Dreamhost on veebimajutusteenuseid pakkunud alates 1997. aastast. Ettevõttel on kontorid Los Angeleses ja Berea’s Californias, Oregonis ja Portlandis. Dreamhost on üks parimaid veebimajutusettevõtteid, mis pakub 1,5 miljonit saiti 450 000+ liikmele kogu maailmas.

Aastate jooksul on Dreamhost muutunud täiustatud hostimisfunktsioonide kaubamärgiks. Oma portfelli laiendamiseks ja töökindluse parandamiseks on Dreamhost võtnud kasutusele pilvemajutus- ja arvutusteenused. Kui soovite avada väikese veebisaidi WordPressi abil, võite Dreamhostilist nimekirja lisada, et saada selle kiire ja täiustatud hostimisfunktsioonid.

Dreamhost Review 2020

Dreamhostil on WordPressiga ainulaadne suhe. See pakub erinevaid pistikprogramme kohese klõpsuga installimisega. Dreamhost on nüüd avatud lähtekoodiga tehnoloogia ja pühendub kindlalt kliendi abistamisele. Dreamhost pakub igasuguseid hostimisi nagu jagatud hostimine, VPS-i hostimine, WordPress-i hostimine, pühendatud ja pilvemajutus.

Järgmises jaotises oleme WPressBlogis maininud erinevaid Dreamhosti hostimisplaane ja -pakette. Tehke vaid lühike ülevaade ja lisage oma ettevõtte jaoks parim hostimiskava.

Unistustehost funktsioonid

 • Tasuta domeeninimi
 • WP veebisaidi ehitaja
 • Piiramatu ribalaius & Ladustamine
 • Täiustatud, hõlpsasti kasutatav kohandatud juhtpaneel
 • TASUTA privaatsuse kaitse
 • Automatiseeritud varukoopiad
 • Kiire SSD salvestusruum
 • Tasuta SSL-sertifikaat
 • 100% tööaja garantii
 • 97-päevane raha tagasi garantii

Unistustehostimisplaanid

unistuste hostimisplaanid

Virtuaalserver:

On kaks jagatud hostimiskava, jagatud starter ja jagamatu piiramatu. Nende hind on 2,59 dollarit kuus ja 5,95 dollarit kuus, kui ostate nende teenust kolmeks aastaks.

Jagatud hostimise korral saate tasuta domeeni, piiramatu liikluse, WP veebisaidi ehitaja, SSD salvestusruumi ja tasuta SSL turvasertifikaate.

Dreamhost pakub ka täiustatud funktsioone, nagu PHP7.1 tugi, IPV6 tugi, täielik CGI juurdepääs, lihtne juhtpaneel ning piiramatu MySQL andmebaasid ja palju muud.

Proovige DreamHosti 97-päeva jooksul riskivabalt

VPS-i hostimine

Kui teil on suurem ootus veebisaidi toimivusele ja teie veebisait nõuab suuri ressursse, ostke julgelt VPS-i hostimist. VPS-i hostimine on tavaliselt kallim kui jagatud hostimine, kuna see pakub teile pühendatud serveriressursse.

Dreamhost pakub erinevaid eksklusiivseid VPS-i hostimisplaane nagu Basic VPS, Business VPS, Professional VPS ja Enterprise VPS.

VPS-i põhiplaan: See on parim plaan uute ja väikeste veebisaitide jaoks. See plaan maksab teile 10.00 dollarit kuus, kui see saadakse 3 aastaks. VPS-i põhipakett sisaldab 1 GB muutmälu, 30 GB salvestusruumi, piiramatuid domeene ja piiramatu hostitud domeene, täielikult hallatavate teenustega Linuxi Ubuntu OS.

Ettevõtte VPS-i plaan: Sellel on täpsemad funktsioonid kui Basic VPS-il. See plaan sobib kõige paremini väikeettevõtetele. Ettevõtte VPS-i plaani saate osta $ 20.00 kuus, kui see on 3 aastat. See sisaldab 2 GB muutmälu, 60 GB salvestusruumi ja piiramatut ribalaiust.

Professionaalse VPS-i plaan: Kui otsite VPS-i majutamist ressursimahukate saitide jaoks, minge Professional VPS-i kavasse. See plaan maksab teile 40 dollarit kuus. See sisaldab 4 GB muutmälu ja 120 GB salvestusruumi ning ka piiramatut ribalaiust.

Ettevõtlusplaan: See plaan sobib suure liiklusega ja ressursinõudlusega veebisaitidele. See plaan maksab teile 80 dollarit kuus. See on varustatud 8 GB muutmälu ja 240 GB mälumahuga piiramatu ribalaiusega.

Privaatserver:

Pühendatud hostimine sobib suurepäraselt suure liiklusega veebisaitidele, suurtele poodidega veebisaitidele, kõrge profiiliga klientidega agentuuridele, edasimüüjate hostimisele … Spetsiaalsed serverid pakuvad teie veebisaidile suurepärase kiiruse ja töökindluse.

Dreamhost pakub spetsiaalset serverit hinnaga vaid 149 dollarit kuus. Terviklik spetsiaalne hostipakett sisaldab 100% tööaja garantii, DDoS-kaitset, RAID1-salvestust, 24X7 tugi- ja serveriseiret ning täielikku juur- ja kestajuurdepääsu (SSH). Dreamhost pakub maksimaalset RAM-i mahtu, st 64 GB, mis on suurem kui Godaddy, HostGator ja Bluehost.

Kui olete veebidisainer ja arendaja, saate osta spetsiaalset serverit, et hostida kliendi veebisaiti oma serveris.

Pilvemajutus:

Dreamhost pakub SSH-d vähem kui 30 sekundiga. Saate käsurealtööriistade abil oma serveri mis tahes osa igal ajal Open Openiga ühilduvate API-taotlustega muuta. Dreamhost aitab teid palju aidata, kui teie ettevõte vajab privaatset pilve piisava kasvu saavutamiseks.

Dreamhost pakub pilveserveritele 3 hostimiskava, näiteks 512 MB RAM-serverit, 2 GB RAM-serverit ja 8 GB RAM-serverit.

Kõik plaanid sisaldavad 1v protsessorit, 80 GB SSD ketast, vaba ribalaiust, 100 GB plokkide salvestusruumi ja selle hind on 4,50 dollarit kuus. Kuigi 2 GB ja 8 GB serveritel on samad funktsioonid, selle maksumus ei ületa 12 dollarit kuus ja 48 dollarit kuus.

Peaksite kontrollima Dreamhostist kõige sobivamat spetsiaalset serveriplaani.

WordPressi majutamine:

Dreamhost on parim WordPressi hostingu pakkuja. See on ametlikult soovitab WordPress.org. WordPressi hostimist saate osta ka Dreamhostist, alghinnaga 2,59 dollarit kuus.

Dreamhost pakub 4 tüüpi WordPressi hostimisplaane nagu Starter, Basic, Plus ja Advanced. Kui olete nõus oma alustavale veebisaidile WordPressi hostingu ostma, on WordPressi käivitusprogramm teie jaoks kõige sobivam. Teie ajaveebi jaoks on kõige sobivam WordPressi hostimisplaan. Mõõduka liiklusega veebisaidi jaoks saate osta Plus WordPressi hostimiskava ja suurema liiklusega veebisaidi jaoks saate osta Advanced WordPressi hostimiskava.

Kõigi WordPressi hostimiskavade ühised omadused on e-posti hostimine, ööpäevaringne tugi ja hõlpsasti kasutatav kohandatud juhtpaneel.

Klienditugi:

Dreamhost pakub 24X7 klienditoe teenust. Nende ekspertrühma liikmed pakuvad sõbralikku abi koheselt igasuguste probleemide lahendamisel. Saate Dreamhosti klienditoe ühendada e-posti või vestluse teel.

Unistustehostingu plussid

 • Dreamhost pakub piiramatut andmesalvestust ja piiramatut ribalaiust vastavalt omaPiiramatu poliitika‘Terminid.
 • See võimaldab majutada piiramatuid saite piiramatu MySQL andmebaasidega.
 • See pakub Whois’i privaatsusega tasuta domeeni.
 • Dreamhost pakub iga plaani 100% tööaja ja 97-päevase raha tagasi garantiiga.

unistuste tööaeg garanteeritud

 • Lehtede laadimise ajastus on teistest veebimajutajatest 18% kiirem.

Dreamhost Hosting miinused

 • WordPressi hostimise optimeerimiseks on vaja lisatasusid.
 • Tekstipõhine juhtpaneel.
 • Reaalajas vestluse toe jaoks on vaja pikka aega.
 • Kallimad majutustasud. (Odav hind jagatud hostimise korral)

KKK-d Dreamhosti kohta

Kas DreamHost on hea veebisaidi host?

Dreamhost on WordPress.org’i soovitatav hostiteenuse pakkuja ja pakub ka 100% tööaja garantii. See on hea hosting ettevõte.

Kas DreamHost kuulub EIG-le?

Ei, DreamHost ei kuulu EIG-le. See on eraomandis olev ettevõte.

Milliseid hostimisteenuseid Dreamhost pakub?

Dreamhost pakub jagatud hostimist, WordPressi hostimist, VPS-i hostimist, pühendatud hostimist, pilvemajutust, domeeninimesid, veebidisaini, e-posti hostimist ja G Suite’i.

Mis on DreamPress??

DreamPress on Dreamhosti hallatav WordPressi hostimisteenus.

Milline on Dreamhosti majutuse alghind?

Dreamhosti majutuse alghind on 2,59 dollarit kuus.

Kas Dreamhost pakub oma hostimiskavadele allahindlust??

Dreamhost pakub oma uutele klientidele kuni 50% allahindlust.

Kas Dreamhost pakub tasuta domeeninime??

Jah, Dreamhost pakub tasuta domeeninime.

Kas Dreamhost pakub tasuta SSL-sertifikaati??

Jah, Dreamhost pakub tasuta SSL-sertifikaate.

Kas Dreamhost pakub raha tagasi garantii??

Jah, Dreamhost pakub jagatud hostimiskavadele 97-päevast raha tagasi garantii. Domeeni registreerimistasu tagasimakse korral ei kehti.

Kus asuvad DreamHosti serverid?

DreamHosti pilveteenused asuvad USA-s, kuid on juurdepääsetavad kõikjal maailmas. DreamCompute asub Ashburnis, Virginia andmekeskuses ja DreamObjects asub Irvine’is, California andmekeskuses.

Kas DreamHost kasutab cPaneli??

Dreamhost ei kasuta standardset cPaneli. Sellel on eritellimusel ehitatud paneel, kust saate kõike hallata.

Milline on parim unistuste alternatiiv?

A2-hostimine on parim unistuste alternatiiv.

Proovige DreamHosti koos 97-päevase raha tagasi garantiiga

Kui te ei tea Dreamhosti hostimisest midagi, saate selle hõlpsalt veebisaidi luua, kasutades järgmist videoõpetust.

Kui teil on küsimusi, on siin DreamHosti teadmistebaas, kust saate oma küsimustele koheseid lahendusi.

unelmate teadmistebaas

Need andmed pakuvad kogu teavet, näiteks arveldust, väärtpabereid, tõrkeotsingut ja kogu selle hostimist.

Lõppsõnad Dreamhosti majutuse arvustuse kohta

Loodame, et olete siit leidnud teie jaoks midagi väärtuslikku. Lisaks saate kasutada meie Dreamhosti kuponkikoodi, et saada soodustust kõikidele hostimiskavadele. Nüüd saate vabalt otsustada, milline on teie ettevõtte jaoks parim veebimajutusteenuste pakkuja. Soovitame teil jätkata meie erinevate veebimajutusettevõtete ajaveebipostituste lugemist.

Lugege ka järgmisi kasulikke artikleid,

 • Dreamhost kupongi koodid
 • Dreamhosti musta reede pakkumised
 • Dreamhost vs HostGator

Muud hostingu ülevaated,

 • WP mootori majutuse ülevaade
 • SiteGround ülevaated
 • Bluehost ülevaated
 • A2 majutuse ülevaated
 • HostGator ülevaated
Dreamhost Review 2020
 • Kiirus ja jõudlus

 • Hinnakujundus

 • Funktsioonid

 • Turvalisus

 • Klienditugi

5

Kokkuvõte

Dreamhost rahuldas liiga palju kliente, pakkudes parimal viisil hallatavaid teenuseid, 100% tööaega ja 97-päevast raha tagasi garantii.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me