WPressBlogis oleme siin loetlenud 10 kohustuslikku WordPressi pistikprogrammi, mida ajaveebi saavad kasutada 2020. aastal. Need on pluginad, mida peaksite kasutama kõigil oma WordPressi veebisaitidel.

Seal on palju WordPressi pluginad mis pakuvad sama funktsiooni. Kõigist nendest pistikprogrammidest peate valima parima. Need pistikprogrammid on saadaval tasuta, freemium ja premium versioonis.

Parima pistikprogrammi leidmisega seotud töö vähendamiseks oleme koostanud nimekirja neist parimad WordPressi pluginad blogijatele mis pakub parimaid funktsioone võrreldes teiste sama tüüpi pistikprogrammidega.

Märge: Kõik allpool loetletud pistikprogrammid on tasuta.

Peavad olema Blogijate WordPressi pistikprogrammid 2020. aastal

1. Akismet

Akismetil peavad olema WordPressi pistikprogrammid

Pärast mõne kuu möödumist ajaveebi loomisest hakkab see liiga palju kommentaaride rämpsposti saama. Võite kõik need rämpsposti kommentaarid blokeerida, kasutades Akismet, mis on parim rämpsposti vastane pistikprogramm. Kaasas WordPressi installimine.

Saate vaadata, kui palju kommentaare on heaks kiidetud ja kui palju kommentaare on rämpspostiks märgitud. Saate seda pistikprogrammi oma isiklikuks kasutamiseks tasuta kasutada. Kui soovite Akismet kasutada kommertssaidide jaoks, peate minema a tasuline versioon.

Lae alla

2. Pärmi SEO

Yoast SEO olulised WordPressi pluginad blogijatele

SEO on mis tahes veebisaidi kõige olulisem asi ja selleks peate hea optimeerimise jaoks looma suurepärase sisu.

Pärast suurepärase sisu loomist peaksite kontrollima, kas teie sisu on SEO jaoks optimeeritud või mitte.

Aga kuidas saate seda teha?

Pärmi SEO aitab teil sisu optimeerida. See kontrollib pealkirjade silte, metasilte, loetavust, märksõnade optimeerimist ja palju muud. Nii on Yoast SEO parim SEO plugin, mida iga blogija peaks kasutama.

Lae alla

3. Jetpack

Jetpacki parim WordPressi pistikprogramm

Jetpack on kohustuslik WordPressi pistikprogramm iga ajaveebi jaoks. Sellel on liiga palju vingeid funktsioone, nagu veebisaidi turvalisus, välimus, kirjutamine jne.

Üks parimatest asjadest on see, et kui kasutate jetpacki, ei pea te neid pistikprogramme installima: Google XML-i saidiplaanid, Wordfence Security ja WP Smush.

Allalaaditav tasuta versioon

Laadige alla Premium versioon

4. W3 kogu vahemälu

W3 kogu vahemälus peavad olema WordPressi pluginad

SEO ja UX paremaks muutmiseks on vaja oma veebisait kiiresti laadida. Kiirem veebisait võib otsimootoris kõrgel kohal olla ja kasutajaid rohkem haarata.

W3 kogu vahemälu võimaldab vahemällu salvestamist ja muudab teie veebisaidi ülikiireks, mida saab laadida mõne sekundi jooksul. Samuti on lehe kiirus tähtsus paremusjärjestuses, nii et parima vahemälupistikprogrammi valimine võib teie veebisaidi SEO-d parandada.

Kui teil on võimalik pistikprogrammi osta, siis soovitan teil kasutada WP Rocketi pistikprogrammi. See on lihtne, kasutajasõbralik ja pakub liiga palju funktsioone.

Lae alla

Soovite rohkem vahemälupistikprogramme, siis kontrollige neid parimaid WordPressi vahemälupistikprogramme.

5. WP Smush

WP SMUSH Populaarne WordPressi pistikprogramm

Pilt meelitab kasutajaid rohkem kui sisu. Kvaliteetsed pildid muudavad teie veebisaidi kasutajatele atraktiivsemaks. Kuid kvaliteetne pilt võtab palju salvestusruumi ja suurendab ka veebilehe laadimisaega.

WP Smush vähendab teie veebisaidi pildi suurust ja optimeerib seda nii, et teie veebileht saaks kiiremini laadida. Selle abil saab JPG, JPEG, GIF ja PNG vormingus pilte optimeerida. Pilte saab optimeerida kahel viisil: automaatne optimeerimine üleslaadimisel ja hulgimuutmise käsitsi optimeerimine pistikprogrammi sätetest.

Lae alla

Loe ka: Parimad pildi optimeerija WordPressi pistikprogrammid 2020. aastal

6. WooCommerce

WooCommerce WordPressi pistikprogrammid

Kui soovite WordPressis luua poodide veebisaidi, peate vajama WooCommerce’i pistikprogrammi. See pistikprogramm muudab kõik pooditoimingud lihtsaks ja hõlpsasti kasutatavaks. Praegu kasutab enam kui 30% poodide veebisaitidest WooCommerce.

Laadige alla tasuta versioon

Laadige alla Premium versioon

7. WP-optimeerimine

WP optimeerige olulist WordPressi pistikprogrammi

Aja möödudes suureneb teie veebisaidi andmebaas. See andmebaas sisaldab ka mittevajalikke faile (te pole sellest teadlikud), mille tulemuseks on teie veebisaidi aeglustumine.

WP-Optimize puhastab teie andmebaasi ja suurendab veebisaidi jõudlust. Lõpuks. Teie veebisait töötab tõrgeteta ja kiiremini.

Lisaks puhastab WP-Optimize teie rämpspostikommentaarid, prügikasti postitused, tagasipöördumised ja jäljendid.

Lae alla

8. Wordfence’i turvalisus

Wordfence'i turvalisuse olulised WordPressi pistikprogrammid

Mis tahes ajaveebiomaniku jaoks on vaja hoida oma ajaveeb häkkerite eest kaitstult. Häkker võib teie veebisaidi häkkimiseks kasutada mitmel viisil. Ilma pistikprogrammita ei saa te oma blogi piisavalt turvaliseks muuta.

WordPressi turbe pluginat on palju, mis teie veebisaiti tõhusalt turvavad. Kuid kui otsite tasuta pistikprogrammi, on Wordfence’i turvalisus parim turbe plugin.

Wordfence Security’l on teie veebisaitide kaitsmiseks palju funktsioone, näiteks tulemüüri kaitse, pahavara skannimine, kehtetud sisselogimisplokid ja palju muud.

Näete oma veebisaidi reaalajas liiklust, sealhulgas roboteid. Kui leiate oma veebisaidilt kahtlast tegevust, saate selle kohe koheselt blokeerida. See on parim tasuta WordPressi pistikprogramm oma veebisaidi turvamiseks.

Lae alla

Loe ka: Parimad WordPressi veebisaidi turbe pluginad

9. Katkise lingi kontrollija

Katkise lingi kontrollijal peab olema WordPressi pistikprogramm

Isegi kui teil on tohutu liiklusega edukas veebisait, on teie veebisaidil purustatud linkide leidmiseks palju võimalusi. Katkenud linke leitakse enamasti kommentaarides. Need loovad teie veebisaidist halva mulje.

Oma veebisaidil purunenud linkide leidmiseks töötab Broken Link Checker plugin tõesti hästi. Kui teie veebisaidil on leitud katkine link, saab see pistikprogramm teid e-posti ja WordPressi juhtpaneeli kaudu teavitada, et saaksite selle kiiresti parandada.

Lae alla

10. WPForms

WPForms Essential WordPressi pistikprogramm ajaveebi jaoks

Kõigil veebisaitidel peab olema kontaktleht, et iga klient saaks teiega kontaktilehe abil hõlpsalt ühendust võtta. Kontaktvorm teeb kasutaja ülesande veebisaidi omanikuga ühenduse võtmise hõlpsaks ja kiireks.

Liiga paljude kontaktvormi pistikprogrammide hulgast valisin WPForms tänu lihtsate, kiirete ja hõlpsasti kasutatavate funktsioonide tõttu. Kontaktivormi saate mõne sekundi jooksul luua, kasutades pukseerimisfunktsioone.

Lae alla

Loe ka: Parimad WordPressi veebisaidi kontaktvormi pistikprogrammid

11. Ümbersuunamine

Ümbersuunamisel peavad olema Blogijate WordPressi pistikprogrammid

Mõnel juhul peate oma postituste või lehtede püsilinke muutma. Pärast püsilinki muutmist näete, kui te ei suuna vana URL-i uude URL-i, siis näevad teie veebisaidi kasutajad 404 tõrke lehte, mis loob teie veebisaidist halva mulje.

Siin saate vana URL-i uuele URL-ile ümbersuunamiseks kasutada ümbersuunamise pistikprogrammi. Võite vana URL-i uuele suunata, kasutades funktsioone 301, 302 ja 307. Kui muudate alalist linki, loob see pistikprogramm vaikimisi 301 ümbersuunamise automaatselt uuele URL-ile, et te ei saaks lehe väärtust kaotada.

Lae alla

12. WordCressi jaoks mõeldud MailChimp

MailChimp WordPressi jaoks kõige populaarsem WordPressi pistikprogramm

MailChimp on parim e-posti tellija WordPressi pistikprogramm. MailChimpi abil saate meilisõnumeid saata, tellijaid hallata ja tulemust kontrollida.

MailChimp on tasuta WordPressi plugin ja seda on väga lihtne installida ja kasutada. MailChimpi kasutamiseks kommertsveebis peate ostma premium-versiooni.

Infolehe saatmiseks saate MailChimpis luua ilusa osalemisvormi.

Lae alla

Loe ka: 10 parimat e-posti tellija WordPressi pistikprogrammi aastaks 2020

Järeldus

Kui installite need blogijate jaoks vajalikud WordPressi pluginad, vähendatakse rohkem kui 50% tööst. Neid pistikprogramme kasutades saate oma blogi hõlpsalt ja kiiremini hallata.

Kui kasutate mõnda muud pistikprogrammi, mis töötab paremini kui ülalnimetatud pistikprogramm, siis andke meile sellest kommentaari allosas teada, et saaksin selle sellesse loendisse lisada.

Loe ka:

  • Parimad WordPressi Google AdSense’i pistikprogrammid, mis teenivad maksimaalset tulu 2020. aastal
  • 9 parimat WordPressi pistikprogrammi oma WordPressi veebisaitide migreerimiseks
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me