Bluehost pakub oma hostimisteenuseid alates 1986. aastast. Sellest ajast alates on Bluehost pidevalt kasvanud. Nüüd on Bluehost üks suurimaid veebimajutusettevõtteid maailmas. Ligikaudu 2,5 miljonit veebisaiti kogu maailmast võtab Bluehostilt hostimisteenuseid.

Bluehost Review 2020

Bluehost on ametlikult WordPress on soovitatav majutusteenuse pakkuja. See on üks parimaid veebimajutusteenuseid pakkuvat ettevõtet. Ükskõik, kas olete alustaja või suurettevõtte omanik, pakub Bluehost teile 24 × 7 klienditoe.

Soovitatav WordPress-hostimineWordPressi soovitatav hostiteenuse pakkuja

Siin, WPressBlog, anname teile kõike teada Bluehost hosting kohta, nagu nende hostimisplaanid, kiirus, jõudlus, turvalisus ja palju muud.

Bluehost funktsioonid

 • 1. aasta tasuta domeeninimi
 • TASUTA SSL-sertifikaat
 • SSD salvestusruum
 • 24/7 klienditugi
 • Klõpsake ühe klõpsuga WordPressi installimisel
 • 30-päevane raha tagasi garantii
 • 200 dollarit turunduskrediiti

Bluehost hostimiskavad ja hinnakujundus

Virtuaalserverikavad

Bluehost'i virtuaalserverikavad

Bluehost pakub iga-aastast jagatud veebimajutuskava. Kui olete nõus ostma majutust atraktiivsete sooduspakkumistega, võite osta majutuse 2 või 3-aastase plaaniga. Bluehost pakub kolme plaani Basic, Plus ja Prime.

 • Kui olete alustaja, võite osta Põhiplaan kuus 3,95 dollarit. Põhiplaan sisaldab 1 veebisaiti, 1 domeeni, 5 pargitud domeeni, 25 alamdomeeni, kuni 50 GB ruumi, 5 e-posti kontot 100 MB salvestusruumiga konto kohta ja tasuta SSL.
 • Kui sa lähed Plus ja peamised hostimiskavad, need maksavad teile 5,95 dollarit kuus. See plaan hõlmab piiramatul hulgal mõõtmata ruumi sisaldavaid veebisaite, 1 domeeni, piiramatut pargitud ja alamdomeenide kasutamist, piiramatu e-posti kontot piiramatu e-posti salvestusruumi, tasuta SSL-i ja turunduskrediidiga 200 dollarit.

Jagatud WordPressi hostimiskavad

Bluehost jagatud WordPressi hostimiskavad

Kui teil on WordPressi veebisait või soovite WordPressi veebisaiti üles ehitada, peaksite minema WordPressi hostimise juurde.

Bluehost pakub jagatud veebimajutuse hinnaga WordPressi hostimist sama hinnaga, mis algab 3,95 dollarist kuus.

WP Pro hostimiskavad (hallatud WordPressi hostimine)

Bluehost hallatavad WordPressi hostimiskavad

WordPress võimaldab teil kiiret ja turvalist ning veebisaitide arendamist. Samuti võimaldab see hallata kogu veebisaidi sisu ühest kohast. Saate oma veebisaidi luua piiramatute kohandamisvalikutega.

Bluehost ja WordPress teevad tihedat koostööd, et pakkuda oma klientidele kõige paremini hallatud WordPressi hostimisteenuseid. Nad pakuvad WordPressi majutamiseks 3 eksklusiivset plaani: ehitamine, kasvamine ja skaleerimine.

Kõik Bluehost Haldatava WordPressi hostimisplaanid on varustatud 24×7 toega ja 30-päevase raha tagasi garantii ning tasuta SSL-iga.

Kui vajate hallatava WordPressi veebisaidi loomisel abi, võite helistada telefonil 844-741-1192. Nad pakuvad ööpäevaringset hallatava WordPressi hostimise tuge.

VPS-i hostimiskavad

Bluehost VPS-i hostimiskavad

Bluehost pakub kõrgeima reitinguga VPS-i veebimajutusteenuseid. VPS-hostimine võimaldab teil kasutada teie kontole pühendatud ressursse, näiteks RAM, CPU. Selline hostimine pakub teie veebisaidile suuremat stabiilsust ja jõudlust. Võite oma veebisaidi failidele parema turvalisuse pakkuda, kuna te ei jaga operatsioonisüsteemi serveri teiste kasutajatega.

Kui otsite seda VPS-i serverit, on BlueHost suurepärane valik. Bluehost pakub eksklusiivseid 3 VPS-i hostimiskava – standardne, täiustatud ja ülim.

 • Standardplaan maksab teile 19,99 dollarit kuus. See sisaldab 2 südamikku, 30 GB SSD salvestusruumi, 2 GB muutmälu, piiramatut ribalaiust, 1 domeeni, 1 IP-aadressi, tasuta SSL-i ja 30-päevast raha tagasi garantii koos 24 X7 hallatava klienditoega.
 • Täiustatud plaan maksab teile 29,99 dollarit kuus. See plaan sisaldab 2 südamikku, 60 GB SSD salvestusruumi, 4 GB RAMi, piiramatut ribalaiust, 1 domeeni, 2 IP aadressi, tasuta SSL-i ja 30-päevast raha tagasi garantii koos 24 X7 hallatava klienditoega.
 • Ülim plaan maksab teile 59,99 dollarit kuus. Kasutajad saavad selle kavaga atraktiivseid eeliseid kasutada. See plaan sisaldab 4 südamikku, 120 GB SSD salvestusruumi, 8 GB muutmälu, piiramatut ribalaiust, 1 domeeni, 2 IP-aadressi, 30-päevast raha tagasi garantii koos 24 X7 hallatava klienditoega ja tasuta SSL-iga.

Pühendatud hostimiskavad

Bluehost pühendatud hostimiskavad

Kui vajate ressursside jaotamise, juhtimise ja privaatsuse kõrgeimat taset, on teie jaoks kõige sobivam spetsiaalsed serverid. Oma serveri konfigureerimiseks võite saada täieliku juurdepääsu ilma, et see mõjutaks teiste kasutajate toiminguid ega mõjutaks neid.

Pühendatud hostimine on parim hostimiskava suure liiklusega veebisaitidega klientide jaoks. Bluehost pakub standard-, täiustatud ja premium-pühendatud hostimiskavasid.

 • Tavaline plaan maksab teile 79,99 dollarit kuus. See plaan pakub 4 südamikku ja 8 keermekiirust, 500 GB (peegelpildis) salvestusruumi, 4 GB muutmälu, 5 TB ribalaiust, 1 domeeni, 3 IP-aadressi ja tasuta SSL-i.
 • Täiustatud plaan maksab teile 99,99 dollarit kuus. See plaan pakub 4 südamikku ja 8 keermekiirust, 1TB (peegelpildis) salvestusruumi, 8 GB RAM-i, 10 TB ribalaiust, 1 domeeni, 4 IP-aadressi ja tasuta SSL-i.
 • Lisatasu plaan maksab teile 119,99 dollarit kuus. See plaan on varustatud 4 südamikuga, 8 keermekiirusega, 1TB (peegelpildis) salvestusruumiga, 16 GB muutmälu, 15 TB ribalaiust, 5 tasuta SSL-iga IP-aadressi.

Kõik need plaanid lubavad 24×7 tuge ja 30-päevast raha tagasi garantii.

e-kaubanduse hostimine

E-poe Bluehost hostimiskavad

Bluehost pakub kolme poodide hostimiskava: Starter, Plus ja Pro. Nende hinnakujundus on vastavalt 6,95, 8,95 ja 12,95 dollarit kuus. Saate oma poodipoodi täielikult kohandada.

Kõigil e-poe hostimisplaanidel on turvalised makseväravad. Samuti ei pea te installima WooCommerce’i, kuna Bluehost installib selle teile tasuta. WooCommerce’i installimiseks võite helistada Bluehost’i tuginumbril 877-708-7750.

Bluehost kiirus ja jõudlus

Oma veebisaidi paremaks toimimiseks vajate kiiremat veebimajutusteenuse pakkujat. Siin oleme katsetanud Bluehost serveris hostitavat veebisaiti, kasutades Pingdomit, mis on veebisaidi kiiruse testimise tööriist.

Bluehost veebisaidi kiirustestBluehost veebisaidi kiirustest

Nagu ülaltoodud pildilt näete, on meie veebisaidi laadimine alla poole sekundi. See on kiirem kui 85% kõigist testitud veebisaitidest.

Kui teie veebisaiti ei laadita kiiremini, võite lugeda meie artiklit: Kuidas oma veebisaiti ühe sekundi jooksul laadida.

Bluehosti turvafunktsioonid

Kui me räägime Bluehost’i turvalisusest, siis pakub see tasuta SSL-i koos kõigi hostimiskavade ja rämpspostitõrje tööriistadega, nagu Spam Hammer, Rämpspostieksperdid ja Hotlinki kaitse.

Tänapäeval eelistab Google SSL-iga lubatavaid veebisaite, kui nende veebisaitidel pole, millel pole SSL-sertifikaati. Nii et see on parim asi, mida saate Bluehost’i hostimisega tasuta saada.

Lisaks saate blokeerida IP-sid, muuta kataloogid parooliga kaitstuks jne. Samuti pakub Bluehost Cloudflare, mis kaitseb teie saiti DDoS-i rünnakute eest.

Veebisaidi turvalisuse täiustamiseks võite lugeda meie ülimat WordPressi turbejuhendit.

Bluehost veebisaidi varunduspoliitika

Nagu näete ülaltoodud hostimiskavadest, saate tasuta saidi varundamise tööriistu saada ainult parimate hostimiskavadega. Kui otsite mõni stardipakett, peate saidi varundamise tööriista hankimiseks maksma väikese tasu.

Parima tööriistaga „CodeGuard Basic” saate tasuta koos parima hostimiskavaga. Kui valite mõne stardiplaani, peate selle varutööriista hankimiseks maksma 2,99 dollarit kuus.

Selle tööriista abil saate ühe klõpsuga taastada oma soovitud veebisaidi andmebaasi.

Bluehost plussid

 • Kõik hostimiskavad on taskukohased kõigile kasutajatele, eriti algajatele.
 • Kasutajad saavad kasu paljudest veebisaitidest, millel on vähem seisakuid.
 • Tasuta saidi koostaja lohistamiseks.
 • Pilv cPaneli sisseehitatud integratsioon, mis aitab teil veelgi paremat jõudlust saavutada.
 • Nad pakuvad tasuta rämpsposti vastaseid lahendusi.
 • Registreerimise ajal pole varjatud tasusid.
 • Tasuta domeeninimi kõigi üheaastase hostimisega.
 • Bluehost võimaldab e-kaubanduse veebisaitidel tasuta saada SSL turvalisus tunnistus ja OpenPGP / GPG krüptimine kohe.

Bluehost miinused

 • Kõrgemad hinnad tasuta domeeni uuendamiseks.
 • Kliendid peavad kaua aega ootama, et saada abi Bluehost töötajatelt.
 • Nad pakuvad ainult Linuxi servereid. Windowsi hostimise korral peate otsima mõne muu hostiteenuse pakkuja.

Bluehosti klienditoe ülevaade

Parim klienditugi on iga ettevõtte põhivajadus selle populaarsuse suurendamiseks. Alates 1986. aastast pakub Bluehost oma teenuseid sõbraliku klienditoega. Neil on ideaalne meeskond kliendiga suhtlemiseks ja probleemide lahendamiseks lühikese aja jooksul.

Bluehosti klienditugiBluehosti klienditugi

Bluehost on oma teadmiste keskus mis pakub kogu majutust pakkuvat teavet. Kasutajad saavad seda kasutada, kui nad ei taha oodata Bluehost meeskonna abi.

Kliendid saavad ühendust võtta telefonikõnede, e-posti, veebivestluse või USA-s asuva piletimüügisüsteemi kaudu. Bluehosti klienditeeninduse meeskond on saadaval 24×7. Parima ja kiire klienditeeninduse tõttu võidab Bluehost iga päev rahvahulga.

KKK-d Bluehost Hosting kohta

Kes on ettevõtte Bluehost omanik?

Bluehost kuulub Endurance International Groupile (EIG).

Milliseid hostimisteenuseid pakub Bluehost?

Bluehost pakub jagatud hostimise, WordPressi, VPS-i, pühendatud ja e-kaubanduse hostimisteenuseid.

Kas Bluehost on hea veebimajutaja?

Bluehost on tuntud ja WordPressi soovitatud hostingu pakkuja, nii et see on kindlasti hea veebi.

Mis on Bluehost’i hostimise alghind??

Bluehost’i majutuse alghind on 3,95 dollarit kuus.

Kas Bluehost pakub oma hostimiskavadele allahindlust??

Bluehost pakub oma uutele klientidele 50% allahindlust.

Milline Bluehost kava on parim?

Kui soovite luua oma väikeettevõttele uue veebisaidi, saate valida jagatud hostimise põhiplaani.

Kas Bluehost pakub tasuta domeeninime??

Jah, Bluehost pakub tasuta domeeninime ainult 1. aastaks.

Kas Bluehost pakub SSL-sertifikaati??

Jah, Bluehost pakub kõigi plaanidega tasuta Let’s Encrypt SSL-sertifikaati.

Kas Bluehost pakub raha tagasi garantii??

Jah, Bluehost pakub 30-päevast raha tagasi garantii, mis tähendab, et kui tühistate nende teenused 30 päeva jooksul, makstakse teile ainult teie hostimisteenuste täieliku tagasimakse. Domeenitasu ei sisaldu tagasimaksepoliitikas.

Millised on Bluehost andmekeskused?

Bluehostil on üks peamine andmekeskus, mis asub Utahis Provos.

Kas Bluehost saab hakkama suure liiklusega veebisaitidega?

See sõltub teie valitud hostimiskavast. Kui teil on jagatud hostimisplaan, ei käsitle see suurt liiklust. Suure liiklusega veebisaidi jaoks saate valida VPS-i või pühendatud hostimisplaani.

Kas Bluehost pakub tasuta veebisaidi ülekandmise teenust?

Enamik teisi hostiteenuse pakkujaid edastab teie saidi oma hostimisele tasuta, kuid Bluehost’i puhul ei edastata seda tasuta. Kui soovite oma WordPressi saidi migratsiooni Bluehostisse, maksab see teile 149,99 dollarit ja selle hinnaga saab teie 5 veebisaiti ja 20 e-posti kontot üle kanda.

Mida tähendavad Bluehostis turunduspakkumised??

Bluehost pakub 100-dollarist krediiti Google’i reklaamide jaoks ja 100-dollarist krediiti Bing-reklaamide jaoks. Neid krediite saate kasutada oma veebisaidi reklaamimisel Google’i ja Bingi reklaamide kaudu.

Millised on Bluehost’i nimeserverid?

Bluehost’i vaikeservereid on kaks ja need on “ns1.bluehost.com” ja “ns2.bluehost.com”..

Kas Bluehost on kasutajasõbralik?

Jah, Bluehost on kasutajasõbralik.

Millised on Bluehosti kontaktnumbrid?

Bluehostil on USA jaoks üks tasuta telefoninumber: (888) 401-4678 ja teine ​​rahvusvaheline number +1 801-765-9400.

Kas Bluehost on parem kui Godaddy?

Jah, Bluehost on mingil moel parem kui GoDaddy.

Kumb on parem Bluehost või HostGator?

Kiiruse osas on Bluehost parem kui HostGator ning hinnakujunduse ja klienditoe osas on HostGator parem kui Bluehost..

Kas Bluehost on hea algajatele?

Bluehost on väga hea hosting algajale, kes soovib oma esimese veebisaidi või ajaveebi käivitada.

Milline on parim Bluehost Alternatiiv?

SiteGround on parim Bluehost’i alternatiiv.

Hankige nüüd Bluehost’i hostimine 50% allahindlusega

Siin on ametniku videoõpetus YouTube’i kanal , mis aitab teil oma WordPressi veebisaiti kiiresti ja hõlpsalt Bluehostit avada.

Lõppsõnad veebisaidil Bluehost Hosting Review

Lõpuks teate, miks kasutab Bluehost rohkem kui 200 miljonit kasutajat kogu maailmast. See on väga hea veebimajutusettevõte. Võite proovida Bluehost 30 päeva.

Siiski, kui teil on küsimusi või kahtlusi, küsige julgelt meilt kommentaaride sektsiooni kaudu. Esitame vastuse nii kiiresti kui võimalik.

Lugege ka järgmisi kasulikke artikleid:

 • Bluehost kupongi koodid
 • Bluehost Black Friday ja Cyber ​​esmaspäeva pakkumised
 • Kuidas luua veebiaadressi Bluehost Hosting

Muud hostingu ülevaated:

 • SiteGround ülevaade
 • HostGatori ülevaade
 • Hostingeri ülevaade
 • WP mootori ülevaade
 • Kinsta ülevaade
 • WPX-i hostingu ülevaade
 • A2 majutuse ülevaade
 • Dreamhost ülevaade

Bluehost võrdlused

 • Bluehost vs SiteGround
 • Bluehost vs HostGator
 • Bluehost vs Hostinger
 • Bluehost vs WP Engine
 • Bluehost vs Kinsta
 • Bluehost vs WPX hosting
Bluehost Review 2020
 • Kiirus ja jõudlus

 • Funktsioonid

 • Klienditugi

 • Tagastamispoliitika

 • Turvalisus

 • Hind

4.7

Kokkuvõte

Kui otsite parimat veebimajutusteenuse pakkujat, on Bluehost parim veebimajutaja, kes pakub odavaid ja skaleeritavaid plaane. Soovitan tungivalt valida oma isikliku või ettevõtte veebisaidile Bluehost.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me