Kas plaanite arendada veebipoodi? Peate otsima jõulisi tarkvaralahendusi, mis aitavad luua parimat funktsionaalset e-poe poodi.

Kuid see pole midagi paremat ja tavapärasem, kui teisendate oma olemasoleva veebisaidi veebisaidiks cum-online-poe.

Võite soovi korral kasutada tavaliselt keerulisi tarkvaralahendusi, kuid neile, kes otsivad tavapäraseid ja arusaadavaid viise, kuidas vähemaga vähem areneda, on WordPressil kaasas mitmesugused funktsionaalsed pistikprogrammid.

WordPress võimaldab teil olemasoleval veebisaidil arendada e-poe poodi, lisades ja aktiveerides paar konkreetset pistikprogrammi, mille platvorm ise pakub.

Kui olete üks spetsialistide liigast, kes kaalub iga elemendi testimist ja seejärel kõige kompetentsema valimist, on WPressBlog pannud alla WordPressi pakutud kümne kasuliku e-poe plugina valmisloendi.

Kümme veebipõhise veebipõhise WordPressi pistikprogrammi

WordPress on seni turul olnud kõige elujõulisem platvorm, millel on pistikprogrammid saadaval peaaegu iga ettevõtte või mis tahes veebisaidi jaoks.

Sama asi on veebisaitide e-kaubanduse pistikprogrammidega, WordPressil on palju.

Kuid leiame, et allpool nimetatud on meie lugejate jaoks osutatavate peamiste pistikprogrammide nimekirja.

1. WooCommerce

WooCommerce

Selle maise kuulsuse tõttu väärib WooCommerce mainimist enne kõigi muude WordPressi e-kaubanduse pistikprogrammide kasutamist.

Kui olete selle kraami turul uus või pole te veel WooCommerce’i proovinud; on väga soovitatav, et te peaksite seda otsima.

WooCommerceil on hulgaliselt funktsioone ja kujunduselemente. See võimaldab veebipoe rajamisel müüa kümme teie toodet koos oma ajaveebi veebisaidiga või müüa tuhandeid tooteid, arendades täieõiguslikku e-poe poodi.

See pistikprogramm pakub teile tuge tuhandete toodete või teie veebisaidi kasutajate toitlustamiseks, kui teie hostiteenuse pakkuja ja infrastruktuur on võimelised koormusega toime tulema.

Veel üks suurepärane asi, mida WooCommerce’i juures märkida, on see, et sellel on loomingulised tootegaleriid, teemad ja pikk nimekiri funktsioonidest, mida valida.

Peaaegu kõik esmane on saadaval WooCommerce’i tasuta versioonis. Kui aga tunnete, et teie poodi saab veel midagi lisada, et see näeks välja eriti võluv, saate alati valida laienduse, mille soovite selles kauplusesse lisada.

WooCommerce on saadaval oma laienduste pood, mis pakub teile kõiki funktsioone, mida oma veebisaidile lisada.

Enamasti on need kas tasuta või saadaval väga soodsa hinnaga.

2. WP-CHATBOT

WP CHATBOT

Kui soovite, et teie kliendid saaksid teiega vestluse kaudu kohe ühenduse luua, peaksite installima WP-CHATBOT pistikprogramm oma veebisaidil. Selle pistikprogrammi installimisega saavad teie veebisaidi külastajad teiega vestelda ja saada teie Facebooki messengeri abil reaalajas tuge.

Funktsioonid:

 • Ühe klõpsuga WordPressi installimine
 • Üksikasjalik positsioneerimine ja kohandamine
 • Määrake kohandatud tervitus
 • Facebooki lehe bränding
 • Lisage Messengeri kliendi vestlus veebirakendustesse
 • Messengeri teema värvi muutmine
 • Tervitussõnum sisse loginud kasutajatele
 • Tervitussõnum välja loginud kasutajatele
 • Määrake Messengeri keel
 • Tervituste dialoogi kuva
 • Tervituste dialoogi viivitus
 • Peida Messengeri postituse tüübi, postituse ID, kategooriate ja seadme tüübi põhjal
 • Lühikood

3. EDD – lihtne digitaalne allalaadimine

Lihtne digitaalne allalaadimine

WordPress rahuldab mitmekesisuse vajaduse, pakkudes pistikprogrammi, mis toetab ka digitaalsete toodete müüki.

Lihtne digitaalne allalaadimine on WordPressi pistikprogramm, mis aitab teil müüa selliseid digitaalseid tooteid nagu e-raamatud, PDF-failid, videoõpetused või heliklipid; lühidalt öeldes ei sisalda toode midagi füüsikalist.

Seda pistikprogrammi, mis on jällegi WordPressi pistikprogramm, saab teie veebisaidile vabalt installida ja muuta sellest digitaalse müügipoe, võimaldades sooduskoode, täielikku juurdepääsu failile ja jälgimistegevust.

EDD aitab teil saada nutika digitaalse e-poe poe, kus muudate selle ilusaks, valides saadaval olevast teemapoest ükskõik millise teema; saate e-poes ostukorvi lisada, aktsepteerib veebisaidil makseid vähem klõpsudega.

Kui ost on tehtud, saab klient süsteemi loodud meilisõnumi koos allalaadimislingiga, mis aitab kliendil toote kohe ja sel viisil kätte saada; see reklaamib ka teie ettevõtet.

Enamasti on põhiline pistikprogramm tasuta; Siiski saate alati lisada mõned laiendused, mis on kas tasuta või saadaval nominaalkuludega.

4. WP Shopify

Wp Shopify

Siit saabub mõni rõõmus uudis Shopify poeomanikele. Nüüd saate oma e-poe ühendada oma ettevõtte veebisaidiga.

Kui teil on Shopify e-poe pood juba välja töötatud ja aktiivselt toimiv, kuid nüüd soovite oma e-poe poodi ühendada oma ettevõtte veebisaidiga; kui teil on WordPressi veebisait, saate Shopify poe oma saidiga hõlpsalt sünkroonida.

WP Shopify pistikprogramm võimaldab teil kasutada poe täielikke andmeid, sünkroonides seda kohandatud postitustüüpidega ja võimaldab teil saada täieliku loomuliku WordPressi funktsionaalsuse.

Esiküljel pakub see Shopify ostunuppu kasutamiseks ilma iFrame’i kasutamata, võimaldades hõlpsalt ostukorvi lisamise võimalust kasutada.

Lisaks annab see teile võimaluse valida enam kui 100 filtri ja toimingu hulgast veebipoe mis tahes osa kohandamiseks.

Samuti saate oma tooteid paremal viisil kuvada, lisades lühikoode ja kasutades selles kohandatud lehti.

See pistikprogramm aitab teil optimeerida oma e-poe poodi ka otsingumootorites.

5. Shopp

shopp

Shopp annab teile võimaluse integreerida turvalise ostukorvi võimalus, sujuvamaks muuta väljamakseprotsessi, tutvustada kõiki teie tooteid ja kohandada seda kõigil lõpmatutel viisidel WordPressi e-kaubanduse arendamise paindliku tööriistakomplekti abil.

See pistikprogramm annab teile võimaluse oma veebipoodi kaitsta ja kaitsta, kuna pistikprogramm läbib iga päev PCI haavatavuse skaneerimise ja lubab kaitsta teie veebisaiti samal viisil.

See annab teile võimaluse integreerida mis tahes maised funktsioonid, nagu makseväravad, saatmisteenuse pakkujad, pilveteenused ja paljud teised. Nende või kõigi oma e-poe poodide lisamiseks on lihtsalt lihtne klõpsamisprotsess.

Veelgi enam, kui teil on vaja valida e-kaubanduse veebisaidi jaoks algusteema ja mõned mallid, aitab Shopp teid valiku tegemise hõlbustamiseks; Selle asemel, et tuhat mustrit näole visata, näitab see kümnete mallide valikut, et anda teile lühike idee.

Lisaks on see kõige sobivam arendajatele, kuidas? See pakub välja võimsa kohandatavate API-de tööriistakomplekti, mis hämmastab ja suurendab samal ajal teie ülesandeid, et tuua uuendused välja teie arendaja peidetud küljelt.

6. Cart66 pilv

cart66 pilv

Cart66 Cloud on väga paindlik pistikprogramm, mis on loodud tavainimestele, kes pole pärit arendajate klannist.

Sellel pistikprogrammil on kõik iseendasse integreeritud funktsioonid, mis eemaldab vajaduse palgata arendaja või õppida koodima.

See võimaldab teil arendada e-poe poodi, et müüa tooteid, olgu need siis digitaalsed või füüsilised või mõlemad; saate oma e-kaubanduse saidi jaoks selle pistikprogrammi abil midagi müüa.

Sellel pistikprogrammil on iseenesest vaikimisi integreeritud funktsioonid nagu tellimused, korduvad maksed ja sisupiirangud, mis makstakse tavaliselt teiste pistikprogrammide korral.

Pistikprogramm võimaldab teil jätkata kõigi e-posti kampaaniatega, kasutades selliseid tööriistu nagu tilgutuskampaaniad ja õigeaegsed järelmeetmete e-kirjad, mis on saadaval otse teie WordPressi juhtpaneelil.

7. WP e-kaubandus

WP e-kaubandus

Juba pikka aega on WP e-kaubandust nimetatud WooCommerce’i ditto-võrdluseks.

Lisaks, kui näeme, on WP e-kaubandus üsna kasulik lahenduste otsimisel, näiteks digitaalsete toodete veebis müümine või liikmelisused.

See pistikprogramm on arusaadav ja kohandatav. Seda saab kiirelt õppida saidil olevate videoõpetuste kaudu.

See võimaldab teil laiendada oma e-poe poodi mõne tasuta ja tasulise lisandmooduliga. Samuti aitab see integreerida turvalise väljaregistreerimise protsessi SSL-i sertifitseerimisega.

8. BigCommerce WP pistikprogramm

BigCommerce

Oma nimega jätkav BigCommerce võimaldab teil WordPressi abil natuke kaugemale astuda.

Selle pistikprogrammi abil saate laiendada nii oma ettevõtte veebisaiti kui ka e-poe pood.

See aitab teil ettevõtet laiendada ja laseb teie serveriressurssidel lõdvestuda sellistest protsessidest nagu kataloogihaldus, logistikahaldus ja muud tagapõhi.

See pakub teile väga skaleeritavat tootekataloogi ja võimaldab teil mitme kanaliga müügi ja müügijuhtimise kaudu rohkem surfata.

9. Ecwidi e-poe ostukorv

Ecwidi pood Ostukorv

Ecwidi e-poe ostukorv pakub teile kõiki võimsaid integratsioone ja on pistikprogrammina Gutenbergisõbralik.

See pistikprogramm integreerub peamiste ettevõtetega, pakkudes laevandusteenuse pakkujaid ja maksude arvutusi.

See pakub piiramatut salvestus- ja varuvõimsust ning kõigi aegade kasulikke versiooniuuendusi.

See pistikprogramm võimaldab omanikul luua ka e-kaubanduse mobiilirakenduse oma ettevõtte jaoks ning aitab sotsiaalse meedia integreerimisel laiendada ettevõtte ringi ja turustada seda õigesti.

See pakub teile e-kaubanduse pistikprogrammina nii turvalist kui ka tundlikku kujundust ning see on jällegi tasuta pistikprogramm, mida rakendada.

10. Jigoshop e-kaubandus

Jigoshop e-kaubandus

Jigoshop on plugin hõlpsasti seadistatavate loendis.

See on e-kaubanduse pistikprogramm, mis võimaldab teil mõne minuti jooksul oma poe üles seada ja pakub klientidele erksat tootevalikut..

Saate oma e-poe poes tutvustada erinevaid tootetüüpe koos muude muutujatega.

See aitab teil hankida üksikasjalikke aruandeid oma veebisaidil tegutseva ettevõtte kohta ja tõhusalt hallata veebipoes olevaid aktsiaid täielike üksikasjadega.

See võimaldab teil stiilida oma e-poe poodi just siis, kui soovite, ja võimaldab teil laiendada oma poodi funktsionaalsuse või mastaapsuse osas.

11. MemberPress

MemberPress

Mitu korda on tunne, et meie e-poe poes on vaja liikmelisust.

MemberPressi integreerimine oma WordPressi veebisaidile võimaldab kasutajatel lubada teie ettevõttel valida erinevaid liikmeks saamise pakkumisi, mille tulemuseks on pikaajalised suhted kliendiga.

Koos liikmelisusega pakub see üsna turvalist platvormi krediitkaardi andmete lisamiseks oma klientidele.

Samuti saate kontrollida, kes teie veebisaiti näeb ja kontrollib ning sisu salvestada ja isegi samas kaupluses müüa mis tahes digitaalseid tooteid.

Saate juurdepääsu paljudele foorumi pistikprogrammidele, kus saate luua oma parooliga kaitstud kogukonna.

See pistikprogramm võimaldab teil genereerida erinevaid kupongikoode, mida oma klientidele pakkuda ja oma tooteid reklaamida.

Lisaks saate kohandada oma e-poe poe lehtede ilmet ja kuigi selle väljatöötamisel on kasutatud parimaid kodeerimise tavasid, tagab see pistikprogramm teie veebisaidi täieliku stabiilsuse ja turvalisuse.

See pistikprogramm töötab suurepäraselt kõigi WordPressi teemadega ja on skaleeritav samamoodi nagu WordPress, nii et saate oma soovi korral lisada terve rea õigeaegset osa.

Lisaks peate kauplust ootama, et teada saada, kui palju äri te sealt saate; see pistikprogramm võimaldab teil saada täieliku aruande selle kohta, milline toode kõige rohkem müüb, kui palju raha e-poe pood genereerib ja kõik seotud asjad.

Makseväravaid on üsna lihtne integreerida ja saate oma veebipoodi laiendada mis tahes lisafunktsioonidega, mida soovite täita.

Ümardades selle üles

WordPressi vaadates ei saa me enam kirjeldada selle pakutavate funktsioonide ilu.

Siinkohal oleme suutnud mainida kümmet e-poe pistikprogrammi. Need muudavad paljude ettevõtete omanike elu natuke lihtsamaks ja tundub ka nende eelarvetes tavapärane.

Autor Bio:

Manan Ghadawala on 21Twelve Interactive’i asutaja, mis on üks parimatest mobiilirakenduste arendusettevõtted Indias ja USA-s. Ta on elava juhtimisstiiliga idealistlik juht ja edendab oma annetega ettevõtte kasvu.

Loe ka:

 • 10 parimat WordPressi pistikprogrammi e-posti tellimiseks
 • 5 parimat WordPressi maksepluginat aastal 2020
 • Parimad WordPressi pistikprogrammid lavastuskeskkonna loomiseks
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me