Affiliate Marketing on üks populaarsemaid viise, kuidas ajaveebi ajaveebid blogimisega raha teenivad. See võimaldab teil luua ülejäänud päevadeks tervisliku ja jätkusuutliku sissetulekuallika.

Samal ajal, nagu iga teine ​​veebiettevõte, pole ka sidusettevõtte turundus rooside säng. See nõuab palju tööd, valvsust ja pidevalt uuenevat strateegiat.

Täna saab luua erinevaid blogisid. Kuid kui soovite kogeda edutaset, mis teid äritegevuses erutab, peaksite kaaluma ühe või mitme tüübi loomist, mida tahan teiega selles postituses arutada.

Mis on esiteks sidusettevõtte turundus?

See on lihtsalt viis Internetis raha teenida ilma toodet omamata. Mis juhtub, kui reklaamite teiste ettevõtete loodud ja avaldatud tooteid / teenuseid. Iga kord, kui genereerite müügi jälgimis-URL-i kaudu (nimetatakse sidusettevõtte lingiks), makstakse teile vahendustasu.

Teenustasud ja teie teenitav rahasumma sõltuvad suuresti mitmest erinevast tegurist. Vaatame aga kiiret mõistmist lihtsa näitega.

Kui registreerute ja reklaamite veebimajutuspakkumist, mis maksab teile 70 USA dollarit vahendustasu müügi kohta ja teenite 10 müüki kuus, mis tähendab, et teie selle toote tulu on 700 dollarit.

Igal kuul võtab ettevõte kokku kõik, mida olete teeninud, ja saadab selle teile nagu sidusettevõtte igakuine tulu. Kui reklaamite erinevaid tooteid ja teenite neid komisjonitasusid, võib teie igakuine sissetulek saada midagi väärt, sõltuvalt sellest.

Hiljem selles artiklis annan teile mõned ilusad soovitused kasumliku sidusettevõtte turunduse ettevõtte loomiseks järjepideva ja kasvava ajaveebi sissetuleku tagamiseks.

Millised on erinevad sidusreklaamide turustamise ajaveebid, mida saate üles ehitada?

Inimesed loovad erinevat tüüpi ajaveebid. Kuid mõnel on sidusettevõtte tulu teenimiseks rohkem võimu kui teistel. Siin on 5 sellist tüüpi veebisaiti, mida saate sidusettevõtte turunduse abil luua ja raha teenida.

1) Isiklik ajaveeb

See on üks tüüpi ajaveebid, mis võivad tõesti Affiliate Marketing’i sissetuleku uksi avada. Isiklik ajaveeb on lihtsalt teie ajaveeb, kus jagate isiklikke asju. See on lihtsalt kõik, mida te arvate.

Muutke see oma brändiks ja oma kogukonna avaveebi ajaveebiks, et saada inspiratsiooni ja teadmisi asjadest, mida regulaarselt kajastate. Mul on isiklik ajaveeb, kus kaan SEO, blogimisnõuandeid, WordPressi, ärinõuandeid, sisuturundust ja veebis raha teenimise asju. Minu lugejad teavad, mida minult igal ajal oodata võib.

Pidevalt sisu avaldades ja oma turuplatsi üles ehitades võite hakata kasutama selle ajaveebi postituses selgitatud tehnikat, lugeda rohkem ettevõtte kohta, osta kursusi ja suurendada oma sissetulekuid.

2) Tooteülevaate ajaveeb

See on üks suur sissetuleku tekitaja, kuid kui soovite silma paista, on palju tööd. Te ei kavatse lihtsalt toote kohta teksti välja visata. Te kavatsete uurida mis tahes toodet sügavamalt ja tuua välja erapooletu teabe, mis juhendab teie lugejaid teadliku otsuse vastuvõtmisel.

Arvustuste saidi raha teenimine sidusettevõtte Marketing abil on lihtne. Kõik, mida teete, on registreerumine üle vaadatud toodete sidusprogrammide jaoks ja link neile sidusettevõtete linkidel. Igasugune müük peaks komisjonitasu teie kontole kandma.

3) Nišiblogid

Nišiblogid on ajaveebid, mille sisu on keskendunud kindlale majandusharule või valdkonna lõigule. Hea näide võiks olla ajaveeb, mis on ainulaadselt WordPressi kraam. Teine näide võib olla ajaveeb, mis on hästi veebimajutuse kohta.

Mul oli üks nišiblogi, mille ma varem Combat Knives üles ehitasin. Nende nugade kohta oli kõike ja see meelitas selle tööriista kasutajatelt tohutu lugejaskonna.

Nišiblogi loomine ja järjestamine otsingumootorites loob palju sidusettevõtte tulu. Kaevandus ehitati Amazoni sidusettevõtte platvormile. Kuid saate seda tõesti laiendada, et hõlmata rohkem platvorme ja rohkem tooteid, sõltuvalt valitud nišist.

4) Toodete võrdlus

See sarnaneb palju rohkem ülevaatussaidiga, vaid keskendub pigem sellele, kuidas tooted erinevad. Selle saidi igas artiklis võrreldakse kahte või enamat toodet tabelina või lihtsalt lihtsa tekstina

Nagu ka teistes sidusettevõtete saitidel, lingite oma sidusettevõtete linkidel nendele toodetele. Vaadake seda veebimajutuse võrdluspostitust.

5) Kupongi- või sooduskoodi saidid

Sooduskoodid on viisid, kuidas inimesed saavad veebis raha säästa. Tegelikult ei osta ma Internetist midagi, proovimata teada saada, kas sooduskupongi on olemas.

Looge ajaveeb, kus avaldate erinevate toodete sooduskoodid ja teenite komisjonitasusid iga kord, kui aitate kellelgi säästa.

Kupongi luurearuande kohaselt kasutab 90% tarbijatest kuponge mingil viisil. Miljonid ostjad veebis kasutavad säästmiseks kuponge. Spetsiaalse kupongi saidi loomine ei ava mitte ainult tohutut sissetuleku kanalit, vaid võimaldab rahuldada ka üha kasvavat nõudlust.

Mida vajate sidusettevõtte turunduse ajaveebi edukaks kasutamiseks?

Blogi pidamine sidusettevõtte turundusega tulu teenimiseks on tõsine äri ja paar asja tuleb korralikult paika panna. Kuid ma tahan mainida kahte neist, kuna need on teie äritegevuse edu võti:

1. Õiged tööriistad

Te vajate õigeid tööriistu. Põhimõtteliselt vajate usaldusväärset veebimajutusteenust. Halb hostimine käivitab kindlasti seisakuid. Need on hetked, kui teie ettevõtte veebisait pole veebis saadaval.

Iga minut, mille teie veebisait pole võrgus, võib teie ettevõttele tähendada suurt kahju. Sellepärast ei tohi te oma ettevõtte seda valdkonda kahjustada.

Siin on mõned veebimajutusettevõtted, mida peaksite sel aastal arvestama. Nad on tuntud oma stabiilsuse, jõudluse ja hinnasõbralikkuse poolest.

2. Õiged sidusettevõtte turustamise platvormid

Üks probleem, mida Affiliate Marketing’i alustajad silmitsi seisavad, on oskus valida õigetelt platvormidelt sobivaid tooteid. Tõenäoliselt olete lugenud lihtsalt oma sihtrühmale suunatud toodete reklaamimise kohta. See on täiesti õige. Kuid kust neid tooteid leiate ja mida te otsite?

Mu sõber Nico Prins on postitanud 6 sidusreklaamimise tööriista, et teie kasv asendada. Sina saab postitust vaadata siit. Põhimõtteliselt puudutab see Affiliate Marketing platvorme, et registreeruda ja valida tooteid, mida reklaamida.

Siin on veel üks nimekiri platvormidest, kus saate registreeruda rohkem tooteid, et reklaamida ja teenida komisjonitasusid.

Siin on mõned näpunäited, mida saate oma blogis reklaamitava sihitud toote valimisel juhendada:

  1. Veenduge, et ettevõte maksaks regulaarselt komisjonitasusid.
  2. Pöörake tähelepanu müügi- ja kassallehtede ümberarvestuskurssidele.
  3. Üks asi, mida tuleks arvestada, on tagasimaksed. Kui toode saab palju tagasimakseid, mõelge veel kaks korda, et kaotate raha.
  4. Komisjoni teenitud summa. Mida suurem protsent, seda parem.

Kuidas suurendate komisjonitasusid pikaajalise sissetuleku eest??

Affiliate Marketing abil saate tegelikult luua pikaajalise sissetulekuallika. Kuid säästva sissetulekuallika loomiseks peate üles panema tööstrateegiad.

On kaks asja, millele tahan soovitada teil keskenduda, et teie sissetulekuvoog ei kannataks purunemiste all:

1. Reklaamige korduvaid maksetooteid

See on vaieldamatult parim viis pikaajalise jätkusuutliku sidusettevõtte turunduse ettevõtte loomiseks. Selles komisjonitasude struktuuris genereerite müügi ühe korra ja teenite komisjonitasusid ikka ja jälle.

Kuidas see töötab…

Te reklaamite tellimisplatvormi. Iga kord, kui müügi teenite, makstakse teile vahendustasu. Kuna teie esildised pikendavad liikmemaksu, saate oma komisjonitasu nii kaua, kui neile makstakse.

Kui teete tasulise liikmelisuse saidil 30 müüki / suunamist, tähendab see, et iga kuu makstakse teile 30 müügi pikendamise maksetest.

Kui teie nimetatud liikmed siiski tühistavad oma liitumislepingu, lõpetate platvormi eest tasumise. Seega peaksite konto tühistamise määra minimeerimiseks keskenduma toodetele, mis on nõudlusega.

2. Optimeerige SEO jaoks

Teie sidusettevõtte turunduse veebisaidi tähelepanuta jätmine ja optimeerimine otsimootorite liikluse jaoks on suur viga. SEO tähistab lihtsalt otsingumootori optimeerimist. See on kokkuvõttes keeruline teema.

See puudutab kõike, mida teete oma saidi kuvamiseks pärast otsingu otsimootori tulemuste lehtedel. SEO liiklus on kõige rohkem suunatud, kuna otsingumootorid edastavad kasutaja otsingutele kõige täpsemad tulemused.

Need on mõned SEO artiklid, millest võiksite alustada. Samuti võiksite vaadata see SEO ajaveebi postitus minu ajaveebis leiate lisateavet SEO näpunäidete kohta.

Kuid kiiremate tulemuste ja rohkem teadmiste saamiseks võiksite veebist osta mõned SEO-kursused.

Usun, et selle teabe abil saate luua sidusettevõtte turunduse ajaveebi, mis teenib päevast päeva raha

Autor Bio:

Enstine Muki on diplomeeritud krüptovaluutaekspert ja täiskohaga ajaveeb. Vaadake ühte tema enim loetud blogipostitused kus ta jagab 15 erinevat viisi, kuidas blogijad raha blogimisega teenivad.

Loe ka,

  • 10 põhjust, miks te pole edukas blogija (ja kuidas olla!)
  • 5 lollikindlat viisi oma sidusettevõtte toodete müügi suurendamiseks aastal 2020
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me