Godaddy on erakordselt silmapaistev top hostimisruum ja domeeninimede registripidaja. Alates domeeninime ostmisest kuni ruumi majutamiseni oma ettevõtte või veebimajutus jaoks – kõik, mida Godaddy abil saate omandada.

Lisaks pakub Godaddy VPN-i ja spetsiaalset serverit. Need pakuvad üsna populaarseid kasutajakontrolli võimalusi hõlpsasti kasutatava Cpaneli või Pleski juhtpaneeliga ning juurjuurdepääsuga tehnikat säästvatele klientidele.

Godaddy on Go-to-domain veebi miljonitele kasutajatele kogu maailmas. Kiired laadimisajad, turvalisus ja tugi, iga-aastase tellimusega tasuta domeeninimi ja pidevalt laienev kasutajate võrk on põhjused, miks muuta see veebimajutaja üheks parimaks edetabeliks.

godaddy hostingu ülevaade

Need on Godaddy veebi pakutavad funktsioonid:

 • Hostimisplaanid
 • Valdkonnas juhtiv kiire laadimisaeg
 • 99,96% tööaja garantii
 • Auhinnatud turvalisus ja tugi
 • Lihtne, hõlpsasti kasutatav liides
 • Täpsemad saidiehitaja tööriistad
 • Telefoni-, e-posti ja vestluse tugi
 • Raha tagasi garantii

Jagatud veebimajutus

godaddy linux jagatud hostingu plaanid

GoDaddy pakub igakuiseid Linuxi ja Windowsi ühiskasutatavaid hostimisplaane, kuid kui soovite aastaplaani koostada, saate selle madalama hinnaga. GoDaddy pikendamise määr on väga kõrge kui teiste võõrustajate puhul. Sel juhul on HostGator parem kui GoDaddy.

Spetsiaalne veebimajutus

godaddy spetsiaalsed serveriplaanid

Godaddy pühendatud hostimisplaan algab 69,99 dollarist kuus kui majanduse pühendatud hostimine. Saate 4 protsessori tuuma, 4 GB mälu, 1 TB salvestusruumi, mõõtemata ribalaiust, 3 pühendatud IP-d ja tasuta üheaastase SSL-sertifikaadi. See hind on alghind. Kui uuendate oma hostimist, on teie hind algne (169,99 dollarit kuus).

VPS-i veebimajutus

godaddy vps hostimisplaanid

GoDaddy VPS-i plaanid algavad 17,99 dollarist, kuid uuendamise hetkel on see 29,99 dollarit. Need pakuvad oma majanduskavas 1 GB mälu, 40 GB salvestusruumi, mõõtmata ribalaiust, 3 pühendatud IP-d ja tasuta üheaastast SSL-i.

WordPressi veebimajutus

godaddy wordpressi hostimisplaanid

GoDaddy WordPressi hostimispakett algab 3,99 dollarist kuus ja uuendamise ajal 8,99 dollarist. Selle turundusplaanis saate majutada ühte veebisaiti 10 GB salvestusruumi.

Pilve veebimajutus

GoDaddy ei paku endiselt pilvemajutust. Kui soovite minna ainult pilvemajutusse, soovitab WPressBlog teil alternatiivina valida Dreamhost või Bluehost.

Valdkonnas juhtiv kiire laadimisaeg

Kõik tahavad muuta oma veebisaidi 24×7 tunniks klientidele juurdepääsetavaks. See on tõsiasi, umbes 79% kasutajatest ei taha veebisaiti uuesti külastada, kui veebisaidi toimivus on aeglane.

Ärge muretsege Godaddy pärast. Selle veebimajutaja peamine eesmärk on pakkuda oma klientidele kiirust. Viimase paari kuu jooksul on nad püsinud stabiilselt keskmiselt 394,6 ms. Ehkki seda veebimajutajat on veel vara parimaks nimetada, on nad juba eesrindlikud. Samuti ei saa see alistada SiteGroundi kiirust.

99,96% tööaja garantii

Godaddy pakub 99,96% tööaega. Kui teie rakendus või veebisait nõuab rohkem tööaega, võite pöörduda teiste peamiste veebimajutajate poole. Kuid seda öeldes piisab enamiku klientide jaoks 99,96% tööajast.
Siin on lühike lühike ülevaade viimaste kuude esinemistest tööaja osas-

2018. aasta keskmine tööaeg

 • Jaanuari tööaeg: 99,98%
 • Veebruari tööaeg: 99,96%
 • Märtsi tööaeg: 99,91%
 • Aprilli tööaeg: 99,99%

Auhinnatud turvalisus ja tugi

Godaddy pakub 24 X7 DDoS-kaitsega väärtpaberit, mis hoiavad teie saidi häkkerite ja pahavara eest eemal. Siin on pühendunud turbeekspertide meeskond, kes aitab teil oma saidil ja serveril silma peal hoida.

Kiire ja ühtlase jõudluse tagamiseks jälgivad nad ka teie serveris teiste klientide kasutamist. Godaddy pakub SSL-sertifikaate, et kaitsta kasutaja andmeid häkkimise eest. Kui pakute külastajatele tooteid ja teenuseid, mida osta, on SSL hädavajalik kaitsekiht koos kõigi hostimisfunktsioonidega.

Arvestades lisaturvalisust, pakub Godaddy ka järgmise taseme veebiturbeteenust Securi. See skannib teie veebisaiti regulaarselt, et eemaldada pahavaraga nakatunud failid.

Lihtne kasutada

Tavaliselt saate installida palju tavalisi rakendusi vaid mõne minutiga. Godaddy veebimajutaja pakub ühe klõpsuga installivat kasutajaliidest CMS-i (nt Joomla, WordPress, Magento ja Drupal) installimiseks. See säästab kasutajatele palju aega ja vaeva.

Isegi algajatele on Godaddy olnud lahendus, mille abil saate veebimajutusega hõlpsalt alustada. Värskelt välja antud ühe klõpsuga installiteenused koos lihtsa liidesega ja ka versiooniuuenduse tugi on peamised faktid, mis muudavad selle veebimajutaja tuntuks parimate jagatud masinate hulgas.

Täiustatud saidiehitaja tööriist

Godaddy pakub loomingulist saidi loomise tööriista nimega GoCentral, millel on hämmastavad funktsioonid nagu SEO ja turundus, sotsiaalse meedia integreerimine ja Google Analyticsi kaasamine.

Godaddy SEO viisard aitab teil oma veebisaiti optimeerida soovitatud märksõnadega ja Google’is kõrgemal asetada. Võite saada eksperdilt ka isiklikke SEO juhiseid, kui teil on e-poe plaan. Kanaliteülese turunduse jaoks saate oma saidi oma Facebooki poodidega sünkroonida.

Google Analyticsi kaasamine on Godaddy veebimajutaja teine ​​parim osa. Võite saada hõlpsalt külastajate ja vaadete jälgimiste andmeid igas mõttes. Godaddy tagab oma kasutajatele hiilgava ja tasuta analüüsi.

Klienditugi

Godaddy abistab oma kliente alati 24 tundi ööpäevas pakutavate tugimeeskondade teadmistega. Godaddy klienditeeninduse juhtidega saate hõlpsalt ühendust võtta telefonikõnede, e-posti või veebivestluse kaudu.

Värske uuringu tulemuste põhjal on umbes 89% Godaddy veebi kasutavatest kasutajatest selle teenustega rahul. See pole paha.

Raha tagasi garantii

Godaddy pakub oma klientidele kvaliteetsete veebimajutusteenuste tagamiseks kvaliteetset 30-päevast ja 48-tunnist raha tagastamise garantiid vastavalt aasta- ja kuuplaanidele.

Kuid mõne toote puhul ei ole tagasimakseid, näiteks lunastustasud, ülekanded, premium-domeeninimed, konfiguratsiooni lisandmoodulid, pilveserverid jne.

Plussid ja miinused GoDaddy

Selles jaotises viidatakse Godaddy veebimajutaja plussidele ja miinustele. Võite oma veebisaidi kasuks või vastu võtta otsuse vastavalt oma ettevõtte vajadustele.

Plussid:

 • Saate luua veebisaidi ja saada see natukese aja pärast elavaks.
 • Sellel on hõlpsasti kasutatav ja lihtne ühe klõpsuga rakenduse installiliides.
 • Godaddy pakub odavaid hostimiskavasid võrreldes teiste veebimajutajatega.
 • Godaddy veebi täiendav funktsioon on kiire ja sõbralik klienditugi.

Miinused:

 • Piiratud madalaima hinnaga plaanid.
 • Kõrgetasemelised hostimise hinnad.
 • Segatud arvustused tehnilise toe kohta.
 • Kuuplaanid tavamajutuseks puuduvad.

Külastage GoDaddy

Lõplik kohtuotsus

Godaddy on üks taskukohastest veebimajutajatest, mida saab kasutada ainult esimesel arveldamisel, seega soovitasin teil tungivalt valida GoDaddy asemel SiteGround.

Kui teil on kogemusi GoDaddyga, siis palun andke meile sellest oma kommentaari kaudu teada.

Loe ka:

 • iPage ülevaated
 • A2 majutuse ülevaated
 • HostGator ülevaated
 • Hostingeri arvustused
GoDaddy hostingu ülevaade 2020
 • Kasutajasõbralikkus

 • Hind

 • Kiirus ja jõudlus

 • Klienditugi

 • Turvalisus

1

Kokkuvõte

Võrreldes GoDaddyga on saadaval palju odavaid veebimajutajaid. Paljude miinuste, näiteks turvalisuse tõttu, soovitan teil tungivalt otsida mõni muu hostiteenuse pakkuja, näiteks SiteGround või Bluehost.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me