Ehkki emotikonid on üle võtnud tekstsõnumite maailma, ei saa me ikkagi trükitud emotikoni üle. Ja õlgu kehitavad emotikonid peavad olema meie lemmikud!

Shrug emotikonide sisestamine

Emotikonid ja täpsemalt trükitud õlakeha emotikonid on Jaapani stiilis emotikonid, tuntud ka kui Kaomoji. See emotikonide stiil kasutab jaapani keeles Katakana skripti elemente.

Tänapäeval on enamus, kui mitte kõik klaviatuurid qwerty stiilis. Nende klaviatuuride abil on mõnikord lihtsam graafilisi emotikone kasutada kui emotikone sisestada. Aga kui olete endiselt trükitud õlgade emotikoni fänn, siis oleme teile selja andnud.

Selles artiklis räägime teile, kuidas saate kasutada qwerty klaviatuuri erinevatel platvormidel ja kuidas ikkagi õnnestub luua tippitud emotikoni, mida kõik kiiresti armastavad!

Mida tähendab õlakeha emotikon ¯ \ _ (ツ) _ / ¯?

Enne kui õlgade emotikone tippima õppida saame, saame kõigepealt aru, mida see tegelikult tähendab. Kui te ei mõista õlgu kehitavat emotikoni tähendust, ei saa te seda õigesti kasutada. Mis see tähendab??

Õlakehitus on visuaalne kujutis üksikisikust, näiteks emotikonit kasutavast. See kujutab kahte võimalust; hoolimatuse seisund, kus inimene ei hooli olukorrast ega selle tagajärjest. Vahepeal tähendab emotikon ka seda, et seda kasutav inimene ei tea või ei tea mingisugust arutatavat teemat. Kõik sõltub kontekstist ja olukorrast, milles seda kasutatakse!

Shrug emotikonide ajalugu?

Emotikonil, mida tänapäeval nii laialt ja sageli kasutatakse, peab olema selle sügav juur ja rikkalik ajalugu. Niimoodi Internetti ülevõtvad ja universaalseks keeleks muutuvad emotikonid pärinevad Jaapani emotikonidest, mida kutsutakse ka Kaomoji.

Katakana on jaapani keeles skript, mis kasutab laialdaselt samu elemente, mis meil õlgu kehitavas emotikonis. Interneti- ja meemide maailmas sai emotikon aga pärast Kanye-skandaali laialt populaarseks ja seda kasutasid twitteris ja Facebookis inimesed.

Kanye lasi Taylor Swifti maha, minnes Beyoncé kasuks, tehes emotsioonile väga sarnase žesti sirutatud käte ja õlgadega õlgadele. See toimus 2010. aastal ja on sellest ajast peale olnud Interneti-kultuuri oluline osa!

Shrugi emotikonide tippimine iPhone’ides, Androidis ja Macis & PC

Kuna tehnoloogias on nii palju mitmekülgsust, pole ühtegi universaalset ega standardset platvormi, mida kõik kasutaksid. Tänapäeval on nutitelefonidest tahvelarvutite ja arvutiteni mitut tüüpi tarkvara, mis hõlmavad tavaliselt MAC OS-i, Windows, iOS ja Androids.

Seetõttu erinevad need tarkvara üksteisest ja neil on mõned olulised variatsioonid, mis mõjutavad kasutajaliidest. Niisiis on õlakepi kirjutamine kõigil neil platvormidel erinev. Lugege ette, et teada saada, kuidas kasutatavale tarkvarale või mobiilside opsüsteemile õlakeha emotikone sisestada.

Shrug Emoji kasutamine Macis (OS X)

Kõigepealt vaatame, kuidas kasutada õlgu kehitavaid emotikone ¯ \ _ (ツ) _ / ¯ Macis.

Shrug Emoji kasutamine Macis

 1. Avage oma Mac ja minge seadete / süsteemi eelistuste liidesele.
 2. Valige klaviatuuri eelistused.
 3. Kui olete klõpsanud klaviatuuri paanil, kuvatakse tekstipaan. Valige see.
 4. Kui olete tekstipaanil liikunud, leiate selle alumisest nurgast “+” ikooni. Klõpsake sellel.
 5. Lõpuks peate asendamisveerus õlakeha emotikoni juurde panema võtmed ja märgid, mida soovite asendada. Nende märkide sisestamisel asendatakse need märgid iga kord, kui neid kirjutate, õlgu kehitavat emotikoni.
 6. jaotises “koos” kopeerige ja kleepige õlgade viide; ¯ \ _ (ツ) _ / ¯.

Kas teil on Windows?

Windowsil pole sisseehitatud funktsiooni õigekirja automaatseks parandamiseks. Seetõttu ei saa te ühtegi klahvi ega tähemärki automaatselt õlgu kehitatava emotikoniga asendada. Siiski saate siiski kasutada mõnda tasuta allalaaditavat programmi, näiteks PhraseExpress, et kasutada õlgu tõstavat emotikoni oma Windowsis või arvutis.

iPhone’i kasutajad saavad kasutada ka Shrug Emoji

IPhone’i kasutajate jaoks saate õlgu kehitavaid emotikone kasutada järgides (kui teil on iPhone ja MAC, saate sünkroonida klaviatuuri eelistused ja sellega kiiresti alustada):

 1. Avage seadete rakendus. Minge jaotisse „Üldine”.
 2. Minge jaotises Üldine jaotises „Klaviatuur”.
 3. Minge jaotisse “Otseteed” ja klõpsake ekraani ülanurgas plussmärgil.
 4. Tippige tähemärgid, mida soovite asendada, ja klõpsake nuppu Salvesta!

Tippige oma iPhone Now-sse Shrug Emoji ¯ \ _ (ツ) _ / ¯!

Kuidas seda Android-telefonides kasutada

 1. Kopeerige viide the \ _ (ツ) _ / ¯.
 2. Minge menüüst rakendusse „Seadistused“.
 3. Valige keel ja sisestusvalik.
 4. Minge valikusse „kõik keeled”.
 5. Klõpsake nuppu “+”. Lisage siia oma tähemärgid, et need saaks emotikonidega asendada.
 6. Kleebi emotikoni väljale „Sisestage sõna”.

Lõppsõna

Nüüd, kui olete õppinud, kuidas õlgu kehitavaid emotikone ¯ \ _ (ツ) _ / ¯ tippige igal platvormil, minge edasi ja olge kõigis järgmistes säutsudes ja Facebooki postitustes armas ja loominguline. Saate trendidega kooskõlas olla, kasutades jaapanist pärit emotikoni, mis on tormiliselt internetti võtnud!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me