Kas otsite oma Adsense’i tulude suurendamiseks WordPressi teemasid? Google Adsense’i optimeeritud WordPressi teemad aitavad teil seda teha.

Google Adsense on parim viis veebis raha teenida oma ajaveebi või veebisaidi kaudu. Premium Adsense’i jaoks optimeeritud WordPressi teemad aitavad teil teenida rohkem tulu kui tasuta WordPressi teemad.

Nii oleme WPressBlogis loonud teile parimate Adsense’i jaoks optimeeritud WordPressi teemade loendi. Nendes teemades saate reklaamikoode paigutada sinna, kus saate kõige rohkem klikke ja muljed. Selle tulemuseks on teie arvu suurenemine Adsense tulu.

Loe ka: Parimad WordPressi Google AdSense’i pistikprogrammid, mis teenivad maksimaalset tulu 2020. aastal

Siit leiate google Adsense’i kümme parimat WordPressi teemat aastal 2020.

Parimad Google Adsense’i jaoks optimeeritud WordPressi teemad aastaks 2020

1. Ajaleht

Ajaleht

Ajaleht on endiselt populaarseim WordPressi teema, mida on rohkem kui 60 000 müüdud. Enamasti kasutavad seda ajaveebi ajaveebid, kes haldavad oma blogisid veebis raha teenimiseks. Sellel on kokku 56 disainilahendust ja te saate neid kasutada. Allpool on loetletud mõned neist, mis on igavesti populaarsed.

  • Vaikeajaleht
  • Elulaadiajakiri
  • Vidinad
  • TechNews
  • Uudisteajakiri

Selles teemas saate sisseehitatud vidina Adboxi, suhtlusloenduri vidina, autoriboksi vidina, Instagrami vidina, populaarse kategooria vidina ja ilmavidina.

2. Admania – AD optimeeritud WordPressi teema Adsense jaoks & Sidusettevõtted

Admania

Admania on parim ja odavaim Adsense’i jaoks optimeeritud WordPressi teema. Sellel teemal on 6 muljetavaldavat paigutust, milles saate reklaame paigutada suure konversiooniga kohtadesse. Sellel on kasutajasõbralik seade, mis võimaldab teil reklaami paigutada ja redigeerida, kasutades reaalajas reaalajas redaktorit.

3. TrueMag

TrueMag

True Mag on kaasaegne ja puhas Adsense teema, mis on loodud ajakirjade ja videoportfelli jaoks. Sellel teemal on sisseehitatud videote vidinad, videoreklaamide pistikprogramm, video lühikoodid ja palju muud. Sellel on tundlikud reklaamiüksused, mis näitavad kõigis seadmetes täielikku reklaami

4. Jarida

Jarida

Jarida on mitmeotstarbeline WordPressi teema, millel on liiga palju uusimaid funktsioone. Sellel on pukseerimise avalehe koostaja, megamenüü, sisseehitatud ülevaatussüsteem, kleepuv navigeerimismenüü ja sellel on teema jaoks liiga palju värve.

5. Gillion

Gillion

Gillion on hämmastav WordPressi teema, mis on loodud ajaveebide, uudiste ja ajakirjade jaoks. Sellel on kokku seitse demo ja redigeerimiseks kasutab see Visual Composerit. See on SEO jaoks optimeeritud WordPressi teema, nii et kodeerimine pole vajalik. See on lihtne ja sujuv Adsense WordPressi teema.

6. Newsmag – ajakirja News News

Newsmag

Newsmag on ka google Adsense’i kõige populaarsem WordPressi teema. Tänaseks on selle müük olnud üle 12 000. Sellel on intelligentne reklaamifunktsioon koos 10 eelmääratud reklaamikohaga. Iga koht on teie sisu paigutusse strateegiliselt paigutatud, et saada võimalikult suur klikkimise määr. Sisestage üks kord oma AdSense’i kood ja saate lõõgastuda

7. GOLIATH – reklaamidele optimeeritud uudised & Arvustuste ajakiri

GOLIAAT

Goliath on täielikult reageeriv ja Adsense’i jaoks optimeeritud WordPressi uudiste ja ajakirjade teema. sellel on sisseehitatud reitingusüsteem, Visual Composer ja Revolution Slider. Sellel on ka WooCommerce ja bbPress tugi.

8. Grimag – AD & AdSense’i optimeeritud ajakirja WordPressi teema

Grimag

Grimag on SEO ekspertide jaoks parim WordPressi teema. See on loodud kõrgeima monetiseerimise saamiseks. Selle teema üks parimaid omadusi on see, et saate külgriba abil näidata kogu saidi reklaame. Sellel on sisseehitatud AdSense’i lahendus.

9. DizzyMag – reklaam & Vaadake üle WordPress Magazine

DizzyMag

DizzyMag on AdSense’i jaoks valmis ajakirja teema, mis pakub veebisaidi ülaosas suurt reklaamiruumi. Sellel on tundlikud reklaamiüksused, mis aitavad teil veebisaidi AdSense’i jaoks raha teenida. Sellel on sisseehitatud ülevaatussüsteem, mis aitab teil avaldada põhjaliku ülevaate.

10. Jannah uudised

Jannah uudised

Jannah on WordPressi uudisteema, mis sobib ideaalselt Google AdSense’i raha teenimiseks. Sellel on kokku 22 Adsense’i optimeeritud paigutust, mis suurendab selle allalaadimiste arvu päevast päeva. Sellel on kõigi tööstusharude jaoks liiga palju demosid. Jannah on Google AdSense’i jaoks väga muljetavaldav teema.

Adsense’i tulude suurendamiseks ärge unustage kasutada neid parimaid blogimisriistu, mis suurendavad teie veebisaidi toimivust ja aitavad teenida rohkem.

Loe ka:

  • Näpunäited Google AdSense’i konto keelamise takistamiseks
  • Parimad kõige paremini maksvad AdSense’i alternatiivid
  • Kiireim laadimine WordPressi teemad 2020
  • Parimad WordPressi teemad blogijatele 2020

Järeldus

Kui kasutate mõnda ülaltoodud loendist Adsense’i jaoks optimeeritud WordPressi teemat, leiate kindlasti oma AdSense’i tulude suurenemise. Kommentaaride jaotises kommenteerides andke meile teada, milline teema teile kõige rohkem meeldis.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me