Kõigile, kes omavad veebisaiti, on veebimajutus selle kõige olulisem osa, kuna kui hostiettevõte ei paku tööaega, võite kliendid kaotada. Hostingikonto seadistamine peaks olema piisavalt lihtne, et võhik saaks seda teha ilma suurema vaevata.

WebHostingPadi ülevaade 2020

WebHostingPad väidab, et nad pakuvad muretuid veebimajutuslahendusi ja tegelikult on see nende sildirivis õige. Kuna ettevõte on saanud palju positiivseid ülevaateid, on see 10 aastat vana ettevõte pakkunud odavaid ja tipptasemel veebimajutuse lahendusi.

Ettevõtte arvates peaks klient olema esmatähtis ja tema pühendumus klientidele näitab, mida nad tähendavad.

WebHostingPad hostimiskavad ja hinnakujundus

Virtuaalserver

Webhostingpadi ühiskasutusplaanid

Kui otsite parimat odavaimat veebimajutuse lahendust, et nõuda oma ruumi Internetis, kuid ei soovi sellele igal aastal sadu kulutada, rõõmustavad need WebHostingPadi plaanid teid.

Power Plan Mini:

See on üks soovitud veebimajutusplaane väikeettevõttele, kellel pole suurt liiklust ja kes soovib oma ettevõtte väikest veebisaiti. Teie valitud arveldustsükkel otsustab, kui palju maksate.

Odavaimad plaanid annavad teile vabaduse maksta veebimajutuse eest ainult 3 dollarit kuus. Parim osa on see, et hind ei muutu kunagi isegi uuendamisel ja te maksate iga arve eest sama hinda, olenemata sellest, kui palju ettevõte tõstab teiste pakendite hinda.

Selle plaani kohaselt saate 5 GB salvestusruumi, 100 GB ribalaiust, 100 e-posti kontot ja võimaluse majutada kuni 2 domeeni.

Toiteplaan:

Mõõtmata hostimise ja ribalaiusega on see üks parimaid plaane algajatele. Võite majutada nii palju veebisaite kui soovite ja saate ka domeeni koos paketiga.

5-aastase arveldustsükli valimisel saate selle plaani osta vaid 1,99 dollariga kuus.

Power Plan Plus:

Kui otsite kiiremat serverivastust ja soovite lisada SSL-sertifikaadi ilma lisatasuta, on see teie jaoks parim plaan. Ruumi ja ribalaiuse suurus jääb ka selle kava alusel mõõdemata.

WordPressi majutamine

Webhostingpadi WordPressi hostimiskavad

WordPress on kuulsaim sisuhaldusplatvorm kogu maailmas. Kas miljonid saidid, mis kasutavad CMS-i, on spetsiaalselt WordPressil põhineva veebisaidi jaoks mõeldud veebimajutusplaan muutunud veebimajutusettevõtete prioriteediks.

WebHostingPadil on kolm eksklusiivset plaani klientidele, kes soovivad oma serverites hostida oma WordPressil põhinevaid ajaveebe või veebisaite.

Kõigis WordPressi hostipakettides saate spetsiaalset WordPressi jaoks mõeldud WordPressi tuge, tõhustatud turvalisust ja WordPressi premium -teenuseid.

WP Basic:

See on WordPressi majutamiseks saadaval olev odavaim pakett. See sobib kõige paremini algajatele või neile, kes saavad oma veebisaitidel iga kuu vähem kui 20 000 külastajat.

Pakutavas ruumis saate majutada kuni 5 domeeni. Parim külg on see, et WebHostingPad ei jälgi selle paketi all veebiruumi ja ribalaiust – see tähendab, et kui teie veebisaidil on hostitud rasked failid, ei võeta teilt lisatasu.

Kolmeaastase arveldusega maksab see pakett teile kõigest 2,99 dollarit kuus, üheaastase arveldusega aga 4,99 dollarit.

WP Pro:

See pakett on mõeldud keskmise suurusega ettevõtetele ja veebisaitidele ning see toetab kuni 10 veebisaiti. Serveri kiirus on parem ja saate selle paketi raames kasutada lisafunktsioone, näiteks lisatasu varundamise teenust.

WP Premium:

See on parim pakett, mis on saadaval WebHostingPad abil WordPressi hostimiseks. Selle paketi all saate jälgimata veebiruumi ja ribalaiust.

Selle paketi all saate majutada kuni 25 veebisaiti, mis teeb selle ideaalseks neile, kellel on mitu liiklust suure liiklusega veebisaite. Selle paketiga saate ka tasuta SSL-i.

Weebly majutamine

Veebimajutuspadja Weebly hostimiskavad

Weebly on üks kuulsamaid veebisaitide koostajaid kogu maailmas ja tuhanded kasutajad kasutavad seda veebisaidi loomiseks ilma palju teadmisi selle kodeerimise kohta.

Saidiehitaja ühe klõpsuga seadistamine ja nihutamise funktsioon hõlbustab kasutajatel tippkvaliteediga veebisaitide loomist mõne minutiga.

WebHostingPad pakub eksklusiivseid hostimispakette veebisaitide majutamiseks ja loomiseks Weebly kaudu. Valida on nelja paketi vahel.

Lihtne:

See pakett on mõeldud väikeettevõttele, kellel on kuni 5-leheküljeline veebisait. Sellel on Weebly kaubamärk ja ettevõte ei nõua selle paketi eest midagi.

Starter:

Piiramata lehtede arvu ja Weebly kaubamärgiga on see pakett kõige parem väikeettevõtetele, kes soovivad oma äri uuele tasemele toota. Kuu pakett algab 9 dollarist.

Pro:

See pakett sobib kõige paremini neile, kes soovivad oma töid tutvustada. Sellel paketil saate majutada kuni 23 e-poe toodet.

Äri:

See on Weebly hostimise parim pakett. Kõik kosmosest mitme lehekülje ja e-poe toodeteni on mõõtmata. Samuti saate varude haldamise, saatmiskalkulaatori, maksukalkulaatori, müüte digitaalseid tooteid ja tutvustate kupongikoode. Selle paketi hind on 29 dollarit kuus.

E-posti hostimine

Webhostingpadi e-posti hostimiskavad

Paljud ettevõtted, kes on pühendanud domeenid ainult e-kirjadele. Need ettevõtted ei võõrusta domeenides midagi ja kasutavad neid töötajate või klientidega suhtlemiseks.

Enamik hosting-ettevõtteid ei paku spetsiaalset e-posti hostimist ja e-posti kasutamiseks peate domeeni hostima. Teisest küljest pole WebHostingPadil selliseid piiranguid. Valida on kahe paketi vahel.

Padmail:

See pakett pakub teile 1 GB salvestusruumi, kus saate hostida piiramatu arvu e-posti kontosid. See pakett sobib kõige paremini ettevõtetele ja eraisikutele, kes ei saada palju manuseid ja meilid on väikese suurusega. See maksab teile 40 dollarit aastas.

Padmail Plus:

Kui teil on suur ettevõte ja soovite hostida piiramatu arvu e-posti kontosid, on see pakett teile. 5 GB / 10 GB salvestusruumi ja praktiliselt minimaalsete piirangutega e-kirjadele tunnis annab see pakett teile e-posti majutusteenused, mida olete otsinud.

VPS-i hostimine

Webhostingpadi VPS-i hostimiskavad

WebHostingPad on üks populaarseimaid VPS-i pakkujaid. Neile, kellel on tiheda liiklusega veebisaite ja kes soovivad oma veebisaitidele pühendatud ressursse, on VPS-i hostimine parim valik. Nende pakettide abil saate spetsiaalseid ressursse, parimat klienditeenindust ja kiiret reageerimist. Valida on 6 erineva paketi vahel.

 • Algaja: Selle paketi all saate 20 GB salvestusruumi ja 100 GB ribalaiust koos 1 GB mäluga. See maksab teile 29,95 dollarit kuus.
 • Pro: 80 GB salvestusruumi ja 250 GB ribalaiusega saate nautida serveri kiiret reageerimist kõigil oma veebisaitidel.
 • Lisatasu: Pakett sisaldab 160 GB mäluruumi ja 1 TB ribalaiust kuus. Kaasas 4 GB mälu, mis tähendab, et see saab hakkama suure liiklusega.
 • Super: 200 GB salvestusruumi ja 1,5 TB ribalaiusega sobib see pakett kõige paremini suurtele korporatiivsetele ja suure liiklusega veebisaitidele.
 • Ultra: Selle paketi all saate 250 GB mälumahtu ja 2 TB ribalaiust koos 6 GB mäluga.
 • Hallatud: Kui otsite täielikult hallatavat VPS-i taskukohase hinnaga, on see pakett teie jaoks loodud. See sisaldab 300 GB salvestusruumi ja 4 TB ribalaiust.

Kiirus ja jõudlus

Ettevõte pakub taskukohase hinnaga kvaliteetset veebimajutust. 99,99-protsendilise tööajagarantiiga on serverite kiirus palju parem kui konkurentidel sarnases hinnaklassis.

Turvalisus

WebHostingPad pakub odavat veebimajutust, kuid see ei mõjuta serverite turvalisust. Sellel on hämmastav inseneride meeskond, kes hoiab serverid värskendatud ja automatiseeritud süsteemi, et vältida rämpsposti, pahavara ja DDoS-i rünnakuid.

Klienditugi

WebHostingPad on tuntud oma kiire tugiteenuse poolest. See on aktiivne ka sotsiaalmeedia platvormidel, kust saate oma küsimustele kiireid lahendusi. Veebisaidi teadmistebaasis on vastused ka enamikule korduma kippuvatele küsimustele.

Nad pakuvad ööpäevaringset ja tehnilist tuge telefonikõne, e-posti ja vestluse kaudu. Nende tugikontakti number on +1 847 346 1801.

WebHostingPadi plussid ja miinused

WebHostingPadi plussid

 • Üks odavaimaid veebimajutusteenuste pakkujaid.
 • Mitu paketti, mille hulgast valida vastavalt vajadusele.
 • Kiire ja usaldusväärne server.
 • Andmekeskused mitmes kohas.

WebHostingPad miinused

Mõned kliendid olid kurtnud aeglaste serverite üle ja viivitasid päringutele vastamisega. Mõnel juhul serverid kukkusid kokku ilma taastamise võimalusteta. Kuid ettevõte on parandanud serverite kvaliteeti ja vähendanud ka reageerimise aega.

Soodustused ja pakkumised

Aeg-ajalt pakub WebHostingPad sooduskuponge ja pakkumisi uutele klientidele. Kui esitate arve ühe aasta või enama eest, saate ka allahindlusi.

Hankige WebHostingPad nüüd!

WebHostingPadi alternatiivid

WebHostingPad on taskukohane veebimajutusteenuste pakkuja, millel on palju funktsioone. WebHostingPadi alternatiivina võite minna GreenGeeksi, Hostingeri, Hostwindsi või iPage’i juurde.

Järeldus

Kui otsite kiiret ja usaldusväärset veebiteenust, kuid taskukohase hinnaga, on WebHostingPad teie jaoks parim valik. Võite kontosid ilma probleemideta uuendada ja tõeses mõttes seisab ettevõte probleemideta hostimise sildil..

Loe ka:

 • GreenGeeksi ülevaade 2020
 • Hostingeri arvustused
 • Hostwindsi majutuse ülevaade
 • iPage ülevaade 2020
WebHostingPadi ülevaade 2020
 • Kiirus ja jõudlus

 • Klienditugi

 • Turvalisus

 • Hinnakujundus

5

Kokkuvõte

Kui otsite taskukohase hinnaga usaldusväärset veebiteenust, on WebHostingPad teile kõige parem.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me