Kas pole kindel, kuidas teha Minecrafti serverit? Oleme teid katnud. See üksikasjalik juhend vastab kõigile teie küsimustele ja võimaldab teil oma serverit hõlpsalt muuta!

Kuidas teha Minecrafti server 2019. aastal

Peate olema kuulnud Minecraftist, mängust. Lõppude lõpuks on see maailmas populaarsuselt teine ​​videomäng, kus on rohkem kui 121 miljonit eksemplari juba müüdud. Mida paljud aga ei tea, on see, et Minecraft pole lihtsalt järjekordne videomäng. See on ka kasulik tööriist, mis õpetab lapsi lapsi kodeerima. See on avatud platvorm, mida modiarendajad saavad laiendada. Kuid see on ka kogu maailmas laieneva loojate kogukonna süda.

Muidugi võite algajana mängu osta ja sellega alustada. Kuid täieliku kogemuse saamiseks võib teil olla privaatne Minecrafti server. Selle tulemusel saate luua oma Minecrafti maailma.

See juhend näitab teile samm-sammult, kuidas seda teha. Vaatame, kuidas teha Minecrafti server sisse Windows, Mac, ja Linux. Samuti näeme, kas Minecrafti hostimine on parem valik. Alustame siis!

kuidas teha -minecraft-server-server-sisukorda

Miks peate serveri üles ehitama?

Kuna Minecrafti loomingulises universumis on keegi uus, on lihtsaim asi mänguga tutvumiseks, alustades loomingulist režiimi. Võite isegi kasutada Microsoft Realmsi ja oma kujutlusvõimet kasutades saate Minecrafti maailmaks. Kuid muidugi ei lõpe see mängu täielik potentsiaal.

Neile, kes otsivad täielikku kogemust, on parim võimalus seadistada oma server. See võimaldab teil virtuaalselt ehitada mis tahes maailma, mida soovite. Saate isegi installida mis tahes modifikatsioone, teha oma reegleid ja kontrollida mängu kõiki tahke!

Olulised näpunäited, mida tuleks enne alustamist teada saada

Enne oma Microsofti serveri seadistamisega alustamist peate kindlasti teadma. Kuigi selle seadistamine pole keeruline, peate olema ettevaatlik.

Kas teil on põhiteadmised

Serveri seadistamine nõuab pisut vaeva. Samuti peavad teil olema selle konfigureerimise tehnilised teadmised. Võrgumõistete mõistmine on serverite haldamisel samuti ülioluline. Eelkõige peate olema rahul järgmiste võimalustega:

 • Teie ruuteri konfiguratsioon, kui valite koduseadistuse
 • Teie süsteem ja võrgu konfiguratsioon
 • Võrgunduskontseptsioonid nagu pordid, DHCP ja IP
 • Kasutades käsurida

Minecrafti serveri seadistamine kodust

Serveri töökorda seadmiseks ei vaja te tipptasemel süsteemi. Lauaarvuti töötab suurepäraselt.
Muidugi on võimalik seda süsteemi käivitada ja mängu mängida. Kuid selleks on vaja võimsamat masinat.

Samuti sobib traadiga Etherneti ühendus serveri jaoks traadita ühenduse asemel. Seda seetõttu, et traadiga ühendus on usaldusväärsem valik.

Kas koduse serveri seadistamiseks on mõni alternatiiv??

Kodust serverit hostides tähendab see, et paljastate oma eramaja võrgu kogu maakerale. Seega, kui te ei soovi paljastamise riski võtta, võite kasutada hostingu pakkuja teenuseid. Muidugi peate maksma kas aasta- või kuutasu. Siiski hoolitseb kogu serveririistvara haldamise probleemide eest ettevõte.

Kuidas luua Minecrafti serverit tasuta

minecraft-kontseptsioon

Ehkki Minecrafti serveri seadistamiseks ei pea te olema IT-spetsialist, peab teil olema teatud teemadest arusaamine. Nende hulka kuuluvad näiteks ruuter, võrk, süsteemi konfiguratsioon ja käsurida. Teisisõnu, peate olema tuttav arvuti ja võrgunduse kontseptsioonidega, mis on serveri käivitamisel üliolulised.

Kui teil aga pole sellistest mõistetest eelnevat arusaamist, saate seda siiski teha. Võite minna ühele paljudest Minecrafti hostingu pakkujatest, kes aitab kõik seadistada ilma kodeerimiseta.

Kuid enne, kui me selle alternatiivi juurde liigume, vaatame, kuidas saate serveri kodust tasuta luua!

Kuidas luua Minecrafti serverit Windowsis

 1. Java uusima versiooni installimine
 2. Serverifailide jaoks asukoha valimine
 3. Uusima tarkvaraversiooni installimine
 4. Serveri ja võrgu seadistamine
 5. Alustades

1. Java uusima versiooni installimine

Esiteks avage Windowsi juhtpaneel. Leidke jaotises Programmid Java ja klõpsake siis värskendust kohe. Järgmisena avage käsuviiba aken ja sisestage java -versioon. Sellega saadakse versiooni number. Seejärel suunduge edasi Java veebisait programmi uusima versiooni kontrollimiseks. Kui teil on vananenud versioon või kui Java pole teie arvutisse installitud, laadige see alla ametlik sait.

2. Minecrafti tarkvara jaoks asukoha valimine

Enne tarkvara allalaadimist peate valima oma arvutis asukoha. See on koht, kus server töötab. Serveri esmakordsel käivitamisel luuakse paar konfiguratsioonifaili. Seega on ideaalne, kui kõik need failid salvestatakse ühte spetsiaalsesse kausta.

Kuhu paigutate, on see kaust täielikult teie enda otsustada. Saate selle paigutada oma dokumentide, töölaua või isegi programmide kausta.

3. Minecrafti serveri uusima versiooni installimine

Järgmisena külastage Minecrafti veebisait ja laadige server sealt alla. Võite märgata, et see tuleb Java-failina .jar. Salvestage fail varem valitud asukohta.

Nüüd topeltklõpsake serveri käivitamiseks .jar-faili. See loob serveri konfiguratsioonifailid, mida peate enne selle kasutamise alustamist muutma.

Järgmise sammuna aktsepteerige EULA-d. Kui failid on alla laaditud, näete faili nimega eula.txt. Tekstiredaktori abil avage see fail ja muutke eula = false väärtuseks eula = true. Kui te seda ei tee, takistab teie arvuti serveri käivitamist.

4. Serveri ja võrgu seadistamine

Nüüd peate ruuteril lubama pordi edastamise. Kui hostite serverit ainult kohaliku võrgu mängijatele, pole pordi edastamine teie mure. Kuid serveri maailmale kättesaadavaks tegemiseks peate lubama ruuteri pordi edastamise.

Parim on leida ruuteri dokumentatsioonist juhised seadme pordi edastamise konfigureerimise kohta. Eelkõige peate Minecrafti jaoks edastama TCP-porti 25565.

Samuti peate sisestama oma serveri kohaliku IP-aadressi serveri IP-na või edastatud pordi väljund-IP-na. See on nii, et ruuter teab, millisele seadmele osutada. Oma serveri kohaliku IP teada saamiseks avage käsuviip ja sisestage ipconfig.

5. Serveri käivitamine

Lõpuks, Minecrafti serveri käivitamiseks avage käsuviip. Leidke faili tee, kuhu mängu serverifail installiti. Järgmisena käivitage server käsuga:

java -Xmx1024M -Xms1024M -jar {serveri faili nimi} nogui

Pange tähele, et kui soovite serveri kasutajaliidest kasutada, saate nogui sellest käsust lihtsalt eemaldada. Lisaks võite teha .bat-faili ka siis, kui soovite käske pakkida.

Nüüd, kui server töötab, kutsuge teisi üles looma serveriga ühenduse koduvõrgu kohaliku IP-aadressi kaudu. Teise võimalusena võite kutsuda nad serveriga liituma, kasutades avalikku IP-aadressi, kui nad pole koduvõrgus.

Avaliku IP-aadressi leiate aadressilt otsin Google’is minu IP-aadressi. Lisaks võite serverisse juurdepääsetavuse tagamiseks sisestada avaliku IP-aadressi kausta Minecrafti serveri oleku kontrollija.

Kuidas teha Minecrafti serverit Macis

 1. Installige Java
 2. Valige serverifailide jaoks asukoht
 3. Laadige alla serveritarkvara
 4. Lubage oma ruuteri pordi edastamine
 5. Käivitage Minecrafti server

1. Installige Java oma süsteemi

MacOS-i uutel versioonidel on vaikimisi Java. OS X-st vanemate versioonide korral peate alla laadima Java pärandversiooni Apple’i veebisait.

2. Valige Minecrafti serveri failide jaoks asukoht

Looge kataloog, mis sisaldab serverifaile. Kausta saate teha kõikjal oma süsteemis; valik on sinu.

3. Laadige alla serveritarkvara

Minge Minecrafti veebisaidile ja laadige alla serveritarkvara. See on Java .jar-fail ja saate selle salvestada varem valitud asukohta. Järgmisena käivitage TextEdit ja määrake lihtteksti vorming. Pärast seda sisestage:

#! / prügikast / bash
CD "$ (dirname "0 dollarit")"
exec java -Xms1G -Xmx1G -jar {serveri faili nimi} nogui

Salvestage nüüd fail start.commandiga samasse kausta, mis sisaldab serveri .jar-faili nagu start.command. Nüüd avage terminal ja andke õigused uuele start.com-i käsule. Tippige käsk chmod a + x ja tühik. Lõpuks lohistage salvestatud fail terminali aknasse ja vajutage sisestusklahvi.

4. Lubage oma ruuteri pordi edastamine

Pordi edastamine, nagu varem mainitud, on hädavajalik ainult siis, kui soovite muuta server kogu maailmale juurdepääsetavaks. Oma seadme pordi edastamise konfigureerimiseks lugege juhendit. Pidage ainult meeles, et Minecrafti jaoks peate edastama TCP pordi 25565.

Samuti peate sisestama oma serveri kohaliku IP-aadressi serveri IP-na või edastatud pordi väljund-IP-na. See on nii, et ruuter teab, millisele seadmele osutada. Oma serveri kohaliku IP teada saamiseks avage käsuviip ja sisestage ipconfig.

5. Käivitage Minecrafti server

Topeltklõpsake juba loodud failil start.command. See avab terminali akna. Kui serverit esimest korda käivitate, näete ka veateateid, mis on üsna tavalised. Kui server töötab, saate kutsuda teisi mängijaid teie loodud serveriga ühenduse looma.

Kuidas luua Minecrafti server Linuxis

Kui te ei soovi kodus Minecrafti serverit, võite selle asemel valida Linuxi hostimisplaani. Nii ei vastuta te riistvara haldamise eest. Lisaks ei paljasta te oma koduvõrku ka avalikkusele.

Linuxi VPS-i hostimisplaan on hea valik, kui teie serveriga liitub vaid käputäis mängijaid. Kui ootate palju mängijaid, on parem valik spetsiaalne Linuxi server.

Minecrafti serveri tegemine Linuxis hõlmab järgmisi samme. Neid samme järgides peate looma hostiga SSH-ühenduse.

1. Installige Java

Kui olete juurkasutajana hostis SSH, sisestage käsureale järgmine käsk:

apt-vahemälu otsing openjdk

Sellega loetletakse kõik saadaolevad OpenJDK paketid, mida saate Java installimiseks kasutada. Siin peate valima ühe. Seejärel värskendage kõigi kaughoidlatest saadaolevate pakettide loendit, kasutades järgmist käsku:

apt-get värskendus

Installige nüüd teie valitud tarkvarapakett (selle näite jaoks valime openjdk-9-jdk). Seda saate teha järgmiselt.

apt-get install openjdk-9-jdk

Kui teil palutakse faili installimiseks salvestusruum lubada, vajutage “Y”. Kui see on valmis, veenduge, et Java on installitud, sisestades: java -version. See näitab installitud Java versiooni.

2. Valige mängu serverifailide jaoks asukoht

Tehke hostis kataloog, kuhu mängu serverifailid salvestatakse. Kui see on tehtud, liikuge sellesse kataloogi. Selleks tehke järgmist.

mkdir minecraft
cd minecraft

3. Laadige alla serverifailid

Käivitage Minecrafti kataloogis käsk wget, et serverifaile saaks alla laadida. Pärast seda installige ja käivitage ekraan, nii et server töötab edasi, kui te pole veel ühendust saanud. Selleks sisestage:

yum installiekraan
ekraan

4. Käivitage Minecrafti server

Serveri käivitamiseks sisestage järgmine käsk:

java -Xmx512M -Xms512M -jar minecraft_server.jar nogui

Kõikide tõrgeteta toimimise tagamiseks võite serveri peatada, lihtsalt sisestades käsureale stopi. Seejärel redigeerige faili “server.properties” ja sisestage:

luba-päring = tõene

Salvestage nüüd fail server.properties ja taaskäivitage server. Sisestage IP-aadress kausta, kas teie server on avalikult juurdepääsetav Minecrafti serveri oleku kontrollija.

5. Suuna domeen Minecrafti serverisse

Andke mängijatele keeruka domeeni asemel hõlpsasti meeldejääv domeeninimi. Selle tulemusel muutub mängijatel teie serveriga ühenduse loomine lihtsamaks.

Domeeni osutamine serveris on üsna lihtne. Uuendage lihtsalt oma domeeni DNS-kirjeid, lisades oma domeeni või alamdomeeni jaoks A-kirje. Domeen või alamdomeen peaks olema selline, mis osutab teie Minecrafti serveri IP-aadressile.

Pidage meeles, et DNS-i muudatuste globaalseks muutmiseks võib kuluda peaaegu päev.

Minecrafti serveri tegemine vs. veebimajutus

Ehkki Minecrafti jaoks oma serveri loomine kõlab huvitavalt, tuleb see siiski kaasa oma õiglase osa probleemidele. Peamiselt on kaks probleemi. Tehniline protsess võib olla pisut keeruline isegi siis, kui olete varem teadlik võrgunduskontseptsioonidest. Võite hakata tundma, et olete kadunud. Niisiis, kui soovite lihtsalt oma sõpradega Minecrafti mängu nautida, on oma serveri loomine lihtsalt liiga palju vaeva.

Minecrafti server vs hostimine

Teiseks, kui teie arvuti pole maas, tähendab see, et ka teie server on maas. Seega ei saa inimesed teie serverisse sisse logida. Pidage meeles, et teie ruuter ja arvuti hoiavad serverit töös. Seega peate mõlemad neid pidevalt töötama, mis pole lihtsalt võimalik. Saabub aeg, mil teie server peab töötamise lõpetama.

Sel põhjusel näib Minecrafti hostimine olevat parem valik. Selle asemel, et lasta serveril oma arvutil loota, võite pöörduda lihtsalt spetsialistide poole. Oma serveritega kogu maailmas saavad nad teie projekti töös hoida.

Lisaks on kõige seadistamine lihtne. Samuti saate spetsiaalse ekspertide meeskonna, kes teid abistaks. Samamoodi töötab server ka siis, kui teie arvuti on välja lülitatud. Parim külg on see, et hostimine pole üldse liiga kallis!

Lõppsõna

Nüüd, kui teate mõlemat Minecrafti serveri valmistamise meetodit, on teie parem otsustada, milline on parem variant. Võite selle loomise alustama, kui teete oma arvutis mõnda tööd. Või võite alati minna Minecrafti hostimise juurde. Kuigi peate kulutama vähe raha, saate parema juurdepääsetavuse ja hõlpsa kasutamise.

Muidugi, lõplik valik on teie enda otsustada. Loodame, et see juhend oma Minecrafti serveri loomiseks oli abiks. Andke meile kommentaarides teada oma eelistatud viis!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me