Hledáte nejjednodušší způsob, jak se naučit, jak dělat výzkum klíčových slov?

Tento příspěvek vám dá šanci ponořit se do nejlepších hacků, které vám umožní provádět výzkum klíčových slov s maximálním snadným a efektivním provedením výsledků..

Budete také obeznámeni s některými bezplatnými nebo placenými nástroji pro výzkum klíčových slov, které vám usnadní SEO úkol co nejlépe vybaveným způsobem a spusťte SEO plán útoku!

Když jste takoví na počáteční úrovni učení se SEO, je to, když znáte slovo „Výzkum klíčových slov“.

Co je výzkum klíčových slov?

výzkum klíčových slov je proces identifikace populárních slov a frází, které lidé vstupují do vyhledávačů ve snaze vědět, na co mají hledat.

Chcete-li určit úspěch vašeho webu v digitálním prostoru, o čem je toto klíčové slovo? Je to pravděpodobně proto, že výzkum klíčových slov je prvním a nejvýznamnějším pokrokem v oblasti SEO.

Výzkum klíčových slov je nedílnou součástí SEO. Nejen to, že je také nutné spustit kampaň reklam Google.

Bez výzkumu klíčových slov nemůžeme optimalizovat blogový příspěvek ani nemůžeme provádět praktiku mimo stránku. Spolu s těmito liniemi se musíme starat o podnikání.

O tom není pochyb, ale je ještě důležitější implementovat relevantní klíčová slova do článku nebo blogu.
Nyní vám řekneme 5 jednoduchých kroků pro výzkum klíčových slov, aby váš web byl optimalizován pro vyhledávače.

Jak udělat výzkum klíčových slov v 5 jednoduchých krocích:

1. Než přejdeme na drzý výzkum klíčových slov, musíme vědět, jaké dobré klíčové slovo je:

 • Klíčové slovo musí mít alespoň 500 měsíční objem vyhledávání (>500).
 • Míra CPC klíčového slova by měla být vyšší, tj. Nad 1 $ (Znamená to, že inzerenti se zajímají o toto klíčové slovo, což usnadňuje vydělávání peněz).
 • Úroveň konkurence by měla být na SERP (stránka s výsledky vyhledávače) nízká nebo mírná, protože nám to pomůže získat lepší návratnost investic (návratnost investic).
 • Obtížnost SEO s klíčovými slovy by měla být 0 až 30 (stále snadné). Čím vyšší je obtížnost klíčových slov, tím těžší je hodnocení na první stránce vyhledávače Google kvůli vysoké konkurenci hodnotících webových stránek..

2. Seznam relevantních témat souvisejících s vaší firmou a vytvoření výklenku Seznam témat:

Při výběru správných klíčových slov vždy raději používejte placené nástroje, to však neznamená, že byste neměli používat bezplatné nástroje.

Bezplatné nástroje poskytují mnoho klíčových slov, která úzce souvisejí, ale nedávají vám nová klíčová slova ani různé typy klíčových slov, která zákazníci používají ve vyhledávačích. Bezplatné nástroje pro výzkum klíčových slov vám neposkytují přesné výsledky hledaného klíčového slova.

V tomto případě nejlepším způsobem, jak přijít s relevantními klíčovými slovy, je vypsat seznam relevantních témat souvisejících s vaší firmou a vytvořit seznam specializovaných témat..

Nyní toto téma zahrnuje úzce související témata, která jsou velmi podobná nebo jsou ve stejné směsi jako vaše firma.

3. Zjistěte klíčové slovo, které lidé již používají pro vaši firmu:

Pokud je váš web již aktivní, můžete na skrytí zlato čekat. Dobrým místem pro výzkum klíčových slov je váš výzkum na interních stránkách.

Pro uživatele je velmi užitečné představit vyhledávací pole na vašem webu, ale je také dobré pro vás, protože shromažďuje údaje z vyhledávacích dotazů a přehledy vyhledávání..

Zobrazení těchto otázek vám pomůže zlepšit použitelnost hlavně (protože ukazuje, co lidé chtějí vidět, které webové stránky mohou zmizet a kde je navigace vašich stránek slabá). Můžete však také hledat klíčová slova, užitečné fráze, které lidé hledají. Přidejte tyto lidi do svého seznamu.

Cenné údaje a údaje o provozu najdete pomocí Google Search Console (dříve nazývané Nástroje pro webmastery). Bezplatná služba Google také poskytuje majitelům webových stránek informace o jejich vlastních webech (zejména s nastavením Google Analytics).

Obzvláště užitečný je přehled Search Analytics; Když se podíváte na tento dotaz, můžete zjistit, jaké vyhledávací dotazy přinášejí na vaše webové stránky ve vyhledávání Google.

Google používá Search Console, aby vás informoval o chybách nebo sankcích a budete potřebovat diagnostické nástroje SEO, abyste svůj web udrželi v dobrém stavu. Nenechte si ujít.

4. Použijte nejlepší výzkumné nástroje pro klíčová slova:

Při přemýšlení o tom, jak provést výzkum klíčových slov, musíte přemýšlet o tom, který z nich je nejlepším nástrojem pro výzkum klíčových slov, který pomáhá při vytváření velkého seznamu klíčových slov podle výsledků a poskytuje vám podrobnosti o statistikách provozu spolu s CPC AdSense, přehledy vyhledávacích strojů a dalšími podrobnostmi. důležité pro efektivní SEO vašeho webu.

Existuje celá řada online bezplatných a placených nástrojů SEO, které vám pomohou umístit váš web výše na všech platformách vyhledávačů.

Následuje několik bezplatných a placených nástrojů pro výzkum klíčových slov, které vám pomohou nastartovat SEO bez investic:

 1. SEMRush (Objevte své konkurenty, vylepšete SEO, zvyšte své hodnocení)
 2. Ahrefové (Nástroje pro zvýšení provozu vašeho vyhledávače, průzkum a analýzu vašich konkurentů a sledování vašeho klíčového slova)
 3. Kwfinder (Snadno použitelný nástroj pro výzkum klíčových slov, který nabízí správnou myšlenku na klíčová slova)
 4. Ubersuggest (Bezplatný nástroj Pro klíčové slovo s dlouhým i krátkým ocasem od Neila Patela) (Pro ty, kteří nechtějí jít za placeným nástrojem)
 5. WhatsMySerp (Volný objem vyhledávání, CPC & údaje o soutěži na webech užitečných pro internetoví obchodníci) (Pro ty, kteří nechtějí jít za placeným nástrojem)
 6. Nástroj pro návrh klíčových slov (Nejlepší alternativa k Plánovači klíčových slov Google a dalším nástrojům pro výzkum klíčových slov)

5. Analyzujte své konkurenty Klíčové slovo:

Konkurenční analýza klíčových slov je jedním z nejúčinnějších způsobů, jak konkurovat na přeplněných místech a získat významné výhody pro další podniky v jejich oboru. Jak tedy vlastně najdete klíčová slova, na která vaši konkurenti zacílí ve svých placených a organických kampaních vyhledávání?

Následuje několik nejlepších nástrojů a taktik pro výzkum klíčových slov, pomocí kterých můžete najít konkurenční klíčová slova:

 1. SemRush (All-Inclusive Suite pro váš marketingový pracovní postup, podívejte se na celý článek o recenzi SEMrush zde)
 2. KWFinder (Najděte hodnotná klíčová slova s ​​malou pomocí vašich přátel)
 3. SpyFu (Spy na vaší SEO konkurenci)

Přečtěte si také: 11 nejlepších nástrojů pro výzkum klíčových slov pro SEO v roce 2020 (zdarma a placené)

Závěr:

Gratuluji: – Dostali jste se do konce!

Výzkum klíčových slov by měl být začátkem jakékoli udržitelné strategie SEO. Výsledkem bude dlouhý seznam klíčových slov, která chcete najít. Ale nejtěžší část je stále před námi: napište veškerý obsah. Měli byste psát články a blogové příspěvky pro každé klíčové slovo, které chcete najít. To je docela výzva!

Přečtěte si také:

 • SEMrush 30 dnů zkušební verze zdarma 2020
 • Nejlepší SEO analytické nástroje pro rok 2020
 • 30 chyb SEO, kterým je třeba se v roce 2020 vyhnout
 • 25 způsobů, jak zvýšit návštěvnost webových stránek v roce 2020
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me