Kui asi puudutab ettevõtlusele suunatud veebisaidi loomist, valime ilmselt parima platvormi! Veebisaidi vahetamiseks on aga raske valida juhtivat platvormi.

Ärimehed muretsesid, et populaarsus ja liiklus võivad mõjutada. Kuid kui juhite ettevõtet, on ülioluline omada täiusliku väljanägemise ja funktsioonidega veebisaiti. Seetõttu on oluline valida see, mis annab teile õitsevaid tulemusi.

Seal on mitmeid CMS-i platvorme, näiteks Joomla, Typo3, WordPress, Serendipity, Shopify, ImpressPages ja palju muud. Muu hulgas on WordPress ideaalne ettevõte paljudest ettevõtetest. See on väga ühilduv, seda on lihtne hooldada ja integreerida.

WordPressi valimisel võib teil tekkida mitu küsimust. Mis selles CMS-is nii head on? Kuidas saab see olla teie ettevõtte jaoks parim valik?

Niisiis leidsime kõigile neile küsimustele vastamiseks 15 põhjust, mis selgitavad mõtet valida oma ettevõtte jaoks WordPress. Alustame!

Miks valida oma ettevõtte jaoks WordPress??

Töökindlus

Nagu statistika, WordPress on juhtiv CMS koos 34% maailma veebiplatvormist 2019. aastal mis on eelmise aasta matk 4%. Seda on kasutanud suurettevõtete veebisaidid või veebisaitide pidamine ja see on näidanud märkimisväärset saavutust.

Selle on välja töötanud PHP, MySQL ja JavaScript. Samuti on see hooldusprotsessi ajal järginud World Wide Web Consortium (W3C) rangeid kodeerimisstandardeid. See saab peaaegu 144 miljonit igakuist külastajat ja on muutunud viiendaks vaadatud platvormiks Facebooki, Google’i, Twitteri ja Amazoni järel.

Universaalne platvorm

WordPress annab miljonile veebisaidile kogu sfääri. See on üks silmapaistvamaid sisuhaldussüsteeme. WordPress on universaalne platvorm, kuna sellel on armatuurlaud, mida saavad kõik tõhusalt kasutada (ka mittetehnilised).

See tuli välja funktsioonidest ja funktsioonidest, mida on väga lihtne mõista. WordPressil on umbes 50 000 pistikprogrammi ja 3500 GPL-litsentsiga teemat. See on kõigile hõlpsasti juurdepääsetav, kuna WordPress on saadaval 57 keeles. See moodustab 71% ajaveebidest inglise keeles ja 4,7% hispaaniakeelsetest ajaveebidest.

SEO-sõbralik

Kui täpne olla, siis WordPress omab 80–90% otsingumootori optimeerimisest (SEO). Kõigist seal olevatest pistikprogrammidest on Yoast SEO-l 5 miljonit + aktiivset installi ja All-in-one SEO-l on umbes 2 miljonit + aktiivset installi. Niisiis, võib öelda, et WordPress võimaldab SEO pistikprogrammide abil SEO-d rohkem toetada.

SEO sõbralik

Teemasid saab digitaalse turunduskeskkonna jaoks hõlpsalt kohandada. Pluginate abil saate SEO buumi jaoks teha kõike, näiteks kontrollida otsingutulemuste sisu eelvaadet, SEO täiustamise soovitusi, SEO hinnete hankimist, XML-saidikaardi genereerimist, kohandatud SEO-sätete väljatöötamist postitustele, meediumitele ja lehtedele ning XML-i saidiplaani haldamist.

Mitme kasutaja võimalus

Arvestades suurettevõtteid, on oluline, et veebisait oleks ajakohane oma mitme kasutaja võimaluste jaoks. See on üsna kasulik, kuna see võimaldab määrata erinevad ülesanded teie ettevõtte üksikisikule.

WordPressil on viis vaikekasutajarolli, näiteks toimetaja, kaastöötaja, administraator, tellija ja autor. See annab ärimehele õiguse valida, mida kasutaja saab veebisaidil kasutajarollide haldussüsteemi abil teha või mitte. Veebisaidi kasvu jaoks on oluline teada kasutajarolle ja luba.

Sisseehitatud ajaveeb

WordPress pakub hämmastavaid eeliseid veebisaidi loomisel, mis võimaldab teil vaevata oma veebisaidile ajaveebi lisada. Vaikimisi ajaveebi seadistamise funktsiooni tõttu on see üks parimatest blogimisplatvormidest.

Sisseehitatud ajaveebides

See funktsioon pakub mitmeid võimalusi, nagu rämpspostilahendused, sildid, kategooriad, kommenteerimine, Gravataarid, vidinad, meediumid ja palju muud.

Olemasolev tugikogukond

WordPress on välja töötatud konsultantide, veebiarendajate ja teadlaste professionaalse kogukonna poolt. See on avatud lähtekoodiga CMS, mida toetab suur arv entusiaste. See, kes on WordPressist teadlik, võib selle platvormi eeliseid kasutada.

Kui hakkate WordPressi kasutama, ei saa te mitte ainult pidevalt kogukonna liikmetelt tasuta tuge, vaid saate juurdepääsu ka paljudele tasuta pistikprogrammidele ja teemadele.

Lihtne seadistada ja värskendada

Kuna on teada, et WordPressile pääseb juurde ka mittetehnilisele isikule. Sellist kodeerimise ja programmeerimise oskust pole vaja. WordPressi veebisaiti saate hõlpsalt üles seada, tundmata HTML-, Javascripti- ja PHP-programmeerimiskeeli. Seda saab käsitsi installida vähem kui 5 minutiga. Nii et lihtsalt minge edasi ja nautige sujuvat teenindust.

Tarkvara värskendamiseks on ülitähtis värskendada, seega WordPressi puhul. Kuna WordPress on tohutu platvorm, muutub seetõttu oluliseks seda värskendada, et see oleks rünnakute, näiteks julma jõu rünnaku eest kaitstud..

WordPressi teemasid, pistikprogramme on väga lihtne värskendada vaid ühe korraga. Kuid WordPress saadab alati uusima versiooni värskendamise teatise, parandades sellega veebisaidi funktsionaalsust, hoides selle värske ja ohutu.

Hallatav, tasuv ja paindlik

Mitme funktsionaalsuse ja funktsiooni abil on WordPressi veebisaiti lihtne hooldada, see on pigem ajaveeb või e-poe veebisait. Regulaarne testimine ja hindamine on WordPressi komponente täiustanud ressurssidega, mis võivad aidata WordPressi veebisaiti tõhusalt hallata.

WordPress on võrreldes teiste CMS-idega, näiteks Joomla, Typo3, WordPress, Serendipity, Shopify, ökonoomsem. See pakub teemasid ja pistikprogramme taskukohase hinnaga ning saate hõlpsalt valida hulgaliselt valikuid.

WordPress on piisavalt paindlik, et saaksime suvalise veebisaidi (isiklik veebisait, ajaveeb, mõni sündmuste haldamise sait, e-kaubanduse veebisait) ehitada väga vaevata.

Edendab loovust ja ajajuhtimist

Kuna WordPressil on palju teemasid ja pistikprogramme, on teie stiilile kohandatud veebisaidi väljatöötamine väga lihtne. Veebisaidi paigutust saate hallata, valides pistikprogrammi teema, mille soovite. Meie soovitud tingimustega veebisaidi loomine on WordPressi abil nii lihtne ülesanne.

Suurendage loovust

WordPressil on palju pluginaid, mis suurendavad mitmesuguste valikutega töö tootlikkust ja haldavad aega väga asjakohaselt.

Uuenduslik ja skaleeritav

Kuna on teada, et WordPressi kasutab selles valdkonnas peaaegu iga kasutaja. Seega on oluline olla stabiilne ja värskendada veebisaiti külastajate kaasamise juhtimise trendidega. Mis tahes vastuvõtlikkuse tuvastavad ja parandavad WordPressi eksperdid.

Ja see pakub turvalist ja stabiilset platvormi ettevõtte kindlaks juhtimiseks. WordPress on alati hoidnud end konkurentide ees uuendusliku ja parema tehnoloogia abil.

Ettevõtte kasvu jaoks on kohustuslik täielikult töötav ja kiire laadimisega veebisait. Ja WordPress ei jäta seda fakti kunagi kahe silma vahele ja võimaldab meil luua MaxCDN ja CloudFare abil kõike, mida soovime luua.

Kujundage järjepidevalt ja paindlikult

WordPress tuli välja kahe teemavalikuga, nimelt. Vaateema (tasuta) ja premium-teema (tasuline) veebisaidi kujundamisel. Kui olete teema valinud, tagab WordPress kogu veebisaidil sarnase kujunduse, isegi kui lisate ajaveebipostitusi ja veebilehti. Nii säilitab see suurepärase järjepidevuse mitte ainult kasutajatega, vaid annab ka veebisaidile ilusa ilme.

Tänu mitme disaini integreerimise funktsioonile saate kogu veebisaidil säilitada erinevad kujunduse küljendused, siis ühtse kujunduse.

Sünkroonimine populaarsete ressurssidega

Olles laialt levinud ja enamasti kasutanud platvormi, arendasid mõned kolmanda osapoole ettevõtted oma integratsiooniskripte või pistikprogramme WordPressis kasutamiseks.

Lisatud pistikprogrammid ühendasid kolmanda osapoole konto WordPressi veebisaidiga ja tagavad stabiilse töövoo. MailChimp on kolmanda osapoole pistikprogramm, mille abil saate WordPressi veebisaidiga vaevata sünkroonida.

Kuna WordPress võimaldab meil veebisaidiga integreerida kolmandate osapoolte teenuseid ja kasutada ka erinevaid API-sid, mida ka veebisaidil kasutada.

Turvalisus on esmatähtis

WordPress on avatud lähtekoodiga platvorm, seega kasutavad seda miljonid kasutajad. Häkkerid / ründajad soovivad seda alati uutel viisidel rikkuda. Kuid koos turvaprotokollidega on veebisaidi loomine WordPressiga alati turvaline ja turvaline. WordPress värskendab regulaarselt oma turvameetmeid või veebisaidi kaitsmiseks vajalikke vahendeid võimaliku kahju tekitamiseks.

Kindel pahavara jälgimine

Viimastel aastatel on täheldatud küberkuritegevuse ja pahavara tohutut tõusu. Veebisaiti saab hõlpsalt pahavaraga nakatada, kuna veebisait äkiliselt jookseb kokku, aeglane jne.

WordPressil on tugevad turvavahendid, nt Viirusetõrje ja Turvalisus rämpslingide ja pahavara regulaarseks skannimiseks ja tuvastamiseks. Selle abil saate veebisaidi turvalisust hõlpsalt ühe klõpsuga jälgida.

SSL sertifikaat

Turvaline pistikupesa kiht (SSL) on üldine turvatehnoloogia, mida kasutatakse isikuandmete, näiteks kasutajateabe, veebipanga tehingute, ründajate ja nii edasi kaitsmiseks. See on oluline veebisaidi turvalisuse jaoks ja on Google’ilt saanud hea hinde. WordPressi abil saate veebisaidil hõlpsasti SSL-i sertifitseerimise korraga üles seada Laadige alla tõesti lihtne SSL.

Lõppsõna

Kahtlemata on WordPress parim platvorm, millele veebisaitide loomisel tugineda. Rohkete teemade ja pistikprogrammide, mitme kasutaja võimaluste, tugikogukonna, ajahalduse, turvalisuse ja pahavara jälgimisega on WordPress lõputute eeliste kauplus. Loodame, et see artikkel aitab teil WordPressit oma ettevõtte jaoks kasutada.

Autori kohta:

Emily Johns on veebiarendaja ja IT-konsultant ettevõttes WordSuccor, WordPress CMS arendusteenuste pakkumine globaalsetele klientidele. Ta on sukeldunud avatud lähtekoodiga koodi kaudu üle kümne aasta ja jagab kõike WordPressi ja uute veebidisaini tehnoloogiate kohta. Võite teda leida Twitter!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me