Noh, kas teate, et üle 70% veebisaidi kasutajatest, kes veebisaidilt lahkuvad, ei tule kunagi tagasi? Karm see on, aga tõde. Nad lihtsalt leiavad teie ajaveebi, loevad seda ja jätavad hüvasti. Kui olete selle 70% kasutajate ohver, peate tõesti oma mängu tasandama. Lõppude lõpuks ütleb teadus: “Mida suurem ja kaasahaaravam on e-posti aadresside loend, seda kiirem on teie veebisaidi kasv ja seega rohkem ka investeeringutasuvus.”

Sama tegemiseks on kaks võimalust. Võite kasutada valimisvorme veebisaidi erinevates kohtades, lisada sisu täiendusi, käivitada kasutaja käitumise põhjal vorme ja kasutada tipptasemel taktikat..

Teine ja lihtsaim viis on integreerida e-posti tellimise pistikprogramm oma veebisaidile ja arvestada kasvava arvuga. Kõik, mida peate tegema, on kooskõlastada oma veebiarendusmeeskonnaga need pistikprogrammid ja lisada need puhata ja puhata. Siin on meil käimas mõned populaarsed e-posti pluginad, mille hulgast saate valida.

Niisiis, hetkegi raiskamata, sukeldugem sisse!!!

10 parimat WordPressi pistikprogrammi e-posti tellimiseks

1. E-posti tellijad

E-posti tellijadE-posti tellijad

E-posti turundajate populaarne valik, E-posti tellijad on üks robustsemaid ja kasutajasõbralikumaid valikuid, kui tegemist on WordPressi pistikprogrammidega e-posti tellimiseks. Pistikprogramm võimaldab teil tasuta e-posti loendi luua, pakkudes samas lihtsat tööriista e-kirjade saatmiseks. See kiitleb sellega, et suurendab teie müügi taset kollektorite kaupa.

Maksumus: E-posti tellijate ülimad funktsioonid on saadaval ainult 12 dollari eest kuus ja ulatuvad kuni 120 dollarini aastas.

E-posti tellijate omadused:

 1. Võimaldab tellimiskasti hõlpsalt paigutada kõige soositumasse kohta.
 2. Saadab kasutajatele nädala, päeva, kuu või aasta HTML-i infolehti.
 3. Teavitab kasutajaid viimastest postitustest.
 4. Lubage meil saata kõige eelistatumal viisil (käsitsi või automatiseeritud).

2. WP Telli Pro

WP Telli ProWP Telli Pro

Teine võimalus, mille saate valida e-posti tellimiseks WordPressi pistikprogrammiks, on WP Telli Pro. Võimaldades teil luua tõhusa e-posti loendi, võimaldab see teil juurdepääsu paljudele funktsioonidele, nagu täpse sihtimisvälja täitmine, kohandatud loobumisvormide loomine, animatsiooniefektide lisamine ja palju muud. Mida veel? See võimaldab teil seda kõike teha hõlpsasti kasutatava liidese abil kõige lihtsamal võimalikul viisil.

Maksumus: WP Subscribe Pro saate endale hinnaga vaid 29 dollarit, mis sisaldab 5 domeeni kasutamiseks piiramatu funktsioone.

WP Subscribe Pro omadused:

 1. Pistikprogramm on varustatud kiiruse optimeerijaga ja seetõttu ei aeglusta see teie veebisaidi toimimist
 2. Ulatuslik tugi kanalitele FeedBurner, MailChimp ja Aweber
 3. Saab lisada mitmele vidinaalale
 4. Pro versioonil on täiendavad reageerimisvõime ja värvide optimeerimise funktsioonid

3. Pidev kontakt kohandatud hüpikute tellimus

Pidev kontakt kohandatud hüpikute tellimus

Pidev kontakt kohandatud hüpikute tellimus väidab end olevat suurim ja kiiremini arenev e-posti turundusteenus. Mis teeb sellest ühe silmapaistvama valiku, on pakkumine e-posti teel pakutavate turundusteenuste ja e-posti mallide abil igaks võimaluseks, millele võite mõelda..

See võimaldab teil luua kohandatud hüpikaknad, mis on määratud Youtube’i, Vimeo ja palju muu jaoks. Kiideldes oma võimega muuta külastajad liikmeks ja tellijaks, võimaldab see jõuda oma vaatajaskonnani.

Maksumus: Pistikprogrammi saate osta vaid 19 dollari eest ja 6 kuu jooksul kasutada suurepäraseid funktsioone.

Pideva kohandatud hüpiktellimuse omadused:

 1. Teavitab kasutajaid edukast tellimisest.
 2. Saadab registreeritud kasutajatele infolehti.
 3. Täielikult kohandatav ja reageeriv
 4. Lihtne paigaldamine ja seadistamine

4. Tellige e-posti pistikprogrammi abil

Liituge e-posti pistikprogrammigaLiituge e-posti pistikprogrammiga

Aidates teil luua tugevat abonentide andmebaasi, võimaldab tellimine e-posti teel teie veebisaidi külastajaid teie postitustega kursis hoida. Intuitiivseid funktsioone täis, see pistikprogramm ei vaja käivitamiseks tööriista täiendavat seadistamist. See võimaldab teil luua FeedBurneri jaoks visuaalselt atraktiivse hüpiktellimuse vormi, mis muudab külastajatel võimatu seda ignoreerida.

Maksumus: E-posti teel tellimise jaoks saate osta tavalise litsentsi hinnaga vaid 12 dollarit, samal ajal kui täiustatud funktsioonide hind võib ulatuda kuni 60 dollarini.

E-posti teel tellimise omadused:

 1. Pakub tasuta e-posti märguandevalikuid.
 2. Lihtne kasutada tellimisvormi.
 3. Põhjalik analüüs tellijate statistikaga
 4. Vastuvõtlik ja kohandatav

5. šimpans

ChimpyChimpy

Kujundanud MailChimp, Chimpy on seal üks populaarsemaid e-posti tellimise pistikprogramme. See pakub teile hulgaliselt funktsioone, nagu sisu lukustamine, kasutajate sünkroonimine, registreerumisvormid ja palju muud, et teha tööd teie jaoks palju lihtsamaks.

Võite paluda oma WordPressi arendusmeeskonnal integreerida Chimpy teie veebisaidile ja aidata külastajatel olla kursis viimaste muudatustega. Lisaks pakub see meililisti muude muudatuste kõrval ka kasutaja loodud, kustutatud kohesete versiooniuuenduste eeliseid..

Maksumus: Chimpy jaoks saate tavalise litsentsi hinnaga 29 dollarit ja edasijõudnute funktsioonide jaoks saate seda pikendada kuni 149 dollarini.

Chimpy omadused:

 1. Funktsioon „Telli avamine”, et tõsta lugejate uudishimu ja tagada suur kaasamine.
 2. See pakub teie valitud lehtedel visuaalselt hüpikaknaid.
 3. Paindmatute registreerimisvormide loomise paindlikkus
 4. Valikuid on lihtne kohandada.

6. WordPressi hüpik plugin

WordPressi hüpik pluginWordPressi hüpik plugin

Kas otsite oma veebisaidile läbimõeldud e-posti tellimise hüpikuid? Teie otsing lõpeb siin WordPressi hüpikmeili pistikprogramm. Kuna tegemist on sotsiaalse kappi pistikprogrammiga, suurendab see märkimisväärselt veebisaidi ja uudiskirja tellijate sotsiaalse arvu määra.

Võimalus integreerida kõigi populaarsete postimissüsteemidega nagu MailChimp, ConvertKit, GetResponse ja palju muud muudab selle pistikprogrammi veebisaidi jaoks veelgi atraktiivsemaks.

Maksumus: Pistikprogramm on saadaval suure hulga funktsioonidega vaid 25 dollari eest ja laiendab kava, et hõlmata piiramatuid funktsioone 142 dollari eest.

WordPressi hüpikpistikprogrammi omadused:

 1. Võimaldab teil lukustada sisu sisselogimiskapi funktsioonidega.
 2. Väidab, et iga päev lisandub rohkem e-posti tellijaid.
 3. Rohkem kui 60 hüpikakent ja tundlikke teemasid.
 4. Võimaldab lukustada sotsiaalsed lehed sotsiaalse lukustamise võimalusega.
 5. Keele muundamine eelistatud režiimile WPML-iga.

7 MailChimpi tellimisvorm

MailChimpi tellimisvorm

MailChimp võimaldab teil sekunditega luua hõlpsamaid tellimisvorme. Seda peetakse üheks kõige reageerivamaks ja hõlpsamini kasutatavaks e-posti tellimise WordPressi pistikprogrammiks, mis on integreeritud GetResponse ja MailChimp teenustega.

MailChimpi abil saate hõlpsalt vormide stiili muuta, kasutades hämmastavat tellimisvormi pistikprogrammi. Selle pistikprogrammi valimise kõige atraktiivsem külg on selle tasuta kättesaadavus. Kõik, mida peate tegema, on see alla laadida ametlikult WordPressi veebisaidilt ja aktiveerida.

Maksumus: Saadaval tasuta

MailChimpi omadused:

 1. MailChimp ja ShortCode toetatud
 2. Lühikoodi saab kasutada vidinates
 3. Kodeerimisoskus pole vajalik
 4. Ühtegi sõnumit ei ole sõnadega „Powered by” ja „Created by”
 5. Piiramatu tundlikkusega vormid
 6. Stiili vormid vastavalt teie eelistustele

8. OptinMonsteri hüpikud

Hüpikaknad OptinMonsterilt

Hüpikaknad on parimad tasuta e-posti tellimise pistikprogrammid. See on lihtsaim viis abonentide lisamiseks oma meililisti. Koos OptinMonsteri hüpikaknad, saate lisada hüpikaknad ja slaidiseadete lubamise kastid. See pistikprogramm ühildub kõigi populaarsete turundusteenustega, näiteks GetResponse, MailChimp, Aweber ja paljude teistega.

Maksumus: Vabalt saadaval saidil WordPress.org

OptinMonsteri hüpikute omadused:

 1. Suure konverteerimisega mallide kogu
 2. Kampaaniate kohandamiseks lohistage ja looge kampaania koostaja.
 3. Kaheetapiline valimise tehnoloogia väidab, et see suurendab konversioonimäärasid rohkem kui 785%
 4. Pakub 8 tüüpi optiini vorme

9. Postitaja

Mailster

Mailster võimaldab teil hõlpsasti kasutatava pukseerimisprojekti abil luua mobiilseadmetes valmis kampaaniaid. Selle pistikprogrammi abil saate pakkuda oma klientidele ühte parimat kogemust, hoolitsedes nende lihtsuse eest.

Kuid paljud vaatavad seda silma peal tänu oma esmaklassilisele kättesaadavusele. Laiaulatuslik valik funktsioone teeb selle pistikprogrammi selle ühekordse investeeringu väärtuseks. See võimaldab teil käsitseda kõike ühest kohast on ülilihtne viis.

Maksumus: Pistikprogramm on saadaval hinnaga 49 USD.

Mailsteri omadused:

 1. Kujundused, mis on liikuvad ja võrkkesta jaoks valmis.
 2. Lohistage kampaania koostaja
 3. Lihtne integreerida teiste WordPressi pistikprogrammidega
 4. Täiustatud analüüs, mis aitab teil kirjeid jälgida
 5. Piiramatu tellimisvorm
 6. Tõlge on valmis

10. Sumo nimekirja ehitaja

Sumo nimekirja ehitajaSumo nimekirja ehitaja

Viimane, kuid mitte vähem tähtis on see, et meil on Sumo nimekirja ehitaja janu kustutamiseks WordPressi hämmastava e-posti tellimise pistikprogrammi järele. See pistikprogramm pakub loomingulist uudiskirja ja ajaliselt kontrollitud hüpikuid, mida saab kohandada nii, et need ilmuksid klikkidel või kui kasutajad proovivad teie saidilt lahkuda.

Sellel on täiustatud pukseerimisfunktsioon, mis teeb sellest ühe lihtsama e-posti püüdmise tööriista, mis hoiab kasutajad liimitud. See pakub lihtsat integreerimist parimate e-posti turundusteenuse pakkujatega nagu MailChimp, Aweber, Constant Contact ja Campaign Monitor.

Maksumus: Tasuta

Sumo List Builderi omadused:

 1. Täpsem pukseerimise ehitaja
 2. Eelnevalt kujundatud mallid, mille vahel valida
 3. Mobiilselt valmis ja reageeriv disain
 4. Võimas sihtimisriist enamiku asjaga seotud kasutajatele
 5. Pühendatud klienditugi

Key Takeaway

Kui soovite luua hämmastava e-posti loendi, mis aitab teie ettevõttel kasvada ja õitseda, on siin mõned teie jaoks proovitud ja testitud pistikprogrammid. Nende stiilsete ja intuitiivsete hüpikakende lisamine oma veebisaitidele aitab teil suunata külastaja tähelepanu kõige vajalikumale kohale ja julgustada registreerumist. Peate vaid valima, mis teile kõige paremini sobib, ja asuma üha rohkemate kasutajate teekonnale.

Loe ka:

 • 5 parimat WordPressi maksepluginat aastal 2020

Autor Bio:

Apoorv Gehlot on programmi asutaja Matellio USA-s Californias asuv tarkvaratehnika stuudio. Olles innukas õppija, huvitab ta eriti digitaalse valdkonna erinevaid aspekte ja soovitab koos oma innovaatorite meeskonnaga välja pakkuda parimaid lahendusi. Apoorv usub, et jagab oma ajaproovitud kogemusi ja sügavuti juurdunud teadmisi lugejatele kogu maailmas, et valgustada publikut sisutihedate ja sisukate kirjutamiste kaudu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me