Takže píšete e-mail, korigujete jej a stisknete tlačítko Odeslat pouze pro zobrazení chybové zprávy # 007. Může vás to zničit. Nebojte se, je to běžný problém a lze jej snadno vyřešit. Udělejme to v 5 jednoduchých krocích.

Chyba serveru gmail 007

Gmail je jednou z největších e-mailových sítí v dnešní době, ale není prostý chyb a chyb. Chyba serveru Gmail 007 je nejčastější chybou, se kterou se uživatelé potýkají, a přestože se může zdát jako důvod k obavám, řešení tohoto problému je poměrně snadné.

První otázka, která přichází na mysl – je něco špatného s Googlem nebo je to můj počítač, který opět nefunguje? Dejte své starosti stranou. S počítačem není nic špatného, ​​protože se jedná o problém související s Googlem, ale můžete jej vyřešit.

Jak tedy můžete vyřešit problém související se společností Google? Tento problém je obvykle spojen s funkcemi služby Gmail Lab. Toto jsou funkce, které si uživatelé mohou vybrat, aby povolili nebo zakázali podle svých lajků a oblib.

Protože Google nadále zkouší nové funkce a zavádí nové prvky, z nichž některé mohou být předem povoleny, mohou se tyto chyby objevit kdykoli.

Hraní s těmito funkcemi a náprava toho, co je špatně, může problém vyřešit.

Oprava chyby serveru Gmail 007

Došlo k chybě „Jejda… došlo k chybě serveru a váš e-mail nebyl odeslán. (# 007) ”chybu lze snadno opravit a nevyžaduje mnoho technických znalostí. Zde je průvodce krok za krokem:

 1. Otevřete Gmail v libovolném prohlížeči a přihlaste se ke svému účtu.
 2. V pravém horním rohu se zobrazí ikona, která se zobrazuje jako převodovka. Klikněte na něj a vyberte „Nastavení“.
 3. gmail nastavení

 4. Zde najděte záložku „Lab“ (Upřesnit) a klikněte na ni.
 5. gmail pokročilá karta

 6. Zakázat všechny dostupné možnosti.
 7. gmail zakáže všechny možnosti

 8. Jsi hotový. Zavřete a znovu otevřete prohlížeč.

Tím se ve většině případů vyřeší chyba 007 v Gmailu. Pokud tomu tak není, můžete vyzkoušet níže uvedená řešení.

Podrobnější řešení!

Výše uvedené kroky nemusí v některých případech fungovat, nebo se problém může nakonec vrátit. Pokud tomu tak je, zkuste tyto možnosti:

 1. Aktualizujte svůj prohlížeč, pokud je k dispozici novější verze.
 2. Vymazat mezipaměť a soubory cookie (otevřete Nastavení Google Chrome a poté přejděte na tlačítko Upřesnit).
 3. gmail vymazat data prohlížení

  gmail vymazat soubory cookie a mezipaměť

 4. Zakažte všechny doplňky a rozšíření prohlížeče, protože mohou způsobit poruchu Gmailu.
 5. Zakažte antivirový program. Některým uživatelům to může připadat zvláštní, ale tento problém může způsobovat antivirový program. Pokud je tomu tak, napište antivirové společnosti a vysvětlete jim problém. Mohou poskytnout řešení.
 6. Otevřete Gmail se všemi deaktivovanými možnostmi na kartě Upřesnit.

Doufáme, že vám jedno z těchto řešení pomůže zbavit se problému. Pokud jste zvědavá duše, podívejte se na několik často kladených otázek týkajících se „Jejda… došlo k chybě serveru a váš e-mail nebyl odeslán. (# 007) ”.

Laboratoř „Odeslat na pozadí“: Co to dělá?

Funkce odesílání na pozadí může být užitečná, ale není to nutné, proto byste neměli myslet dvakrát, než ji deaktivujete, pokud způsobuje chyby Gmailu..

Tato funkce umožňuje Gmailu pracovat na pozadí, tj. Pokračovat v odesílání e-mailu i po opuštění okna. Mnoho z nás napsat e-mail a kliknout na odeslat a jít udělat něco jiného na našem účtu bez čekání na dokončení procesu odesílání.

Je to tato funkce, která zajišťuje dokončení procesu a odeslání e-mailu. Tato funkce vám pomůže ušetřit čas, ale v některých případech může selhat a způsobit chyby.

Pokud je tomu tak, může být deaktivace jedinou možností. Můžete se však pokusit znovu aktivovat a zjistit, zda se věci změnily nebo zda se vám stále zobrazuje „oops… došlo k chybě serveru a váš e-mail nebyl odeslán. (# 007) ”.

Co když budu nadále zobrazovat chybu „Jejda… došlo k chybě serveru a váš e-mail nebyl odeslán (# 007)“ Chyba i po vypnutí vyhledávání na pozadí?

Zatímco Background Send je viníkem v 95% v některých případech mohou také některé další problémy vést k chybě # 007. Pokud tomu tak je, měli byste vyzkoušet všechny výše uvedené triky. Fungují, ale našli jsme případy, kdy nic z toho nebylo.

V takovém případě může být jedinou možností přeinstalovat prohlížeč nebo zkusit jiné zařízení. Můžete také vyzkoušet aplikaci. Pokud to také funguje na jiných zařízeních, může být problém s počítačem nebo softwarem, nikoli s nastavením Gmailu.

Mezi další tipy patří:

 1. Čekání. Dej to nějaký čas. Může to chvíli trvat, než se věci vrátí do normálu.
 2. Změny se projeví až po restartování prohlížeče a počítače.
 3. Ujistěte se, že je # 007. Některé chyby se mohou zdát podobné, ale nejsou. Kód je nejlepší způsob, jak zjistit chybu Gmailu.
 4. Odstraňte případné přílohy a znovu zkontrolujte adresy odesílatele.

Tyto tipy vám pomohou zbavit se „Jejda… došlo k chybě serveru a váš e-mail nebyl odeslán. (# 007) ”. Nejlepší možností je občas počkat, protože některé chyby mohou být dočasné.

Závěrečné slovo

Došlo k chybě „Jejda… došlo k chybě serveru a váš e-mail nebyl odeslán. (# 007) ”chyba může být velkou překážkou, ale s některými jednoduchými řešeními. Protože Google se neustále mění, jsou tyto chyby obvykle dočasné.

Nepropadejte panice, pokud musíte některé funkce deaktivovat. Můžete je zkusit později povolit a problém tam nemusí být, protože Google také vydává záplaty a provádí změny na pozadí, aby se zbavil problémů.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me