketo užitečný, protože vám poskytne potřebnou službu.

Tento nástroj má mnoho funkcí, ale nejlepší výhody, které vám může poskytnout pomocí funkce predikce obsahu, je určit váš nejlepší obsah a analyzovat, který z vašeho obsahu se hodí, a poskytnout relevantní obsah cílové skupině. Jeho prediktivní povaha vám pomůže nejlepším možným způsobem.

15. HotJar

HotJar je jeden z mých oblíbených analytických nástrojů. Poskytuje nejlepší uživatelský zážitek včetně průzkumů a relací. HotJar vám nejen pomůže odpovědět „co“, „kde“, výsledky analýzy chování uživatelů, ale také „proč“. Také vám poskytne vizuální obrázek návštěvníků, kteří kliknou a posouvají se.

16. Crazy Egg

Pomocí tohoto úžasného nástroje získáte výsledky týkající se reakce zákazníka na prvky na vašem webu. Heatmapy a rolovací mapy slouží k prohlížení vizuálních zpráv. Přidává se k vašim statistikám o údajích Google Analytics.

17. Mutiny

Wow! Vzpomínka je užitečný nástroj. Pomůže vám to dynamicky změnit zákaznické reference webu tak, aby odpovídaly výběru návštěvníka. Poskytuje personalizované webové stránky pro každého návštěvníka generovat větší prodeje.

18. Co Schedule

Toto je redakční kalendář all-in-one pro plánování, provádění marketingové strategie. To vám pomůže uspořádat vše na jednom místě. Můžete naplánovat, naplánovat nebo přeplánovat své blogy, marketingový obsah a sociální média na jednom místě. Snadno se používá a pomáhá vám vše uspořádat na jednom místě! Zjednodušuje to vaši práci.

19. Canva

Aby byl váš obsah atraktivnější a ilustrativnější, nejcennějším nástrojem je program Canva, který vám pomůže vytvářet krásné obrázky pro vaše blogy, aniž by bylo třeba vynaložit další úsilí. Nemusíte se bát problému s autorskými právy. Obrázky můžete vytvářet výběrem vhodné šablony z velkého počtu šablon, grafiky, ikon, bannerů a infografik.

20. Sociální zvíře

Sociální zvíře je velmi aktivně používaný nástroj. Demo účet vám řekne, jak je tento nástroj užitečný pro specializovaný trh. Tento nástroj vám může poskytnout podrobný výzkum klíčových slov. Má výzkumný nástroj, který je opravdu užitečný. Sociální zvířata vám mohou poskytnout efektivní a solidní představu o tom, jak a co byste měli napsat pro svůj blog. Pomůže vám najít trendová témata obsahu.

Autor Bio: Samridhi Sharma byl digitální obchodník a autor obsahu na Kvantová IT inovace. Napsala blogy o technologických diskusích. Je nadšená svým zájmem o blogování a chce v této oblasti prozkoumat více.

Přečtěte si také:

 • Top 10 pluginů WordPress, abyste v roce 2020 mohli získat více sociálních podílů
 • 14 nejlepších SEO nástrojů, které všichni SEO experti používají v roce 2020 (zdarma & Zaplaceno)
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me